Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

este sme sa museli trepat na 5. poschodie peso, ja kociar v rukach,veci, Samka som predo mnou hnala, nech mi nepadne pod nohy...vytah pokazeny 😠

veronika1982
11. máj 2009

no uz som sem dofrcala aj ja.

maly bol z tej prechadzky umordovany ze papal a papal a teraz na pocudovanie zaspal sam v postielke.. co to ze by sa mi menilo dieta???

zuzanale pekne pekne drzite hlavicku ale aj ja sa musim pochvalit ze mi tiez vieme pekne drzat hlavicku... len skoda ze nevydavame este ziadne zvuky okrem be be be be be...vcera sa to beekanie pekne ozyvalo v kostole. ha ha

kukulik30
autor
11. máj 2009

no ja som si stihla trosku podriemat, taaaaaaaaaka unava na mna dosla 😝 a Samko este furt spinka 🙂

rybecka
11. máj 2009

aj ja by spala ale neda sa Matejko je na dvore a ja snim Ondrejko zatial spinka v kociari. Ide burka vonku je tak prijemne ako pred burkou mam rada to ticho 🙂
Livi tebe fajne dlho spinka Samko 😵

pata31
11. máj 2009

Veronika som videla tvojho manzela na vystave v PP...bol sa tam vo stvrtok kuknut..som ho spoznala podla fotiek 😉 😵

veronika1982
11. máj 2009

pata hej? musim sa ho spytat lebo ja o ziadnej vystave neviem ze by bol na nejakej 😝 😀 zeby som spravila vymak?ha ha

pata31
11. máj 2009

😀 😀 hadam som ho neodhalila 😝

veronika1982
11. máj 2009

uvidime. a kde bola ta vystava? a coho sa tykala?

pata31
11. máj 2009

to bolo na Zimnom stadione v PP...stavebnictvo a pod...nieco take ako v SN na zimaku cez trhy...

pata31
11. máj 2009

no ja utekam domov, dnes nam dosli matrace, tak sa idem vytesovat 😵

veronika1982
11. máj 2009

ok potom ti dam vediet ale ak to bolo stavebnictvo tak to bol on.. a ked sa ho na to spytam tak mi povie ze to nie je podstatne.. 😀 😀 😀 ale aspon viem kade chodi. ha ha

slaviq81
11. máj 2009

Cafte kocandy 🙂

Tak uz sme doma, aklimatizovane 😎 Uz aj veci vyprane a vyzehlene 😀 Cesta bola celkom fajn, len ku koncu uz bola Lara zla. Ved uz na mna toho bolo vela, nieto este pre nu 😝

A kukam, co to za novinku mame, dalsiu tehulku 😵 😵 Gratulujem Zuzka.
Bibi, Katuska je taka sikovna, ze sa uz obracia? Moja Lara zacala s pretacanim niekedy po piatom mesiaci, v siestom sa zacala plazit a lozit, trosku neskor si sama sadkala a teraz uz len opreta prestoji aj pol dna 😀 😀

Do konca tyzdna budem este trosku rozlietana, aj mamka ma dovolenku, ale od buduceho tyzdna uz budem dispo 😉

veronika1982
11. máj 2009

ahoj slavig.. tak super ze vam cesta dopadla fajn a vitaj na slovensku

sophie1981
11. máj 2009

caf mrafec....super ze si uz doma......sa tsim, uz som sa bala ze co sa neozyvas.....a ty aklimatizujes... 😀

baby, mne sa dnes podarilo nieco uzasne...som sa odhodlala doverovat mame, dala som jej katku a ja som SPALAAAA...a tak mi je fajne...ma zacala boliet hlava s tej nadchy...tak som supla paralen a tak mi to prospelo...teraz este lezim...babka zabava katku ja som ju len nakojila...ale uz ma to k nej taha...len asi lepsie bude nech mame izolaciu, bech nechyti sopel odo mna..zajtra uz budeme fit.... 😀

veronika1982
11. máj 2009

hej a na zajtra hlasi ochladenie.. baby nechcem nic zakriknut ale moje dieta sa dnes uz druhy krat napapalo a zaspalo bez akychkolvek protestov a dokonca je aj v postielke.. az sa cudujeme ze co sa to deje..takze mozeme cakat na skvelu noc.

slaviq81
11. máj 2009

Hej Bibi, aklimatizujem, sa vytesujem ze prsi 😀 Ja som tiez uz skusala nechat Laru s nasimi a ist si zdriemnut, ale nedalo sa mi.
Veronika a co mate problem zaspinkat?

veronika1982
11. máj 2009

mame problem po papani zaspat a potom od tretej rana nespinkame alebo ked spinkame tak sa pucime...
bibka prevzala som od teba tvoj sposob pisania. maly mi spi na nohach a ja nacapena na laptope.. keby ma teraz videl muz tak mi povie ze som nenormalne.. ale malemu to ocividne nevadi..

pati tak to bol moj manzel..

zuzana612
11. máj 2009

Slavi vitaj na nasom krasnom Slovensku 😉 Super ze ste zvladli cestu, muselo to byt o drzku s takym malym dietatom....

Baby, aj ja sa bojim ze zajtra to pocasie nebude ktovico, neviem ci bude nieco z nasho mega stretka na Kosiarnom 😖 No ale ved uvidime.

Ja som si tiez lahla na chvilu ku Matusovi, ale uz bol o 10 min. hore, takze nic moc. Nedalo mi a musela som ist osmirglovat jeden hranol na preliezku a natriet ho krasnou cervenou farbou 😀

veronika1982
11. máj 2009

zuzana!!!! oddychuj...

aj ja si myslim ze zajtra bude zima.. moj drobec este spi a ja ho chcem ist kupat

zuzana612
11. máj 2009

vsak uz idem oddychovat 😀 Ta praca nebola namahava, zase az taky cvok nie som 😀 Nas drobec je uz napapany, okupany, ale kedy pojde spat neviem. ale ja asi o chvilu, este aj toto pocasie, akurat tak na spanie

kukulik30
autor
11. máj 2009

juj baby, ja mam obavy, ze to megastretko zajtra nebude 😖 kedze prsi, bude riadne mokro 🙄

kukulik30
autor
11. máj 2009

asi ho presunieme na piatok , kedze predpovede su take vselijake, nech aj troska preschne 😒

veronika1982
11. máj 2009

my este stale spime.. takze z kupania dnes asi nic nebude

kukulik30
autor
11. máj 2009

slaaaaaaaaaaaaaaaavka, no konecne , ta vitam v SNV 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

veronika, ten tvoj Matejko je fakt ako vymeneny 😉

my sme kupali kazdy druhy den a tiez sa nam stavalo, ze Samko zaspal, tak som sa na to vyprdla,a okupali sme ho niekedy az na treti den..ked bol velmi spoteny, tak som ho aspon pretrela s mokrou plienockou , hlavne v zahyboch, a v pohode hajal 🙂

veronika1982
11. máj 2009

este nevesajme hlavu mozno doobedu este bude pekne a potom sa to pokazi.. aha vy kvoli mokrej trave... mi to teraz doslo sak moj bude v kociku..

kukulik30
autor
11. máj 2009

no ja ked si predstavim, ze mlady sa zacne nahanat a hadzat na zem a smykat, tak aj ta smykacka bude asi vlhka, aby z nej nespadol, lebo drevo , ked je namoknute, tak to je nanic 😖 a este stael mame tie sople, nerada by som , aby to preslo na hrdlo...ale este to nevzdavam, zajtra rano sa uvidi 😉

zuzana612
11. máj 2009

ani ja to nevidim ruzovo, aj tu prsi, ale aspon dnes sme mali take mini stretko 😉 Sa miz da z hlasili na pondelok az stredu alebo stvrtok dazd a potom sa ma vycasit. No ved ak bude zle pocasie, budeme konikovat 😀 😀 😀

kukulik30
autor
11. máj 2009

nemam rada dni, ked musime sediet doma 😒

veronika1982
11. máj 2009

nabuduce mi povedzte ze rukavy na mikine si mam stiahnut.. mam super vzor teraz na rukach. ma muselo opalit a tak mam do pol ruk biele a potom cervene 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre