Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
18. máj 2009

tak to dajme na piatok....abo co.... 😕

kukulik30
autor
18. máj 2009

a neboj upravi sa to, mne tieklo aj vonku, bez tamponov som nemohla ani vyliezt, aj to niekedy pretiekli, hlavne , ked samko spal dlho von v kociku, tak to sa mi lialo 😅 ...hned sme leteli domov ako strely😀

kukulik30
autor
18. máj 2009

no piatok je fajn..aj hlasi pekne 🙂

sophie1981
18. máj 2009

ja tento tyzden mam plan na stredu ...inac nic..... 😨 ...takze aj men v piatok vyhovuje termin....

sophie1981
18. máj 2009

livia, budem drzat pasta...nech budu len same dobre spravicky..... 😉

kukulik30
autor
18. máj 2009

dik, zajtra to bude iba uzv a krv a pravdepodobne mi povie, kedy zacnem pichat a kolko a musim sa pytat, ako pouzivat to pero na pichanie, lebo v tych letakoch je to tak blbo popisane 😖 aby som nieco nedobabrala...a potom mi budu chybat tie davky 😒

sophie1981
18. máj 2009

juj, a v juny bude s teba tehula......s trojickami.... 😀

kukulik30
autor
18. máj 2009

dnes som si pozerala, kedy by mi vysiel cca termin, je to 20. 2...taky krasny datum 😵

kukulik30
autor
18. máj 2009

ja mam vtedy meniny, no nie to uzasne 🙂 😵

kukulik30
autor
18. máj 2009

preboha s trojickami 😕 😕 😕 neprehanaj 😀

veronika1982
18. máj 2009

ved jasne ze som rada ze takto spinka.. uz druhu noc sme tak rovnako vstavali tak hadam si na to uz nejako zvykol..

livi presne tak ako pises.. ja uz ked citim ze premoka tak uz idem domov..rano som musela odsat a mozno za 2 min som mala 50 stiahnute...

to planovanie stretnutia je zaujimave.. ha ha..esteze byvame poblizku ze sa aspon obcas vidime. 😀

vcera som dala nejako fotky do albumu

kukulik30
autor
18. máj 2009

krasne fotecky 😵 a ta torta cudo , ze vydrzala na tej streche 😀
a co to vy mame za arzenal na tej skrini na poslednej fotke 😀 😀 😀 to co este zo svadobnych zasob 😉 😀

zuzana612
18. máj 2009

Ahojte, tak ja som bola u dr. a nevyhla som sa antibiotikam, ale dala mi take co sa mozu aj v tehu ked je tonavyhnutne a ubezpecila ma ze viac moze fazulke uskodit ten virus ako antibiotika, tak co uz. Kupila som si aj probiotika a idem sa liecit, na kontrolu idem az v utorok takze min. do utorka budem tu a potom sa uvidi. Dufam ze to prejde a vsetko bude ok. Tak vam prajem pekny den

pata31
18. máj 2009

Zuzka, skore uzdravenie prajem 😵

anape
18. máj 2009

livka dik za inspiracie na varenie 😉

zuzka silno drzim palce, nech sa rychlo uzdravis a nech je vsetko v poriadku 🙂

no idem ja nieco robit, lebo som este len umyla riad po ranajkach a teraz dopijam rannu kavu, pretoze som si na hodinku a pol pospala s Viktoriou, ale veeelmi mi to pomohlo 😉

tak pekny den 🙂

ivana2009
18. máj 2009

ahojte tak my sme dnes niejaky uplackany ani poriadne nepapame len cicu 5 minut ☹ ☹ boli nas brusko lebo sa puckame manzel ho zobral vonku tak som zvedava ako budeme papkat teraz
oj moj tak sa pucka a pri cice place ☹ ☹ ☹ dufam ze sme ok pekny den vam prajem je super cas dame papu a letime vonku 😀 😀 😀

ivana2009
18. máj 2009

veronika foto super 😀 😀 😀 pridam aj ja 😉 😉 😉

veronika1982
18. máj 2009

my sme dostali kvapky do nosa, do ocka a sprej do nosa a vo stvrtok ideme na kontrolu...neviem ako to do stvrtku doma vydrzime obidvaja ale co uz..

kukulik30
autor
18. máj 2009

veronika, no super,tak uz si vybavena kvapockami, sperjikom.... neboj vydrzite, asi kvoli tomu zapalu ocka nemozete von, ze? 😒

kukulik30
autor
18. máj 2009

ivi, mozno, ked pride z vonku, tak sa ti vrhne na cicu, ze az 😀

kukulik30
autor
18. máj 2009

do prkna, nam kosia rovno pod oknami 😠 😠 😠 neskutocny rachot...dufam, ze sa Samko nezobudi 😖

veronika1982
18. máj 2009

ivi mozno si len potreboval trosku potahat. keby bol hladny tak mu to chyba..

pisem ako skusena mamicka. ha ha

livi a rano sa nebudite na helikopteru... lebo mi ano.. dnes sme ju sledovali ako rano o pol piatej startovala. som mu hovorila ze to je helikoptera...

kukulik30
autor
18. máj 2009

joooooooooooooj, ta slavna helikoptera, uz sme zvykli, ale je to na nervy, ked bol mensi, budil sa na to stroska, ked mal slaby spanok, ale uz teraz nie... 🙂

kukulik30
autor
18. máj 2009

len by ma zaujimalo, kde furt lieta a tak skoro???? 😕 😀

veronika1982
18. máj 2009

aj ja som nad tym rano rozmyslala ale vcera skakali z nej parasutisti...ja mam dnes nejaku divny den... som myslela ze je menej hodin alebo ze hodinka zastala a ono je to fakt uz tolko hodin.. boze ten cas leti..matej este spinka v kociari tak cakam kedy sa zobudi ze ideme odsat hlieny a kvapkat a mastit.. to budem zase spotena.

ivana2009
18. máj 2009

oj moja
tak ste mali pravdu ak prisiel z vonku tak sa napapal 15minut na cice a uz spi na gauci ako velky frajer a manzel si nema kde lahnut
😀 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
18. máj 2009

caute...my sme spravili kolecko okolo hornadu...a ase mi pripieklo ruky....tak uz som ako prasa.... 🙄 ...som sa najedla, Katka tiez a tak o pol druhej ideme robit dalsie kolecko.....zmenim triko, nech mi opali aj plecia, lebo teraz som fakt ako debil..... 😠 ...Katka si tu podriemkava...v kociariku des..snazim sa ju naucit spat bez tej tasky, kedze uz vyrastla a vonku je tak horuco.......pomali sa nam to snad aj podari....ved uvidime....

zuzana, pozor na fazulenku...... 😀

kukulik30
autor
18. máj 2009

bibka, ani sme ta nevideli..my sme tiez koleckovali s dvojickami 😀

maca77
18. máj 2009

ahojte

my sme tiež väčšinu času vonku ... už budem musieť variť večer, lebo potom dopoludnia nestíham, keďže slečna ráno vstane z nočníka a už beží k dveram, že "pááááááááááá"

ešte dobre, že vybehneme vonku pred dom a nemusíme sa nikde trepať... odkedy máme pieskovisko, tak sa tam vkuse prehrabuje 🙂 ... len škoda, že niet prachy na terénne úpravy okolo domu, lebo toho sa trochu bojím, že spadne na kopu kameňov, alebo z kopca, keďže nám chýbajú ploty.... no aj tak dobre...

myslela som si, že v piatok prídem tiež na Košiarny... no teraz som si spomla, že som objednaná na chirurgiu vyberať znamienka.... nejak sa toho začínam báť 😖

Pati, škoda že na futbal neprídeš... dúfam, že Zuzka bude čoskoro fit, že sa aspoň my tam stretneme ... ináč som si všimla, že si mala v Hute svadbu 🙂

kukulik30
autor
18. máj 2009

maca a u koho ides vyberat znamienka, ja som bola minuleho roku jedno, ale este je par takych, ktore nie su na velmi vhodnom mieste, najradsej by som ich dala von..ja som bola u dr. zeleneho, ale dost sa pri nom cvaka 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre