Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
30. jún 2009

Veronika ides von??

kukulik30
autor
30. jún 2009

my sme akurat vcera rozpravali o dovolenke, tak mooooooooooooooozno ale fakt iba moooozno na buduci rok a na aute do Chorvatska, aby sme kus usporili...len si musime nejak dopredu zabezpecit ubytko...tak , ak mate typy na aprtmany, tak potom hodte...ale to skor Anka bude vediet, kedze oni sli na sukromie....

sophie1981
30. jún 2009

ja som tiez vcera natrkla dovcu.......odpoved ze oki, pjdeme, zbal veci, stan a padame do tomasoviec stanovat..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ....taaakze...chce sa niekto pridat??? 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

no pekne, len veronika ti je dobra, heeeeeeeeeeeeeeej??? mna nevolas, ja mam hlucne dieta,hejze 😀 😀 😀 sak pockaj, ked budem mat miminko malinke...beeeee 😝 😀 😀 😀 😀
ale ja tak by som nesla, lebo dnes cakam navstevu, pride svagrinka, tak idem ocumovat jej pekne brusko 😵 😵 😵 pojdeme von asi az poobede do mesta, alebo tesne pred obedom na chvilku 😉

rybecka
30. jún 2009

Bibka super ideme aj my stanovat do Tomasoviec 😀 😀 😀
no my ideme na Oravu ale le na 4 dni 😒 aj to je nieco nie? len pri tom nasom pocasi neviem neviem 😖

kukulik30
autor
30. jún 2009

my zase do Tatier..ale ja sa tesim, lebo tam to mam strasne rada 😵 😵 😵 len este neviem termin, kedze MM ani neviem, kedy sa uvolni z roboty 😒 dufam, ze to stihne este v lete 😀

zuzana612
30. jún 2009

aj ja som rozmyslala aspon na Chorvatskom na aute, ale to by sme museli mat spolahlive auto, co momentalne nase nie je 😖 A za tych 25 tisic co by sme mohli dostat za porod by sme uz hadam do chorvatska aj zasli 😀 Len neviem ci s malym polrocnym dietatom. Aj ked kamoska bola so 4 mesacnym a povedala ze ani nevedela ze ho ma. Len este dalsi probem by bol, ze by som si to musela aj sama odsoferovat, kedze moj mm stale nema vodicsky a ani ho to neserinka 😠 Zase na druhej strane neviem, ci by som mu moje auto dala 😀

rybecka
30. jún 2009

Zuzi, no spominali sme ze v piatok volny mozme sa stretnut no uz ja nemozem 😖 prisiel vcera muz ze bere dovcu v piatok a ideme do Popradu kupit podlahu do spalne tam este totiz nemame ze do krstin to mame hotove tak a vo stvrtok mam poradnu a ockovanie a Matej este aj ide s pipikom 🤐
no to je asi naschval.akurat este zajtra ale ty zasa nemozes co? kedy ti ja len vratim tie veci to neviem asi aj porodis 😀

zuzana612
30. jún 2009

ked pre mna je dovolenka len pri mori, ostatne sa nerata 😀

Livia, ani mna nic nevola von 😖

kukulik30
autor
30. jún 2009

vraj s takymi malymi detmi su najmenej problemy, hlavne, ked su este dojcene, podla mna to je vtedy najpohodlnejsie pre dieta i pre maminku 🙂

sophie1981
30. jún 2009

livia, moja telepatia mi rano povedala, ze cakas navstevu.... 😀

baby, nas dedo dostal v robote listky relax pass, je to na relaxacne pobyty a tak...na nete som nasla, ze sa za to da ist do aquacity, leten kupko, ale neviem ci by sa dali vyuzit aj na cingove na ten bazen....ked ste tam boli, tak ste si nevsimli, ci sa tam da platit aj s tym?? 😕

kukulik30
autor
30. jún 2009

zuzka, asi sa stretneme len my...kedze mame uz vacsie deti, nie sme pre nich zaujimave s nasimi neposedmi 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

haha..bibka, to urcite....sak stale na vas musim len nahodne nadabit 😀 inak ma mate na haku...ale ja chapem 😀 😀 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

zuzi, tvoj MM nema vodicak 😕 😕 😕 co ho netlacis, sak , ja si to nevie predstavit....vacsinou to byva naopak 😀 ten tvoj muz sa ma, stale je vozeny vlastnou zenou 😉

sophie1981
30. jún 2009

livka, ved ty vies, ze ta lubim, ale to nemozem tak verejne, bo zuzka zacne ziarlit...tak preto to nechavam len na nahodu ked sa stretneme.... 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

bibi, sa som si vobec nevsimla, ci sa to tam da vyuzit...netusim, ale sak si tam zavolaj 🙂

zuzanale
30. jún 2009

no Livi u nás by to problém bol ja nemožem ísť na celý deň ani k našim lebo Laura je umrnčaná jej je naj doma alebo von v kočíku nemá rada zmenu prostredia takže sme zavrhli pre tento rok aj dovču na slovensku

kukulik30
autor
30. jún 2009

😀 😀 😀 ach tie vyhovorky 😀 😀 😀 laska je laska, no co uz 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

zuzile, tak vy si na dovcu pockate a potom si ju poriadne uzijete 😉

sophie1981
30. jún 2009

zuzanale, ja ked citam co tu pises o Laure, akoby som citala o Katke....to baby su take ine ako chalani asi.... 😕

zuzanale
30. jún 2009

Zuzi zvláštne chlap ktorý nemá vodičák ja hádam takého ani nepoznám ešte aj môj ujko čo mal vodičák odložený 15rokov v šuplíku už jazdí 😅

kukulik30
autor
30. jún 2009

my sme boli pred dvoma rokmi v lete v Madarsku v Haldusoboszlo...tam bolo super, je tam obrovske kupalisko, take velke ,ako cele namestie spisskej, Samko mal vtedy 10 mesiacov...paradicka, tobogany, detske bazeny, priamo v kupku same kotly, v nich vselijake dobroty, masa, gulase,prilohy, priamo tam sa varili a nakladali, celkom lacne to aj bolo...no urcite tam este zavitame, byvali sme v takom rodinnom dome dlhom, a ten dom mal vviac vchodov do akoby apartmanov, kdesme mali dve spalne a jednu kuchynu a toalety, nic extra, ale my nie sme narocni, dalo sa v pohode aj s detmi...joj tam bolo fajn 😵

zuzanale
30. jún 2009

no Timka taká nebola tá išla všade takže sa na to trošku ťažšie zvyká ono nieje problém ísť s ňou na nákupy alebo autom vtedy pobuba má svoj kočiar ale keď je hore a treba zaspať tak to chce svoju postieľku lebo cez deň je zvyknutá zaspávať tam sama

sophie1981
30. jún 2009

my sme este nikdy neboli na dovolenke....nikde..akurat tak doma.... ☹

zuzana612
30. jún 2009

Baby, ani ja nepoznam chlapa ktory nema vodicsky az na toho mojho, lenze oni doma nikdy auto nemali a on tvrdi ze jeho to ani nebavi na rozdiel odomna. Len niekedy ma ide porazit ked ideme k nasim a zatial co ja soferujem on si vzadu s matusom spi 😠 Uz pred 2 rokmi ked som bola na Ibize som nasla zaplateny kurz, tak bud ho nespravil alebo neviem 😖

Jani, ja teoreticky zajtra mozem, nemozem dnes koli vodarovi. Len neviem ci nepojdem s Matusom dnes poobede na pohotovost lebo je hrozne umrncany, tecie mu z nosa a aj pokaslieva, tak asi radsej pojdem nech ho pozru.

kukulik30
autor
30. jún 2009

bibka, zapni si telefon....veronika ti volala, uz je vonku....teraz mi prezvonila,ci nejdem von a ze ty mas vypnuty telefon 🙂

kukulik30
autor
30. jún 2009

inak my mame prave odstavku teplje vody...a ja som si umyvala vlasy a sprchovala sa 😅 kedze ja nemam nervy na ohrievanie vody, tak som mala sokovu terapiu studenou vodou,ale zvladla som to....korienky vlasov mi skoro odpadli, ale zijem...svieza ako rybka 😀 😀 😀

slaviq81
30. jún 2009

Haló, ešte ste von, alebo už doma čapete obed? 😀
A prestante už točiť o dovolenkách, aj tak ostaneme všetky sedieť doma 🙄 😝

kukulik30
autor
30. jún 2009

haha ...slavka, asi to tak nakoniec bude 😀 ...ale nase Tatry su iste, len nevieme este termin, ale to nie je prekazkou, kedze ubytko tam mame kedykolvek zabezpecene 😉 tak aspon nieco 🙂

slaviq81
30. jún 2009

Do Tatier pôjdeme možno aj my, ale iba na otočku. Aj do Bešeňovej na pár dní, tam sa vždy teším 🙂 Inak nemám ísť s kým, dúfam, že mi to môj vzdialený potom patrične vynahradí nejakou exotikuš dovolenkou 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre