Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
6. aug 2009

....😎 😎 ...... 😎 .... 😎 😎 .... 😎 😎 .... 😎 😎 ..... 😎 😎 ....... 😎 ....... 😎 ......😎 ..... ..😎.........
... 😎.. 😎.. 😎. 😎.. 😎.. 😎... 😎.. 😎... 😎 .......... 😎.. 😎.... 😎. 😎.... 😎 😎..😎 .... 😎. 😎......
... 😎.. 😎.. 😎. 😎.. 😎 😎..... 😎 😎..... 😎 😎...... 😎 😎.....😎 😎 😎.. 😎 ..😎😎..... 😎. 😎......
... 😎.. 😎.. 😎. 😎.. 😎.. 😎... 😎 😎..... 😎........... 😎 😎... 😎....... 😎. 😎.......😎..... 😎. 😎......
... 😎 😎...... .😎..... 😎 😎 .... 😎.. 😎... 😎 😎...... 😎... 😎 😎....... 😎. 😎...... 😎......... 😎........

ivana2009
6. aug 2009

jejejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Dobre rano 😀
tak boli sme na odber juj to bol plac a mama s nim tak uvidime drzte nam palce zajtra budu poobede vysledky tak hadM VSETKO OK A potom budu ockovat 😉 😉 😉
v tej cakarni strasne dusno oj boze chudak tir deticky
Matusik uz spinka je dobabrany ☹ ☹ ☹ ☹ moj zlaty uz take babo trapia ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kajacz
6. aug 2009

pekné ránko... 🙂
V pondelok sa vrátila moja mamka, takže zase už nemám na Vás tolko času...včera mi bolo celý den zle, mala som silnú migrenu, aj som zvracala... 😝
V sobotu ideme so Samkom do čiech, buduci týžden má tanečné sustredenie, takže ho tam veziem....večer má kamarátka 30-tku, tak to vezmem pod jedným a hned v nedelu sa vraciam naspat...šimona nechávam tu mojím rodičom...som zvedavá, ako to zvládneme... 😕

zatial papa...

veronika1982
6. aug 2009

livia kym som vylustila co to tam je napisane.... boze na rano take hlavolamy. ha ha..

my sme mali strasnu noc. matej kazde dve hodiny papal a uz som ani nevedela ci mam mlieka.. asi to bolo tym splnom. teraz je uz s babkou von ale je zamracene.. z kuchyne ked je pekne tak mam tatry rovno pod nosom ale dnes ich nie je zase vidiet. skoda.. by som to pofotila.. minule mm skusal s novym fotakom fotit z nasho bytu a dokonca odfotil aj nase okno na miery tak budeme moc sledovat babku s dedkom co robia. ha ha.. ale odfotil kolko hodin je na vezi.. kebyze nam nejdu hodiny tak si odfotime a pozrieme. alebo z kovozberu kolko stoji benzin.. prakticke nie?

konecne ideme dnes domov. hura hura..treba mi vyprat koselu a mne saty a pozhanat nejaku vhodnu obuv kedze teraz fungujem na zabkach a cinankach...

livia a matuska kedy pustia? dnes alebo zajtra ich mate doma?

kukulik30
autor
6. aug 2009

ivka, moj zlaty, ale uz je dobre, uz to ma za sebou...hadam budu aj dobre vysledky, nech uz mate od dr pokoj 🙂

veronika, vyzera to, ze zajtra , ak bude vsetko ok pustaju katku a matuska domov, celkom rychlo na to, ze je po sekcii....ale vraj ju chvalili, ze je statocna , ze sa pekne hoji, uz sa aj sama sprchuje, chodi na wcko 🙂

kaja, juj migrena 😨 no teda to je hnus...hlavne, ze preslo 😉 tak stastlivo dojdite a potom aj spat 😉

ivana2009
6. aug 2009

livka veru nic ine ako deti zdravucke 😉 😉 😉
katka tak bude ruka hore? 😀 😀 😀 😀
veronika ty nam budes davat info aj my mame cez ich realitku poznam ich osobne hadam nieco najdu zatial sa neponahlame ale ta tretia izba chyba hoc byvanie tu je super vsade blizko len skoda ze su tu skoro vsetky 2izbove byty 😉 😀

slaviq81
6. aug 2009

To je dnes deň 😝

ivana2009
6. aug 2009

dala som foto aky sme uz velky 😀 😀 😀 😀

slaviq81
6. aug 2009

Ivka, aký ste už veľký 😅 Mne sa nechce zmenšovať fotky 😝

slaviq81
6. aug 2009

Tak som nakoniec tie fotky zmenšila, tak kuk 😕

kukulik30
autor
6. aug 2009

nema chybu ta Lara 😀 😀 😀 nezbednica 😀 😀 😀

a Matusko aky fesak 😵

ivana2009
6. aug 2009

Lara aka kocka a tie tycinky nemaju chybu to je zabava 😀 😀 😀 Slavka mas veselo 😀 😀 tesim sa uz aj jaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉
veru keby netrebalo zmensovat aj ja som sa prinutila kazdy tu nahodi foto a ja taky lenivcak 🙄 🙄

slaviq81
6. aug 2009

Hej, moja Lara je riadne šidlo 😀 😀 😀

Sa tu trápim s fotoknihou, chcem slečne šidlovej zdokumentovať prvý rok života 😝 🙂

kukulik30
autor
6. aug 2009

hej a teraz je v akcii aj fotozosit, rozmyslam, ze dam urobit 🙂

slaviq81
6. aug 2009

Daj, daj 😉

Neviete či treba do reštiky na Lesnici robiť rezerváciu? 😕

ivana2009
6. aug 2009

mam pocit ze ano 🙂

anape
6. aug 2009

ahojte baby,

mam trosku kludu a spravenu kavicku, tak vas idem pozdravit 🙂

veronika aj mne viktoria spala v noci dost zle, ani som nevedela, ze je spln, ja to pripisujem skor tomu, ze nam zrejme idu dalsie zuby, lebo aj posledne dni je dost nervozna a takmer stale chce byt pri mne na rukach, takze nic nespravim a este aj petko ziarli 😕

dnes mi ho vzala babka, no ked viki vstane, tak ideme prenho

livka aj ja som sla domov po sekcii akokeby som rodila klasicky na piaty den... asi tam zase maju husto

to pozvanie na kavu k nam plati, len to trosku odsuniem, kym sa petuskovi nedolieci hlavicka, pre istotu... 😎

ivka neboj, na pridavanie fotiek som tu najlenivsia ja 😔, ale raz to urcite napravim 😀.... par znamych z inej temy mi spominalo, ze vymazali albumy, lebo mali zle skusenosti s uchylmi, tak som ani nemala nejako chut dohadzovat nove fotky, ale uz ma to preslo

rybecka
6. aug 2009

Ahojte,
ja popri baleni vas idem kuknut zajtra odchadzame rano na doooooooooooooooovcu 😎 😎 😎 😎 😀 😉
Slavka vcera som bola na Lesinici papat lebo som mala vyrocie svadby a nerobila som rezervaciu. 😵
tak sa drzkajte ja utekam kym mi Ondrej spinka a tie prehanky ma rozculuju lebo len davam pozor aby mi nezmoklo pradlo a Ondrejko s kociarom 😅
tak cafte a uzite si vikend 😎

veronika1982
6. aug 2009

ahojte mi sme uz doma a matej spi este v kociari..

livia aky fotozosit mam na mysli? tak to je super ze je katka sikovna.. dufam ze aj kojenie je bez problemov..a uz mame vybrate kachlicky do kupelky..

ivana2009
7. aug 2009

pekne dobre ranko 😀 😀 😀 😀 😀
kam sa chystate dnes? 😉 😉 😉

kukulik30
autor
7. aug 2009

pekny den 😀
ja neviem, co dnes , asi budeme len tu na Mieri 🙂
veronika, uz aj mliecko ma, vcera maly vytiahol prvykrat 45 a potom 90 😕 ...ked sme boli pri nej , tak 35...celkom pekne sa prisal 😵 akurat, ze trosku ma maly zltacku, tak ktovie, ci ich pustia dnes 😒

ivana2009
7. aug 2009

ktovie ako mrka ci uz nema nelu pri sebe ? 😉 😉 😉

slaviq81
7. aug 2009

😨 😨 😨

ivana2009
7. aug 2009

tak my este vysledky nemame maju dovolenku tak az v utorok a ja cakam kedy bude 11.30h ze zavolam a tam nikoho a vcera mi nevraveli ze maju volno 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivana2009
7. aug 2009

veronika vy ste uz boli s nozkami? my este tyzden a uz ideme dufam ze bude ok 😉 🙂

kukulik30
autor
7. aug 2009

halo halo 😀 teraz nedavno som dosla, bola som v Nalepkove u kamosky, take prekvapko, ani ma necakala 😀 mensi vyletik sme si urobili so Samkom...uz spinka 🙂 a ja sa chystam urobim syrovu omacku na cestovinku 😉
Katku dnes pustaju domov 😵

veronika1982
7. aug 2009

tak to je fajn ze ich uz pustaju. teraz ho len davat na slniecko. joj som rada ze nema problemy s papanim...

ivi my sme boli minuly tyzden a mame ho balit ako chceme..

dohodila som foto lebo neviem aku koselu mu mam zajtra obliect. baby poradte...

bola som v kupelnovom studiu tu v snv a maju o 100 sk drahsie ako v merkury..

kukulik30
autor
7. aug 2009

veronika, farebne sa mi viac paci ta prva..aj mu asi lepsie sedi 😉
a uvidime, ako to bude doma s papanim, lebo na porodke, nam aj vcera pomahala jedna sestricka z porod. odd..ona mala taky super hmat a maly sa hned prisal, ked skusala Katka sama, tak zacala plakat a uz nie a nie prisat..ona prisla, kustik ho upokojila a pritisla a uz papal , tak sa smiali, ze ju beru domov 😀

ivana2009
7. aug 2009

ja by som brala tu prvu 😉
veronika ani neuveris mi mame taku presne fotku ale sedime na Baranovi jemu sa baran a ovecka velmi pacia velmi

zuzanale
7. aug 2009

Ahojte my sme sa dnes konečne po týždni vykakali takže zas mám moje zlaté deco.....

Veronika aj ja by som tiež povedala že tá prvá je lepšia 😉 a kachličky no najlacnejšie má ozaj merkury ale my v kúpelni máme s ascony to je tam vzadu vo dvore vedľa bečarika tiež mali super ceny vtedy či aj teraz neviem 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre