Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
4. sep 2009

na vychode ako je trh, tak v tom obchod. stredisku ci co to je 😉 ...v tej budove je aj andreansky...je to vlastne oproti sintre...

ivana2009
4. sep 2009

po tej strane ako je zdruzena alebo bola po zimnej smerom dole tam to najdej 😀 😀

ketkous
4. sep 2009

Ahojte zienky,spominali ste tu druhy pilier,kedy si mam poslat tu ziadost?Na matersku by som mala nastupit v decembri.teraz som momentalne PN.Vdaka za radu.

sophie1981
4. sep 2009

caute...my sme spinkaliii...teraz sa hraje s mobilom.....pocuva mp3🙂

slaviq81
4. sep 2009

čaute,

Bibka, naše decká sú nejaké moderné. Lara posledné dni vezme hocičo do ruky a priloží si to k uchu - akože telefonuje 😀 😀 Aj ja som kúpila Lare na narodeniny 3 knižôčky, také malé leporelá Čo je to? Ale zatiaľ do nich len hryzie, môj oco jej z nich robí cestu pre auto, no a sem tam si nejaký obrázok kukne 😀
Teraz spí, nemohla som ju uložiť, lebo nejaký super sused celé doobedie vŕtal 😒

A som vám zabudla povedať, pred pár dňami sme boli na prechádzke a oproti šli dvaja chlapci. Naraz počujem, že niečo buchlo do kočíka, potom pozriem na zem a tam sa jarabina gúľa. Tak tí zasrani strieľali do môjho decka jarabinu z tých hovadín, čo sme si kedysi robili aj my- na šúľok od toaleťáku sa navliekol balón. Tak som ich slušne upozornila, ale keby boli bližšie tak ich vyčapem po hlave 😝

sophie1981
4. sep 2009

slavka...nova doba.....o by sme my dali za chvilku hrania sa s tranzistorom......🙂)

inac jasom vrieskala po chalanoch na zaciatku leta, tiez pre ten isty problem so spluvatkom, ako sme to my volali....ono, nenasere ze striel, VED AJ MY smeto robili, ale nikdy ma nenapadlo do deti....len do stareho suseda co byval vo vedlajsom vchode na prizemi a strasne na nas hresil...na nom sme si zgustly...🙂)

nasej sa pacia tie male knizocky, v sade su 4 ks a nazov maju Kto sa skryva v ZOO, Kto sa skryva v lese......o zvieratkach....

zuzanale
4. sep 2009

no teda by som tie decka vyfliaskala statočne mrchy malé 😠 takto strielať 😠

Laura ešte spí zaspala pred hodinkou tak nech oddychuje chúďa moje ☹

ketkous to keď nastúpiš na materskú ti treba odniesť do sociálnej poisťovne tlačivo sa to volá že oznámenie o účasti na dochodkovom sporení alebo tak nejako to je časť A a časť B potom keď sa male narodí s tými formulármi čo dávaš do 45dní od narodenia presne pozri v téme paragrafy tam je toho o materskej dosť 😉

slaviq81
4. sep 2009

Ketkous, ja som šla do sociálnej poisťovne po pôrode, dali mi nejaké tlačivo vyplniť. Musíš sa ale prihlásiť do 15 dní od narodenia bábätka. A ako sa máš? 😅 😉

veronika1982
4. sep 2009

my sme boli von ale o pol jedenastej sme uz boli doma lebo matejovi sa nepacilo byt pod plastenkou.. tak sme sa doma hrali a o dvanastej zaspal a este spi..

vtedy som bola pri tom ako bibka kricala na tie decka...osvedcilo sa ze neser tigra ked malade 😀 😀

zuzanale
4. sep 2009

ketkous ak si zamestnaná a máš nárok aj na materskú tak platí toto od 1.1.2009

http://www.socpoist.sk/starostlivost-o-dieta/13... si potom over lebo niečo sa zas može od januára 2010 meniť

ketkous
4. sep 2009

Dikes zienky za rady skusenych..A Slavi Ty si ma spoznala 😎 🙂

kukulik30
autor
4. sep 2009

ahojte 🙂
nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar Kati 😀 😀 😀 co ty tu? 😀

sophie1981
4. sep 2009

hola zeny.......uz sme doma....sme sa sli prevetrat trolinku a pozriet ako sa nasej Livii dari v robote...no sekne jej to.....take cudne ju vidiet v robote a nie na kavicke....🙂

ketkous
4. sep 2009

No seeeeeeeervus Livvvviiii, 😀 vidim,ani foto nemam a hned ste ma spoznali 🤐. Nahodou som tu troska oxidovala.Chcela som Ta aj ja dnes kuknut v robotke,no k nasim dosli opravari a tak som pekne pozerala ako nam opravuju balkon.No na buduci tyzden dojdem.

kukulik30
autor
4. sep 2009

kati, no uz ta cakaaaaaaaaaaaaam 🙂
a zyvitaj sem castejsie 😀 budeme radi 😉

hej bibku musim pochvalit, prisla ma kuknut, tak som bola rada 😵 Katuska sa stale len usmievala ako slniecko 🙂

janbari
4. sep 2009

ahoj Livi, ako sa ti darí v práci?

kukulik30
autor
4. sep 2009

jani, ahoj...celkom to ide, robim troska ine , ako predtym, viac kancelarskej roboty, ale ide to..ucim sa 😅

anape
4. sep 2009

ahojte baby,
zdravim vas uz z domu, dnes sme sa vratili a zaroven zazili sok z tej zimy co tu je 😕
neozyvala som sa, lebo v nedelu sme menili apartman a tam bol signal na net, len v rohu balkona, takze by som musela drzat jednou rukou notebook a druhou pisat, tak som si urobila pauzu od netu 😕 😀

som rada ze sa vam dari, ze deticky takto pekne nabehli do skolky 🙂 , nas caka skolka v pondelok, petko tvrdi, ze sa tesi, no uvidime ci ho to bude drzat este aj v pondelok... dnes som si uvedomila, ze som zabudla s nim ist pre papier k lekarke 😨 ... kocky co ste tu vybavovali, tak vam aj robili nejake vysetrenia alebo iba dala potvrdenie, ze moze chodit do kolektivu?

kukulik30
autor
4. sep 2009

anicka, vitaj doma 🙂

no ja, ked som bola so samkom u dr, tak ho prehliadla brusko,popocuvala ,zmerala , zvazila, pretiahla pipika, porozpravala sa s nim, poskusala troska farby, tak nenapadne pocas debaty, ukazoval obrazky na tom lezadle a popritom sa pytala, aka farba...takze v pohode 😉 akurat trebalo priniest moc 🙂

anape
4. sep 2009

livka dakujem 😉

ja som uz raz bola s petuskom ohladne toho potvrdenia u lekarky, ked siel do jasli, no to ho popocuvala, pozrela hrdlo a vzala vyter z konecnika 😕 , vam to nebrali?

anape
4. sep 2009

zuzka ak ta to trosku povzbudi, tak aj ja mam take akcne deti 😀 ... Petusko je zo dna na den vacsi nezbednik a viki nezaostava, ona chce robit vsetko to co petko a tak si predstav to co mas ty, ale dvojmo 😀

veronika1982
4. sep 2009

aj my sme stretli bibku.. joj katka zase vyrastla za tych par dni..

oj matisek sa mi teraz posral... utekam prebalovat lebo to bude na chrbate.

slaviq81
4. sep 2009

Ani, tak ako bolo na dovči?

Livi, aj ja prídem s Katkou, môžem? 😅

Veronika, obserinkaný chrbát "milujem" 😀 A hlavne potom vyzliekať body 😝

kukulik30
autor
4. sep 2009

slavka, ze sa pytas, no jasneeee 😉

kukulik30
autor
4. sep 2009

my sme teraz prisli somov, tatik nas pozval na pizzu 😝 mnam, ostalo mi aj na zajtra, dala som si Hawai+Niva 😵

zuzana612
4. sep 2009

Tak u mna sa uz zacinaju prejavovat problemy tehu vo vyssom stadiu 😖 Cize nehorazne bolesti chrbta ktore sa v priebehu dna stupnuju a vecer uz neviem ci mam sediet alebo chodit alebo lezat a nic aj tak nepomaha. K tomu bolesti klbov, takze spanie ide byt u mna uzasne. Na chrbte nemozem lebo ma boli, brucho uz zavadzia a ani na bokoch nie lebo to ma potom bolia klby. Takze sa idem obkladat vankusmi a prehadzovat sa kazdych 10 min 😖 Ale co uz clovek neurobi pre svoje ratolesti, no nie? Tak sa tesim na najblizsich par mesiacov. Ale ked si predstavim ze o 4 mesiace uz mozem byt dvojnasobna mama, tak je to celkom pekna predstava 🙂

Anka, mat toto co ja mam doma 2x? Tak to ta teda riadne obdivujem, ja nezvladam moje jedno dieta. Ale to bude asi tym ze som sa 8 rokov starala o taketo, ale cudzie deti 😀

gajana1
5. sep 2009

Ahojte tak ja už mam tehotenstvo potvrdene aj od lekara a čakame dvojičky 😉
Baby keby ste vedeli ako strašne zle mi je juuuuuj hrôza ☹

anape
5. sep 2009

ahojte kocky 🙂 ,

gajana blahozelaaaaam a zaroven ta obdivujem, lebo starat sa o tri male deticky, tak to budes adept na titul matka roka 😉 , drzim palce, nech vsetko prebieha v pohodicke

zuzka ja som si to tiez nevedela predstavit a aj teraz sa hocikedy cudujem odkial mam take grady na kricanie, ja taky pohodak 😀 , ale ked na petka nic ine nezabera, lebo stale ho to drzi robit viktorii stale napriek... ale da sa to, nie je to take strasne ako si to mnohi predstavuju 😀

kukulik30
autor
5. sep 2009

dobre ranko 🙂

jeeeeeeeeeeeej, gajana...obrovska gratulacia, panecku...to budete mat veselo 😅 😀 tak neche len pekne vydrzite , co najdlhsie 😵 a pribezne informuj 😉

sophie1981
5. sep 2009

caute....Livia...poslala som tvoje cislo na toho pana od okien.....snad som ti neskomolilapriezvisko, ak ano, tak sa nehnevaj, ze ta oslovi troska inaksie... 😀 😀 😀 😀

gajana, srdecne gratulujem a velmi sa tesim s tebou....aj ja ceeem byt tehula...... 😵

a neviete co je s jahody...vcera mala ist naprijem....snad to uz maju za sebou a stastne.... 😉

a aj my sme vcera mali pizzu......som skocila len tu do namornika...my sme mali siciliana......mnaaam...len skoda, ze som sa potom velmi prezrala a bolo mi zle, kedze stary ma ukecal na mega size.... 😝

uz idu smajlici,.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre