Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
7. sep 2009

ahojte baby,
to tu nikto nebol takmer cely den????? 😨

ja som sa prave vratila domov, bola som si sadnut a pokecat s kamoskami a idem sa pritulit k mojim laskam, lebo rano o siedmej mame budicek, uz nevyspavame ako cez prazdniny 😝

petko zvladol den v skolke super, neplakal a ked som prisla po neho, tak sa tesil, ale hovoril, ze aj v skolke bolo super 🙂

dobru noc 😔

anape
7. sep 2009

teraz pozeram ze moje prispevky su na minutu presne po 9 hodinach 😀

anape
8. sep 2009

dobre ranko,

to snad nie je pravda, kde ste vsetky??? 😨

zuzana612
8. sep 2009

Ahojte, aj mne sa to zda nejake cudne ze tu nikto nie je. Kde ste vsetky???

My sme pred chvilou vstali, nieco nepredstavitelne u nas 😀 Daniel rano ked o piatej vstaval tak mi dal Matusa do postele lebo zacal mrncat a my sme spali do pol deviatej

anape
8. sep 2009

no ahoj zuzi, aspon jedna stratena sa nasla 😀
v dobrom ti ten spanok zavidim, my odvcera vstavame o 7mej a velmi mi chyba to prazdninove vylihovanie

zuzana612
8. sep 2009

no u nas nikde prazdninove vylihovanie nebolo, kedze Matus vstava pred siedmou alebo dokonca siestou 😕

klaymanova
8. sep 2009

Ahojte všetky tak ja som tu už davno nebola až sa hambim pisat 😉 tak všetko rychlo letí že neviem niekedy kde skor,už je po prazdninach,synator do školky a moja Zuzanka tak to je velka kecuka a všetko dokopy,v nedelu oslavime dva ročky 🙂 no len keby sa nam kakat chcelo 😒 nemaju vaše babulky s tym problemy? mi už skušame všetko od babskych receptov,po acidka,aktivie atd..... niekdy kaka raz za tyžden a ked sa pochlapi 🙂 tak každy druhy den ale aj to len občas... už sme boli aj u lekarky tak papat vela vlakniny čo aj papame ale nič 🙂 juj ale som sa rozpisala prajem pekny usmievavy dniček Anka

rybecka
8. sep 2009

Ahojte,
ta to co 😕 😕 😕 my sa mame fajn ale v noci sa budime kazde 40 minut 😝 😝 a nie na hlad ale len tak aby sa mamka nevyspala 😝 😝
anka cau 🙂 kde si bola tak dlho 😕 ?

klaymanova
8. sep 2009

Jani ahoj všade inde dookola 😉 terz mam taku novu zalubu pletiem z papiera tak pri tom som sa dlhšie zabudla 😎 inač ako? Ako sa dari tvojim chlapom? minule som kuki fotečky juj ale su zlaty

slaviq81
8. sep 2009

čaute, ja som tu, nakukujem ale niet veľmi čo čítať 😝 Mne sa tak zdá, že na Mieri padol net 😀 😀 😀 ... lebo už keď Bibka nepíše 😕

Konečne som sa po dlhokánskom čase celkom dobre vyspala 🙂 Laru som uložila o pol desiatej a keď som sa obracala na druhý bok, tak som zaškúlila na hodiny a tam pol štvrtej 😅 Až som išla nakuknúť do postieľky či je všetko ok 😅

Joj, plače...

slaviq81
8. sep 2009

Takže sme mali super noc, len s jedným kojením o pol piatej a vstali sme o ôsmej 🙂

Ani ahoj 🙂

zuzana612
8. sep 2009

Tak ja uz mam Matusa v postielke a haja, nastastie mi nezaspal cestou domov v aute, ale sa stihol aj naobedovat tak mohol by aspon do tretej pospat a ja s nim 😀 Boli sme reklamovat tie stolicky, nastastie nam ich bez problemov vymenili, len musim pockat na nove, ale radsej pockam, len nech su ok. Stretli sme sa s Bibkou a Veronikou a ich ratolestami, tak sme posedeli na lavicke kym Matus nahanal kacky a hral sa na piesku 😀

Neviem co sa dnes deje, ale uz isla tretia hukajuca sanitka od rana 😖

No nic, idem uhadzat kuchynu a idem sa trosku vyvalit

anape
8. sep 2009

slavi tak to je super, drzim palce, aby tych prespatych noci bolo stale viac a viac 🙂

zuzi aj to je super, ze ti stolicky zreklamovali bez problemov, drzim palce, nech su tie nove bez zavad aspon 20 rokov 😕 😀

ja som bola s malou v meste, kupit petkovi este nejake veci z papiernictva a nestretla som nikoho, ale to aj preto, ze som bola len na zimnej strane a zrejme uz v case, ked tie co chodite kocikovat, ste uz doma

klaymanova
8. sep 2009

Slavka čauko 🙂

slaviq81
8. sep 2009

Lara už na mňa kričí z postieľky 😀 Tak ideme papať a potom sa niekde do mesta pomotkať 😀

klaymanova
8. sep 2009

možme stretnut aj Martina je v meste ideme po Samka ta možme hm?

slaviq81
8. sep 2009

No môžme, prečo nie 😅 Ale my kým sa vytrepeme z domu 😝 Asi pôjdeme na aute, tak to vidím 😀 Okolo tretej ti prezvoním od pošty pri vás 😉

klaymanova
8. sep 2009

ok

veronika1982
8. sep 2009

ahojte..
slavka nepadol nam net.. bibka ma chory pocitac...

a zuzka hukali aj sanitky aj policajne auta lebo na miery sa asi pobili chlapi v krcme. sme to boli presondovat...

slaviq81
8. sep 2009

To čo sa tu stalo???? 😨 😨 😨

anape
8. sep 2009

slavi netusim, aj ja som z toho paf 😕 😀

kukulik30
autor
8. sep 2009

😀 😀 😀

antoniab
8. sep 2009

ahoj

tak sme po kontrole vsetko vporiadku a pan doktor nam povedal ze to bude dievcatko 😵 😵
asi si uzivate posledne dni tepla iked rano a vecer je uz dost zima 😅

bibi kde si 😕 zajtra sa ti ozvem 😉

zuzanale
8. sep 2009

Ahojte tak ja nemám moc času Timku ešte stále držia sople tak je nervná a sa len motka a mrnčí no a predvčerom to chytilo už aj Lauru ešte že tá je už relatívne fit ......

veronika1982
9. sep 2009

dobre ranko.my sme uz od tretej hore. matej chytil sopliky tak sa trapime..

vcera vecer sa mi zobudil z hroznym placom.. este mi tak neplakal... ale potom ho to preslo a v noci uz mal sopliky tak uz sme hucali s vysavacom a dnes len kycha a kycha... oj biedacik.. uz si ani tak nechce dat odsat ako ked bol malicky... takze bojujeme s nim...takze teraz budeme doma a trapit sa..

klaymanova
9. sep 2009

ahojte,prajem vam pekne rano a dufam že pekny dník školka začala ale aj moj Samko soplikuje tak čakam kedy začne Zuzanka 😒 a Slavka došli ste kedy domov? alebo ste boli ešte s Kubkom? 🙂 ked mi Zuzka dovoli tak sa ozvem pa

ivana2009
9. sep 2009

Pekn e dobre ranko
oj veronika nepoju mu zubky 😒 😒
tak nam sa vysetrenie odlozilo na pondelok tak sa to len pretahuje kedy ho zaockuju neviem ☹ ☹ ☹
sme hore od pol siedmej ,ale uz prichadza unava 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
9. sep 2009

my sme hore od tretej, potom zaspal a od siestej sme fungovali az doteraz... ale teraz zaspinkal..

matej ked si kychne tak mu sopliky normalne vystrelia z nosa tak len utekam z plienkou stale aby som mu to utrela..zatial mal presne 37 teplotu tak hadam mu nepojde hore lebo umrem.. som sama doma..

zuzana612
9. sep 2009

Ahojte, aj my sme hore od pol siedmej a ja by som taaaaaaaaaaaak spala 😝 A ta zima co je uz rano, brrrrrrr. My si kurime momentalne elektrickou rurou, peciem bananove muffinky 😀 Mozte prist na ranajky, o 5 minut budu hotove 😀 Treba nam cim skoro urobit ten krb aby sme si mohli prikurit

anape
9. sep 2009

ahojte baby,
konecne sa tu "objavujete" 🙂

mrzi ma, ze mate chorlave deticky, drzim palce, nech to cim skor prejde ... my sme zatial zdravi, no kedze v nasom okoli kruzi nadcha a podobne pliagy, tak len cakam kedy to pride na nas a zaroven sa nadejam, ze aspon trosku prevencie zostalo este z morskeho vzduchu 🙂

vcera som bola na prvom rodicku vo svojom zivote 😀 , som rada, lebo konecne presne viem, ktore ucitelky su petkove a ako to v tej nasej skolke chodi a tiez viem vysku poplatkov na novy skolsky rok a nie je to malo, takze uz nam zacina platenie a nezastavi sa to minimalne do ukoncenia strednej skoly 😕 🙂
prihlasila som petka na anglictinu, no az ta baba co ich ma ucit sa ma vyjadrit, ci je to vhodne uz aj pre petka, kedze este nema tri roky, ale mozno aj ano, kedze rozprava velmi pekne a uz aj zrozumitelne, bola by som rada, aj ked viem, ze to nie je o tom, ze bude na konci skolskeho roka komunikovat v anglictine 😀 , ale aspon by sa pomaly zoznamoval s anglictinou
bola tam moznost aj tanecneho kruzku, no to som nechala tak, nebudem zatazovat take male dieta tolkymi aktivitami, nieco musim nechat aj na jeho voli 🙂

tak ja dopijam kavicku a utekam nieco robit, caka ma veeeelka kopa zehlenia 😝

prajem vam krasny den, napriek skaredemu pocasiu ktore sa zatial crta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre