Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

dasena
10. feb 2010

Ahojte...skoda ze sa nemozem pridat do debaty ...ako lezu tatikovia na nervy,hlavne po porode 😀 ale nevadi mne mm lezie na nervy niekedy aj bez dietatka

zuzana32
10. feb 2010

Bibka, ja mám aj teraz.
Cez týždeň ráno vstanem, postelím, nachystám chlapcom oblečenie, zbalím desiatu, prezlečiem Katku a vyprevadíme chlapcov. Potom ideme raňajkovať ... atď.
A cez víkend? Ešte o 9 sú skoro všetci v pyžame, okrem Katky a mňa, všade dookola bordel .. no des.

sophie1981
10. feb 2010

cau Daska...nieco nove???

dasena
10. feb 2010

ta zatial neviem lebo teraz ma chytilo soplenie,byva mi nejako na hovno aj mi byvalo pred soplenim,len neviem ci koli tej chorobke abo co,ja som v tom jelen.pocitujem aj take jemne akokeby bublinkovanie,neviem co to,mozno si nieco nahovaram. 😝

pata31
10. feb 2010

hehe, to som rada, ze nie som sama 😝 a najma ked ma vidi pri pc, tak to je hruza.. 😀 no idem krmit dieta, uz sme okupkali, tak hadam rychlo zaspi..

antoniab
10. feb 2010

aj ja sa pridavam moj mm bol len kratko doma ale strasne mi liezol po porode na nervy 😝 😝 ale som myslela ze to len ja taka divna a moja mamina mi furt hovorila ze mam byt na neho milsia 😀 😀

antoniab
10. feb 2010

pati sme sa mohli vidiet sme chceli ist zajtra na nozicky ale mali plno tak ideme az buduci tyzden 🙂

sophie1981
10. feb 2010

daska...ved uvidis...kedy ma dosjt mrcha??? 😕 ....

mata, neboj si uplne normalna.... 😀 ....ono sa to casom upravi a dojde do stareho stadia lezenia na nervy.....ako pred tehu a porodom......

my uz spinkame...Katka aj tatik 😖 ,,,,ja som este raz kukla na nasu herecku v telke a idem kuk panelak a supi lupi do postele...

sophie1981
10. feb 2010

ne inaac straaasne liezlo na nervy hlavne to ze: davaj pozor, co robis, pozor na rucku, place daj jej cicku, place asi je pokakana, cka sa jej, daj jej cicku......jemne s noouu.....a on macher sa stale len pozeral a ochkal, ze pozor hento a tamto.... 🙄 ....na to sme sa najvoac zrali... 😀

susana28
10. feb 2010

Baby som myslela, že len u mňa je to tak, čo sa týka MM 😀 Som sa aj previnilo cítila, ale ako vidím tak nemusím 😀

Zuzi, krásne tortičky, som zvedavá na tie čo upečieš teraz 😉

antoniab
10. feb 2010

no moj mm toto nerobil on nanu furt septal to mi strasne liezlo na nervy a furt nanu rozpraval ked spala a ked plakala tak mi stal za chrptom a este rano ked sa prababka pytala aka bola noc tak on jaka sa nevyspal a to nebol hore zakazdym a ked som mu vytkla ze nebol tak ze som ho mala zobudit tak to ma najviac rozculovalo mna kto ku malej budi no chlapi sak to aj ich zasluhy nie 😝

bibi tak super som normalna 😀 😀

kukulik30
autor
10. feb 2010

no moje dieta konecne zaspalo, ked zaspava musi mi drzat palec na ruke, tak bol problem sa oslobodit, tak silno ma drzal 😀 ale uz som volna, mm isiel hrat hokej a ja kukam Dom pri jazere, vraj pekny romantikus film 😵

anaja81
10. feb 2010

Ahojte,
tak ja som bola dnesnym dnom prepustena po dvojtyzdnovej dovolenke z nemocky domov.....ani som to necakala, myslela som si, ze si ma tam nechaju do piatku...ale vam poviem, len co som sa presunula z nemocnice domov a povybalovala sa tak som sa citila ako keby som bola po 12-hodinovej sichte 😝 ...tak mi pekne vraveli, ze mam mat kludovy rezim aj doma tak ako v nemocnici, tak ma moj drahy manzel tak pekne obskakuje 😵 ....prave vari na veceru pirohy....no co viac by som si mohla priat 😀
A este sa musim priznat, ze mi bolo trosku aj luto, ze odtial odchadzam kvoli personalu......sestricky tam boli super a hlavne sestricka Zuzka (Medulka) - bude jej velikanska skoda, ze odtialto odide, ale zivot je zmena a druha sestricka Lydka....aj ostatne boli fajn ale na tie dve spominane ma slovko super velmi slaby vyznam 😵 😵 😵 .....ja som asi z inej planety, ked mi je trosku luto za nemocnicou....alebo je to tym, ze som bola v nemocke prvykrat v zivote a urcite aj tym perfetknym personalom.

antoniab
10. feb 2010

kukulik aj ja to pozeram mala spi a ja asi zaspim pri filme 😀 😀 😀

jaj inak som zabudla reagovat ze aj ja chodim ku zubarke na mier ku kosalovej ci jak sa to vola a dufam ze mi vezme aj malu a fakt tie ceny no zubar ale ja som unej malo to skor mm je tam pravidelne 😝

kukulik30
autor
10. feb 2010

anaja, neuveris, ale pred pol hodkou som na etba myslela, ze nepises, ci uz ta pustili, ci co je s tebou a tu pozriem, a ty uz doma..super 🙂 len si uzivaj to rozmaznavanie manzela 😉 a oddchuj , ako nakazali v nemocke...
chvalabohu, ze nemas negativne skusenosti z nemocky a len pozitivne...ja som tiez mala vzdy / bola som v nemocke 3 x ..gynda a porod /len pozitivne skusenosti 🙂

kukulik30
autor
10. feb 2010

a vcera do nemocky prijali aj moju spoluziacku z Gympla,zajtra ma naplanovanu sekciu, lebo ma proble so srdcom,....tak na nu myslim, nech vsetko dopadne dobre 🙂

susana28
10. feb 2010

Takže dnes baby z mokdrého koníka pozerajú Dom pri jazere, ja tiež 😉

Anaja tak sa len šetri, aby mimi prišlo na svet v poriadku, a manžel nech je aspoň taký milý ako personál v nemocke, možno taká rovnošata pre sestričky by ti navodila tú atmosféru, nie? 😀 Ale nie teraz vážne oddychuj, leňoš, nechaj sa obskakovať. Bábätko je NO.1 😉

dasena
10. feb 2010

no mrcha by mala dojst kolo 14.-15.2. tak uvidime

zuzanale
10. feb 2010

Ahojte tak Laura konečne zaspala .....

Mati to čo máš za dr že hneď veľa pribrala 😠 kým ju len kojíš tak také reči nech si nechá neviem aký názor majú ostatné baby ale toto by ma natočilo.....

mňa mm doma neštve ale štve ma nabúraný režim tak ako u Zuzany 10 hodín ja s Laurou oblečené a mm s Timkou v pyžame a stihnuté ledva raňajky 😠

anaja81
10. feb 2010

no to je fakt super, este aj veceru mi donesie hore, lebo kuchynu mame dole....no proste je super a preto som si ho aj brala.....da sa o nom povedat "holka pro vsechno"....aj poperie, aj poupratuje, jednoduche jedla navari....no co viac si mozem priat 🙂 ...len aby nam to takto vydrzalo co najdlhsie, kedze manzelmi sme len necelych 8 mesiacov ale teraz na Valentina to bude 7 rokov co sme spolu

denisocka
11. feb 2010

ahojte,
ja som sa vám z tej nemocnice už neozývala,lebo tak ako tam bolo super v januári,tak mi tam bolo na hovno teraz . dufam,že najskor tam pojdem rodiť ak si to cestou nerozmyslím a nopojem do LE 🙄

evitkamalicka
11. feb 2010

dobre ranko

kukulik drzim palceky, nech sa babatka poriadne zahryznu 😉

lydia22
11. feb 2010

Adi tak som rada ze ta uz pustili,tak pekne oddychuj,uzivaj si obskakovanie manzela.boze keby aj mna niekto aspon den obskakoval,keby som len vegetila.babenky ked nahodou chodite na pedikuru kde by ste mi radili ist.moje nohy su v hroznom stave.ja mam take problematicke nechty.tak zatial pekny dnik vsetkym.

zuzana612
11. feb 2010

Ahojte, Livia, aj my drzime palceky a verime ze tentokrat sa to uz podari, ked tak pozeram kolko je tu uz tehuliek, tak ty sa urcite este k nim zmestis 😀

K tym mm, moj mi zatial nema ist kedy na nervy, kedze nie sme spolu 😀 A ked pride na ten 1-2 dni, tak to ani spolu vlastne nie sme, lebo sa venuje matusovi. Takze manzelstvo na dialku je idealne 😉

Ja som tiez niekedy pekavala torty, ale uz sa mi nechce, lebo mame jednu milu pani ktora pecie super a krasne torty, aj na krst nam ide opat piect, a za tu cenu 20 euro sa s nou nebudem ani babrat. Mozno jedneho dna zase zacnem, ked sa budem doma moc nudit 😀

Bibka, a co s tymi satockami? Pozicias, alebo mam rozmyslat co ine Lili obleciem na krst. Ona vlastne do kostola pojde aj tak v nejakych teplych dupackach, perinke a deka kedze ma stale sople, ale potom ju mozme supnut do niecoho pekneho aspon na fotenie 😀

No uz sa ozyva ta moja princezna, tak idem pozriet co jej chyba 🙂

denisocka
11. feb 2010

anaja,ktorá si ty ???? si bola v SNV ???? mna tiež včera pušťali

denisocka
11. feb 2010

pozeram inač ,podla fotky tam boli 2 blond baby, jedna po porode taka mladučka stale smutna a jedna taka v oranžovom župane tuším s pupom , žeby si to bola ty ?

antoniab
11. feb 2010

zuzanale doktorka je fajn len povedala aby som jej davala menej lebo ja davam odsate mliecko z flase a castejsie kvapky aby nebola taka nafukuta a nebude problem s bruskom a travenim
tak napr na noc jej dam 100ml ale v noci len po 80ml a rano jej staci len 60ml a potom zas 80ml a tak musim odsledovat kolko kedy spapa
pravdou je ze rano vzdy zjedla malo ale ja som jej pripravila vzdy 100 a to potom jedla aj hodinu 😅
a na noc som jej robila nutrilon ked nebolo moje mlicko dlhsie vyspi ale kedze teraz mam moje tak jej nerobim ale v noci spime celkom ok od 7do 1 polhodinku hore a potom do 5 a potom uz vyspi len do 7 najdlhsie 7.30
no ale cez den toho uz vela nenaspi v kuse tak maximalne hodinku 😒

denisocka ja som rodila teraz v LE a nemozem si stazovat aj ked som lezala tak v poho

denisocka
11. feb 2010

ja som šla do SNV kvoli svojej dokyne z Krompách,ktora tam odišla,ale natrafiť na nu náhodou pri porode bude čista nahoda. v krompachoch si ku mne odbehla z ambulancie, v SNV to nebude možne,ked raz bude mať službu na gynke tak k porodu mi prisť nemože,iba ak si ju zazmluvním 🙄

sophie1981
11. feb 2010

dobre ranko....konecne som sa aj ja zastavila..odkedy Kacena chodi, neni sanca sa tu stavit rano...bo nahana ju, upratujem, ranajkujem..... 😝 ...no des.....ale uz spinka.ja sa idem skulturnit a pockame na matejka.... 😉

ha sranda zeny,....na tu porodnicu sto ludi sto chuti..... 😀 😀 😀 .....ale ja nic 🤐 🤐 🤐

joj, ma este napadla jedna vec, co ma vytocila ked sa mala narodila.......musim sa o to podelit.....mala asi zo 2 tyzdne, rozbalila som jej plienocku a fukla na cikulku....a mm ze co robis, ved prechladne od spodu.... 😀 😀 😀 😀 ...ha teraz mi to je smiesne, vtedy by som normalne vrazdila...tie hormony boli des.... 😲 😲 😲 😲

anaja...tak si uzivaj obskakovanie.....aj mna obskakovali, ked som dosla z nemocky......ale preslo to.....teraz ja obskakujem madam a mm sa popri nej zvezie.... 😀 😀 😀 ...nech vam to takot vydrzi na veky..... 😀 ....

zuzanka......saticky nachystane, zajtra posielam do Ebraco slovakia.... 😉 ...aj siloooonky..... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre