Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
30. mar 2010

caute...dnes som prisla na to, ze nemam penazenku....nastastie bola prazdna....len doklady..... 🙄 ...tak dufam, ze som ju len zabudla na stavbe..... 😝

lydia22
30. mar 2010

Caute tak ten showdance nic moc,cakala som viac a Fialova mi tam nesedela a tie modre saty mala otrasne.

evitkamalicka
30. mar 2010

ahojte

tak vo stvrtok nas caka velky ultrazvuk a v piatok hura domov

veronika1982
30. mar 2010

lubka a ja som vas videla v sobotu sa prechadzat aj s nejakymi babami a potom v nedelu na zapade som ta uz len zazrela ako nasadas do aut pri kostole..

ja som to vcera vzdala a sla si lahnut.. matej teraz spi tak idem robit obed aby sme mohli vybehnut von..

sophie1981
30. mar 2010

ja sok nevidela nikoho...akurat veroniku vcera..... 😀

pata31
30. mar 2010

Mata diky moc za radu...ja som tu v snv asi natrafila na toho knaza, ale niekde tam nemal, ze ako sa vola, tak neviem...ale chystam sa do Iliasoviec, asi zajtra pojdem, bo chcem segru za krstnu a ta pride z Belgicka po Velkej noci, tak ten vikend by sme chceli krstit.
Inac my mame psa Jessicu 😀 😀 😀 😀 😀

Tiez gratulujem k Markovi 🙂 🙂

takze este mam pockat 3 mesiace a prestanu mi vypadavat? ale sak do vtedy mi na hlave ani chlp neostane...ja ked sa rano cesem, tak to len take chumace mi idu z hlavy 🙄

pata31
30. mar 2010

Zuzi, no v Smizanoch som uz skusala, volala som tam a to bolo to iste, resp. on by nepokrstil bez sobasa alebo by sme museli napisat biskupovi o nejaky sanaciu manzelstva...takze tam je este prisnejsi knaz! 😠 inac sestra tam ma krstene vsetky deti, ale ona bola zobrata v kostole, tak nebol problem..
no a ja som raz pozerala v palbe, ze podla cirkevneho prava musia dieta pokrstit, ak suhlasia rodicia...ale nechcela som to tomu kanzovi vraviet, mozno by ma potom uplne vyhodil 😀

maca77
30. mar 2010

ahojte

na to,že bol spln, tak u nás sa dobre spalo ... Tami len 1x bola hore, aj to cikala ....a potom ťahala do rána takmer do desiatej 😝 😀

aj bráško bol jednu dcéru krstiť v Iliašovciach, keďže tu v SNV vznikol problém, že krstní rodičia nemajú birmovku 🙄 .. pritom ich staršiu dcéru pár rokov predtým pokrstili bez problémov a krstní rodičia tí istí ... niekedy mám pocit, že aj farári už preháňajú...

Bibka, držím palce, nech peňaženku nájdeš... lebo tie vybavovačky okolo dokladov stoja nielen peniaze ale aj nervy..

zuzanale
30. mar 2010

Pati presne tak pokrstiť musia .... a to čo za blbosť ešte aj biskupovi písať 😠 blázni 😠 to sa robí keď sa ide sobášiť a nemá jeden a manželov trebars birmovku .... a mala si si dupnúť máš to 50 na 50 uzná alebo ťa vyhodí 😅
a navyše teraz napr švagriná žije ako to babky povedia naverim boha proste bez sobáša on už raz rozvedený a teraz čo tiež by im povedal neokrstím v BA s tým problém nebol síce ani v LE by nebol okrstia každému ale v SNV asi iné zákony platia tam treba písať biskupovi ale ohladom toho nech si urobí poriadky 😠

lubkatobi
30. mar 2010

veronika, tak skoda, ze som ta nevidela 😨
v sobotu ma prisli pozriet kamosky, tak sme sa nakecaliiiii a narehliliiii..joj, dobre mi to padlo 😎
v nedelu sme mali navstevny den a tak sme stihli do kostola az na siedmu na zapaaaad..
ja inak Fialovu tiez nemusim, ked som ju vcera zocila na 5 sekund, tak som mala taky zvlastny pocit, ze kde sa to ona berie do televizie moderovat🙂 ..a este take saty jej obliekli 🙂 hahaha
no nic to, ved nikto nie je dokonaly 😉

antoniab
30. mar 2010

zuzanale pisat biskupovi no este ze sme nemuseli ked sa farar opytal mm preco nema birmovku tak on povedal ze ho rodicia nedali 😀 potom sa zas mm prekecol ze byvame spolu a on ze jak to pred svadbou a mm sa vynasiel a hovori ale kazdy ma vlastnu izbu 😀 😀 a brat sa idu teraz brat a mlada uz byva unas a on zas povedal mate stastie ze sa berete no proste len divadlo kolo vsetkeho 🙄

dnes neni slniecko ☹

sophie1981
30. mar 2010

jaaaj, zeny....dobra sprava....penazenka sa nasla v aute.... 😉 .....no ale samozrejme musi aj nieco nasrat, clovek sa trepe na stavebny urad, s kciko po schodoch, odrpi cestu vytahom na 3 poschodie a pani v kancli nieje 🙄 ......to bolo 11 hodin, obed mala pisani az od 12......taaaaaaaaak som sa nasrala...este mi vratnik vravi, sak ved pockajte, ky sa vrati s obedu.,...s hladnym deckom v kociku.....vrrrrrrr... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

rybecka
30. mar 2010

ahojte,
Patka ja byvam 4 domy od fary tak sa zastav na kus reci alebo mozno budeme aj vonku na chodniku a to nas uvidis kedy prides do Iliasoviec???
Ja som s fararmi nemala problem asi preto ze mame tu takeho akeho mame moj kmotor nie je pokrsteny a predsa mi krstil deti 😅
ja nemam jojku zatial takze nepozerala som tu slavnu Fialovu 😀
idem kocky majte.
joj zabudla som
Marko vitaj medzi nasimi detickami konikovskymi dalsi chalan do partie 🙂 😵 😵 😵

rybecka
30. mar 2010

Bibka urady a Slovensko to je katastrofa 🙄 🙄 😠 😠

pata31
30. mar 2010

pojdem zajtra doobedu s mamkou, asi okolo 9-10h., tak ked ta uvidim, tak sa zastavim 🙂 aj ked zajtra este chceme ist aj do Madarasu, idem si kupit tlakomer na narodky, bo tam maju akciu 😉 a ked uz budeme v madarase, tak to je zase na dlho, ako sa poznam 😀

a to showdance to bolo otras, hlavne Diana Morova!!!! hrozna bola, nemam ju vobec rada! A Fialka mala ozaj otrasne saty, a nejako im neslo to moderovanie, cele to bolo divne...akurat Bathany sa mi pacil a aj Brano 😉

rybecka
30. mar 2010

Patka medzi deviatu a desiatu uspavam Ondrejka takze vonku nebudeme ☹ 😒
a momentalne velm tazko zaspava to je cela veda okolo toho 😖 musi si svoje odplakat a tak zaspi a to musim s nim este byt aj v spalni. keby ste sli okolo 11 stej tak to je realnejsia hodina 😅

pata31
30. mar 2010

no uvidime, ze ako sa nam to podari... 😉
inac Tami dnes skoro vobec nespala...doobeda pol hodky a poobede tiez, a vidim na nej, ze by spala, ale ani za nic nezavrie tie ocicka...funguje len kociarik a prechadzka po vonku...a mam aj vnutri taky starsi kociarik, ale v tom mi uz tiez nechce spat.. 🙄

slaviq81
30. mar 2010

Baby, nechystáte sa niektorá objednať z MMB dvd Spievankovo? Ja by som ho chcela, len neviem ako to tam chodí, ešte som odtiaľ nikdy nič nebrala 😀 😝

denisocka
30. mar 2010

a to je čo za Spievankovo,kto to spieva?

ja mam doma akurat DVD od Podhradskej

denisocka
30. mar 2010

aha,omyl,ja mam Cd - mp3 😝 😀

veronika1982
30. mar 2010

slavka ked si kliknes na ten odkaz tak dole by ti malo vyhodit ze napisat odkaz a ja tam zvycajne napisem ze mam zaujem a dotycny mi odpise na mail a posle cislo uctu..ale musis byt prihlasena

sophie1981
30. mar 2010

caute...dnes sme mali nejaky dlhy den ci co...Katka spala poobede hodinku a pol, vstala o stvrt na pat rano, a este stale beha po byte.....odkial ta energia v takom malom cloveku???? 😕 😕 😕 😝

veronika1982
30. mar 2010

a nam praveze rychlo zbehol. poobede sme spali doma a potom sme sa sli prejst do mesta ale o siedmej uz bol k.o tak sme sa rychlo okupali a uz spi v postielke..vcera potiahol do rana do tretej tak hadam aj dnes... ale neviem co zajtra kedze ma prsat.. toto bude este len dlhy den.

dnes sme stali v obchode pri pokladni a nas matej veselo tahal jednu pani pred nami za kapucnu a taku radost mal z toho.. a aj ta teta..a este mu povedala ze kludne moze...

sophie1981
30. mar 2010

veronika...ved vychovaj z neho vreckoveho zlodeja.... 😀 ...a tety mu este povedia, ze moze.... 😀

sophie1981
30. mar 2010

ja sa ticho chvalim ze my uz druhu noc cickame len raz..... 😵 😵 😵 ...aj to len zeby mala daco v puse....snad nezakriknem.... 😕 ...takze pssst, nikto nech nereaguje, nechvali.... 😀 .

kukulik30
autor
30. mar 2010

caute , ja sa dnes citim blbo, mam od vcera nadchu, som jak lazar...jedna nadcha cloveka tak dodrbka 🙄 ....ani cvicit som dnes nesla, lebo sople mi teci jedna radost... 😀 takze som poebede lezala , co mi isla hlava prasknut...

veronika1982
30. mar 2010

ha a zajtra si tu precitam aku ste mali strasnu noc..sa mozes stavit.. a pre zmenu aj u nas to tak urcite bude..

livia akurat dnes som na teba myslela ze ci idete cvicit. cez vikend pustali v radiu jednu pesnicku na ktoru sa tam tancovalo tak som skakala doma. ha ha..

veronika1982
30. mar 2010

a skore uzdravenie prajeme.ved ide velka noc..skoda ze nemate dievcatko lebo by sme dosli..niezeby sme ta neprisli radi okupat ale casovo to nebudeme stihat..

kukulik30
autor
30. mar 2010

veronika, no ja taaaaaaaak "milujem" kupacku..sama doma, ale teraz sme to poriesili tak, ze rano pojdu okupat babky a hajde do Tatier 😵 ked bude dobre pocasko 😖

ivana2009
30. mar 2010

no ahojte dievcenece vitam nove baby 😉 😉 😉 😉
tehulkam blahozelam jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀 😀
Adke blahozelam marko je chlap
Kym to vsetko precitam fuuuuuuuuuuuuuuuu ,ale uz sa blizi nase stahovanie ,tak uz bude viac casu na vsetko a pripojim sa k vam
ak by sa niekto nudil kludne pridite kazda ruka sa zide 😉 😉 😉 😉
idem citat co mate nove 😉 😉
Livka prajem skore uzdravenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre