Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
5. apr 2010

ahojte
prajem krasne velkonocne sviatky aj ked uz koncia 😉

Laurinke vsetko naj naj 😉

tak mi sme uz vyprovadili kupacov niektorych Timea aj prespala ale aj tak ju vysibali v spanku 😀 😀 trocha vody aby bola zdrava aj mamina trocha obsiahla ale nic katastrofalne 😉
dneska mame 3 mesiace joj ale nam ten cas leti tak som malu trocha vyparadila a obliekla jej saticky 😵 😵

zuzanale
5. apr 2010

Ahojte len v rýchlosti lebo som videla jeden nový kočík u nás na sídlisku a som si spomenula na Marcelu že ten by sa jej možno hodil super konštrukcia, veľká vanička a hlavne nafukovacie kolesá 😉 na sk som moc stránok s popisom nenašla len s cenou okolo 350€ ale hádžem link na pl stránku http://www.babydesign.pl/espiro.php ten čo som videla je ENZO ale ani ten GT nieje na zahodenie...

zuzanale
5. apr 2010

Mati inak Timka riadna kočka už 😉

sophie1981
5. apr 2010

susan, noz e si aj o mne nenapisala, ze stihlucka, ked si ma stretla v hyperke.....sa citim ako buchta.... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kocik zaujimavy, ale ja by som osobne nebrala stvorkolesovy bez moznosti otocnych koliesok vpredu.... 😒 .....

Mata, timuska aka fesanda.... 😵 😵 😵 .....

Zuzanka, a to si nevies predstavit, ako sa ja tesim, ze sa konecneeee vracias k nam.....budem mala kam chodit na zahradku.... 😉

denisocka
5. apr 2010

tak dnes je teda hnusny čas ... ešte aj pršalo , maly nemal chuť ani šibať 😒 ... no ale výslužku si pýtal 😀

maca77
5. apr 2010

ahojte

my sme dnes boli na Štrbskom plese ... na to že aj pršalo, tak sa tam prechádzalo ľudí, jak v Prahe po "václaváku" 😀 ... asi si viacerí povedali, že doma na kupačku nebudú aj keby furiky padali 😅

cestou späť sme sa zastavili ešte na nákup v Tescu ... Adam si chcel niečo kúpiť za vykúpané peniaze od babky ... ale potešil ma, lebo si vybral knihu a pýtal si ju už skôr.... takže aj v aute už čítal .... potom ešte zastávka u krstnej v Smižanoch, Tami jasné že pred Smižanami v aute zaspala, tak ju MM zobral dnu aj v autosedačkou a tak si u nej pospala v kresle 😀

Zuzi-Le ten kočiar som tiež pozerala ... ale keď MM zistil, že nie sú predné kolesá otočné, tak sme už ani bližšie nepozerali .... ale ináč je tiež pekný

veronika1982
5. apr 2010

tak my sme uz zalahli unaveny po dnesnom dni.. doobedu sme stihli skoro vsetkych okupat a vysibat a odniesli sme si vysluzku.. panecku tolko zajacov a vajicok mame.. ale tusim este viac brumikov..aj katku sme vysibali..zase nam nejako podrastla za tie dni co sme ju nevideli. matej potom odkvacol u babky na posteli tak sme si schrupli 2 hodky..isli sme pozriet aj prabaku a pradedka a zatial som svoje dieta nevidela tak jest jablko ako dnes.. komplet cele jablko schrumal a ja som mu ho drzala tak sme boli mokry obidvaja..ale zlaty bol.. teraz vypil flasu a ani cicku uz nechcel a zaspal.. no co bolo toho dnes na neho vela...

pata31
5. apr 2010

Ahojte, tak aj my sme dnes trosku okupane, Tamarka len tak symbolicky s mokrou rukou, ja tak na 3x s poharom, takze sa dalo...aj ked este zajtra dojde segra z Belgicka s jej troma chlapcami, tak to nas caka pokracovanie 🙄 🙂
a my sme sa dnes tiez trosku paradili...a vcera sme aj pili 😀 😀

pata31
5. apr 2010

Zuzi LE, chcem sa ta spytat, po kolkych tyzdnoch po nastreleni si dala dievcatam normalne nausnicky? Lebo ta pani mi vravela, ze tak po mesiaci, ale ze kludne mozme aj dlhsie nechat, ale ja jej chcem dat co najskor normalne, bo tie nastrelovacie su zozadu take ostre. A to asi musim tie nove dat najprv do alkoholu este, ze? Dik 🙂

pata31
5. apr 2010

Mata, blahozelam k 3 mesiackom 😵 zlatucka je Timka 🙂 🙂 paradnica!

antoniab
5. apr 2010

dakujem baby 😉 pati aj tebe ved aj tvoja je paradnica ja uz som rada ze je taka ze uz sa nanu aj saticky daju navliect este teplucko nech je a bude to 🙂

dnes otras pocasie ani malej nejak nesadlo ale uz pekne haja v postielke 🙂

susana28
5. apr 2010

Bibka a teba som nepochválila? Bože 😉 tak dodatočne, Bibka je mladá a sexi baba, drobná a tenučká ako taká špagetka 😉 A to čo som napísala, myslím doslova. a tiež si myslím, že bibka dobre vie ako super vyzerá, takže ja to len môžem potvrdiť 😉

zuzanale
5. apr 2010

Ahojte
Pati ja som nechala 3mesiace dalo sa aj skôr ale nemala som kúpené nové a navyše som neriešila lebo Laure nevadili a áno do liehu resp alkoholu treba na 1-2 dni namočiť....

no my sa nemôžeme peknými šatôčkovými foto pochváliť lebo naša Laura sa nechcela fotiť ☹ 😠 takže ani z tortou poriadne narodeninové neni ☹ to čo vyšlo hodím zajtra....

pata31
5. apr 2010

a myslíš, že to môžem aj po 2 týždňoch vymeniť? Dnes to má týždeň, ja by som jej najradšej už teraz vymenila...síce ani ona sa netvári, že by jej to vadilo, ale viem podľa seba, že ked som obcas mala take nausnicky, tak pri lezani mi to hlavne vadilo..inac to ma pekne, ani trosku cervene, nic, obcas jej tam kvapnem alkohol pre istotu..
Bru noc! 🙂

zuzanale
6. apr 2010

Ahojte tak Timka už išla do škôlky a mm do práce juj jaký klud hneď z rána 😕
Pati minimálne ten jeden mesiac nechaj to ti povedia všade aby sa jej to náhodou keď vymeníš nezapálilo ono to vyzerá pekne ale znútra to ešte neni úplne zahojené....

sophie1981
6. apr 2010

dobre ranko....

tak dnes to vyzera na prd pocasie, Katke nadranom zacalo kvapkat z nosa.... 😖 ....tak uvidime, ci bude dalsi zub......mam pocit, ze sa zcina klut ocny,.... 😝

dnes to vidim na gumene cizmicky a nohavice do blata, ked pojdeme von.....asi sa zvezieme s tatikom do pneuservisu menit gumy, bo co v takom necase..... 🙄 😨 ..

inac, zeny, ja som taka obzrata po tych sviatkoch....kade sme chodili., len nas nukali, jedzte, jedzte.....v piatok, sobota v polsku, kym sme vsetkych obehli, tak som bola na prasknutie, v nedelu ideme ku svokre na obed a dozvieme sa, ze tam zasnuby, tak zradla zasa cela kopa, kolacov.....no a vcera zasa cele poobedie po navstevach, tak zasa len tlacit do hlavy....ja uz nechcem vidiet sunky...... 😝

susan....no konecne......niekto povedal ze som sexi..... 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
6. apr 2010

ahojte

denisocka
6. apr 2010

baby,
kolko sa dava na prijimanie € ???? idem ako krstna . krstny rodič je z inej strany .... dosť je to na hovno,lebo mna dali za krstny naši že miesto nich ked som mala 17r,takže som si dovtedy nejak neuvedomila ,aku ulohu duchovnu a celkovo maju krstny rodičia . teraz sa to mm velmi nepáči,lebo on krstny nieje,ani tam rad nechodi,teda ani tam radšej nechodi so mnou , ale na taku akciu ako krst prijimanie musi iť,aj ked a mu to nepači 😔

veronika1982
6. apr 2010

ahojte.. tak my sme dnes opat bez doobednajsieho spanku.. super...
skoda ze vonku tak fuka...

no vidis to bibka mne este nikto nedal prirovnanie ze vyzeram ako spagetka.. 😒

zuzanale
6. apr 2010

moja Laura ešte spí už 1,5hodiny 😕 tak bola už týždeň pekne nastavená že chodila spať až o 12tej na obed no neviem či ju nejak to hnusné počasie pomýlilo či čo 😝

Deni no zvyčajne sa tiež kupuje nejaký darček ako na birmovku 😕 ja budem niečo podobné riešiť za pár rokov som krstná bratrancovi a sesternici ale to už mám v tom jasno teraz do kostola odovzdám darček a hotovo pretože s mojou "múdrou" kmotrou si ja za stôl nesadnem .....

denisocka
6. apr 2010

no sesterka vravela,že dať € lebo chlapec ma všetkeho, hodinky nie-to že ma najnovší mobil....retiazku nie .... my niesme akože za zle,ale 5rokov sme boli pohnavene kvoli rodičom a teraz sme sa dali dokopy minule leto,ale cirkevny vyznam byť krstnovu nevidim , navyše som šla bv 17r a to sama bez muža,nechodili sme spolu a krstny je z druhej strany

zuzanale
6. apr 2010

no sesternici som krstná ja a krstný mamin brat a bratrancovi už ja a môj mm a sme na tom tak že moja kmotra a a privydatá tetka v jednej osobe robí len zbytočné peklo a rozbroje v rodine .. nechodím tam nanajvýš tak ahoj keď sa stretneme a deťom cez babku dačo pošlem aj to málo lebo ona im to nedá 😠

denisocka
6. apr 2010

no je to ťažke takto riešiť. ja som krstna lebo mali isť pred 10r naši,ale čosi nemohli,tak sa rozhodli že pôjdem ja miesto nich, že som čerstvo po birmovke, nato sa rodiny pohadali ... ja som ho nevidela 5rokov maleho či viac, až minuly rok .... takže asi tak, potoms em sa stretli na svadbe,to som mu nakupila veci z UK cez MMB /mikiny a natelniky - take veci do školy, a teraz nas pozvali na prijimanie . MM je z toho cely nasraty,bo on ich celkovo nemusí, teda on ich do minuleho roka ani nepoznal , a teraz ho nutim isť na prijimanie a neviem ani kolk dať. a naši,čo mali byť krstny -tak ešte su oduty ako tak,že sme sa vobec dali do kopy,bo doteraz sa medzi sebou rodiny žrali

zuzanale
6. apr 2010

hm tak to máte vesele ja som tiež tak dopadla že nemal kto ísť a čerstvo zarábajúca po mature tak prečo nie ja ako vrátiť sa mi vrátilo aj finančne a deti za to nemôžu aj keď ani poriadne netušia kto ta teta je 😝 a u nás sa koli nej a babke keďže bývajú v jednom dvore žerie celá rodina ja ju mám v zuboch kvalitne môj mm ani nehovorím ešte že som sa odsťahovala na druhý koniec mesta 😅

denisocka
6. apr 2010

no ta pekne 😖

zuzana612
6. apr 2010

Ahojte 😀 Tie rodinne vztahy 😀 Skoda reci, to asi v kazdej rodine musi nieco take byt 😀 Mne ide napprijimanie teraz v maji synovec, a kedze ma tiez vsetko, tak mu dam prachy, lebo chce ist v lete do hokejoveho campu a ten stoji 350 euro na tyzden, tak si setri 😀 Ja mu dam 50, myslim ze to staci a segra je mu krstna, tak viem ze mu daju 100. Myslim ze je to v dnesnej dobe ked ma kazdy inych vydavkov az-az.

Ja som bola dnes v meste, zase som minule hrooooooooooozne vela penazi 😖 ale mam krasnu zaclonu do spalne, do druhej izby, blbu tyc na zaclonu za 20 euro do chodby, nejake naberacky do kuchyne na tyc a aj dosky na dokoncenie satnika, tak sa z toho vytesujem. Len ako som si dala aktivovat posielanie sms-iek prip ohybe na ucte, tak mam toho nervy ked mi kazdu chvilu pipne ze mi nieco odbudlo 😀

Bibka, uz sa tesim ako casto to k nam ides zacat chodit. Predpokladam ze asi tak ako doteraz ked sme boli v Hute, co bolo asi 1x za 3 mesiace co si prisla 😀

Moje deti obe spia, Natalia nespala skoro cele doobedie kym som bola v meste, tak mama mala co robit lebo davat pozor na 2 male deti, to uz nie je nic pre nu. Hlavne ked jedno dieta robi zlleeeeeeeeee 😀

No nic, idem si v klude vychutnat tortu zo vcera, tak dufam ze ja nik nezobudi 🙄

denisocka
6. apr 2010

no to je dosť 50€ a si mu len teta 😉

sue250
6. apr 2010

caute baby ja idem tiez na prijmanie krsnatu a davam 50eur plus sladkosti, skor je cele prijmanie o peniazoch ako o duchovnom) podla mna to deti nevnimaju ze co to je, ja som bola vychovavana v duchu krestanstva ale mam na to svoj nazor, skor som za etiku lebo tam sa uci ako sa ma dieta pozdravit a vsetko kolo slusneho spravania dieta by malo chodit na naboenstvo az ked si to zacne uvedomovat a nie ze rodicia chcu alebo babka keby toto citala moja mama dostane infarkt))))mojmu krsniatu davaju tety po 100eur ale pracuju v cudzine a mne je blbe dat len 50 a to mam styroch a kazdy rok prijmanie) a kedze ma neboli okupat pre dialku tak plus im este davam vysluzku a nejake many na vyse)
ja som taka znudena po sviatkoch a vonku je des a hruza pocasie. ☹

denisocka
6. apr 2010

sue,ano aj ja som planovala dať 50€ + sladkosti . na moj "štandart" , na to že som 3rok doma a plat muža mi to príde ako primerane. keby sme mali plat na 50tis mes.dokopy ,tak dam aj 5tis ... ale nemame .... a toho roku ešte ta birmovka + svadba ... a nato porod a dalšie výdavky . a navyše,sesternicu nevolam nazad za krstnu,takže mi to nema ani ako vratiť

sue250
6. apr 2010

tak toho mas hojne) to ti verim nas tiez cakaju vydavky svadba, svadba) aj ja stale tvrdim ze sa to nema ako vratit ona ma 4 deti ja len jedno, i ked to o tom nie je ja mam krsnu kamosku nikoho z rodiny tym padom som ju aj ja volala aby neboli na dedine reci) a moc sa nenavstevujeme akurat na krstiny, svadby a prijmania a potom zas birmovky atd. cize tak raz do roka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre