Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

pata31
8. apr 2010

Bibka,som sa ponahlala, bo mm volal, ze kde som, ze on je uz pri aute a zaroven aj segra, ze uz by som mohla prist, bo mala Tamarku a uz bola hore a chcela papkat 😉 tak som bezala

pata31
8. apr 2010

Susana, to na fb musis oznacit fotky a potom tam je dole vpravo nejake tlacitko, neviem, ako sa vola ci pridat ci ako...ja to cez to vkladam tiez...som teraz skusala, ale mi vypisuje, ze sa neda pripojit 🙄

susana28
8. apr 2010

Lívia 😀 , tak teraz už nepochybujem, že otehotniem šubi dup 😉
Bibka, veď zatiaľ by ten rozdiel medzi súrodencami nebol až taký strašný 😉 , si ešte vychutnajte kačenku, pokiaľ sa jej môžete na plno venovať 🙂
Paťka, veď práve že to tlačítko, čo opisuješ,nikde nevydím. 😒

pata31
8. apr 2010

Susi, nejde sa mi pripojit na to pridavanie fotiek, tak budem skusat a potom ti napisem, ze ako presne..

kukulik30
autor
8. apr 2010

deni... nie LF nemoze byt pocas menzesu 😉 je to faza od ovulky ku menzesu,cize prvym dnom ms uz zacina novy cyklus a to sa vola folikularna faza .... napr..ak zena dostane menzes pri dlhsom cykle na 35 den, tak ak ma priblizne 13 dni lut. fazu, to by znamenalo, ze mala ovulku 35- 13= 22 dc mala ovulu....od 22dc do menzesu je ta lutealna faza 🙂 tak sa vola ta faza cyklu , ktore je nemenna...ja mavam napr vzdy cca 13dni....

bibka , co mam povedat ja 😖

susana28
8. apr 2010

Pati, ďakujem 😉
Lívia a teba by som brala ako gynekologičku 😀

kukulik30
autor
8. apr 2010

susi ta hybaaaaaaaaaaaaj.... 😀 ...ale vies teoria nastudovana,ale taj tak je nam na prd 😝

zuzanale
8. apr 2010

Ahojte som cez deň nemala moc času....
čo sa týka menzesu a ovulky a plánovania tehu som nikdy neriešila lebo pravidelnú mám len keď beriem antikoncepciu inak je to ltt aby som nechodila na vyvolávačku 😝 takže kedy sa chcelo vtedy sme skúšali a na počudovanie to vyšlo viacmenej na prvý pokus pri oboch 😅

Adi moja Timka napr vedela papať aj každých 45min a Laura ledva každé 3hod ale priberala normálne ono zvyčajne platí kedy bábo chce treba mu dať ale zas ak veľa spí tak ako tvoj malý a nepriberá treba budiť a prikladať jednak koli mliečku a aj koli priberaniu...... a pri prikladaní a rozbiehaní drží palce ja som nikdy taký problém neriešila tak neporadí

Susan Pati mne to funguje pozriem čo za menu to tam je a nainštalovanú treba mať Javu

kukulik30
autor
8. apr 2010

zuzka super, ze vam to vyslo..ja vravim, ze pravidelny a castejsi sexik to isti, ak uz sa babo planuje..ak je aj cyklus nepravidelny 😀

anape
8. apr 2010

ahojte baby,
v prvom rade vsetko najlepsie mati k narodkam.... matka nech si zdrava, stastna, milovana, nech ti malicka robi stale iba radost 🙂

my sme boli takmer cely den na dvore u babky v smizanoch, babka mi malu opatrovala dopoludnia kym som zbehla k lekarovi a ked som sa vratila,tak uz obedovala a bola taka unavena, ze zostala u babky aj spinkat, tak ja som isla domov ze si aspon nieco doma porobim a potom sme s petkom sli nazad do smizian a boli sme tam az do vecera

ja som som inak tiez otehotnela pri petkovi tak zvlastne, menzes mi skoncil cca dva dni pred svadbou a ja som otehotnela cez svadobnu noc...stale som mala dlhsi cyklus ako je normal, ale myslim, ze co sa tyka otehotnenia, priroda je v tomto nevyspytatelna...poznam asi tri baby, ktore mali potvrdene od lekara, ze prirodzenou cestou deti mat nikdy nebudu a obidve maju prirodzenou cestou po dve deticky a ta tretia otehotnela tiez, no potratila 😒

bibka hlavu hore, urcite sa to coskoro zmeni a bude aj druhe babo...zatial naplno vychutnavaj katusku 🙂

dobru noc

zuzana612
8. apr 2010

Ahojte, ja sa len tak narychlo hlasim z Huty, cely den makam aby to tu vypadal tip top, ale kedze o tyzden mi pride zvysok veci, co su asi 4 velke tasky plus dalsie Matusove hracky, nejake skrine a tak, tak by som sa ani velmi snazit nemusela.

Zajtra chcem zobrat deti ku dr. nech si ich zahlasim kym je tu mama a pojde somnou aby nemusel brat Daniel dovolenku. Neviete ako ordinuje dr. Kovalova a kde to vlastne sedi?

Mata, vsetko naj 😉

maca77
8. apr 2010

ahojte

dnes keď som šla do mesta, tak som nezabudla kuknúť Zuzke do dvora .... tak už som vedela, že ste tu 🙂

dr. Kovalova je na novej poliklinike na prízemí ... v piatok robí asi do 12-tej

Andrei, Tami som kojila každú 1,5 hod., ona bola taká hladoška, ale keďže mala aj reflux,tak veľa vygrcala ... takže dávaj malému papať aj skôr ako za 3hod. ... materské mlieko je ľahšie stráviteľné, preto môžu také detičky papať častejšie 😉

maca77
8. apr 2010

Bibka, nebuď smutná .... určite sa čoskoro zadarí ... ale viem ako sa cítiš 😔 .... ja som revala každý mesiac, keď došla mrcha .... a MM teraz na to obdobie spomína ako na jedno z najkrajších ... lebo za tých 9mesiacov snaženia si užil toľko sexu jak nikdy 😀

denisocka
9. apr 2010

dobe ranko,
my sme mali total hroznu noc. maly včera na obed pojedol kopec hrašku a kukurice,tak od polnoci kričal a prehadzoval sa , no amen. muž bol už uplne vytočeny,unaveny ...tak som od 00.30 do 3.00 kukala taky hrozny film - Rotwailwer , no ale to bol film,že sa mi katastrofy snívali potom rano . maly zaspal až po 4.00 ,to už sme boli vycucany z nervoch obaja a samozrejme,dnes šiel k babke - lebo mam poradnu, takže zas nechcel vstavať a presviečali sme ho,aby išiel k babke v klude . no som zvedava

sophie1981
9. apr 2010

dobre ranko..noc v pohode, len som zasa zaspala na konci osudenych......vrrr.... 🙄

zeny, ja som si uz ajvravela, ze neriesim dalsie babo, lebo by som bola zasa zrela na psychiatriu ako predpar rokmi, ale ked dojde mrcha, ta depka je neodmyslitelna..... ☹ ...ale uz je lepsie...Katka zacala tahat lieko z flase, tak je to snad na dobrej ceste.... 😉 .....zasa blizsie k odstaveniu.....a mozno aj k tehu....ked ja nechce ukryvdit ani jej, ked vidim ako tu cicu potrebuje ked ju nieco boli....a ze by som jej ju nedala.... 😔 .....takze je to jedno proti druhemu....len zasa ma to hneva, lebo ja som otehotnela max po 4 mesiacoch......druhe po 3 a katku po dvoch esiacoch snazenia.....a teraz 8 mesiacov chudaka manzela znasilnujem co najviac.....a nist,,..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .....ale zasa aspo som este neprepadla grafom a meraniu bazalky...lebo to by sa so mnou uz nedalo ani bavit...inac ja som chcela 2 deti do roka, ale manzel odmietol.... 😖 .......sa bal....akoby to on mal porodit.... 😝

dnes to vyzera celkom fajn von....tak aspon doobedu budeme von...poobde sa to a pokazit....tak idem rychlo upratat ze sa mozme nachystat...

inac aj vam niekto v noci robi bordel doma??/....bu u nas to rano vyzera neskutocne...... 😕

denisocka
9. apr 2010

čo??? kto vam robi bordel,akože bobak?

gabkazabka
9. apr 2010

Dobre ranko,
ja hlasim noc kludnu,rano teplota 39,3 😒 .Dali sme cipok-klesla na 37,5.
bibka,drzim palceky,aby to uz konecne vyslo....Nam to vyslo na prvy sup a manzel uz dobreho pol roka otravuje ze chce druhe,ale ja sa bojim,ani neviem coho a este si chcem uzit ninu,ale dohodli sme sa ze od marca 2011 pracujeme na druhom 😎
A bordel v noci robi niekto aj nam..... 😀 .Prave nedavno som to iste hovorila mm 😀 .Ja mam pocit,ze stale upratujem a stale je tu bordel... 😠 😠

denisocka
9. apr 2010

no a u nas jediny bordel ktory najdem rano je bordel po MM a po ranajkách

sophie1981
9. apr 2010

gabka...tak to od vas k nam chodi ten niekto robit bordel..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

tak uz upratane, pradlo vyvesane, podlahy umyte, oze ten niekto xzasa dosjt, nech sa nenudim...skulturnena uz som, tak sa ideme nachystat von......vytiahneme trojkolku.... 😉

denisocka
9. apr 2010

biba,ty si nejaak superžena.a to mala sa hra sama zatial? kým ty tak grunuješ byt?

sophie1981
9. apr 2010

gruntuje so mnou.... 😀 ...metlicka, lopatka, papierove utierky.....sedi na vysavaci a vozi sa..... 😅 ...jednoducho 'pomaha'.... 😝

sophie1981
9. apr 2010

jo a pri vesani pradla rozlamuje kolicky.... 😠

denisocka
9. apr 2010

ta to hej,tak to len ja som asi taka lenova 😀

denisocka
9. apr 2010

leniva

gabkazabka
9. apr 2010

Deni,aj ja som leniva 🙄
Bibka,oficialne ta pozyvam aj nam upratat byt 😀
ja kym upratujem,tak Nina sedi v takej prenosnej postielke a pozera bambulku.keby upratovala so mnou tak upratujem cely den 😝

denisocka
9. apr 2010

no ved to,že ja si pri malom upratovanie neviem predstaviť,jedine vysavanie,ale aj to trvá 3x dlhšie,ebo väčšinu času ho presviečam,aby mi požičal vysavať a nestal s ním na jednom mieste. riady so mnou neumýva,ale zemiaky škrobať zo mnou musí,to mu už teraz davam na dosku ošupane jablko a priborovy nožík,aby aj on krajal . ale to musi sedieť v stoličke,keby bol pustený,tak nenavarím. väčšinou všetko istí rozprávka a stolička na jedenie,kde sedí, ale zas - ked mal rok,tak sa mi s ním robilo lahšie,ako ked ma raz tolko a rozumu za troch 😀

anape
9. apr 2010

ahojte,
baby aj ja sa pripajam do klubu zien, ktore maju pocit, ze stale upratuju a stale je bordel 😒 , mne to uz pride ako nekonecny pribeh... ja upracem kym deticky spia, ci vecer alebo popoludni a ked vstanu,tak do 10tich minut je to ako predtym

no idem ja daco pozehlit, lebo sa mi to tam akosi kopi a tiez pojdeme niekam vonku

pekny den 🙂

gabkazabka
9. apr 2010

no aj na mna zazera taka vacsia kopka pradla na zehlenie,ale zatial uspesne odolavam jej pohladom 😀
Uf,ako vam zavidim ze mozte ist von na prechadzku....dnes je tak krasne a ja musim trcat doma 🙄

antoniab
9. apr 2010

ahojte
tak musim sa pochvalit ze nasa bambula vcera zaspala o pol dvanastej stale ked som ju supla do postielky tak sa zobudila 😠 takze sme mali uzasnu noc nakoniec spala somnou na posteli o papani nehovorim lebo ta nejak strasne malo je dufam ze ma len take nejake obdobie 😝 a teraz tiez nie a nie zaspat asi ju vyhodim von do kociara 🙄

jej gabi zehlenie tomu odolavam aj ja 😀 😀 uz ani podbradniky nemam tak pouzivam plienky 😝 😅

susulienka24
9. apr 2010

Ahojte dievcata!!!!Rada by som od vas ziskala radu ohladom nejakej detskej lekarky v Snv najlepsie na vychode alebo blizko centra...a aky je vlastne postup, ked si vybavujete doktora este pre nenarodene mimco???Budem Vam velmi vdacna za kazdu informaciu..pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre