Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana32
21. apr 2010

Ahojte, a to u Vás nikde nepoprcháva.
Lebo my sme boli vonku o 11.00 šla Katka spať a o 11.30 už kropilo, pred chvíľou som pozerala a už výdatne pršalo, a teraz opäť nič. No proste apríl.
Ja o chvíľu idem s Michalom na pasové.
Tak večer by som sa odtrhla aj ja rada - sama. 😉

veronika1982
21. apr 2010

tak a uz zacina obdobie bania sa pocas burok. joj joj joj...doobedu dobehla bibka sama tak sme dali kavu a potom som sla von. teraz uz spinkame a ja som poupratovala ten bordel lebo pooobede dojdu kamosky z byvalej roboty..

no ja by som vypadla niekde tiez vecer ale ked nas matej sa o jedenastej budi a chce cicku takze to bude tazke..

mati budes objednavat veci lebo vcera sme skusali katkine botasky a su nam dobre tak by sme chceli aj my cislo 6...

sophie1981
21. apr 2010

caute...z huty...deto spia, tak zabijam nudu...Katku som nechala doma s dedom, tak snad budu ok......no a Matusko aj s LIli spinkaju.....tak kukam co ste popisali.... 😉

zuzana le...no musim kuknut na tu stranku...ale asi v klude doma...snad nieco rozumne najdeme, kedze dat +ť tacov na novy laptop kde nam treba ľé tacov na konstrukciu sa mi nechce.... 😠 ....jedine na spaltky, ale nevieme najst quatro kartu...Katka sa s nou niekde hrala.... 😖 ....

k autam...my mame opel astra combi......kupovali sme pred š rokmi v le bazare....rocnik 2001....bol to skor risk, kedze sme kupovali na rychlo a na dlhu cesty...ale tuk=tuk....dosli sme do Londyna..9aj ked v RK nam odtrhla uzasna hrbolata cesta komplet cely spodny kryt zo spodnej casti motora a do UK sme sli so svietiacou kontrolkou oprava...behali smes nim v Londyne, manzel na fusky s plnym kufrom naradia a materialu....akurat nam tam odisiel starter.... 😒 ...dosli sme aj domov, manzel na nom v eurojordane nabehal kilakov a tuk=tuk ide ako hodinky.... 😉 ....porucha bo aľx...spominany starter a potom nieco s elektro.... 😉 ...noa zrazena srnka... 😅 moje vysnivane auto je VW turan...... 😵 😵 😵 😵 😵 ...snad raz aj to bude....ked sa rodinka zvacsi a nezmestime sa do nasej astry.... 😀 ...nooooa a najmilovanejsie bolo nase prve auto biela skoda favorit......za tym som aj plakala, ked same predali....najvacsi omyl bol bordovy favorti.... 😝 ale na stavbu usiel.... 😉

Katka je ok...aj ked asi zacina tazsie obdobie placu a revu.....a hadzania sa o zem..... 😔 ...ale to bude asi tym, ze yacina "mysliet"

maca77
21. apr 2010

ahojte

aj u nás bolo doobedu pekne, až na ten vietor, ale boli sme sa aj prejsť, aj na pieskovisku sa malá so susedkou pohrala .. dnu sme išli o jednej, dala som malej polievku a tu zrazu príšerný vetrisko s dažďom, tak som letela vonku pozberať prádlo, lebo aj keĎ je pod strechou, ten bočný dáž´d by ho zbytočne zmočil .... teraz je už znovu slnečno .. no čo už... apríl je apríl 😅

Bibka, hľadala som na klávesnici, aké číslice patria k "+ť " alebo k tomu "ľé" 😀

rybecka
21. apr 2010

Cafte,
no ja som uz 2 krat nebola na zumbe lebo som chora stale a este v nedelu som bola na pohotovosti.
a Mata ano mame ist s LIvou na mojito robia ho hned vedla v bare v Smizanoch uz som bola 2 krat zo Zumby je vynikajuce a hlavne ked si tak vytancovana pijeme bez alkoholu lebo sme vsetky soferky 😀
ale mozme sa stretnut viac baby a ist na mojito vecer ja suhlasim kludne aj toho tyz. este deti spia o 8 smej tak som volna 😉

rybecka
21. apr 2010

Sorry Liviou 🙂

veronika1982
21. apr 2010

tak do smizian to nemam daleko..

a bibka co to ze si nechala katku doma? sa ti to doobedu zapacilo?

gabkazabka
21. apr 2010

Ahojte,
ja sa ozyvam az teraz.Dnes sme boli v Ke,tatik tam mal nejaku pracu,tak sme sa isli s Ninkou poprechadzat po Optime,V HaM obchode mali zlavy,tak som tam zase nechala majland... 🙄 ale ved raz za cas mozem minut na nejake handry 😒
Na to mojito by som isla aj ja 😅

antoniab
21. apr 2010

aj ja mozem kedykolvek po osmej kedze vacsinou mala uz spi 😉
veronika poviem mm ale budu az koncom maja jedine zaby mal viac veci a poslal balik skor 😒

pas vybaveni dokonca sme si dali aj zmrzku v snv mala som nejaku energi taka redbulova bola fakt dobra 😎

gabkazabka
21. apr 2010

Mati,aj ja by som vzala botasky- na 19 cm nozicku,ak by boli za dobru cenu 😉 Nejake Nike,alebo adidasy pre dievcatko

pata31
21. apr 2010

Ahojte, my dnes mame 4 mesiaciky 🙂 ...jooj, nemozem tomu uverit, ako rychlo to leti 😅
ja som dnes bola v meste akurat, ked ta burka zacinala, som normalne myslela, ze obratim auto a pojdem domov, ale som bola dohodnuta v poistovni, tak som sla a kym som cakala, kym mi vypocita poistku pre malu, tak to aj preslo, tak som sla este do kauflandu na nakup 🙂 dnes tam bolo riadne vela cigosov a vsetci plne kose..

antoniab
21. apr 2010

pata kde si dala malej poistku ?

lydia22
21. apr 2010

ahojte tak konečne som sa dnes dostala na net, manžel sa zabáva s Tomáškom tak mám troška pokoja. našťastie sme sa prvý krát vrátili domov ešte pred búrkou tak sme ju prečkali doma stihli sme sa nakojiť dať si troška jogurtika a pokakať sa. potom sme sa vybrali spinkať do kočiara a s mm sme išli kupiť plienky do DM a zobrali sme aj termo obal na fľašku aby keď chodíme von tak aby pitivko zostalo teplé.
včera mal manžel meniny tak sme si večer otvorili biele vínko a dali si za pohár, bolo suché a teda aj nejaké kvašné ja som radšej na polosladké ale nemali sme. ale aj tak po dlhom čase som si trošku pripadala ako v nebi lebo malý spinkal a my s vínkom pri telke. 😉

pata31
21. apr 2010

Mata este som nedala, ale bola som v allianzi zistit, kamoska ma ale v unique a ze vraj to je lepsie, tak este musim pozistovat..

susana28
21. apr 2010

Ahojte 😉

Tak sa hlásim po dvoch dňoch, okná vymenené, teda na jednej časti domu, tá ktorá je do záhrady. ale to bolo vlastne 6 najväčších okien, a ešte pár sa vymenia ale asi až v júni, teda aspoň keď som volala na firmu slovaktual, tak mi tá pani povedala, že najbližší voľný termín je až v júni. Ale ani mi to nejak nevadí. Vysprávky ešte nie sú všetky hotové 😝 , ale z murárskych prác bolo dvakrát toľko bordelu, ako keď tie okná menili 😖. No ale čo už.

Čo sa týka áut, tak ja som chcela hrozne malé auto, lebo som sa bááááááááááááááááááááááála 😠 a tak som si kúpila automata renolt twingo, ale už to aj ľutujem, lebo som zistila že šoférovanie je o inom, nie či máš auto veľké alebo malé. ale zas to moje mini autíčko má výbornú spotrebu po meste, a na nákupy stačí. Manžel má samozrejme iné predstavy o autách, a viem, že jeho auto bude určite nejaká vlajková loď 😀

Babský večer super, ale ako poznám vanesku, tak mi zaspí o ôsmej, a o deviatej alebo pol desiatej sa zobudí prvý krát na mliečko a potom ešte aspoň dvakrát, a to musím bežať k nej, lebo nikto iný by neuspel 😒 . Takže kým nebude vedieť prespať celú noc, tak mi je jasné, že žiaden čurbes pri mojite sa konať nebude ☹

Maťtka a botasočky cca 15,5 vnútorná dlžka by neboli? Aj vnútorná dlžka 16 cm by mohla byť.

pata31
21. apr 2010

aha, jak pozerala Tamarka na Lucku, ze jej ciapku berie 😀 😉

antoniab
21. apr 2010

susan mam 16,5 musela by si skusit a co pride v utorok neviem botasky tam su len neviem ake dlzky
su to tieto
gabi poviem nech sa po niecom pozrie 😉

antoniab
21. apr 2010

pata super ciapocky si sikula 😎 😎
tiez zvazujem nejaku poistku pre malu ale neviem kde 😒

dnes som zrusila stavebne na malu pani mi zatajila niektore sutocnosti a to ma nasralo tak som zasla za inou a zrusila este ze som tam nic nevlozila tak som obstala nasucho 😝 a teraz sa pohravam z myslienkou kam jej tie peniazky dat nieco easy kde neprerobim ale asi ani mailand nezarobim a budu k dispo naviac sa mi zatial rata vkladna knizka v slovenskej ktora je pre deti bez poplatkov 😎

pata31
21. apr 2010

ja tiez zvazujem taky sporiaci ucet, aj ked urok je tam 1,5%, neviem, kolko je na vkladnej knizke...a chcem jej dat aj poistku, hlavne to urazove poistenie aby tam bolo...musim si v tom vsetko jasno spravit, ale ked toho je tolko, ze neviem, co bude najlepsie...

rybecka
21. apr 2010

Zeny navrhujem v piatok vecer Mojito v Smizanoch 🙂 hlaste sa nech je nas aspon 3 a ide sa co vy nato??? 😕

antoniab
21. apr 2010

pati presne 😒 a kazdy ta presvieca ze to ich je naj 🙄

janka ja sa hlasym ale musim to este dohodnut doma ale v piatok unas bude pestuniek a pestunie lebo ideme v sobotu do pl tak pride moja krsna a sesternicina dcera budu unas spat takze by v tom problem nemal byt 😉
ale az po osmej 😉

veronika1982
21. apr 2010

ja v piatok nemozem lebo ideme ku svokre do svitu na vikend..

rybecka
21. apr 2010

jasne ze po osmej 😉 tak sme dve zatial
JOj Veronika skoda ze akurat tu nie si 😖

antoniab
21. apr 2010

joj to je skoda zase sa nezoznamime 😒

antoniab
21. apr 2010

baby poradte dobru kozmeticku v snv potrebujem upravit obocie a nafarbyt

pata31
21. apr 2010

joj, isla by som aj ja na mojito, ale sak moje dieta, ked sa zobudi, tak to len cicu potrebuje na dalsie zaspanie, to je nem mozem nikam ist...som si to tak vychovala, tak musim cucat 😕 😅

Mata, moja sestra chodi ku kozmeticke za levocskou branou a myslim, ze spokojna bola s obockom...a ja som tam bola malej nastrelit nausnice 😉

zuzanale
21. apr 2010

Ahojte ja mám obe baby soplivé ale dnes som bola poobede na akadémii zo škôlky pani učiteľky že keď nemá teplotu tak mám Timku priviesť zlatá bola aj ostatné deťúrence....

Mati, Pati ono nikdy nepovedia a potom s poistkou aj so stavebným problém .......

Bibka tak pomrkaj brat si bol po PC až v KE a dal zaň 300€ a oproti obchodu ušetril ďalších 350€

baby na stretko by som konečne šla aj ja ale pri tých mojich soplaniach a ich spaní sa asi nikam nehnem 😒

maca77
21. apr 2010

ja chodím ku kozmetičke Lucii v DK-či na prízemí ... zatiaľ som s ňou bola stále spokojná... číslo na mobil mám, môžem poslať do IP

pata31
21. apr 2010

Zuzi, sak to, ze najprv ta lakaju, a az potom zistis, ze aka hlupost to je...ja som sa uz raz tak vybabrala, a to mi moja segra robila poistku a ja som to chcela po par rokoch zrusit, tak to som kopec preplatila 😠

zuzanale
21. apr 2010

Pati v tomto platí 100 raz meraj raz rež 😉

Susana a ta si vlastne vtedy ako dopadla s tými poistkami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre