Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

denisocka
12. máj 2010

zuzi,bude ak sa praním nerozletí dovtedy 😀
čitala som v diskusii ohl.singeriek -že jo,boli najlepšie precd 30rokmi,teraz to je vše čina a plast,takže tak do 5r

sophie1981
12. máj 2010

Katka mi zacala liezt do vysok..... 😕

zuzana612
12. máj 2010

neviem ci ta potesim, Matus mi zaspal na stolicke tak som ho len prelozila do postielky, takze kym prides, uz bude asi naspaty 😖

zuzanale
12. máj 2010

Baby práve som predala naše Coletto bude voziť malu Táničku v KE 😵 ale zas smutno mi bude za ním 😒

Deni a takato jednoducha nestačí?
http://www.internetovypredaj.sk/index.php?preda... alebo
http://www.internetovypredaj.sk/index.php?preda...

ja mám niečo podobné ale moja má už zo 6 rokov a už ten model nerobia

veronika1982
12. máj 2010

tak my sme boli doobedu v naceve kupit pracovnu dosku a ideme si spravit pult pod okno v kuchyni..a poobede pojdem s matejom ku babke na mier sama na aute tak som zvedava ako to zvladnem..

antoniab
12. máj 2010

neboj veronika to zvladnes pojdes raz druhi raz a potom budes jazdit jak frajerka 😉

veronika1982
12. máj 2010

mati si bola u kozmeticky?

antoniab
12. máj 2010

veronika bola som vcera na obocie na jednote a este som si chcela niekoho na vizat lebo ta baba nemoze bola som este pozerat satky lebo niesom nadsena z tych mojich nakoniec som rezignovala ale musim najst nejake topanky 😝 no a doma je taka divna depresivna nalada ktomu to pocasie rozkopany celi dvor a tak vsetko nakopu oco ma pokazene auto tak beha mojim takze som bez auta dnes tak uvidim ci pojdem do pp dnes
vcera ma ani ta zumba nebavila este ze sme boli v zadu lebo som to tak flakala

maca77
12. máj 2010

ahojte

čo sa týka počasia, tak do konca týždňa hlásia dážď a ochladenie 😖 .. nem dobrá predpoveĎ....

ja mám šijací stroj Toyotu, zatiaľ som spokojná ... pred nedávnom začala robiť problémy, trhalo mi nitky a tak, tak som MM vravela, aby mi ju trošku naolejoval, že možno pomôže ... a jasné, on taký pedant, ju rozobral kde sa dalo, všade kopec prachu, hlavne z toho že som šila flisové veci, vyfúkal to kompresorom, namazal a chvalabohu ide zas jak nová 🙂

ja idem poobede s TAmkou pozrieť na Adama - majú vystúpenie ku Dňu matiek, tak aspoň nejaký program na dnes

gabkazabka
12. máj 2010

Ahojte,
my sme sa akurat vratili z PP,tatik bol po firmach,tak my sme zatial obehli Tesco,ako vzdy nic nekupene a 40e v keli... 🙄
Deni,ja nemam vlastny stroj,ale poziciavam od svokry,ma zn.Singer a je super,ma ho uz asi 4-5 rokov a je snim velmi spokojna.Tato znacka nieje ani velmi draha,ja som si tiez chcela kupit,ale nakoniec ma mm ptrehovoril,ze naco,ked svokra vzdy pozicia.Videla som tie stroje v Tescu,aj Nay-ku.A maju ich za dobre ceny aj na www.obchodobchodov.sk.Objednas a do 2 dni ti pride kurierom.... 😎
No a poviem vam novinku,ta suseda co sa odtial stahovala a boli sme dobri znami predala byt hadajte komu.....Ivke 😵 .Teraz som to zistila,ked Ivka dala na FB fotky z noveho bytu 😵 .Takze mam za susedu konikovsku mamicku 😝 .Ale este som ju nevidela
😔

veronika1982
12. máj 2010

a nechysta sa k nam niekto prestahovat?gabi no vidis to budes mat kamosku..

antoniab
12. máj 2010

ja pozeram po 4-izbovich bytoch lebo ked sa nam do jesene nepodari rozbehnut stavbu tak asi rezignujem na byt ale chcem 4izbak alebo 2 dvojky vedla seba co je velmi zla kombinacia 🙄

gabkazabka
12. máj 2010

Mati,ak budete zhanat nejakeho projektanta na domcek,daj vediet....o jednom viem 😀

antoniab
12. máj 2010

gabi ja na teba myslim ze dam potom vediet len ma strasne sere ze sa to tak dlho taha uz by som chcela mat svoje no a cim neskor to bude tim dlhsie bude mm von 😒

kukulik30
autor
12. máj 2010

ahojte 🙂
co robite v takom necase??

slaviq81
12. máj 2010

Livi a ty čo? 😅

kukulik30
autor
12. máj 2010

slavka , hybaj k nam 🙂

kukulik30
autor
12. máj 2010

ja nic, Samko este spi, ale ked sa zobudi, rozmyslam co...aj som mala napad, ze ho vezmem do Madarasu do kutika...ale neviem 😒

kukulik30
autor
12. máj 2010

slavka, ale sak to nie zly napad, bud prid ty, mas u nas tu ciapocku ..alebo dame stretko v kutiku 😀 hmmm, co ty na to?

denisocka
12. máj 2010

baby kukate bez servitky ? ten chalan čo je tam teraz zo snv či hrabušic.

evitkamalicka
12. máj 2010

ahojte,
deni je to brasko jednej co sem parkrat pisala nikaz, len neviem ci si ty tu vtedy bola, prave vcera som to citala na facebooku kedze ju tam mam 😅

evitkamalicka
12. máj 2010

oni maju penzion v Hrabusiciach

denisocka
12. máj 2010

tak som sa teda nepekne vyjadrila 😨 😀 .... no ale čo už, ked sa mi tak pozdaval , varil pekne ale potom ako sa uražal a tvaril,ked ho ta mlada stale sprdla 😀

evitkamalicka
12. máj 2010

nevadi, ja poznam zasa Martina co varil v pondelok, chodili sme sa ako pubertaci korculovat na stadion 😀

denisocka
12. máj 2010

toho tiež poznam z videnia ,

zuzana612
12. máj 2010

Ahojte, mame dole remence z noziciek, jupiiiiiiiiii, konecne mozem Natalku zacat pekne obliekat.......

evitkamalicka
12. máj 2010

zuzi super 😵

antoniab
12. máj 2010

😵 zuzi parada 😵

gabkazabka
12. máj 2010

zuzi,super... 😵
A mne sa nahodou pacilo,ako obaja varili,akurat mi lezie na nervy ta mlada,co vecne kritizuje.No strasne dolezita je.... 🙄 .A teraz niekto napise ze ju pozna..... 😀

gabkazabka
12. máj 2010

Livi,ked pojdete do kutika,dojdeme aj my
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre