Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ludkaol
27. máj 2011

No aj mne treba už novu autosedačku

zuzanale
28. máj 2011

ahojte kým zvyknem že zas sem treba písať 😅
Timka ma túto od 15-36kg http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/1-... a pohoda bratranec má 3,5 roka tiež skúšali a objednali lebo sedí no Laure tam pas ešte drie krk takže by stačila táto http://www.autosedacky.net/autosedacky/eshop/1-... túto ma synovec a tiež sú spokojný...

treba pomrkať majú aj iné farebné kombinácie aj ceny ja od nich mám 2 sedačky aj švagriná aj ujko teraz bral a velmi spokojná som a aj ceny majú najlacnejšie keď majú doma skladom dá sa aj osobne prevziať v Prešove čo bol náš prípad a zas švagrinej poslali grátis bo brala 2 sedačky...

kibuk
28. máj 2011

pekny dník všetkym,zatial nestiham nič a do večera ani nehovorim 😝 uz teraz neviem kde mi hlava stoji,dnes varim lečo mnam 🙂 🙂

kibuk
28. máj 2011

hm ved nikto nepiše....

pusa1806
28. máj 2011

neviem,prečo nikto neprispieva... ☹

lydia22
29. máj 2011

Dobre ranko kde je slnko?

sophie1981
29. máj 2011

caute...teiz kym zvyknem, ze sa tu pise.....vcera bol hnusny den.......nuda ako nikdy...dnes nas caka navsteva...tak snad bude Katka normalna, on anema rada vela ludi a krik...ale tak, musi si zvyknut....ze nielen k nam chodia navstevy ale aj my musime chodit.... 😝

sophie1981
29. máj 2011

Katka zasa zacala tak neskutocne vela pit....namiesto cukrikov pije vodu.....a potom len cura...vcera sa pocikala v madarase na tej navyssej smykalke...tak to pekne tieklo dole, som sa hanbila ako pes.....mm potom chudak utieral...... 😀

sophie1981
29. máj 2011

@zuzanale aj my mame maniu sedacku, ale tu mensiu do 18 kg, som spokojna......este rok posedi v tejto, potom kupime vacsiu maniu, lebo drobec sa prestahuje z vajka do tejto....my vela necestujeme, tak dufam, ze aj taka lacnejsia staci.....ze svoj ucel splni......ako tie roomstery ci ake to su tie najdrahsie... 😝

kibuk
29. máj 2011

pekne slnečne ranko 🙂

ludkaol
29. máj 2011

@sophie1981 teraz mali v Hyperke do 36 kil za 47 eur,,dobre vyzerala som rozmýšľala či nekupim,ja si nepotrpím na značku hlavne že je dobre zapásany aj tá sedačka a ked je tvrdá ušijem mu tam vankušik a je po probleme

slaviq81
29. máj 2011

caute tu 🙂

Lara ma teraz autosedacku 9-18 kil a zda sa mi ze v nej este minimalne pol roka vydrzi. Aku potom to sa uvidi, zatial som sa k tomu nedostala 😕

@sophie1981 aj my sme boli minule v babyshope, tam detsky kutik, tak Lara sa tam hned vopchala. No a taka bola stastna ze zabudla na potreby 😝 Stala hore na smykalke (nastastie trosku vzadu) a ja uz len pozrela na jej vyraz tvare a hovorim MM ze bude curat. A ochvilu jej po nohach stekalo 😀 😝 hore mlacka a ja nic v taske na utretie 😝 riadna hanba 😝 Odvtedy vlacim nahradne oblecko a mini uterak 😀

zuzanale
29. máj 2011

ahojte my dovárame obed ale keďže mm zahlásil až o 22hej keď trebalo vyberať mäso že on chce kura a ja len 2 nôžky v mrazáku 😠 tak ráno bila kým som všetko porobila tak 11hodin 😝

@sophie1981 ja na tu našu nemôžem povedať krivého slova sú to kvalitné sedačky len niekde nevedia čo za ne pýtať 😠 a tú čo má synovec a neter tak sme mali zo švagrinou vtedy z DM kupon na ti stránku pre deti no keď sme kukli že tam ju majú za 99€ a - 15€ zlava tak kašlala a objednala od tých čo som hodila link tak ju nakoniec vyšli tie nanie brala 2 rovnaké sesačky 90€ aj s dovozom .... to je rozdiel za to iste niekde dať 100% navyše...

inak moja Timka sa s nej dr teraz na preventívke smiala lebo ani nevyzerá má 21kg 113cm a že to prváci poniektorý čo boli na preventívke nemajú takže mám dieťa vymikajúce sa tabulkám 😀

kibuk
29. máj 2011

jaj taky klud mam že až nechcem urieknuť 🙂) drobec mi spi mm čita knihu 😕 😕 obed sa vari a deti šli na omšu...

zuzana612
29. máj 2011

u nas zatial pohodova nedela, rano natiahli omietku na stenu, ja som skocila na stovu po igelit keby nahodou zacalo prsat aby sme to mali cim zakrit a teraz obedujem, deti v posteli a mozem sa pustit do riadenia, bo bordel ako po druhej svetovej u nas vsade 😕

Ja ani neviem aku ma Matus sedacku, ale je fajn a stala 50 euro aj s dovozom, Ada mi dala kupon na 10 percentnu zlavu a som s nou spokojna, chrbat sa da polohovat, teda nie tak ako pri tej do 18 kg alebo niektorych do 25, ale ked sa podsedak trosku odtiahne od operadla, tak sa to da sklonit

pusa1806
29. máj 2011

Ahojte,tak mi už spime,prvýkrát v živote som videla zaspať dieta pri jedle,moju princeznu,celý den nespala,lebo sme mali návštevu,a ked oddišli,som jej dala papať a ona normálne zaspala aj s chlebíkom v puse..... 🙂

kibuk
29. máj 2011

@pusa1806 🙂))))))) moji tak vedeli zaspat na nočníku 😀 😀 😀

pusa1806
29. máj 2011

@kibuk to musel byť tiež úžasný pohľad... 😀

kibuk
29. máj 2011

@pusa1806 no tak to ano 😀 vždy mali pri nočníku aj nejake hračky a kym som sa "zdohadala" 😅 😅 tak pekne predkloneny alebo zakloneny a bubali 😅 😅 😅

kibuk
30. máj 2011

pekne ranko všetkym ktore napišu 🙂 😉 😉 😉

lydia22
30. máj 2011

Dobre ranko,dnes to vyzera na krasny den.

kibuk
30. máj 2011

jaj ta tu je ticho... 😒 😒

denisocka
30. máj 2011

baby,niesom "hekerka" AKO ma nazývate v sukromke,ale kedže som do sukromky patrila,tak mam stale aj napriek vyhodeniu možnosť čo to prečítať a to mi daju zapravdu aj ostatné,ktore sa dostali z "kola von " . takže ma nemusite udávať na socialku ani nič podobne, myslím si že nikomu z vás nestrpčujem život , alebo žeby? Budte kus ohladuplne k situacii,ktora sa žial stala a nedomýšlajte si . Nemôžem zato,že vidim čo píšete a nemusím byť ani v asmira tíme . a tiež nemožem zato,že niesom zo SNV a nepodielam sa na kamarátstve ktore utužjete , takže nepíšte o mne aka asi som len preto,že som bola zvedava na dôvod vylučenia z temy - teda, zato,že som neprispievala tak často,ako pravidla kážu .

pekny deň
@lydia22
@pusa1806
@slaviq81
@zuzanale

a anka, dík za kočík,služi

@kibuk

denisocka
30. máj 2011

biba,adminovi písat nemusiš,skus sa opýtat megy čo videla,ked si ju omylom vymazala

denisocka
30. máj 2011

lýdia, zial vidim čo pišeš , tak biba čítaj rýchlo . neviem načo vam toto bolo dobre .

lydia22
30. máj 2011

@denisocka viem ze vidis sak co len som chcela nech aj bibka si precita.

sophie1981
30. máj 2011

@denisocka deniska....ak to, co tu pises je tak, tak si s prepacenim *"seres" do huby a urcite si sa docitala aj to, ze dovodom vyhodenia z temy bola velmi citliva udalost jednej z nas....tak nevidim dovod, preco sa tu teraz rozdrapujes a citis sa urazena a dotknuta, ze preco prave ty, a bez dovodu si bola vymazana....kedze si to co sa stalo a preco sa vymazali ludia z temy vedela......neprispievala si okrem veci ako hlasujte za nas nicim....teda sorry okrem toho ze sa mame prist povozit na vyhre.......takze ja s tebou uz naozaj konicm a nemienim sa s tebou vobec bavit.....

sophie1981
30. máj 2011

@kibuk mas adrenalinn na citanie teraz... 😀

denisocka
30. máj 2011

@magy2

prepáč ale musím ti oponovat :

megy2: @sophie1981 nemohla vidiet nic....ja som videla az dnes ked mi veronika vravela ze si ma uz pridala...a to som skusala cely vikend sa prihlasit .............. atd

zuzanale
30. máj 2011

no nakukujem pred tým než pôjdem po Timku a
@denisocka nedá mi lebo si ma teraz nahnevala brala som s rezervou to čo si mi písala do ip ja nie som pomstichtivá ale napísať mi že do súkromky že nevidíš čo píšeme a pritom viem že tam vidíš čo si tu aj teraz sama potvrdila tak si prosím ťa fakt si neser do huby prepáč použijem Bibin výraz ... stalo sa čo sa stalo a fakt súkromná tema je na to ak si chceme povedať niečo čo je pre nás ktoré sme si spolu niečo odkrútili a ak si myslíš že bolo ťažké sa k nám zapojiť že "kávičkujeme" len pospolu je to tvoj problém a tvoja mienka ja tiež nie som zo SNV a nikdy som nemala ten pocit ostatné ktoré u nás boli a ktoré sa ocitli mimo súkromky tiež nemôžu povedať že sa im neodpovedalo alebo sme ich nezapojili taktiež v tejto volnej téme im radi odpovieme a sa zapojíme aj keď sa musím priznať že si musíme zvyknúť .....

@kibuk vidíš už to tu žije 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre