Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
5. máj 2009

a inak, dufam, ze na ten kosiarny trafim 😕 , bola som tam parkrat za mladi 😅 , no neviem ci si pamatam cestu 😔

kukulik30
autor
5. máj 2009

anicka, ako ked sa ide na Cingov, len potom zides z cesty do lava, pojdes okolo domcekov, okolo kravina a do prava a stale rovno , len jedna cesta tam vedie, skoro na konci je take akoby ypsilon cesta a tam pojdes po tej vlavo az ku chate 🙂 alebo sa dohodneme a niekde sa pockame a pokracovat budeme spolu 🙂

zuzanale
5. máj 2009

Ahojte tak ja som na skok tu som bola na úrade troška ich obrať opár euračov navyše veď keď možu kolorky tak prečo nie aj ja 😅 ešteže šikovné baby tu na koňovi v témach vyňurali nový zákon takže mi dajú príspevok na starostlivosť o dieťa na Timku síce len jednorazovo okolo 40€ ale aj to je niečo trebárs plienočky na celý mesiac 😀 pre Lauru 😉

Bibka ja som redtým nosievala M,L ako kedy a teraz min XL mi treba 😝 a pri tých úžších strihoch XXL 😨 😝 proste neuveritelné pri Timke som také obrovské nemala ☹

kukulik30
autor
5. máj 2009

zuzka nestras ma, tak ja potom budem mat ake? ked pri Samkovi som mala E 😕 😅 😝

anape
5. máj 2009

livka ja si to zakreslim, budem mat mapku ako gps 😀 alebo zeby som si pozicala gps od manzela? 😀 😀 😀

zuzka a o aky prispevok ide? mozno aj mna sa to tyka a na materskej kazde euro potesi 😉

zuzana612
5. máj 2009

Baby, som si musela zobrat obed ku konikovi aby som stihla vsetko precitat co ste tu popisali 😀 Vidim ze v Spisskej je pekne ked sa prechadzate po Mieri. Tu je taka zime ze az. Neviem ci je 10 stupnov. Este k tomu aj zamracene a poprchava, tak sme len doma. Teda, doma ako doma, lebo sme sa rano vybrali s Mamou do Tesca, potom sme isli ku segre, potom po synovcov do skolky a zase sme ich zobrali sem a teraz miesto spania vystrajaju, tak chodim robit policajta 😖

Ja som zase chcela nejake augustove, septembrove dieta koli tomu ze v lete natiahnem slapky, saty a idem. No a kym mi pri Matusovi zacalo rast brucho bol pomaly november a tie zvysne mesiace do porodu teda nic moc pri obuvani zimnych topanok 😀 Vsetko ma asi svoje za aj proti.

Livka, aj my budeme drzat palceky nech sa ujmu aspon 2 fazulky 😀 Najlepsie 2 baby ked chalana uz doma mas 😉 Alebo teda aspon jedna baba 😀

anape
5. máj 2009

zuzka aj tu je dost chladno, zamracene a mozno kazdu chvilu aj sprchne 😒 , no dopoludnia ked sa baby prechadzali, tak bolo celkom prijemne pocasie 🙂

veronika1982
5. máj 2009

ahojte.. tak mi dnes uz bojujeme odkedy sme prisli domov tak placeme, papame, serieme, placeme atd...

jani takze zmrzlinka ti zachutila??? to poznam velmi velmi dobre. som rada ze v ke to dopadlo dobre..

ninka1234
5. máj 2009

ahojte, Ivka vás pozdravuje. Nemôže si sadnuť za net a napísať vám 😉

kukulik30
autor
5. máj 2009

veronika a coze? co je Matejko nespokojny? mozno ho boli brusko a mozno ma iba zly den ...niektore babatka su take nespokojne len tak , pre nic za nic 😉

ninka, tak jej odkaz, ze my pockame, kym nepride, len nech sa zotavi 🙂 pozdravujeme aj my ju 😵

maca77
5. máj 2009

Livi, netráp sa tým, že to nejde ináč ako podstúpiť IVF .... môžeš byť šťastná, že ti to vyšlo hneĎ na prvýkrát aj takto a je z toho Samko 😉 ... mnohým babám sa nedarí ani takto otehotnieť ... takže nech to vyjde hneD aj na druhýkrát .... veď nikto sa nebude pýtať detí ako boli počaté 😀 😀 😀 hlavne nech nám robia radosť 🙂

joj Ninka, až ma riťka zabolela, keď som si prečítala, že Ivka nemôže k netu sadnúť .... ešte to mám stále nejak čersto v pamäti tie týždne po pôrode 😖 .... samozrejme že ju pozdravujem 😉 ... dnes som bola na 10minút v Atlanteli, tak som na ňu myslela, že či je už doma ...

kajacz
5. máj 2009

ahojte...vy asi všetky pozeráte na Ordináciu, že?... 😕 aj ja by som rada, ale u nás sa pozerá futbal... 😒
chcela som dat opravit televízor, čo nám Šimon zhodil, že si ho dáme do spálne...ale manžel nechcel...ale po dnešku ten televízor odnesiem do opravy sama... 🙄

ninka1234
5. máj 2009

Pozdravy som odovzdala, a aj matúška som okupala. Verím . že zajtra už bude lepšie a ivka si na riťku sadne 😉

zuzana612
6. máj 2009

Baby, co sa deje ze som tu prva 😀 Vsak je uz 8 hodin. Ja som stihla uz dieta nakrmit, osprchovat sa a pomaly pojdeme zase hajat ked sme od pol siedmej hore. Noc bola hrozna, som taka unavena ze az. Nie preto ze by Matus nespal, ale ja som skoro celu noc nespala, lebo moje dieta zaspalo vcera pri veceri o pol siedmej, tak som ho dala rovno do postielky a nedala som ho do vaku. Ked sa o deviatej prebudil tak som si ho zobrala ku sebe a to bola chyba. Lebo tym ze nespal vo vaku tak mal omnoho vacsiu pohyblivost 😠 a ja som ho celu noc odsuvala lebo sa po mne valal, ked sa nevalal tak utekal z postele ze som mala take nervy ze az. Tak dnes na obed asi spim s nim

Pocasie je tu onicom, tak ani neviem ci pojedeme vobec von lebo prideme domov ako prasiatka 😖

kajacz
6. máj 2009

dobré ránko...Kde ste všetky?.... 😕 tu je pekne hnusné počasie, dokonca pustili topenie... 🙄
Šimon spal v noci celkom dobre...neviem, čo s dnešným dnom...asi budeme len doma, ked bude pršat... 😝

evitkamalicka
6. máj 2009

Dobre ranko,
aj u nas je hnusne, uz aj troska poprchava, takze dnes prechadzka tiez nehrozi

mrka2
6. máj 2009

ahojte! ja uz nemozem spat pomaly 3 dni. minule som rozbila teplomer a take horory som citala na internete o tom,ze to je nebezpecne... ta ortut pre tehotne,hlavne tie vypary... och... 😖 😖 treba mi zakazat ten net,ale fakt. 😠
evitka, zlateho mas synceka. az teraz som si vsimla tvoj album. 🙂

evitkamalicka
6. máj 2009

mrka dakujem, podaril sa 😅 ...a uz prosim ta necitaj vselijake somariny na nete, zbytocne sa potom len stresujes

anape
6. máj 2009

ahojte kocky,
dnes tu je akosi pusto 😕

mrka nemozes si vsetko takto brat k srdcu a az prilis to prezivat... musis byt v pohode, aby aj babo bolo pohodove 🙂
viem ake su to pocity a obavy ci bude vsetko okey a tak... ale musis verit, ze vsetko je v poriadku a vsetko dobre dopadne... a ono to urcite aj tak bude 😉 , drzim palce

anape
6. máj 2009

evi minule som nechapala, ze kolko prispevkov na konika ma Livka a teraz som zostala v soku pri pohlade na tvoj pocet prispevkov 😨 😅 .. ja tolko mat nebudem ani do dochodku 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

anape to sa mi nazbieralo na zaciatku ked som sa zaregistrovala, vtedy som prve babatko potratila a velmi mi to tu pomahalo v niektorych temach

slaviq81
6. máj 2009

😕 😀 😕

slaviq81
6. máj 2009

Zdravim kocky 🙂 Co nove? My sme mali v budove problem s DSL, hroza 3 dni bez netu. Ale clovek ma cas na kadeco ine 😀 Pomaly chcem zacat s balenim, len sa neviem k tomu dokopat 🙄 Som zvedava ako sa vpracem do 20 kil 😝
Idem kuknut fotky z Katuskinych krstin 😉

mrka2
6. máj 2009

ved heeeej, ja vieeem,ze si nemam vsetko tak brat... ale este ked aj manzel ma zjazdi... 😠 😠 najradsej by som ho... baby, nemyslite si o mne,ze som nejaka prehnane ustrachana,len proste ked niektore veci su fakt hrozne,co tam pisu. 😀 😝 😝 😔
no ved aj teraz som na nete a som v praci... uz musim ist makat, ktovie ako dlho mi to vydrzi... 😅 mozno budem o chvilku naspat. 😀 😝 😔

slaviq81
6. máj 2009

Katuska je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna v tych satockach 😵 😵 😵 Princeznicka mala 😵 😵

slaviq81
6. máj 2009

Kde ste zas? 😕 😕 😠

rybecka
6. máj 2009

Ahojte,
ako sa mate. my sme boli vonku od rana nemam cas na net. az teraz mi obidvaja spinkaju a ja papam obedik. ale tiez to nebude dlho trvat lebo Ondrejko uz mrci 😝
citam ze vo Stvrtok ide sa na KOsiarny? 😕 ja do kelu zasa nepojdem manzel ma dovcu tak ideme na nozicky s Ondrejkom lebo v pondelok nerobila a potom do Popradu. ☹ a kto vlastne ide.?
mrka to co sa niekedy pise na nete je dost prehnane a tiez nie je dobre vsetko vediet 😉

maca77
6. máj 2009

ahojte

Slavi, kedy dorazíš na Slovensko? 🙂

anape
6. máj 2009

cau slavi, vitaj stratena 🙂
my sme mysleli, ze sa neozyvas, lebo sa balis a prekvapis nas uz zo slovenska 🙂 , kedy vlastne cestujes domov?

mrka jednoducha rada... necitaj to 😉

sophie1981
6. máj 2009

ahojte..uz sme doma z neurologie...takze vysledok je ze ta cysta tam uz nieje, ale tentoraz pa doktor nasiel to, ze mame jednu komoru a cosi mensiu nez tu druhu.....takze o mesiac opat kontrola...som sa vytesovala, ze uz bude vsetko ok a zase budem cely mesiac trpnut, ako sa to vyvinie.... ☹ ....aj ked maupokojoval, ze to urcite bude v poho, ale ved same viete, zev hlave to uz bude vrtat stale....och, ten strach.... ☹ ☹ 😨

o kolkej zajtra na tom kosiarnom???...snad sa pocasie polepsi.... 🙄

slavka...dakujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre