Spoločné kočíkovanie v Karlovej Vsi? Pridáte sa?

martinka29
22. jan 2010
Hladam kamosku na kocikovanie. Byvam na Starych Gruntoch. Mamicky ohlaste sa, ak ste tu nejake🙂
chasencha
23. jan 2010
ahoj martinka 🙂 a ake stare mas dieta?
martinka29
autor
23. jan 2010
ahoj chasencha 🙂, moj Matusko ma 13 mesiacov.My sme na zaciatku Mlynskej, ale dosli by sme kusok aj do Karlovky elektrickou, lebo tu sa akosi nevieme stretnut s nami vekom podobnym dietatkom.
chasencha
23. jan 2010
no ema ma uz pol roka,ale to sa da 🙂 chodite?na zaciatku mlynskej? v tej novostavbe ci?
martinka29
autor
23. jan 2010
chodime,ale vonku, ked je naobliekany, tak len za rucicku, takze s kocarom. Ano, presne tak, v tej novostavbe.A vy byvate kde?
chasencha
23. jan 2010
jaj no my sme ,v strede karlovke,hmmm ale z okna vidim na intraky 😃
no my skor bez kocika a za ruku ona nechce....toš nas problem,kazda si ideme vlastnym smerom 😃
martinka29
autor
23. jan 2010
Tak mozno by sme sa k tej vasej nahanacke pridali 🙂 A kedy chodievate zhruba von? Na akej ulici to je ? V stredu chodime do sanca tanca na santenie s detmi. Predpokladam, ze je to niekde tam.
A citala som, ze by si chcela ist pozriet na zumbu. Ja sa tiez chystam. Uz vcera som chcela ist na Zochovu, ale Matusko ma nepustil. ked som sa zacala balit, spustil taky plac, ze som musela zostat doma :-S
filipka21
23. jan 2010
ahojte môžem sa ku vám pridať???????? 🙂
filipka21
23. jan 2010
martinka29 prosím ťa kam chodíš na sanca tanec a ko sa tam páči Matuškovi? 😉
chasencha
23. jan 2010
mmmmm aj ja chodim v stredu do sanca tanca 😃 😃 asi chodime spolu si myslim,teda ja nemyslim ale viem 😃
a byvam hned ten panelak oproti vchodu sanca tanca 🙂
na yochovej je zumba???straaasne rada by som sla aj na bernolak 🙂
ahoj filipka,odkial si? 🙂
filipka21
23. jan 2010
ahoj byt máme na Jurigovom nám. no teraz sme na kuklovskej a ty? 🙂
chasencha
23. jan 2010
donnerova ulica 🙂
filipka21
23. jan 2010
ved to sme kusok od seba mohno sme sa uz aj videli
🙂
filipka21
23. jan 2010
niesi nahodou na fc-buku 😉
chasencha
23. jan 2010
som jasne,facebook ma pusteny nonstop 😉 kuklovska je blizko? ani neviem 😃 pisem IP
martinka29
autor
23. jan 2010
Ahoj chasencha,
jooj ako som sa dobre pobavila, ked som zistila,ze chodime spolu tancovat 😃 Ale podla fotky som Ta fakt nespoznala. A moj manzel sa mi strasne smeje. Zochova je pre mna realnejsia,lebo auto mam len malokedy k dispozicii. Ale kludne mozme aj na Bernolak, len musim vymysliet co s Matuskom.
Ahoj Filipka,
ja som tiez na facebooku, mozme dat nejake stretnutie.
martinka29
autor
23. jan 2010
Ahoj filipka,
na tancovani sa Matuskovi paci, aj ked teraz sme v skupine pre deti od 13 do 24 mesiacov a pre Matuska je to este troska narocne. Ale ja som stastna, ze chodim medzi mamicky a mame na chvilu nejaku aktivitu.
chasencha
23. jan 2010
martinka ved podla fotky som ta tiez nespoznala ale ked si spomenula stredu a sancu tanca bolo mi jasne a spomenula som si ze je tam 13 mesacny matusko 🙂
auto mam vecer k dispozicii ale mam len necele 2 mesiace vodicak 😃 😃 😃
a este kojis? a manzel by s nim vecer nemohol?
a mas IP 🙂
martinka29
autor
23. jan 2010
Chasencha, mame jedneho spol priatela . Odkial poznas Macku Heclovu? To je moja sesternica!!
zumka
24. jan 2010
Ahojte,budem rada,ak by som sa k Vám mohla pridať aj ja 🙂 Aj chodím s dcérkou do šanca tanca-vo štvrtok 🙂
weronyca
25. jan 2010
Ahojte dievcence.... Mam 14dnoveho synceka.. dufam,ze ked sa otepli a skusime chodit von, budeme sa moct pridat. Kde v KV inak byvate?
chasencha
26. jan 2010
matka z konika sa ppozname 🙂 mame deti narodene v juli 😉 teraz bude rodit opat onedlho x-)
zumka kedykolvek,len to su take spontanne akcie,na facebooku nie ste?wenyca ani ty? a gratulujem k synacikovi 🙂
chasencha
26. jan 2010
jej a este som zabudla,ta zumba v mlynskej bude,ak si citala v "dlhych dieloch",tak zacina 2.2. a bude to kazdy utorok,stvrtok a nedelu od 17:30 do 18:30 a stoji to 3 eura 🙂
weronyca byvam na donnerovej,ty kde?
zumka
27. jan 2010
chasencha, aj som na facebooku
weronyca, gratulujem tiež k synčekovi 🙂
chasencha
27. jan 2010
zumka mas IP 🙂
teraz ked je taka kosa kam chodievate von?lebo my dlho nevydrzime,len taku hodinu....
zumka
27. jan 2010
My sme sa dnes neboli prejsť,malá spala v kočíku na verande 🙂,keď je taká zima chodíme von s kočíkom,boli sme sa aj pár krát sánkovať,ale dlho ju to nebavilo v tej zime....inak sa chystám navštíviť klub palisády,kde je pekná herňa,a do MC Prešporkovo v starom meste,aby nám doma nebolo dlho 🙂.Budem rada,ak sa k nám niekto pridá... 🙂 🙂
claudinka
5. máj 2010
Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/
crapula
14. júl 2010
@martinka29 ahoj ahoj, kedy si porodila? ja som z karlovky a kazdu chvilku ma caka porod 🙂
crapula
14. júl 2010
ojojooj citam, ze vy uz ste nejake tie maminy vsetko 🙂 mna to este len caka teraz niekedy
weronyca
29. júl 2010
Ahojte paradne dlhosom tu nebola...chodite teraz nejaka kocikovat??? ja znovapo dlhom case bludim sama liscakom..
weronyca
29. júl 2010
@chasencha inak tebe odpoviem na otazku este z januara.. FB mam asitak ako ty zapnuty nonstop.. 😃

Tu začni písať odpoveď...

Odošli