Spoločný dátum narodenia matky a dieťatka

stanuska84
18. feb 2012

Ahojte najde sa tu niaka mamicka ktora ma spolocny datum so svojim drobcom

stardust
19. feb 2012

@stanuska84 tebe sa to podarilo?

denisbg
19. feb 2012

no ja to mám posunuté o 3 dni. ja som 9.7. a termín mám 12.7. 🙂 a ty to máš presne na deň?

katecameron
19. feb 2012

my mame posun 4dni ale ide skor o moje meniny a narodeniny dcery 🙂

stanuska84
autor
20. feb 2012

ahojte no mne sa to podarilo uplne s malou mame narodky v jeden den 28.4 a to uplne neplanovane mala som termin 8.5 zrazu rano 28.4 som budila manzela ze mala sa asi uz pyta na svet aj to tak bolo nechcel mi verit ale sli sme do porodnice a uz to bolo

ivett1
20. feb 2012

u nás v rodine majú rovnaký dátum narodenia môj manžel a náš synček🙂...

dadulaa
20. feb 2012

u nás má rovnaký dátum narodenia náš synček s manželom 🙂

ivett1
20. feb 2012

@dadulaa 🙂

stardust
20. feb 2012

@stanuska84 takze si dostala taky nadherny darcek k narodeninam. Ja som toho svojho mladsieho dostala na Mikulasa (a v den terminu),,,hihi, asi som bola velmi poslusna v roku 🙂

travoltka
20. feb 2012

môj syn sa narodil presne na moje narodky , vôbec to nebolo plánované mal sa narodiť 21.3. a narodil sa 12.3 bolo to veľké prekvapko ale je to super a určite najkrajši darček aký som kedy dostala.Inak moja mama je 10.03, medzi nami je 2dňový rozdiel a svokra 21.3 myslela som,že sa malý narodí na svokrine narodky, ale vybral si moje

stanuska84
autor
21. feb 2012

@travoltka ahoj no presne ako ja bolo to super necakane prekvapko ja som mala termin 8.5 mala sa narodila 28.4 na moje narodky inac par dni pred porodom som bola za svojim gynekologom ze ci by sa to nedalo na toho 28.4 teda na tie moje narodky a on nie to tak skoro nebude a ked som sla rodit tak zrovna ma rodil moj gynekolog neveril vlastnym ociam ako som to dokazala

lenyy
4. sep 2012

ahojte 🙂 ja mam 9.3.2013 30 rokov a termin porodu mam zatial okolo 5.marca tak som zvedava ci sa par dni "poprenasame" 🙂 a male si dam na 30ciatku🙂)
😎

cantharis
4. sep 2012

no my sme sa tesne minuli, ja som 26.12. a mala je 29.12. ale sesternica ma 2 deti na den presne 3 roky po sebe 🙂

lucikan
4. sep 2012

ja som mala termin 3.10., pricom moje narodky su 5.10. Aj sme rozmyslali, ci drobec nepocka na ten datum, aj ked v mojich predstavach bol na svete idealne asi tak tri tzydne pred terminom (lebo som ho uz chcela mat pri sebe). No a 3-teho nic, 5-teho nic, prenasanie nekonecne, nakoniec 13.10., co su narodeniny svokra 🙂

matkamirko
4. sep 2012

U nas nie spolocne narodeniny, ale maly sa narodil na moje meniny 9.9. Takze oslavujeme spolu, tak ci tak 🙂

zuzmor002
4. sep 2012

ja mám so sestrou rovnaký dátum narodenia, len 6 rokov je rozdiel medzi nami rozdiel a ani jedna sa vtedy nemala narodiť! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre