Poraďte nejaký spratný kočík, trojkombináciu, vhodný aj do zimy

eva233
19. jún 2019

Prešla som tu aj inde na internete strašne veľa diskusií a recenzií, ale keďže je toto naše prvé bábätko máme v tom všetkom guláš. Preto žiadam o radu, ktorý kočík by ste poradili vy.Prípadne aké máte skúsenosti.
Bábätko sa má narodiť v decembri takže potrebujeme niečo aj do snehu a odolné väčšie kolesá. Naše auto je však malé, s malým kufrom takže najlepšie by bolo kebyže sa konštrukcia ako keby prehne na polovičku a kolesá sú pri sebe (ako napr Moon resea a pod.) Čo sa týka ceny tak najlepšie je taká zlatá stredná cesta. Samozrejmé je odpruženie, polohovanie a radi by sme kombinovaný. Máte nejaké konrétne značky, typy a rady? Vďaka.

evkamotka
20. jún 2019

Kup si radsej sportovy a k nemu vanicku a vajicku. Sportovy pouzijes najdlhsie, na rozdiel od 3komb bude ovela skladnejsi, spratnejsi, lahsi

driana25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
driana25
20. jún 2019

Pri prvej dcérke som bola spokojna zo zn.Camarelo ( kombinovaný no športovú časť sme vôbec nevyužili )
Potom sme si kupili čisto športový zn. Graco Evo ten bol super ( je aj 3 kombinacia )

Pri druhej dcérke som bola maximalne spokojná zo zn. White Lux je cenovo dostupný a hrozne ma zaujal veľká priestranna vanicka ( dcérka ako babatko bola baculata 😊a v zime treba ratat fusak,deka atd ) a kočík nam presiel naozaj vsetky mozne tereny a nebol ziadny problem ...no športovú časť sme ani s tohto kočíka nevyužili a kupili sme čisto športový Camarelo Evo
Ale chvalia aj zn. Anex,Riko,Bebetto

janulla1
20. jún 2019

my cakame septembrove babo, tiez mame maly kufor, dost cestujeme, nakoniec som sa rozhodla pre peg perego book plus pop up - kupila som tu na bazare, tak som zvedava, ci splni moje ocakavania🙂

jerryjanka
20. jún 2019

ak ho budeš často skladať tak hlad aj na Váhu kočíka - ja som mala kočíkov niekolko pri troch deťoch už by som najpravdepodobnejšie šla do Baby jogger city mini GT, skladanie jednoduche, jednou rukou, velka sedačka - zmestiš aj dve deti za seba - vozila som aj tak. váha super, strieška dlhá netreba predlžovanie. velký košík, nafukovacie kolesá - ale nedostaneš defekt lebo sú plnené penou, doživotná záruka na konštrukciu kočíka

eva233
autor
23. jún 2019

@evkamotka aký športiak by ste odporúčali? väčšinou te čo sú spratnejšie sa sedacia časť nedá otáčať, alebo majú kolesá vhodné iba do mesta ...poradili by ste nejakú značku a typ, ktorý by bol vhodný aj do terénu, snehu bol spratný otočný v oboch smeroch a dá sa k nemu dokúpiť vanička a vajíčko?

evkamotka
23. jún 2019

@eva233 pozrite si kocikovu poradnu tu na mk. Presne tieto poziadavky - spratny otocny aj do terenu dost casto hladaju, najdete tam vela inspiracii v roznych cenovych hladinach, urcite si vyberiete