• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stará Ľubovňa a okolie:)

15. augusta 2016 
@wewe8584 vies co napokon sme sa semprestahovali az pred 2tyzdnami a pediatricku som este nezmenila, esteju mam v bernolakove :grinning: ASI sa donutim azked nastupim robit a budem potrebovat od nej ocr-ky haha, lebo to neviem ci sa bude dat fybavovat tak na dialku. Takze estesom tu dost nezorientovana. Skus sa konkretne opytat tychto bab do spravy alebo ich oznacitlebo semuz asinikto nechodi...
22. máj 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte najde sa tu niekto kto ma temin okolo 13.jula??moje prve babo som rodila v SL a bola som velmiii:slight_smile:spokojna a chystam sa tam aj teraz:slight_smile:
26. máj 2013 o 23:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikamo17ahoj ja mam termin 18.6. skoda
27. máj 2013 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez so SL a az teraz som zistilia, ze tu je taka tema :slight_smile:
27. máj 2013 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria200981 tak drzim palceky nech vsetko dobre dopadne....skoda:slight_smile:niekoho b y som tam poznala....:slight_smile:
3. jún 2013 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tina129 vitaj :slight_smile: Je tu síce táto téma, ale konverzácia v nej akosi viazne :sweat_smile:
12. jún 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte no mne sa to uz krati pomaly :slight_smile:mame 37tt.....uvidime ci pojdeme skor ci budeme tahat az do konca
17. jún 2013 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahijte mame 40tt,,,a som otvorena na 2palce termin mam na 15-steho tak uvidime ci sa b ude diat daco cez vikend nema niekto termin na ten datum ??mam ist v pondelok na CTG .....tak som zvedava co mi povedia
12. júl 2013 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte v Starej Lubovni budu otvarat obuv a hladaju do nej presonal, veducu predajne, kontakt dam v IP
16. júl 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte diencevce, necitala som celu diskusiu, ale urcite sa tu najde niekto kto zije momentalne v okrese SL s malymi detmi. Ako sa vam zije? Napriklad v Ruzbachoch ci Plavnici? Kde dochadzate za pracou, pripadne vasi manzelia?
3. jan 2016 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spytat ci dakto nevie kto je primam na gynekologii v lubovni
15. aug 2016 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok