Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

hankaa
autor
27. júl 2007

Bertina
preco sa stahujete za pracov?? no Lubovna je isto velmi pekne mesto
chodite tam casto??

bertina
28. júl 2007

za praci se nestehujeme, ja jsem doma s malyma manzel dojizdi tak se chceme prestehovat kvuli prostredi. do lubovni chodime celkem casto na svatky a v zimě lyžovat 🙂 a vy tu sem tam zavitate na SK

adypo
29. júl 2007

bertina ... no my chodime casto do Lubovne .. aj malu ako som uz spominala som ta rodila ... aj teraz cez tyzden idem na hrad a potom na Salas sa najest ... mnam - mnam.

..drzte sa ...

hankaa
autor
29. júl 2007

adypo
Ale si tu narobila chute zo Salasom🙂
moj synovec tam praxuje cez rok🙂
Varia tam super skocila by som s vami keby som tam bola🙂
mnam,mnam

adypo
30. júl 2007

hankaa ... aa sak co sadni na lietadlo a dame stretko na Salasi u Franka pri vybornych bryndzovych haluskach ... no uznaj nemam dobry napad?????

hankaa
autor
30. júl 2007

adypo
Ty si ale srandistka🙂 😀
keby to len tak sadnut na lietadlo a ist na halusky tak lietam kazdy tyzden🙂
to neni jak s Presova do Lubovni🙂 😀
ale mala si vyborny napad
tych halusiek by som si dala aj palacinky zo slahackov🙂
moano pojde aj Bertina na Litmanovu tak sa tam stavi 😅

Bertina
ides s nami na Salas na halusky🙂

bertina
30. júl 2007

my jedeme pristi tyden na Litmanovou takze jste me nalakaly na halusky. zitra odjizdime na tyden na dovolenou za slunickem tak se tady zatim mejte

hankaa
autor
30. júl 2007

Bertina
prajem vam peknu dovolenku a vela slniecka🙂 takze prides domu opalena🙂

hankaa
autor
6. aug 2007

Ahojte mamicky 😅
ako s amate,ako deticky sa vam drzia??

Bertina
aka bola dovolenka urcite si prisla opalena vsak 😅 a teras sa chystate na vychod??

Adypo'ake boli halusky na Salasi?? dala si si porciu aj za mna??

MCW
ako s amas?? kupelka je uz prerobena? ci teras uz odychujete na SK

meri
17. aug 2007

Ahojte, ja som priamo z Lubovne, žijem v Prahe 😀

hankaa
autor
17. aug 2007

meri
vitaj pri nas 😀 uz som si myslela ze sa tu viacej nikto neozve 😀 zijes v Prahe si vydata ci isla si za pracou 😀
kde si byvala v Lubovni?? este ze pridem nato ze ta poznam tak odpadnem 😀

bznka
17. aug 2007

Ahojte, ja nie som z Lubovne - sak ale nie daleko som od nej, ale iny okres a ine okresne mesto - smerom na presov - tak sabinov - mam otazocku na tie co rodili v Lubovni - ja tom chcem ist - co poradite 😉

hankaa
autor
17. aug 2007

bznka
Ahoj vitaj pri nas 😀 ja som v Lubovni nerodila tak neviem poradit ale mozno adypo by ti poradila ona tam rodila,skus jej napisat IP mozno sa ti ozve a poradi🙂
blahozelam k babetku 😀
ja sa mozem opytat sestrey ona tam rodila ze ake ma skusenosti
vela stastia

adypo
17. aug 2007

bznka .. ahojky, ja som rodila v lubovni a ak budem cakat druhe babo opat a zas tam pojdem .. no jednym slovom fantazia ... rodinne prostredie, super kolektiv, perfektny lekari a aj pekny mlady ... 😝 😀 ..ja som mala nadstandard, velmi si pochvalujem .. a vrelo odporucam ... 🙂

adypo
17. aug 2007

hankaa .. ahojky, aj dnes sme boli v Lubovni, lebo som mala sesternicu u seba na tyzden a robila mojej 😵 huncutke 😵 opatrovatelku 🙂 .. chudatko uz chcela ist domov si oddychnut.. ☹ no co uz ... tak sme ju boli odviest ..

vy ako ?

hankaa
autor
17. aug 2007

Adypo
ja som si myslela ze uz sa neozves a ty tu behas po konikovi🙂
mame sa dobre a zacalo nam tu prsat normalne sa bojim ze mi nepobudi deti lebo strasne hrmy a sa blyska
tebe hej ked si lietas po Lubovni 😀 jase si bola na salasi🙂

adypo
18. aug 2007

ahojky hankaa, hej boli sme odviest sesternicu, ale na Salasi som nebola.. Lebo moju Ellu "mrle zrali" v autosedacke, nevedela obsediet. Dost je mrzuta poslednu dobu, lebo nam idu stolicky dole .. ☹ ☹ co uz..

.. inac aj tu prsalo v noci ..

bznka
20. aug 2007

adypo dik - ja som na lubocnu pocula fakt len dobre a kedze prvy porod som prezila v Presove a bol hrozny hroznuci tak tentokrat to nechcem zazit. A aj som bola na ultrazvuk v nemocke v lubovni - fakt taky mlady lekar a fesak - no co narobim ked uz som vydata 😀 a aj gynekologa tam mam no nie v nemocke - takze preto som sa rozhodla pre lubovnu ale aj kvoli odporucaniam ktore som pocala a dostala. No ale predsa doveruj ale preveruj. Pekny dnicek

meri
20. aug 2007

Ahoj,hankaa,šla som do Prahy za prácou, aj som sa tu vydala.
Byvala som v Lubovni pri starom cintoríne, chodila som na gympel, mám 28

adypo
21. aug 2007

bznka .. Lubovna je spravne rozhodnutie a aj strava je tam v pohode.. Presov je brutal ... jooj ako tak pozeram, tak sa ti to krati ... ja mam Elly tiez septembrovu ... Viete co to bude a mena ??? som zvedava co ???

hankaa
autor
21. aug 2007

Meri
pri starom cintorine?? jakto sa volala ta ulica nie nahodu mierova🙂
poznam to dobre mne otec tam v kotolni robil davno,davno 😀 😀
tam pri starom cintorine bola dakedy kotolna co vukurovali cele sidlisko🙂

bznka
na tie mena aj ja som zvedava🙂uz mate vybrate alebo cakate do poslednej chvili🙂

bznka
26. aug 2007

no mena mam vybrate ja - mangelik ich nevie ale len tusi no ma zleho tusaka 🙂

on si totiz mysli ze sa budu volat tak ako som chela pri prvom babu 😉 . ale nebudu on chcel prve dieta meno stevko pre chclapca tak ho ma a tentokrat rozhodujem ja 🙂

- no ked bude chlapec tak bude David a nad dievcatkom estestale premyslam alebo sa rozhodujem chcela som Tatianu no teraz ma zaujala Miriam - vyhrava Miriam u mna ale uvidime 🙂

adypo
27. aug 2007

bznka ... nooo pekne mena ... mne viac zaujala Tatiana ...
takze predsa ta stara lubovna .... ostava ???

hankaa
autor
27. aug 2007

Tatiana je pekne meno🙂
moja sesternica mala pred tyzdnom babetko a dali meno Tatiana Elizabeth 🙂

bznka
28. aug 2007

aj mne sa paci tatiana ale ked s mojij priezviskom by to uz bolo prilis take ruske ci ukrajinske 🙂

adypo
31. aug 2007

Jaaaj ... a v pohode, hlavne nech ste v poriadku .. lebo uz sa to blizi ... bznka .. v Lubovni si uz bola... ja som zacala tam chodit mesiac pred porodom ..normalne som sla do cakarne ku MUDr. Pruzinskemu ..povedala som mu, ze tam chcem rodit, ma vysetril a v pohode ...

bznka
31. aug 2007

- a to musim ist, nemozem prist a len tak tam odrodit - ved ja chodim aj k dokimu do lubovne do ambulancie - vo stvrtok mam poradnu takze asi zajdem aj do nemocnice

adypo
31. aug 2007

jaaaj .. tak to som nevedela .. tak sa potom porad z genekologom .. ze co a ako ... 😉

adypo
3. sep 2007

🙂 😉 tak co ... ako sa mame ??? 😝

bznka
4. sep 2007

ahojte, tak ako tie co mate deti skolkarikov a skolacikov - pohoda 😵

neviem ako tam hore pri lubovni ale tu prsi u nas jedna radost a je dost zima ☹

vo stvretok idem do poradne tak sa optam svojho dokiho alebo potom radsej zajdem rovno donemocky zistit ako to ma byt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre