Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

hankaa
autor
5. sep 2007

Ahojte mamicky
ako s amate?? pocula som ze mate strasnu kosu v Lubovni to vam nezavidim 😀
my tu mame pekne teplucko ale noci sa uz aj nam ochladili
nasi doma uz kuria do pece lebo ze je strasna kosa 😀
kozuchy a pancuchynuz mate povytahovane na zimu

bznka
6. sep 2007

ahojte, otazka ktore rodili v lubovni ake su tam porodne sestry - a lekari 😉 kedze to tam nepoznam 😒

mcw
11. sep 2007

Ahojte Lubovianky 😉

No konecne sa mi podarilo zajst aj sem. Ako sa vam zije, Hanka?
My sme boli u nasich na SK v Auguste. Detom sa velmi pacilo, hoci starsi, nechapal, ako nasi mozu prezit bez internetu. On si myslel, ze internet je sucastou zivota kazdeho jednotlivca na svete 😉 No od Octobra aj oni by uz mali byt napojeni a tak si budem s mamou moct skypovat odusu 😀 Skocili sme aj do Lubovne, manzel kupil detom halogenove svietiace baterky z cinskeho obchodu 😲 (smiala som sa z neho), potom sme zasli na pizzu a bola mnam-mnam a este sme si dali aj zmrzku. Chcela som zajst aj na salas, ale uz nebolo casu. Rada som si zaspominala, lebo neviem zase, kedy tam najbizsie pojdeme.
Bznka, tebe sa ded D uz skoro blizi, budem drzat palce, nech ti vyjde vsetko dobre a nech si s Lubovianskou nemocnicou a jej personalom spokojna. Ja som sa tam, ako dieta nachodila az-az. Mam selest na srdci, tak sme tam chodili na vselijake vysetrenia a raz som aj v nemocnici lezala, ked mi bolo 11, lebo som mala podozrenie na apeditidu (ale slepe crevo stale este mam 😉 ) Bol tam taky srandovny primar a stale rano na vizite sa pytal, ci som cervena ciapocka, lebo som mala cervene pyzamo 😀 ...no co si vsetko clovek z detstva nepamata 😉

hankaa
autor
14. sep 2007

mcw
Ahoj 🙂
takze ty si uz aj po dovolenke🙂he hehe s mamkov si budes skypovat🙂 to som sa s chuti zasmiala 🙂to si ani neviem predstavit zeby moja mama si sadla za pocitac🙂no odpadnem s teba🙂
nasi maju internet ale to sestra s manzelom natom sedia sem tam mamka nabehnu a pozeraju fotky ked domu poslem🙂ale to iba sestra im musi ukazat
🙂
nam sa tu zacina ochladzovat tak nevim kolko toho tepla este budeme mat🙂
Takze tvoji chlapci boli prvy krat na slovensku??

bznka
tak to si ani nevsimla ze ty zachvilocku budes rodit🙂
uz mas vsetko v nemocnici vybavene??
ty a ked dostanes kontrakcie tak to s Presova budes utekat az do Lubovni??
nebojis sa ze dakde v Sabinove alebo v Circi ci pri Pustom Poli to na teba pride🙂
ty to je dost dialka od vas k nam do porodnici🙂

mcw
16. sep 2007

Hanka, tak ja si tiez neviem predstavit mamku na pocitaci, ale spolieham sa na brata, ktory jej to ma vsetko nastelovat a vysvetlit. ked to uz bude nastelovane tak, ze ked zapne pocitac a skype sa jej automaticky otvori, tak snad to nebude prilis zlozite pre nu 😀 ...hoci moja mama je taky antitalent, ona si mysli, ze aj zvoncek ma prilis vela gombikov 😉 ...nie nie, len kecam, aby som ju tu tak nepodcenovala...kto vie, este z nej bude nejaky programator, ked sa dostane k tomu pocitacu 😀

Deti neboli prvykrat na SK, ale zase ten mensi tam bol, ked mal rok a tak si nic teraz nepemetal. Takze de facto tam bol akoze prvykrat, ale sa mu pacilo. Vy kedy idete do L? V blizkej buducnosti?

hankaa
autor
17. sep 2007

mcw
pockaj este budes mat mamku pocitacovu maniacku🙂
my sa toho roku neberieme na sk lebo uz prichadza zima a to u nas by sme si nic neuzili este by nas dakde prisnezilo a ktovie kedy by sme sa potom dostali sem spat🙂
a na rok asi vezmem mamku tu a ked nebude chciet prist tak asi my zaletime tam to su iba plany neviem este co bude🙂

bznka
23. sep 2007

Ahojte - 13,9,07 o 22,10 sa v Lubovni narodila nasa dcera Miriam - 2850g a 50 cm. S personalom, doktorom som bola maxi spokojna - a mala som nadstandart takze pohoda bola uplne. Len mala mala zltacku tak sme tam ostali 9 dni ale vcera sme sa slavnostne vratili domov. Doma sa teraz adaptujeme. 🙂

Hanka ja som zo sabinova takze do lubovni to nie je az tak daleko - samozrejme ze presov je blizsie - ale stihli sme to - v pohode aj to som sla do nemocky uz len na to ze ma tam vyhanali sesedy aby som neporodila doma.

Porod bol celkom rychly - myslim konkretne v nemocnici - lebo doma som predychyvala kontrakcie uz od rana a o pol siedmej vecer sme uz startovali auto a o siedmej ma rpijali a o tri hodky sme to mali za sebou 🙂

adypo
23. sep 2007

bznka ... srdecne gratulujeme ...drzte sa dievcatka.... potom napis, pri kom si rodila ako sestricky ... a tak ... 🙂 🙂

bznka
23. sep 2007

Adypo - rodila som pri doktorovi Chabovi - na najprv ked osm ho uvidela tak som mala smrt v ociach 😕 ale ihned som pochopila ze to bude fakt dobre s nim 🙂 bol velmi mily ohladuplny a velmi mi pomahal 😉

sestricky boli naozja super - vobec im nevadilo co tam stvaram - a proste tiez i pomahali a starali sa o mna - na bol tam aj mangel so mnou takze mojou najvacsou oporou bol on 😉

bola som spokojna maxi - no nemocka ma v tom nevyhody ze ked nemas nadstandart tak mas spolocne WC a sprchu spolu s ostatnymi a aj s romskym obyvatelstvom - no nie som rasistka ale proste mne sa to hnusilo a tak som sla na nadstandart a mala so klud 🙂 a proste vpohode som sla na wecko aj fdo sprchy ktoru so uzivala tza tie dni len ja a ja a nik iny a bola somv nej skoro stale - sak po siti tam dole je to fakt dost pomocne chodit sa sprchovat a skor sa to lieci

ale naozaj s persnalom to bolo OK, urcite lepsi pristup ako v Presove - proste uplne ine a lepsie.

hankaa
autor
26. okt 2007

Ahojte Lubovianky🙂
ako sa mate?? co mate noveho???
u nas zacina byt chladno uuuff dnes cely den prsalo a bola zima uz to citim v kostiach ze bude chladnejsie a chladnejsie🙂

bznka
blahozelam k dcerke🙂 urcite uz je velka🙂 ako samate?? kojis ju alebo sunarikujete🙂
boze ako ten cas bezi

mcw
ako ze sa vy mate?? ako ti ide to skypovanie s mamkou🙂 urcite si uz zvykla a je z nej profesionalka 🙂
ake mate pocasie??

tusim vsade sa ochladzuje a prichadza zima no uz sa tesim na tie zimne kabaty och uz keby bola jar 😀

bertina
a ako vy s amate?? ako syncek sa vam drzi?? zachvilocku bude mat rok takze budete robit oslavu🙂
videla som ze si bola na vychode na svadbe v lete kocka si🙂
mala si pekne saty🙂a aj si sa vytancovala🙂

bznka
28. okt 2007

hanka, tak mala ma uz 6 tyzdnov, takze ten cas nazaj leti 😉
kojime sa a dufam ze to potiahneme co najdlsie - zatail priberame a dari sa nam, v utorok ideme do poradne tak uvidime kolko mame 😉

no a uz by osm mala ist aj na kotrolu po 6 tyzdnoch no ale ani vobec netusim kedy sa do tej starej lubovne vyberiem 😕

hankaa
autor
31. okt 2007

bznka
no vidis takze vsetko zvladas v pohodicke🙂 a na kontrolu ides do Lubovni ci v Presove pojdes

u nas sa ochladlo no deti mi strajkuju ze sa nechcu obliekat,Lillian ked davam bundu tak je nestastna a krici ze nechce a Ian ten neznasa byt naobliekany
ake mate pocasie u vas??

bznka
31. okt 2007

ja mam gynekologa v lubovni takze idem tam na kontrolu

pocasie dnes je fakt hrozne to zato ze deti maju prazdniny 😒

hankaa
autor
11. nov 2007

my sme dnes rano pravy krat nami poriadny mraz🙂 deti rano vtali tak sa tesili akticali "mamka snezi🙂 mame sneh" ale teras sa trosku oteplilo:0
uz zacinate s vianocnimy darcekmi🙂
boze zachvili je Mikulasa,Vianoce a Novy rok ako to vsetko bezi🙂

bznka
19. nov 2007

no zacinam s vianocnymi darcekmi, ale zhodli sme sa s mangelom ze to nebudeme prehanat. Poucili mse sa minuly rok ze najlepsie sa nakupuje po vianociach a aj uplne lacnejsie.

kazdovci
22. nov 2007

ahojte. ako citam, tak mamicky v SL asi o tejto stranke este nevedia. ja som povodom zo SL ale uz 3 roky zijeme v Banskej Bystrici.
a odkaz pre meri....ak dobre tipujem tak si Meri z Kamienky a chodila si do "D"cky. ja som v tom istom rocniku Bckarka🙂svet je maly a tato stranka tiez.
ako sa ti dari v Prahe???

bznka
22. nov 2007

jej niekto tu niekoho odhalil 🙂

hankaa
autor
29. nov 2007

kazdovci
Vitaj medzi Lubovjankami🙂
Aj ja by som strasne vedela koho si to tu odhalila 😀

bznka
ja soim este ani nezacala s darcekami neviem naco cakam🙂 asi na poslednu chvilu 😀
ani sa mi nechce ist do tych preplnenych obchodov joj hrozne daco

v nedelu ideme na obed s detmi do kostola a tam pride Mikulas a bude rozdavat darceky detom tak uz sa tesim🙂
a asi potom zacnem nakupovat vianocne darceky🙂

hankaa
autor
3. dec 2007
hankaa
autor
21. dec 2007

tak co mamicky darceki na vianoce pokupene a aj pobalene??
ja mam nakupene uz len treba balit🙂
kolace mate napecene???
prajem vsetkim
Vesele Vianoce,
Stastny novy rok 2008 a bohateho jeziska

hankaa
autor
22. dec 2007

Nad Betlehemom jasná hviezda, to prekrásne znamenie, príchod Svetla, lásky, štastia, nositeľa nádeje. Krásne Vianoce a štastný nový rok Vam prajem.

bznka
23. dec 2007

Prajem vam krsne, pokojne radostne a pohodove vianocne sviatky a vsetko to najlepsie do neveho roka 2008 😉

cilka167
3. jan 2008

ahojte baby, ja som z Novej Lubovne.

hankaa
autor
5. jan 2008

Cilka167
vitaj medzi nami som rada ze dakto novy sa pridal k nam🙂
Ty si priamo z novel lubovni ci si sa iba vydala do novej lubovni??
ja mam kamaratku tam vydatu
uz som si myslela ze zeny z lubovjanskeho okresu nevedia o tejto stranke

bznka
5. jan 2008

hankaa vedia len akosi nepisu....jas isce lubovnianka nie som ale je mi medzi vami fajn 😉

cilka167
9. jan 2008

ja som priamo z NL aj vydata som v NL o ulicu dalej 😀

hankaa
autor
10. jan 2008

Cilka167
vazne no takze manzel chodil k tebe na rande len cez plot 😀 😀 ze sa mu podarilo dakedy nabehbut aj v papucoch 😀 😀
takze si doma na materskej a si uzivas 😅 😅

Brzka
som rada ze ti je pri nas dobre
boze keby ste vedeli ake mame divoke pocasie tuna,raz je zima ako v ruskom filme druhy den je teplejsie a vcera,predvcerom a dnes je tu teplo ako v jary mne uz sibe s toho uz keby konecne tu nasnezilo lebo ma trafi s toho pocasia,to je tak dobre na chorobu

co porabate doma ked je teras u vas plno snehu chodite sa sankovat ci sedite pri teplych peckach 😀 😀

cilka167
11. jan 2008

ahoj hankaa, na materskej som ale uzivat si ju zacnem az po skuskovom obdobi, lebo teraz to mam naozaj perne. Takze ani moc von nechodime, lebo maly mi dost soplil aj horucky mal,... ale uz je to dufam za nami. a ty kde teraz byvasv pase mas zahranicie

hankaa
autor
11. jan 2008

Cilka
ja som za velkou mlakou usa 😀 😀 😀 aj my mame skarede pocasie dnes,cely den nam prsi tak sedime doma
moje deti tiez pokaslovali v noci to s toho pocasia raz teplo raz zima

hankaa
autor
11. jan 2008

cilka
vela sil ti prajem pi uceni no ja by som to asi pri detoch nezvladla 😖
takze mas co robit cely den nad knihami sedis, potom si uzivaj tej materskej 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre