Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

bertina
9. feb 2008

Ahoj Hankaa
mame se dobre, Gabrielko roste jak z vody, oslava prvnich narozenin byla na vychode, i ted jsme na vikend na vychode tak jsem se dostala i trochu k internetu uz delsi dobu nemame doma internet. Dneska jsme byli s malym na svahu tak jsme se bobovali uzivame si trochu snehu. V lete na svatbe bylo fajn potancovali jsme, saty vybiral manzel, ja bych totiz nejradeji sla v kalhotech nejsem moc typ na saty a sukne.
Gabrielko uz chodi a vyklada tak si s nim uziju legrace je to slunicko porad se smeje 🙂

Ahojky

hankaa
autor
13. júl 2008

Bertina
vidim ze sa mate dobre,pozdravuj manzela skoda ze si nebola na vychode teras 😀 my sme boli na mesiac na dovolenke bola som s tvojov svkokrov - tchyni 😀
vravela mi ze si jen vravela ze sme sa tu nasli no vidis aka nahoda aky je ten svet maly 😀 😀
tak ako sa vam byva v novom dome ???

mcw
17. júl 2008

Cafte kocky, tak z casu na cas niekto stale tuto temu ozivi 😉

Hanka, pozeram, ze cakate tretie babetko? Gratulujem!!! Ty si teda brave, kolko deticiek planujete mat? Ja som stale chcela mat 4 deti - az pokial som nemala prve, hahaha. Zatial mi dvaja certi stacia, ale keby som vedela, ze tretie bude dievcatko, tak by som sa na to mozno aj dala, ale takto radsej nebudem riskovat 😝

Ako ste sa mali na Vychode? Super fotky, hovoria sami za seba, takze asi sa vam vsetkym pacilo? Ktovie kedy sa ja tam dostanem....urcite nie toho roku. Ale v nedelu idem na tyzden za sestrou do Prahy - sama bez deti a manzela - ohhh bliss 😀

mcw
23. júl 2008

Joj dievcata, co to sa tam na Vychode deje? ☹ Boze, ked tak pozeram spravy a co som rozpravala s mamou, tak tie povodne su hrozne. A to ziena, co sa utopilo v Circi som poznala, lebo za mladi sme spolu chodili na zabavy a boli sme celkom dobre kamaratkz...je mi do placu a je mi nesmierne uzko na srdci, ked si pomyslim, cez co teraz prechadzaju ich rodiny a tie ich sirotz deticky, placem ☹ ☹ ☹

hankaa
autor
3. aug 2008

mcw
ano ja sem tam tu nakuknem , akurat somna teba myslela ze ako tam vasi ci im tiez poskdilo daco boze hroza 😢 😢
ja ked som pozerala spravy normalne som revala,ta tetka co tam rozpravaju to su mojho bratranca svokra
ke som videla didikov dom tak som myslela zeodpadnem chudadik 4 rocny dom a takto zniceny
no hroza a tie sirot co poostavali to je daco hrozne 😢 😢 😢

Dakujem za gratulaciu🙂 ano cakame dalsie 😀 😀 ja som stale chcela 3 az 4 deti ale na to stvrte si uz netrufam ha ha ha
sak vyskusaj mozno sa podary dievca a ked nie tak ti ostane este jeden pokus do stvrteho ha ha ha
moj sused zo sk ale zije tu v usa on ma 5 dievok a po kazdej skusal ci nebude syn 😀 😀 😀 a stale bola dievka teras uz maju asi po 44 tak asi prestali skusat 😀 😀 😀
dovolenka bola super deti mi nechceli ist spat do usa
rano len co oci otvorili a uz ma buduli " Mamka vstavaj,slniecko uz je hore ideme do lesa" 😀 😀

a ako vy sa mate?? planujes dovolenku na sk na buduci rok? nam to nevijde lebo sa mi nebude chcelo trepat s takim malim bobom na sk ale asi take 2 az 3 roky a [potom pojdeme 😀

hankaa
autor
15. sep 2008

Dobry den
co to tu uz nikto nechodi??? alebo vsetky lubovianky sa odstahovali 😀 😀

daleja
24. sep 2008

Ahojte. az terz som objavila, ze ste tu. ja byvam v lubovni, mam dve deti. pochadzam odtial, ale roky byvali sme v Presove a teraz sme sa prestahovali naspat. takze si zvykame.

gepetto
21. okt 2008

Ahojte 🙂 . Aj ja som z okresu SL...len pozeram, ze tu to akosi viazne 😝

hankaa
autor
26. okt 2008

Ahojte
vitajte v klube daleja a gepetto
ano ziva to prazdnotou uz som si myslela ze v Lubovni nema nikto internet 😀 malo kto tu kedy zavita🙂
co porabate dnes uz sa zacinate pripravovat na vianoce🙂 😀

gepetto
27. okt 2008

Hankaa, do vianoc este daleko 😀 . Ja kazdy den obzeram, ci este nesnezi 😅

daleja
31. okt 2008

ahojte.
ja nemam ani pomyslenie na vianoce, vobec nestiham. a ked si predstavim ten zhon, .... ale aj sa tesim, deti budu hotove zo stromceka.
som rada, ze ste sa ozvali, myslela som, ze nic z toho nebude. 😉

gepetto
7. nov 2008

Mne vianoce zatial pripominaju akurat tak reklamy v telke 😀 . Este aj pocasie je super, vobec nedava najavo, ze nejake vianoce maju byt... 😝

gepetto
21. dec 2008

No kde ste vsetky? Vypekate kolaciky a upratujete? 😉

luciauk
21. dec 2008

ahojte žienky, ja žijem v zahraničí, inak som z košíc, ale detstvo, do 12r som prežila v Ľubovni. nespoznáva ma niekto? to by bola sranda, takto sa stretnúť s kamarátkou s detstva 😀

dadka33
16. jan 2009

Ahojte kočky. 🙂 Nepozna niekto z vas Dusanu Zuskinovu(za slobodna).mozte aj cez IP diki moc

anicka73
19. jan 2009

ahojte je tu niekto z sl?

daanka85
25. feb 2009

AHOJTE a teraz? 😉

daanka85
19. mar 2009

To tu stale nemame nikoho zo SL, s kým by sme poklebetili???? ☹

gepetto
14. apr 2009

Ahojte 😉.
Daanka85, blahozelam k malej 🙂. Ako sa mate? A ked sa mozem spytat, kde si rodila, v SL?

libela
25. apr 2009

Ahojte . Som z Podolínca...

daanka85
28. apr 2009

JEEEJ 🙂
Ono sa mto tu rozbieha 😉
Ahojte gepetto aj libela 🙂

Gepetto, ano, rodila som v SL a dakujem za blahozelanie, vy sa ako drzite? Este pracujes?

gepetto
29. apr 2009

Ahoj daanka85🙂 Ano, este pracujem, snad do konca sk. roka vydrzime 😉 Zatial vsetko v poriadku 😝
A ako ta nasa porodnica v SL? Da sa?
Mala ako sa ma? A mamka? 🙂

libela
30. apr 2009

Ahoj všetci.... už som nedúfla, že sa tu niekto ukáže

gepetto
5. máj 2009

libela, aj zazraky sa deju 😀 . Tolko tehotnych v nasom okrese a asi tu nikto velmi nechodi, skoda....

daanka85
29. máj 2009

A zase pauza... co mate nove krajanky? My OK...
Gepetto, tak ta nasa porodka... Celkom OK, len tej lekarskej gyn kontroly detailnejsej sa mi zda, ze po porode je po menej... Mala sa ma dobre a ja tiez, vcera sa mi podarilo zostatnicovat, takze sme uplne happy 🙂

gepetto
4. jún 2009

daanka85, tak blahozelam k statniciam 😉 A mala si v porodnici vybrateho nejakeho lekara, alebo si sla len tak? Ja rozmyslam, ze ako to urobit, ale zase pchat niekomu peniaze za to, ze si robi svoju robotu, tak to sa mi nechce... 😒

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
7. jún 2009

gudulo, ahoj 🙂 Pozeram, ze uz sa ti to krati 😉

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
8. jún 2009

a ako sa citis? Budes rodit v SL?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre