• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stará Ľubovňa a okolie:)

15. augusta 2016 
Ahojte :wink: . Tak my mame od 6.8.2009, 3,15 hod. malu NInku, 3600 g a 51 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zdravucka, krasna... :slight_smile:
23. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gepetto, blahozelam k Ninke, a s fotom sa nepodelis? Jej male babatko.... Len budte zdrave :wink: Drzte sa!!!
4. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gudulo, vdaka za gratulaciu :wink:
4. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte mamicky
ja som si myslela ze v lubovianskom okrese nemaju internet a pocitace lebo zo zaciatku tu nikto nenakukol a vidim ze sa to tu nejak rozbehlo od kedy som tu nebola
ake tam amete pocasie??? je zima taka dobra jesen uz :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim :grinning: . Daanka, dam aj foto, ked budem mat viac casu :wink:, pozerala som, ze vy uz mate riadnu paradnicu doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A mozem sa spytat, ked ste jej davali prepichovat uska, kolko tyzdnov (mesiacov) mala? Nasa este nema prepichnute a ja sa ani nejak neponahlam s tym :grinning: .
Hankaa, uz je nova doba, internet mame, len pri detoch asi nestihame :wink: Pocasie je este v pohode, dokonca vcera bolo (aspon mne- a to uz je co povedat :grinning: ), dost horuco, na to, ze je polovica septembra....Len nech takl vydrzi aj nadalej :sunglasses:
No co je inak nove v SL? Kto vie? :slight_smile:
16. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Lubovnianky.
2. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zasa to tu nejako viazne
9. okt 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky :wink: . No hej, viazne, ale sama so sebou si predsa pisat nebudem :grinning: .
Ale sa nam riadne ochladilo, co? Uz ani neviem, co mam tej mojej dievke obleikat, ked ideme von... :confounded:
No a piste tu niekto nieco, nemam co citat, ked mala spi :grinning:
12. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo trosku divne keby si si pisala sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: ale mohlo by to byt aj zaujimave
hadam sa nam tu podari niekedy stretnut :wink:
veru aj tu sa ochladilo, prisla jesen... co uz s nou :grinning:
12. okt 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gudulo, ty co nespis o polnoci?! :astonished: Tak takto neskoro sa tu asi nestretneme :grinning:
Predstavte si, u nas uz aj par snehovych vlociek dnes spadlo :angry: . To mi je teda pocasie, do kelu... :angry: . Ani sa von neda ist, len prsi stale a fuka a zima je, brr :frowning2:
13. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavislacim kedy mozem :grinning:
tak sneh este nemusim, tu prsi a fuci :frowning2:
13. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jak my zas po čase... Ale predsa :wink:

Gepetto, my sme malej prepichovali uska, ked mala cca 3 týždne... som počula, že čím menšie, tým lepšie... Tak neviem- ja nemam s cim porovnat, ale my OK... :wink:
Som sa samozrejme velmi bala, lebo v tom case som uz PLNE DRELA na uceni a statnicach, ze si "pokazim" malu, no moje obavy boli zbytočné... KLOP, KLOP, KLOP...

No a ináč, že vločky snehu... :angry: :angry: :angry:
Dnes tolko navalilo, že som nemohla do dvora autom vojsť :angry: ... Sme s maminou museli najprv vyhadzať...
A na letných samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gudulo, gepetto, ako sa vam držia baby??
My ok, tak snad aj nadalej vydrzime...
14. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gudula, pozerala som fotky, mala je zlatunka a fakt paradnica riadna :wink:
Len nech dalej pekne rastie a ste zdravučkí všetci :slight_smile:

PS: Naše baby maju rovnake mikinky- myslim, že tá, čo má Anička na poslednej foto... (Ružová Cherokee :wink: )
14. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: . Daanka, my sme jej este stale nausnicky nedali, uz sa na to chystam, ale tiez sa veeeelmi bojim, ze ju to bude boliet a bude mi doma potom plakat..Ale este ich ani kupene nemam, kde sa budem v tom snehu trepat? :angry:

No a tie VLOCKY boli predvcerom, my uz mame pol metra snehu, ide mi to na nervy, nie, ze by som zimu nemala rada, ale od kedy mam malu, tak uz nie :grinning: . Ani von sa neda ist...A cesty autom sa bojim tusim este viac, aj ked my uz prezute mame, pozerali sme predpoved a stihli sme este v pondelok :wink:

Ninka rastie ako z vody, tusim uz naozaj dakych 10 cm podrastla a ked ju mam na rukach, tak citim, ze aj fajne pribrala :grinning: , budem mat riadne svaly :grinning: :grinning:

Aj ja som pozerala fotky, Daanka, no tvoja Emka je uz riaadne velka a ako pekne si sedi, sikovnica :dizzy_face: A ta fotka kde si zubky umyva je uzasna :wink:

Gugulo, Anicka je tiez riadna kocka, taka rozvalna v postielke je uplne na spapanie :wink:

Jooj, vela som napisala, ale som rada, ze uz nepisem len sama pre seba :wink: . Tak nech sa vam deticky drzia a hlavne -. ziadne choroby v tomto necase nechytte :slight_smile:
15. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj gepetto :slight_smile:
A ty si zo SL presne? Ci to už si tuším písala?? :wink: No musím ísť kuknuť :sunglasses:
My sme to s nauškami poriešili tak, že Emka ich zdedila po mne :wink:
Som sa s krstnou dohodla, že zbytočne také malé jej bude ˇˇdalšie kupovať (šak to nie je lacne... ) A, že ked bude staršia potom, tak jej kupi nejake frajerskejšie :grinning: :grinning: :grinning: kočandovskejšie :wink:

A vieš čo? Vraj je najlepšie dať prepichnuť uška hned v porodnici... Tak som povedala, že dalsia kočka už príde s náuškami z porodky :wink:
A tebe by som odporučila- CIM skor, čím su deti menšie, tým lepšie to znášaju a cítia, potom si to už začnu chytať... Ale je to samozrejme na tebe a tvojom uvážení :wink:
A ku akej lekárke s malou chodíš? Ja chodím ku Dr. Bobuľskej do NL... no ušká nám prepichovala Madarová z novorodeneckeho...

Nooo, tak to už bude Ninka riadna paradnica, foto by si nám mohla ukázať, či nechceš?? Ja som zo začiatku tiež síce nedávala... A teraz už ani neviem prečo...

No a zatiaľ len dasienka umývame :grinning: zubky zatial nemáme, ale mám pocit, že už jej trošku dasienko napuchlo, take čosi biele jej tam svitá...
Vyzerá, že horné "dvojky" nám vyjdu ako prvé...

A fakt je dobré, že nepíšeme už len samé pre seba... :wink:

Ale vieš čomu sa čudujem, že toľko mamičie v SL je a nikto tu nechodí...
15. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Daanka, nie som priamo zo SL, len sme sa tam prestahovali:slight_smile: Ty ako? Priamo SL, ci nejaka dedinka z okolia, ako ja? V porodnici boli Ninkine nausnicky asi to posledne, na co som tam myslela :grinning: , vtedy som mala ine starosti ( a bolesti :grinning: ). Aj moju mamku minule napadlo, ci nemame nejake este po nas, ze by sme zatial tie dali, tak musim ist pohladat...Ale ja budem mat z kazdej asi 1 ks, lebo tu druhu som stale stratila :grinning: :grinning: :grinning: . A Dr. mame Demjanovu, zatial som spokojna :wink: , dufam, ze aj nadalej budem.

Takze Emke sa uz aj zubcek tlaci? No to je super, dufam, ze to zvladnete v pohode :dizzy_face: . A este ju kojis? Lebo ja som zvedava, ze ci babo so zubkami potom nehryzie bradavku :grinning: , lebo aj ked ma Ninka len dasienka, obcas ma vie riadne "uhryznut" :grinning:

No a inak aj ja sa divim, ze plnaaaa Lubovna a okres mamiciek s kociarmi (ved bol riadny natresk v porodnici, ked som tam ja bola) a tu nikoho...Tak neviem...Mohol by sa niekto novy ozvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potesime sa...
:sunglasses:
16. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak ja tiež nie som priamo zo SL, ja som sa vydala do NL :wink: A ani mna v porodke nenapadli tie nausky, aj ked som sice videla, ze prepichnutie usi... Az potom som sa dozvedela, ze je to naj preto, ze tie bambulky to este necitia vobec :wink:

A aj ja som s Dr. spokojna.. Zatial max... Ale s lekarmi to je tak, jedni ich chvalia, ini nadavaju...
Myslim, ze ak je dieta zdrave, take je v podstate jedno ku akej Dr. chodi...

My zubky este stale nemame.. Tak ktovie, kedy sa mu zachce von??? A kojim ju este, no uz si ziada aj papkat... Uz samotne MM nestaci... A aj Emka mala take ostre dasienka, ze som si myslela, ze ci uz sa nenarodila so zubkami :grinning:
A je super, ze kojime, vsak??? Ja to krasne, pohodolne, vzdy na presnu teplotu a v krasnom eko obale :wink: :grinning: :grinning:

A Ninka ako? Pribera dobre???
19. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
daanka, veru cherokee je hit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my sme nausnicky este neriesili, sme si povedali ked uz bude mat po operacii tak potom
a pocula som ze je lepsie ked sa davaju prepichnut uska az po 3 mesiaci, tak neviem
22. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No nausnicky - minule sme boli u lekarky v poradni, ja nausnicky v kabelke, ze sa aspon spytam, vyjdeme od lekarky a mna az vtedy napadlo, ze som zabudla :grinning: . Ale mame ist v 3 mesiacoch na ockovanie, mozno to potom poriesime, aj ked neviem, tolko pichania v jeden den... :frowning2:
Ninka pekne pribera, uz ma 5300 g :wink: , je to riadna hladoska a papkacka,niekedy kojim aj kazdu hodinu :grinning: . A Danka, mas pravu,kojenie je super, nemusis nic riesit, aj ked niekde ides, to najpotrebnejsie mas stale so sebou :dizzy_face: . A hlavne - kolko euracov a tym usetri :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gudulo a aka operacia caka Anicku? :unamused: Drzim palce,nech je to cokolvek, aby to dobre dopadlo :wink: .

A aj vy sa tesite, ze pocaie sa trosku umudrilo? :sunglasses:
26. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocasie sa umudrilo vraj nie nadlho, aj ked u nas to az take dramaticke nebolo, ani sneh sme nemali - na moju radost a smutok deti :grinning:
anicka mala operovane srdiecko v septembri, uz je to za namki a dopadlo to dobre, co nas tesi :slight_smile:
26. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gudulo, tak to som rada :wink: , ze to dobre dopadlo.
Ja budem rada ked bude sneh, az ked bude Ninka väcsia,aby sa v nom mohla vyblaznit, teraz nemusi byt :slight_smile:, kym sa obe poobleikame, tak som spotena ako mys :grinning:
26. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme aj my radi, ze uz mame po tom
tak sneh ja nemusim, teda aspon taky aky je tu, ale taka zima tam "doma" s kopcom snehu a nie clapkou, to je o inom :grinning:
4. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my zas po čase.. Boli sme mimo netu- pri svokrovcoch- ked je doma manzel, sme vacsinou tam.. Robime na stavbe a je to blizsie... no to neustale stahovanie veci pre mna a malu... :angry: :angry: :angry: Uz som to obmedzila len na malej veci a furt s taškami chodime...

no, ale čítat tu velmi nemam čo.. Tak ja vam teda napisem, ze Emka už ma za sebou prve ATB :frowning2: Ale uz sa nedalo, prisli teploty a chytili sme priedušky :frowning2: aj RTG... :frowning2: Ale apon sa vyvratil zapal pluc...

Uz sa to lepši a super,ze sa kus oteplilo, no nech sa rozhodne ta perinbaba, že čo vlastne by rada...

Gudulo, tak sa taktiež uprimne tešíme, že Aničke dopadla ta operacia dobre... Pozdravujeme ju :wink:

A zdravíme aj Ninku malu od tety GEPETTY :slight_smile: Mate sa?

A vy ste zdrave vsetky???
9. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Daanka, to s tym stahovanim poznam, aj my vkuse hore-dolu chodime, ked idem do skoly, tak trepeme vsetky veci ku svokrovcom, potom zas nechcem byt sama v dome, tak k nasim...A neviem kolko coho budem potrebovat, tak radsej viac... :grinning: :grinning:

Je mi luto, ze Emka bola chora, dufam, ze uz je lepsie...A ako ste to zvladali?

My mame ist na ockovanie, neviem, ci zajtra nepojdeme, mam z toho trochu strach, ze ako Ninka zareaguje na to.. :confounded:

Este aj to pocasie, mas pravdu, pred tyzdnom som isla na prechadzke zamrznut a vcera fajne teplucko...Dnes leje, takze nikam sa nepojde :frowning2:

No a fakt, ze tu nie je velmi co citat..Kedze tu chodime sotva tri ...
Takze pozyvame vsetky mamicky a tehosky z okolia SL :wink:
10. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibik27 a ty ako? Sara je este v brusku? :slight_smile:
10. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my uz mame Ninku zaockovanu, plakala, ale potom to bolo v pohode, ja som mala fakt väcsi strach, ako ona :frowning2: . Nabuduce o sest tyzdnov...
A co je tu nove? Zas tu nikto nechodi? :unamused:
19. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gepertto, my sme uz 3 týždne chore, teda Emka... Najprv sople, potom kasel, priedusky, hrtan, uska a vsetko pekne postupne... (Uz som pisala..) Ak som mala dojem ze uz sme ako-tak ok, tak BUUUM :frowning2:
A najnovsie, aby toho nebolo malo od vcera rana horuckuje a nic ine len teploty, zbijem a o 4-5 hodin zase a placliva je zamamkana, precitlivela :frowning2: Chudatko, zeby uz tie neviditelne zubky??? No uvidim, este zajtra pockam... A potom budeme riesit...

Tak Ninka, statocnica, super, ze si to zvladla :wink: aj maminka :grinning: A mas to za sebou... a v poho? Nedostala tepolty? Ci ste hned dali panadol?
21. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka, tak to vam teda naozaj nezavidim tie choroby vsetky :frowning2: ..Dufam, ze Emka sa z toho rychlo dostane :wink: . Ono to fakt mozu byt uz zubky, ved o chvilu bude mat 8 mesiacov... A ako s tymi horuckami? Boli ste s tym aj u lekarky, ci len doma liecite?

Ockovanie v pohode, ked sme prisli domov, dala som Ninke paralenovu cipku - kazali mi radsej preventivne, takze nebola ani horucka, ani ziadne opuchy, poklopkat...Bola sice trochu mrzuta, ale to je kazdy den :grinning: , takze to nepripisujem prave tomu ockovaniu... :slight_smile:
25. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ako sa mate? dufam, ze ste choroby uz prekonali a ze si v zdravi uzivate zimu
my sme chori teraz, chalani maju teploty a dufam ze anicka to nechyti, este nie je ani ockovana, tak verim ze to zvladneme
uz sme sa po lekaroch nabehali dost, zistili jej alergiu na BKM :frowning2:
10. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte :slight_smile: Tak ako prezivate Vianoce?
My v pohode, bolo to sice cudne vecerat s Ninuskou pri stole, stale som jej hrkalky podavala :grinning:, ale bolo to zaroven aj krasne :slight_smile:
Na pocasie co hovorite? Ja som rada, ze sneh zmizol, nebavilo ma odhrnat cely dvor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak vsetkym Vam este prajem pokojne prezitie sviatkov v kruhu rodiny :wink:
25. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok