Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
23. jan 2010

Ahojte 🙂 .
A co, to tu zase nikto nechodi? Ako sa mate, co nove?
My sme boli s Ninkou uz na dalsie ockovanie, chudatko, prisla cela vysmiata do ambulancie a potom taky plac spustila, az mi bolo luto, preco nevymyslia tie vakciny radsej vo forme sirupu? 😒
Ale samozrejme, ze do vecera uz ani nevedela, co rano prezila 😀
Inak vsetko OK, bola Ninka sice trosku nachladena, soplila, ale uz ju to preslo...

Tak piste, piste, co mate nove aj stare 😉

stojdulka
1. feb 2010

ahojte....málo málo sa tu niekto ukáže...
idem sa pochváliť teda ešte neni s čim ale aspon dúfam že sa ľady pohli kedže už tretí den mi mešká a tento cyklus sme naplno využili tak dúfam že sa konečne zadarilo a bude z toho niečo.... 😉

gepetto z očkovania si nič nerobte detičky rýchlo zabúdajú hlavne ked su maličké...moja viki veľká kočka a ked sme boli očkovať tak tiež slzička bola... 🙂

inak kde chodíš k pediatrovi, mi chodíme k dr.Brunovskej ona vlastne bola i mojou lekárkou od narodenia a aj moje dievčatá sú u nej zapísané...

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
3. feb 2010

Ahojte,
no konecne sa to tu rozhybalo 😉
Stojdulka, vitaj medzi nami, este som ta tu nevidela 🙂 . Drzim palce, aby sa drobcek uz uhniezdil v brusku 😉 Pozeram, ze dievcata mas uz velke, veru by sa nejaky drobec zisiel, aspon by ti s nim pomohli 😉

My s Ninkou chodime k Dr. Demjanovej, sme spokojni 🙂 Prave vcera sme ju boli zas "pozriet" , Ninka totiz asi od sesternic nachytala sopliky a zacala aj nepekne kaslat, tak radsej pre istotu... takze sa liecime...

Gudulo, no u nas snehu ako vzdy, co ja viem, mne sa to nezda nic extra, hlavne, ze zapadne Slovensko ma z toho kalamitu 😀 😀 😀
My sme uz aj nausnicky poriesili, ale s malou bola svagrinka dat nastrelit, za co som jej vdacna, lebo ja by som to asi nezvladla... 😒. Stacilo mi, ze som pocula ten plac, ked sa vratili, och joj ☹ , zeny to maju v zivote horsie uz od mailcka 😠 😀 . Ale vravi sa, ze pre krasu treba trpiet, tak co uz.... 😒
Ako sa vlastne prejavuje ta siesta choroba? Uz som o tom pocula, ale aj tak enviem...Drzim palce, aby sa Anicka raz-dva dostala z toho 😉

Daanka, co je s tebou, ze sa neozyvas? Ako sa ma Emka?

Prajem pekny vecer a piste-piste, nech mame co citat 😉

stojdulka
3. feb 2010

ahojte....tak ja sa už môžem pochváliť i dôkazom...kuk album, tehu testy ll... 😀 😀 😀

velmi sa teším a dúfam že bude všetko ok a hlavne nech už je to chalan... 😉

no ako to pozorujem tak som tu jediná tehulka, a to že je v SL vysoká pôrodnosť 😵

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
4. feb 2010

stojdulka, my sme boli tehotne minuly rok 😀 😀 😀 . A tu porodnost aj pocernejsie zdvihaju... 😠
Tak si zmen v profile, ze v ktorom si tt, aby sme to mohli s tebou sledovat 😉 A blahozelam, aby som nezabudla, a nech je to chalan 🙂

Gudulo, takze uz ste OK? Som rada🙂 A este Anicku kojis, alebo uz aj prikrmujete? My uz prikrmujeme asi 3 tyzdne, ale zeby to malo nejaky efekt v noci, tak to nie 😀 Len teraz ma trosku problem sa vykakat, ale dufam, ze aj to prejde...
A ako v KE? Este stale mate kalamitu? 😎

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
4. feb 2010

gudulo a to ste na to ako prisli, ze ma alergiu? Si jej dala a tak si zistila? Och, to nezavidim, decka radi bastia pribinakov a jogurtiky... 😒
po chodnikoch je aj tu problem ist, taka kasa vacsinou, ale kedze som vedela, ake tu byvaju zimy, tak som si kupila kociar s velkymi nafukovacimi kolesami 😀, aby neboli problemy 😉

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
4. feb 2010

gudulo, takze teraz jej vlastne co davas? UM ?
a ze sa tak sprosto spyta, co je manduca? To vidim prvy krat v zivote napisane 😀

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stojdulka
4. feb 2010

ahojte baby 🙂 ešte nemám odvahu meniť tt v profile...zmením až potom ako to dr. potvrdí...a v iných témach mi povedali že skôr ako v 8-9tt nemám isť k dr. že aj tak nič neporiešim....tak musím počkať 😉

gepetto
5. feb 2010

gudulo, diky za vysvetlenie 😉 , myslela som, ze to bude nejaka satka alebo take daco 🙂 A to ju v tom normalka po vonku nosis? Nie je jej tam zima? Lebo my ked ideme vonku, tak ja Ninku obleciem, potom kombineza a aked do kociara, tak aj fusak este 😉

stojdulka a co myslis, v ktorom tt teraz si? Ze ako dlho este budes cakat, kym pojdes k Dr? A ku komu chodis? A vlastne - si priamo zo SL, ci okolie?

stojdulka
5. feb 2010

ahojte... 😀 tak na mna už prišli prvé nevoľnosti... 🤐

gepetto...podľa mojich výpočtov by to mal byť asi 3týžden (beriem to od dna oplodnenia) takže ešte mesiac budem čakať a chodím k dr. Berníkovej do BJ, ale posledný mesiac pred porodom dievčat som chodila k Pružinskému oni sú s mojou dr. spolužiaci z výšky...takže ked rodím v Sl tak ma poslala za ním...inak pri nom som rodila obe dievčatá...
....bývali sme v Sl ale ked som mala 9r. tak sa naši presťahovali na dedinu a tu som s manželom i zostala a postavili sme si domček... 🙂

gepetto
5. feb 2010

stojdulka, ranne nevolnosti? 😉 Takze si rada, predpokladam 🙂.
Tak niekde smerom na BJ byvas, ked tam chodis k lekarke? Lebo tak dost od ruky 😅

stojdulka
5. feb 2010

hej tesne na hranici okresu...a do bj chodím pretoze som tam chodila na strednú a v pätnástich nás hromadne vyslali na gyndu a dr. sa mi zapáčila a už som tam ostala....inak Berníková je onkogyn. takže keby sa nedajbože v budúcnosti niečo stalo tak ona je vo svojom odbore kapacita...dúfam že to nevyužijem 😀

gepetto
5. feb 2010

no tak to by mohlo byt bud Obrucne aleo Lenartov? 🙂 Uff, zaujimava skola, ked vas na gyndu vyslali, ja neviem, ci by som v 15 isla 😅 Ale sak hlavne, ze si s lekarkou spokojna 🙂 Keby tak nemala ziadnych pacientov na svoj odbor.. ☹ Iba na gyn 😉
Ale rodit budes v SL, ci nie?

Tak dobru noc, uz sa tu dnes asi nedostanem, Ninke sa asi nechce este spat 😀

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
9. feb 2010

gudulo, no vidis, mna nenapadlo, ze to aj pod vetrovku sa da strcit 😀 . A ked ju mas spredu, to ako keby bola opät v brusku, to musi byt uzasne 😉 . A to, ze mas obe ruky volne je super, aj na chrbticu je to asi lepsie take tazke deticky uz vlacit...
A uz mate nejake zubky? My este nie, ja som aj rada, aspon ma nehryzie 😀

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
14. feb 2010

stojdulka , pozeram, ze uz mas zmenene v pase, ze 6tt, takze uz je to potvrdene aj lekarom?

gudulo, ani my zatial ziadne zubky nemame, aj ked obcas je Ninka zla a neviem preco, tak to zvalujem na zuby 😀 Ale vsetko, co chyti do ruky putuje, samozrejme, do ust 😉 . A uplne najradsej by si tam strkala aj "zakazane" veci ako su mobily a dialkove ovladanie 😀

Uz by mohla prist jar, co vy na to? 🙂

stojdulka
14. feb 2010

ahoj 🙂 ...zmenila som profil lebo baby v inej téme do mna stále zabŕdali...ale akosi mi to nesedí...neviem ako to oni počítajú no mne to vychádza o dva týždne menej 😕 ....u dr. som ešte nebola, volala som a povedala mi že ked nemám žiadne problémy stači ked dojdem až v 8tt...aby bol dobrá usg...

....aj ja už by som uvítala jar 😀

gepetto
6. mar 2010

Ahojte,
no co, zase tu nikto nechodi? ☹
Stojdulka, ako, uz to mas potvrdene? 😉

stojdulka
8. mar 2010

ahojte 🙂 tak ja som bola dnes u dr. a hned mi vypísala tehotenskú knižku, na sone sa ukázal malý červík...srdiečko bije a hýbe sa i dušu...som rada že je všetko ok...akurát tie nevoľnosti keby už prešli, už mám 2,5kg dole z váhy.... 😀

gepetto
9. mar 2010

stojdulka, takze potvrdene, super 😉 . A neboj, ta vaha pojde hore ani sa nenazdas ako 😀

stojdulka
9. mar 2010

ahoj 😀 , tak dúfam že to nebude až také drastické ako pri dievčatách tam som nabrala 30kg 😅

stojdulka
11. mar 2010

no ako? v Starej Ľubovni asi vypli net..alebo tu niesu žiadne tehu? tomu neverím...ved takú pôrodnosť máme...

nech sa ozve nejaká tehu...najlepšie októbrovky...nech mám s kým pokecať... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre