Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

gepetto
17. mar 2010

Ahojte 🙂 No čo nové? Zase tu nikto nechodí? ☹
Naša Ninka už má zubček, zatiaľ jeden taký poriadny, ale už sa aj ďalší prerezáva....Zatiaľ to bolo bez problémov, tak dúfam, že aj naďalej bude 🙂

janetty
20. mar 2010

eeej ahoj Peti 😀 pozerám, že už "ste" veľké... Nahodou som pozrela do tejto témy, že či nepoznám nejaké žienky od Starej Ľubovne a ty tu jediná známa... 😀 Takže prvý zubok prerezaný... no paráda, za týždeň bude von ďalší 😀 /teda aspoň nam to tak išlo/

gepetto
21. mar 2010

Ahoj Žani 😉 . Pozerám, že kto ma spoznal a až podľa malého som zistila, že ty 🙂 No máš pravdu, už je vonku aj druhý zúbok, teraz to už pôjde raz-dva 😀
A čo vy, ako sa máte? Pozerám, že o chvíľu u vás bude veeeeľka narodeninová oslava? 😝 😀

gepetto
3. apr 2010

Ahojte 🙂 .

Prajeme všetko najlepšie k 1. narodeninkám MATEJKOVI aj EMKE 🙂 😉 😝 😵

A tiež pekné a sviatky 😝

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
5. apr 2010

No čo dievčence, pooblievané? 😀

adypo
5. apr 2010

len tak trosku, aby sme boli zdrave .. ahojky gepeto .. ako sa mame??? som ta tu vymakla cooooo?

gepetto
6. apr 2010

Ady, sak ja sa tu neskryvam 😀

daanka85
21. apr 2010

Teda, ja som tu asi 100 rokov nebola... 😉
No ako? "žije" tu ešte niekto?? My OK, už máme oslavu 1. rôčika za sebou, malá behá... teda, ešte len chodí 😉 A tak...
A vy čo máte nové???

gepetto
22. apr 2010

Dani, ved ja som uz rozmyslala, ci vam internet odpojili, alebo co, alebo ze sa hnevas na nas 😀
No tak dufam, ze budu aj nejake fotky z oslavy potom 🙂 . Ako sa inak mate? Emka je zdrava, v pohode? A co mate nove?

gepetto
22. apr 2010

A, uz som videla fotky, kolko darcekov dostala 🙂 A pekna torta, sikovna si, co uz 😉

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daanka85
27. apr 2010

Ahojte baby, tak dakujeme za gratulácie aj pochvaly 😉
Gepetto, tak veru 4 mesiace som poriadne na nete nebola.. U svokrovcov net nemaju a manzo bol doma teraz, tak sme boli tam a podctivo pracovali na domceku... Vyzera to dobre, najneskor v júny sme tam 😉 Takže teraz take milé veci ma čakaju 😉
No, mala je zlata, od 15.1. sa každe rano vycika a vyaa do nočníka, no cez den len niekedy sa podatí...a nechcem to velmi zakriknut, ale uz 3 dni spi akosi lepsie cez den (klop, klop 🙂) .. Lahnem si k nej, nakojim, pospievam, pohojdam... A pomerne rýchlo zaspi a aj pekne pospi.. Na to, že doteraz nech bola akokolvek unavena, tak nelahla ani náááhodou ku mne... A cez den, len v kočíku alebo na rukách zaspávala... A každu chvilu bola hore..
Inac máme len 4 zubky zatial, ani kecat sa nam nejak nechce... len mama, tata, baba, dede, a najčastejšie slovo DAAAAA, DA, DA, DA... (daj 😉 )
A len po vonku chce behat, no este nechodi tak isto, zeby som ju mohla pustit, takze po takej hodinke vonku ma fet bolia krize a chrbat... Asi by to chcelo aj kus pani Dr. Svrčkovu navštíviť 😀 😀
Takže asi tak nejako a čo vaše ratolesti???

gepetto
30. apr 2010

Daanka, aj nasa Ninka ma 4 zubky 🙂 Zlata je, taky zubaty usmev 😀
A Emka uz na nocnicek chodi, no to je super 🙂 My sme este neskusali, myslim, ze Ninka by tam ani velmi neobsedela 😀 .
A spanok? No v noci kazde dve hodiny je hore a kojim, aj ked si myslim, ze nema preco byt hladna, takze to asi len tak si chce pocuckat ☹ . Co uz...ale aspon neplace 😀 . A cez den kedy ako, ked je riadne unavena, tak zaspi raz-dva, ale niekedy sa v kociku namahame aj dve hodiny a nic 😀

daanka85
1. máj 2010

Gepetto a ty nam foto neukazes? 😉
Pozdravujeme Ninku 😉 A nocnicek jej dakedy sem-tam aspon ukas, nech sa pomaly zoznamuju spolu 😀 Kým zacnu chodit na rande, tak nech sa spoznaju 😉 😀 😀

gepetto
4. máj 2010

Sak mam fotku v pase 😀 . Mala som tu fotky, ale potom som ich vymazala a teraz nemam cas babrat sa s tym 😝
Ju nocnicek nezaujima, ona uz ma frajera 😀 😀 😀

stojdulka
20. máj 2010

ahojte 🙂 dalej žiadna tehu na obzore a ja by som tak rada popísala s nejakou z ľubovne.... 🙂

daanka85
31. máj 2010

Ahojte!
No tak aj tehu nie som... Zatial sa ani nejak nechystam... ala dava tak zabrat, ze mi staci ona a nestiham nic...
Tak ja neviem, tolko mamiciek tehuliek z Lubovne, na ake stranky to oni chodia...
Treba link an tuto temu hodit asi na FB 😉
@gepetto, ano, vidim , ze v pase mas foto... Ja len, ze ako rastiete 😉 Ja tiez nemam cas aktualizovat, takze uplne chapem...
@gudulo : ako sa ma anicka??? a aj ostatni ako sa mate?

Skoro som zabudla... uz sme nastahovaní 😉 takze na jednej strane super, dakedy ked som na vsetko sama, tak spomínam... No aj tak nam je super 😎 mala je max spokojna, kopa miesta... No radost... az nezvyk pre nu 🙂

gepetto
1. jún 2010

Žani, prajem všetko najlepšie k dnešným meninkám 🙂

Všetkým detičkám prajem aj keď upršaný, ale pekný MDD 🙂

Daanka a to v N.L ste si domcek stavali? nechce sa mi citat dozadu 🙂
Ninke uz vidno 5 zubok, zla je niekedy ako čert 😝 . V nedelu bude mat 10 mesiacov, paaana, ale to zletelo 😀

gepetto
17. jún 2010

Ahojte.
No co, zase tu nikto nechodi?? ☹

Nasa Ninka ma uz 8 zubkov, statocne sa predieraju 😉 , je zo dna na den zlatsia, ukecanejsia, ale aj uplakanejsia, mam pocit...Uz sa vie aj zlostit,. ked jej niekto zoberie hracku 😀

A co vy, dievcata, co mate nove??

daanka85
24. aug 2010

akesi dlhe ticho.... nikde nikoho.... nikto nic.... Ako sa mate? my ok, mame 9 zubkov, momentalne kludne obdobie, tak ani sa nie je na co stazovat 🙂))) A chvalit... mala je zlata, neskutocne vela zabvy je s nou... No len do chvile kým ide vsetko tak, ako chce ONA... 😀 😀 😀
Tak pekne dni a napiste ako ste prazdninovali a ako sa mate, ako sa vam dari... papa

gepetto
19. okt 2010

stojdulka, blahoželám k malej 🙂 Držte sa 🙂

zana0077
22. okt 2010

Zdravim lubovnianky...akosi nas je tu pomenej, pridam sa. Stojdulka, tak ako mate? pamatas si ma este? Ozaj, pridavam sa ku gratulacii, aj ja mam mesacnu malicku.

stojdulka
28. okt 2010

ahojte dievčatá, všetkým pekne ďakujem za gratulácie, malinká je pokladík som veľmi šťastná z nej 🙂

zana0077
7. nov 2010

Ahojte maminky, skusim sa opytat, ci niektora netusite, kde by som v lubovni a okoli nasla senovku grecku...
ospravedlnujem sa, ze pisem bez diakritiky lebo mam len jednu ruku volnu, v tej druhej hojdam malu 😀

gepetto
30. jan 2011

Daanka85, vsetko najlepsie EMKE k dnesnym meninkam 😉

renik5
23. máj 2011

Ahojte žienky, ja som tiež zo SL no často aj v Prešove sa zdržujeme. Neviete mi niektorá poradiť? Kúpili sme kočiar X-Lander od ruky a píska mi v obchodoch pri východe z predajne.Žiadny zabudnutý čiarový kod sme nenašli. Už sme z toho zúfalí. 😢

gepetto
23. máj 2011

@renik5 a kontaktovala si sa s predavajucoou? Ci aj jej ten kociarik piskal?

renik5
24. máj 2011

jasné, že povedala, že nepískal 🙂 dnes sme boli v maxe a nič, tak som zvedavá, čo bude dalej

lulinka2233
11. aug 2011

dievcata, neviete mi prosim povedat, ci vysledky z gluko. testu budem vediet hned alebo sa na vysledok caka? dakujem krasne za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre