• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stará Ľubovňa a okolie:)

15. augusta 2016 
@lulinka2233 asi ti to uz netreba, ale ak tam nejaku polhodinku pockas, tak ti tie vysledky daju hned :wink:
12. sep 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby je tu nejaka,mamicka co ide rodit do SL
7. okt 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibiana20 , rodila som pred necelymi 4 mesiacmi, co potrebujes? :wink:
20. okt 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibiana20 no, pozeram, ze malicka je uz na svete, tak asi nic :slight_smile: Blahozelam, budte zdravucke :dizzy_face:
20. okt 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, neviete mi niektorá poradiť kto v SL robí morfologické vyšetrenie?
24. okt 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morfologicke? A to je ake? :confused:
27. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamicky z Lubovne, chodi tu vobec este niekto? chcem sa opytat kam chodite s detickami vonku, existuje v SL nejake zariadenie/podnik pre deti? vdaka
14. okt 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ano je.ak ti vyhovuje tak baby klub monali na druzbe
15. okt 2012 o 18:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sice nie som z SL ale moj skoro manzel pochadza z SL.
16. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z okrese
16. okt 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tam (baby club monali) da robit? chodite tam?
16. okt 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su tam tvorive dielnicky pre deti...robia kurzy plavania...sidlia hore na druzbe vedla kniznice
5. dec 2012 o 06:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zaujímavé ako nám táto tema stagnuje a pritom mi známa n pôrodnici hovorila že majú furt plno tak neviem, asi sa medzi ľubovnianskými mamičkami MK neuchytil
28. dec 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stojdulka Ahoj, ale uchytil sa aj v SL, len nikto nechce písať do fóra :slight_smile: poznám veľa mamičiek, ktoré tu chodia
3. jan 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stahujeme sa do lubovne, chcela by som sa opytat ci je v lubovni nejaka sukromna skolka/jasle? kde by mi zobrali mojho 2 rocneho syna.
@stojdulka
@misiaksl
@gepetto
5. jan 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania Fúúha, tak to neviem, ale zdá sa mi, že tu nič také nie je .. neviem, ja osobne ešte nemám nejaký prehľad o škôlkach, nakoľko mám ešte veľmi malého synčeka. Ale najlepšie by bolo, sa popýtať priamo v škôlkach
6. jan 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misiaksl dakujem :slight_smile: dufam ze nieco sa tam najde aj ked na internete nic nebolo :unamused: som bola dost sokovana ze pomerne velke mesto a nic. zeby vsetky mamicky v lubovni boli do3 rokov doma?
7. jan 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania Neviem, zeby bola v Lubovni sukromna skolka, ale zato poznam kopu 2-rocnych deti umiestnených v státnych (cirkevnej) skolkach :wink: Asi si to treba "polietat" :slight_smile: (Jedna sukromna je vo výstavbe :wink: )
7. jan 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanka85 dakujem za info :slight_smile: ked tam uz budeme tak pobeham, s tou sukromnou to vyzera kedy na otvorenie nevies?
7. jan 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania :wink: No, nevidim to v dohladnej dobe, ale neviem ako je to naplanovane, mozno nas prekvapia :wink:
7. jan 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanka85 keby mame na to cas ja alebo muz tak tam otvorime nieco, ved to je dost velke mesto na to ze tam nie su jasle/sukrmne skolky. stastne a cirkevna skolka su na akej urovni? pocula som ze na tatranskej je dobra skolka??? a ta cirkevna to je ktora? a ako to prebieha v cirkevnej skolke??? tam sa modlia?
7. jan 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu cirkevnu poznam len z rozprávania... chodili/ chodia tam deturence 3 kamosiek... Nejak sme sa k modleniu nikdy nedostali :grinning: Ale zato si pochvalovali vsetky dalsie aktivity a vyjadrovali maximálnu spokojnost... Kazda skolka je istým sposobom dobra... Poznam mamicku, ktorej chodia deti na Tatransku a je spokojna, no dalsie 3, ktorým chodia deti na Vsetínsku a nepočula som ich stažovať sa... Lubovna je sice dost velke mesto, no skor sa obavam- ako by sme to tam my (mlade rodiny) zvladali financne so sukromnou skolkou, ci jaslami... Darmo, je to hladova dolina :frowning2: Vy sa kedy planujete prestahovat a preco? ... Ak sa mozem opýtat... :wink:
7. jan 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanka85 paradoxne kvoli manzelovejpraci sa stahujeme. a ja si tam tiez paradoxne lahsie najdem pracu :D ako v Ba. to je jasne ze tam sukromna skolka bude msuet byt lacnejsia akov Ba, ale iste by bol aj dopyt pre maminky co nemozu/nechcu byt 3 a viac rokov doma na materksej, nie? manzel tam uz robi, a hladame byt v lubovni ale zatial nic, strasne slaba ponuka :frowning2: 14teho tam idem prvykrat pozret to :slight_smile:
7. jan 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak to vam drzim palce :slight_smile: Nech sa vam "tu" dari :slight_smile: A snad sa vam podari najst aj dobry byt aj vsetko k spokojnosti... A mozno prave kvoli takym mamickam beru skolky deticky aj od 2 rockov... A viem, ze vzali aj plienkovane :wink: V akej oblasti pracujete?
7. jan 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanka85 no ja sa casom chcem vratit do Ba takze hladame podnajom. a to je fajnze skolky beru uz 2 rocakov. beru bez problemov alebo su skolky preplnene? ja som lekarka, a muz robi v kupeloch.
7. jan 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania Neviem ako je to s prijímaním detí pocas roka... Pred sa da myslím nieco vybrat... Tak vela uspechov a vela stastia vo všetkých smeroch :slight_smile: Nech sa dari :wink: Mozno sa niekde stretneme :slight_smile:
7. jan 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanka85 dakujem. ved este pridem a pootravujem otazkami urcite :slight_smile:
7. jan 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania Pýtala si sa na súkromnú škôlku a odpovedala som :slight_smile: Ale ako tu už bolo napísané, máš v SL na výber z niekoľkých, stačí si vybrať ..
7. jan 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedli by ste i poradit dobreho pediatra v SL? potrebovala by som zajtra s malym skocit k dr. dakujem
14. feb 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania ahoj, :slight_smile: nasla si nejakeho dobreho pediatra v SL? vies mi prosim poradit? prideme na dovolenku z UK a chcela by som ist s malym na preventivnu prehliadku ... dobra lekarka, ktora za kazdy nepredpisuje atb by sa mi hodila :slight_smile:
22. máj 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok