Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
8. jún 2009

aha, takze odstahovana lubovnanka 😉 . No tak to uz budes mat za sebou, super 😝 , a preco ides na sekciu? Nejake problemy? Ja idem zajtra do poradne, tak som zvedava, ze co nove... 😎

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
9. jún 2009

tak ti budem drzat palce, aby vsetko dobre dopadlo, potom aj ty daj vediet, ako sa mate 😉 . Ja dnes v pohode - teda, asi, dnes to bolo ultrarychle vysetrenie nejak 😀. No a nabuduce na pasy idem, som zvedava, co to je za zazrak 😝

daleja
9. jún 2009

Ahojte.
Dlho som tu nebola, ale pozeram, ze sa to tu rozbieha. Vsetky vas pozdravujem a dufam, ze budeme castejsie kecat.

gepetto
9. jún 2009

daleja , to by nebolo od veci, keby to tu zacalo fungovat 😀 😝

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daleja
9. jún 2009

Caute. Chcem sa vas opytat, ako ste spokojne s ihriskami pre deti tu v SL. Ja som uplne zhrozena. Neviete, neplanuje sa tu nejake ihrisko vybudovat? Ved tu nemame kde s detmi chodit sa hrat. Co vy na to?

gepetto
14. jún 2009

daleja, ja nemam ani sajnu, ake ihriska su v SL, kedze nie som - teda, aspon som nebola 😀 , priamo zo SL. Ale co clovek vidi, ked ide niekde po meste, alebo po sidlisku, tak sa len za hlavu chyta, ze komu to tam vadilo....To bude asi tym mnozstvom pocernejsich... 😠
gudulo, ani na klavir sa pravidelne nechodilo 😀 , takze dufam, ze poradne nebudes flakat 😝 😀

daanka85
16. jún 2009

Ahojte, jeeej 🙂 Fakt sa rozbiehame... ako sa nam maju tehulky a maminky??? A babatka samozrejme 😉

daanka85
16. jún 2009

gepetto, nemala som vybrateho lekara... sak aj tak sa mi zdam ze on tam len do poctu... dolezita je tam sestricka!!!
aspon ja tak hovorim...

gepetto
17. jún 2009

Rozbiehame, rozbiehame 😉 . Dufam, ze cim dalej, tym to tu bude lepsie..
daanka85, tak to si ma trochu upokojila, ja cely cas rozmyslam, ci si niekoho vybrat alebo to nechat na nahodu..Lebo strkat niekomu do vrecka moju polmesacnu vyplatu za to, ze si robi svoju robotu, tak to sa mi fakt nechce... 😠
A co ty, ako sa aj s Emkou mate? 😵

gepetto
17. jún 2009

citam, ze sa opakujem 😀 😀 😀 , no nevadiii

daanka85
18. jún 2009

Ahoj, joooj, tak podari sa nam niekedy stretnut tu naraz? A to s k nam nechce nikto pridat????
No neverim, asi sa hanbia tie nase mamicky, sak ich je kopuuuuu..... A urcite tu chodia...

Inac, vdaka za opytanie... Mame sa dobre aj s Emkou, ale co dobre, vyborne😉
Ved konecne uz mame za sebou skolu, statnice a chvalabohu bez ujmy na mliecku, aj ked to uz vyzeralo vselijako ☹ Ale zvladli sme... Mala je hotovy poklad! Anjelik moj 🙂 Prespinka mi uz asi 2-3 týzdne celu noc... No teda od cca 20,OO do cca 5,OO-6,OO hod... Tak to uz beriem ako rano 🙂
A mame uz za sebou aj prvu zahranicnu cestu- sice len na Moravu, ale mame 😉

Nemas kontakt na gudulo??? Nevies, ci je este 2v1? 😉

gepetto
19. jún 2009

daanka85, no ktovie, ci sa tu niekedy niekto s niekym stretne, ale bolo by to zaujimave 😉
Takze si studovala aj s malou? Aspon bude mudra, kedy vyrastie 😝 . A kde si studovala? A co? Teda, ak to nie je tajomstvo 😎
A inak, super, ze ti uz tak vyspi, ja obdivujem take dobrucke babätka, co nechaju aj mamku vyspinkat 😵
No a na gadulo kontakt nemam, ja sa osobne s nikym odtial nepoznam...Ale myslim, ze uz by mala byt mala na svete, kedze to mala planovane...Ved hadam sa ozve, ked bude vladat 🙂

silvia_hudakova
19. jún 2009

Aj ja som tu z lubovne...

gepetto
19. jún 2009

silvia_hudakova , vitaj 😉. Pozeram, ze nas delia len 3 tt 😝

daanka85
20. jún 2009

Ahoj gepetto, tak ako sa ti dari? Este to zvladas?

gepetto
24. jún 2009

daanka85, ahoj 😉 . Hej, este zvladam, obcas mam pocit, ze mam az privela energie 😀 . Vy ako sa mate?

daanka85
27. jún 2009

ahoj, tak sa mame dobre... akurat cakame tatika z roboty a v pondelok mame promocie, tak par minut slavy bude 😎 😎 😎 Snad to mala vydrzi s tatinkom v hladisku 😉
A ty, nie je to uz syndrom hniezdenia??? 😉
Myslim na teba, nech vsetko dobre dopadne... 🙂
a potom daj vediet...

gepetto
28. jún 2009

daanka85, tak drzim zajtra palceky, nech Ti ta promocia dobre dopadne...Potom hod nejaku fotecku v habite 😉 A to v SL mas?
A co je to ten syndrom hniezdenia? Nic mi to nehovori... 😒

daanka85
9. júl 2009

Ahoj gepetto, tak ja zas po case... nebola som dlhsie na nete...
Promocia dopadla fajn, my sme neboli v habite, ale v satkach... My sme mali promocie v Divadle JOnasa Zaborskeho v Presove.. Vsetko super dopadlo.. Hlavne, ze mala to vydrzala 😉 Aj ked bolo strasne horuco ☹ Najma ta cesta bola otrasna, ale som ju povyzliekala a bolo 😎
Ty este zatrial stale 2 v 1??? Napis potom RP, ze ked sa prihlasiom nech hned viem 😉 Ze co nove... A fakt neviete este co budete mat??? 🙂
Hlavne budte zdravi 😉

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
12. júl 2009

Ahoj gudulo 😉. Tak blahozelam k malej Anicke 😎 . Ako sa mate? A kedy sa narodila? Co ste boli tak dlho v nemocnici? Ci iba mne sa zda?? 😕

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
15. júl 2009

krati, krati, som zvedava, kedy si to drobec rozmysli 😉 . Ale zatial sa citim v pohode a myslim, ze aj babu je v brusku este dobre, nejak sa netlaci 😀

alusha
16. júl 2009

ahojte babulky, prepacte, ze vam sem leziem, ale chcem sa vas opytat, kedze ste z okolia, ci sa oplati ist na kupalisko vo vysnych ruzbachoch, alebo na ake kupalisko sa tam v okoli oplati ist... ideme tam na dovolenku, tak si robim prieskum... dakujem za rady...

daanka85
16. júl 2009

Vysne Ruzbachy su fajn... Aj Lubovnianske kupele... napriklad.... Ale inac to je pobiednejsie... Vela ludi odtial co viem chodi do Sabinova na kupko... Ja som tam ale este nebola... Vraj je tam OK...

Gudulo, blahozelam k malej Anicke 🙂 A coze ste sa tak zdrzali v tej nemocke?

Geppeto, ty ako???

Drzte sa vsetci... Ja tiez po case, lebo nemam vzdy pristup k netu...

gepetto
17. júl 2009

alusha, podla mna sa na kupalicko oplati ist, ked uz budes tu niekde v okoli 😉. Mozes ist raz a ked sa ti nebude pacit, hladaj nieco ine 😀. Tu v okoli je toho dost, ako pise Danka, Sabinov, Vrbov, da sa... 😝
Danka, ja este doma, ziadne priznaky bliziaceho sa porodu, mojmu babu sa v brusku asi veeelmi paci 😀. Ale verim tomu, ze vie, kedy ma vyjst, tak to necham nanho 😉
No a kedy dolozis fotku, ako si promovala? 🙂

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre