Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

gepetto
23. aug 2009

Ahojte 😉 . Tak my mame od 6.8.2009, 3,15 hod. malu NInku, 3600 g a 51 cm 😝 . Zdravucka, krasna... 🙂

daanka85
4. sep 2009

Gepetto, blahozelam k Ninke, a s fotom sa nepodelis? Jej male babatko.... Len budte zdrave 😉 Drzte sa!!!

daanka85
4. sep 2009

Gudulo, vdaka za gratulaciu 😉

hankaa
autor
10. sep 2009

Ahojte mamicky
ja som si myslela ze v lubovianskom okrese nemaju internet a pocitace lebo zo zaciatku tu nikto nenakukol a vidim ze sa to tu nejak rozbehlo od kedy som tu nebola
ake tam amete pocasie??? je zima taka dobra jesen uz 🙂

gepetto
16. sep 2009

Zdravim 😀 . Daanka, dam aj foto, ked budem mat viac casu 😉, pozerala som, ze vy uz mate riadnu paradnicu doma 😝 . A mozem sa spytat, ked ste jej davali prepichovat uska, kolko tyzdnov (mesiacov) mala? Nasa este nema prepichnute a ja sa ani nejak neponahlam s tym 😀 .
Hankaa, uz je nova doba, internet mame, len pri detoch asi nestihame 😉 Pocasie je este v pohode, dokonca vcera bolo (aspon mne- a to uz je co povedat 😀 ), dost horuco, na to, ze je polovica septembra....Len nech takl vydrzi aj nadalej 😎
No co je inak nove v SL? Kto vie? 🙂

bibik27
2. okt 2009

Ahojte Lubovnianky.

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
12. okt 2009

Ahojte vsetky 😉 . No hej, viazne, ale sama so sebou si predsa pisat nebudem 😀 .
Ale sa nam riadne ochladilo, co? Uz ani neviem, co mam tej mojej dievke obleikat, ked ideme von... 😖
No a piste tu niekto nieco, nemam co citat, ked mala spi 😀

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
13. okt 2009

gudulo, ty co nespis o polnoci?! 😲 Tak takto neskoro sa tu asi nestretneme 😀
Predstavte si, u nas uz aj par snehovych vlociek dnes spadlo 😠 . To mi je teda pocasie, do kelu... 😠 . Ani sa von neda ist, len prsi stale a fuka a zima je, brr ☹

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daanka85
14. okt 2009

Ahojte, jak my zas po čase... Ale predsa 😉

Gepetto, my sme malej prepichovali uska, ked mala cca 3 týždne... som počula, že čím menšie, tým lepšie... Tak neviem- ja nemam s cim porovnat, ale my OK... 😉
Som sa samozrejme velmi bala, lebo v tom case som uz PLNE DRELA na uceni a statnicach, ze si "pokazim" malu, no moje obavy boli zbytočné... KLOP, KLOP, KLOP...

No a ináč, že vločky snehu... 😠 😠 😠
Dnes tolko navalilo, že som nemohla do dvora autom vojsť 😠 ... Sme s maminou museli najprv vyhadzať...
A na letných samozrejme 😝

Gudulo, gepetto, ako sa vam držia baby??
My ok, tak snad aj nadalej vydrzime...

daanka85
14. okt 2009

Gudula, pozerala som fotky, mala je zlatunka a fakt paradnica riadna 😉
Len nech dalej pekne rastie a ste zdravučkí všetci 🙂

PS: Naše baby maju rovnake mikinky- myslim, že tá, čo má Anička na poslednej foto... (Ružová Cherokee 😉 )

gepetto
15. okt 2009

ahojte 😉 . Daanka, my sme jej este stale nausnicky nedali, uz sa na to chystam, ale tiez sa veeeelmi bojim, ze ju to bude boliet a bude mi doma potom plakat..Ale este ich ani kupene nemam, kde sa budem v tom snehu trepat? 😠

No a tie VLOCKY boli predvcerom, my uz mame pol metra snehu, ide mi to na nervy, nie, ze by som zimu nemala rada, ale od kedy mam malu, tak uz nie 😀 . Ani von sa neda ist...A cesty autom sa bojim tusim este viac, aj ked my uz prezute mame, pozerali sme predpoved a stihli sme este v pondelok 😉

Ninka rastie ako z vody, tusim uz naozaj dakych 10 cm podrastla a ked ju mam na rukach, tak citim, ze aj fajne pribrala 😀 , budem mat riadne svaly 😀 😀

Aj ja som pozerala fotky, Daanka, no tvoja Emka je uz riaadne velka a ako pekne si sedi, sikovnica 😵 A ta fotka kde si zubky umyva je uzasna 😉

Gugulo, Anicka je tiez riadna kocka, taka rozvalna v postielke je uplne na spapanie 😉

Jooj, vela som napisala, ale som rada, ze uz nepisem len sama pre seba 😉 . Tak nech sa vam deticky drzia a hlavne -. ziadne choroby v tomto necase nechytte 🙂

daanka85
15. okt 2009

Ahoj gepetto 🙂
A ty si zo SL presne? Ci to už si tuším písala?? 😉 No musím ísť kuknuť 😎
My sme to s nauškami poriešili tak, že Emka ich zdedila po mne 😉
Som sa s krstnou dohodla, že zbytočne také malé jej bude ˇˇdalšie kupovať (šak to nie je lacne... ) A, že ked bude staršia potom, tak jej kupi nejake frajerskejšie 😀 😀 😀 kočandovskejšie 😉

A vieš čo? Vraj je najlepšie dať prepichnuť uška hned v porodnici... Tak som povedala, že dalsia kočka už príde s náuškami z porodky 😉
A tebe by som odporučila- CIM skor, čím su deti menšie, tým lepšie to znášaju a cítia, potom si to už začnu chytať... Ale je to samozrejme na tebe a tvojom uvážení 😉
A ku akej lekárke s malou chodíš? Ja chodím ku Dr. Bobuľskej do NL... no ušká nám prepichovala Madarová z novorodeneckeho...

Nooo, tak to už bude Ninka riadna paradnica, foto by si nám mohla ukázať, či nechceš?? Ja som zo začiatku tiež síce nedávala... A teraz už ani neviem prečo...

No a zatiaľ len dasienka umývame 😀 zubky zatial nemáme, ale mám pocit, že už jej trošku dasienko napuchlo, take čosi biele jej tam svitá...
Vyzerá, že horné "dvojky" nám vyjdu ako prvé...

A fakt je dobré, že nepíšeme už len samé pre seba... 😉

Ale vieš čomu sa čudujem, že toľko mamičie v SL je a nikto tu nechodí...

gepetto
16. okt 2009

ahojte 😉
Daanka, nie som priamo zo SL, len sme sa tam prestahovali🙂 Ty ako? Priamo SL, ci nejaka dedinka z okolia, ako ja? V porodnici boli Ninkine nausnicky asi to posledne, na co som tam myslela 😀 , vtedy som mala ine starosti ( a bolesti 😀 ). Aj moju mamku minule napadlo, ci nemame nejake este po nas, ze by sme zatial tie dali, tak musim ist pohladat...Ale ja budem mat z kazdej asi 1 ks, lebo tu druhu som stale stratila 😀 😀 😀 . A Dr. mame Demjanovu, zatial som spokojna 😉 , dufam, ze aj nadalej budem.

Takze Emke sa uz aj zubcek tlaci? No to je super, dufam, ze to zvladnete v pohode 😵 . A este ju kojis? Lebo ja som zvedava, ze ci babo so zubkami potom nehryzie bradavku 😀 , lebo aj ked ma Ninka len dasienka, obcas ma vie riadne "uhryznut" 😀

No a inak aj ja sa divim, ze plnaaaa Lubovna a okres mamiciek s kociarmi (ved bol riadny natresk v porodnici, ked som tam ja bola) a tu nikoho...Tak neviem...Mohol by sa niekto novy ozvat 😝 , potesime sa...
😎

daanka85
19. okt 2009

Ahoj, tak ja tiež nie som priamo zo SL, ja som sa vydala do NL 😉 A ani mna v porodke nenapadli tie nausky, aj ked som sice videla, ze prepichnutie usi... Az potom som sa dozvedela, ze je to naj preto, ze tie bambulky to este necitia vobec 😉

A aj ja som s Dr. spokojna.. Zatial max... Ale s lekarmi to je tak, jedni ich chvalia, ini nadavaju...
Myslim, ze ak je dieta zdrave, take je v podstate jedno ku akej Dr. chodi...

My zubky este stale nemame.. Tak ktovie, kedy sa mu zachce von??? A kojim ju este, no uz si ziada aj papkat... Uz samotne MM nestaci... A aj Emka mala take ostre dasienka, ze som si myslela, ze ci uz sa nenarodila so zubkami 😀
A je super, ze kojime, vsak??? Ja to krasne, pohodolne, vzdy na presnu teplotu a v krasnom eko obale 😉 😀 😀

A Ninka ako? Pribera dobre???

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
26. okt 2009

Ahojte 🙂
No nausnicky - minule sme boli u lekarky v poradni, ja nausnicky v kabelke, ze sa aspon spytam, vyjdeme od lekarky a mna az vtedy napadlo, ze som zabudla 😀 . Ale mame ist v 3 mesiacoch na ockovanie, mozno to potom poriesime, aj ked neviem, tolko pichania v jeden den... ☹
Ninka pekne pribera, uz ma 5300 g 😉 , je to riadna hladoska a papkacka,niekedy kojim aj kazdu hodinu 😀 . A Danka, mas pravu,kojenie je super, nemusis nic riesit, aj ked niekde ides, to najpotrebnejsie mas stale so sebou 😵 . A hlavne - kolko euracov a tym usetri 😀 😝
Gudulo a aka operacia caka Anicku? 😒 Drzim palce,nech je to cokolvek, aby to dobre dopadlo 😉 .

A aj vy sa tesite, ze pocaie sa trosku umudrilo? 😎

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
26. okt 2009

gudulo, tak to som rada 😉 , ze to dobre dopadlo.
Ja budem rada ked bude sneh, az ked bude Ninka väcsia,aby sa v nom mohla vyblaznit, teraz nemusi byt 🙂, kym sa obe poobleikame, tak som spotena ako mys 😀

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daanka85
9. nov 2009

Ahojte, tak my zas po čase.. Boli sme mimo netu- pri svokrovcoch- ked je doma manzel, sme vacsinou tam.. Robime na stavbe a je to blizsie... no to neustale stahovanie veci pre mna a malu... 😠 😠 😠 Uz som to obmedzila len na malej veci a furt s taškami chodime...

no, ale čítat tu velmi nemam čo.. Tak ja vam teda napisem, ze Emka už ma za sebou prve ATB ☹ Ale uz sa nedalo, prisli teploty a chytili sme priedušky ☹ aj RTG... ☹ Ale apon sa vyvratil zapal pluc...

Uz sa to lepši a super,ze sa kus oteplilo, no nech sa rozhodne ta perinbaba, že čo vlastne by rada...

Gudulo, tak sa taktiež uprimne tešíme, že Aničke dopadla ta operacia dobre... Pozdravujeme ju 😉

A zdravíme aj Ninku malu od tety GEPETTY 🙂 Mate sa?

A vy ste zdrave vsetky???

gepetto
10. nov 2009

ahojte 😉
Daanka, to s tym stahovanim poznam, aj my vkuse hore-dolu chodime, ked idem do skoly, tak trepeme vsetky veci ku svokrovcom, potom zas nechcem byt sama v dome, tak k nasim...A neviem kolko coho budem potrebovat, tak radsej viac... 😀 😀

Je mi luto, ze Emka bola chora, dufam, ze uz je lepsie...A ako ste to zvladali?

My mame ist na ockovanie, neviem, ci zajtra nepojdeme, mam z toho trochu strach, ze ako Ninka zareaguje na to.. 😖

Este aj to pocasie, mas pravdu, pred tyzdnom som isla na prechadzke zamrznut a vcera fajne teplucko...Dnes leje, takze nikam sa nepojde ☹

No a fakt, ze tu nie je velmi co citat..Kedze tu chodime sotva tri ...
Takze pozyvame vsetky mamicky a tehosky z okolia SL 😉

gepetto
10. nov 2009

bibik27 a ty ako? Sara je este v brusku? 🙂

gepetto
19. nov 2009

Tak my uz mame Ninku zaockovanu, plakala, ale potom to bolo v pohode, ja som mala fakt väcsi strach, ako ona ☹ . Nabuduce o sest tyzdnov...
A co je tu nove? Zas tu nikto nechodi? 😒

daanka85
21. nov 2009

Gepertto, my sme uz 3 týždne chore, teda Emka... Najprv sople, potom kasel, priedusky, hrtan, uska a vsetko pekne postupne... (Uz som pisala..) Ak som mala dojem ze uz sme ako-tak ok, tak BUUUM ☹
A najnovsie, aby toho nebolo malo od vcera rana horuckuje a nic ine len teploty, zbijem a o 4-5 hodin zase a placliva je zamamkana, precitlivela ☹ Chudatko, zeby uz tie neviditelne zubky??? No uvidim, este zajtra pockam... A potom budeme riesit...

Tak Ninka, statocnica, super, ze si to zvladla 😉 aj maminka 😀 A mas to za sebou... a v poho? Nedostala tepolty? Ci ste hned dali panadol?

gepetto
25. nov 2009

Danka, tak to vam teda naozaj nezavidim tie choroby vsetky ☹ ..Dufam, ze Emka sa z toho rychlo dostane 😉 . Ono to fakt mozu byt uz zubky, ved o chvilu bude mat 8 mesiacov... A ako s tymi horuckami? Boli ste s tym aj u lekarky, ci len doma liecite?

Ockovanie v pohode, ked sme prisli domov, dala som Ninke paralenovu cipku - kazali mi radsej preventivne, takze nebola ani horucka, ani ziadne opuchy, poklopkat...Bola sice trochu mrzuta, ale to je kazdy den 😀 , takze to nepripisujem prave tomu ockovaniu... 🙂

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gepetto
25. dec 2009

Ahoojte 🙂 Tak ako prezivate Vianoce?
My v pohode, bolo to sice cudne vecerat s Ninuskou pri stole, stale som jej hrkalky podavala 😀, ale bolo to zaroven aj krasne 🙂
Na pocasie co hovorite? Ja som rada, ze sneh zmizol, nebavilo ma odhrnat cely dvor 😝
Tak vsetkym Vam este prajem pokojne prezitie sviatkov v kruhu rodiny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre