Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

gepetto
12. sep 2011

@lulinka2233 asi ti to uz netreba, ale ak tam nejaku polhodinku pockas, tak ti tie vysledky daju hned 😉

bibiana20
7. okt 2011

caute baby je tu nejaka,mamicka co ide rodit do SL

gepetto
20. okt 2011

@bibiana20 , rodila som pred necelymi 4 mesiacmi, co potrebujes? 😉

gepetto
20. okt 2011

@bibiana20 no, pozeram, ze malicka je uz na svete, tak asi nic 🙂 Blahozelam, budte zdravucke 😵

misiaksl
24. okt 2011

Ahojte, neviete mi niektorá poradiť kto v SL robí morfologické vyšetrenie?

gepetto
27. dec 2011

morfologicke? A to je ake? 😕

michelle22
14. okt 2012

ahoj mamicky z Lubovne, chodi tu vobec este niekto? chcem sa opytat kam chodite s detickami vonku, existuje v SL nejake zariadenie/podnik pre deti? vdaka

0604katka
15. okt 2012

Ano je.ak ti vyhovuje tak baby klub monali na druzbe

anickamaros
16. okt 2012

ahojte ja sice nie som z SL ale moj skoro manzel pochadza z SL.

libela
16. okt 2012

ja som z okrese

michelle22
16. okt 2012

a co sa tam (baby club monali) da robit? chodite tam?

0604katka
5. dec 2012

Su tam tvorive dielnicky pre deti...robia kurzy plavania...sidlia hore na druzbe vedla kniznice

stojdulka
28. dec 2012

to je zaujímavé ako nám táto tema stagnuje a pritom mi známa n pôrodnici hovorila že majú furt plno tak neviem, asi sa medzi ľubovnianskými mamičkami MK neuchytil

misiaksl
3. jan 2013

@stojdulka Ahoj, ale uchytil sa aj v SL, len nikto nechce písať do fóra 🙂 poznám veľa mamičiek, ktoré tu chodia

leishmania
5. jan 2013

ahojte, stahujeme sa do lubovne, chcela by som sa opytat ci je v lubovni nejaka sukromna skolka/jasle? kde by mi zobrali mojho 2 rocneho syna.
@stojdulka
@misiaksl
@gepetto

misiaksl
6. jan 2013

@leishmania Fúúha, tak to neviem, ale zdá sa mi, že tu nič také nie je .. neviem, ja osobne ešte nemám nejaký prehľad o škôlkach, nakoľko mám ešte veľmi malého synčeka. Ale najlepšie by bolo, sa popýtať priamo v škôlkach

leishmania
7. jan 2013

@misiaksl dakujem 🙂 dufam ze nieco sa tam najde aj ked na internete nic nebolo 😒 som bola dost sokovana ze pomerne velke mesto a nic. zeby vsetky mamicky v lubovni boli do3 rokov doma?

daanka85
7. jan 2013

@leishmania Neviem, zeby bola v Lubovni sukromna skolka, ale zato poznam kopu 2-rocnych deti umiestnených v státnych (cirkevnej) skolkach 😉 Asi si to treba "polietat" 🙂 (Jedna sukromna je vo výstavbe 😉 )

leishmania
7. jan 2013

@daanka85 dakujem za info 🙂 ked tam uz budeme tak pobeham, s tou sukromnou to vyzera kedy na otvorenie nevies?

daanka85
7. jan 2013

@leishmania 😉 No, nevidim to v dohladnej dobe, ale neviem ako je to naplanovane, mozno nas prekvapia 😉

leishmania
7. jan 2013

@daanka85 keby mame na to cas ja alebo muz tak tam otvorime nieco, ved to je dost velke mesto na to ze tam nie su jasle/sukrmne skolky. stastne a cirkevna skolka su na akej urovni? pocula som ze na tatranskej je dobra skolka??? a ta cirkevna to je ktora? a ako to prebieha v cirkevnej skolke??? tam sa modlia?

daanka85
7. jan 2013

Tu cirkevnu poznam len z rozprávania... chodili/ chodia tam deturence 3 kamosiek... Nejak sme sa k modleniu nikdy nedostali 😀 Ale zato si pochvalovali vsetky dalsie aktivity a vyjadrovali maximálnu spokojnost... Kazda skolka je istým sposobom dobra... Poznam mamicku, ktorej chodia deti na Tatransku a je spokojna, no dalsie 3, ktorým chodia deti na Vsetínsku a nepočula som ich stažovať sa... Lubovna je sice dost velke mesto, no skor sa obavam- ako by sme to tam my (mlade rodiny) zvladali financne so sukromnou skolkou, ci jaslami... Darmo, je to hladova dolina ☹ Vy sa kedy planujete prestahovat a preco? ... Ak sa mozem opýtat... 😉

leishmania
7. jan 2013

@daanka85 paradoxne kvoli manzelovejpraci sa stahujeme. a ja si tam tiez paradoxne lahsie najdem pracu :D ako v Ba. to je jasne ze tam sukromna skolka bude msuet byt lacnejsia akov Ba, ale iste by bol aj dopyt pre maminky co nemozu/nechcu byt 3 a viac rokov doma na materksej, nie? manzel tam uz robi, a hladame byt v lubovni ale zatial nic, strasne slaba ponuka ☹ 14teho tam idem prvykrat pozret to 🙂

daanka85
7. jan 2013

No, tak to vam drzim palce 🙂 Nech sa vam "tu" dari 🙂 A snad sa vam podari najst aj dobry byt aj vsetko k spokojnosti... A mozno prave kvoli takym mamickam beru skolky deticky aj od 2 rockov... A viem, ze vzali aj plienkovane 😉 V akej oblasti pracujete?

leishmania
7. jan 2013

@daanka85 no ja sa casom chcem vratit do Ba takze hladame podnajom. a to je fajnze skolky beru uz 2 rocakov. beru bez problemov alebo su skolky preplnene? ja som lekarka, a muz robi v kupeloch.

daanka85
7. jan 2013

@leishmania Neviem ako je to s prijímaním detí pocas roka... Pred sa da myslím nieco vybrat... Tak vela uspechov a vela stastia vo všetkých smeroch 🙂 Nech sa dari 😉 Mozno sa niekde stretneme 🙂

leishmania
7. jan 2013

@daanka85 dakujem. ved este pridem a pootravujem otazkami urcite 🙂

misiaksl
7. jan 2013

@leishmania Pýtala si sa na súkromnú škôlku a odpovedala som 🙂 Ale ako tu už bolo napísané, máš v SL na výber z niekoľkých, stačí si vybrať ..

leishmania
14. feb 2013

vedli by ste i poradit dobreho pediatra v SL? potrebovala by som zajtra s malym skocit k dr. dakujem

wewe8584
22. máj 2013

@leishmania ahoj, 🙂 nasla si nejakeho dobreho pediatra v SL? vies mi prosim poradit? prideme na dovolenku z UK a chcela by som ist s malym na preventivnu prehliadku ... dobra lekarka, ktora za kazdy nepredpisuje atb by sa mi hodila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre