Stará Ľubovňa a okolie🙂

hankaa
17. júl 2007

najde sa niekto 😉

leishmania
22. máj 2013

@wewe8584 vies co napokon sme sa semprestahovali az pred 2tyzdnami a pediatricku som este nezmenila, esteju mam v bernolakove 😀 ASI sa donutim azked nastupim robit a budem potrebovat od nej ocr-ky haha, lebo to neviem ci sa bude dat fybavovat tak na dialku. Takze estesom tu dost nezorientovana. Skus sa konkretne opytat tychto bab do spravy alebo ich oznacitlebo semuz asinikto nechodi...

nikamo17
26. máj 2013

ahojte najde sa tu niekto kto ma temin okolo 13.jula??moje prve babo som rodila v SL a bola som velmiii🙂spokojna a chystam sa tam aj teraz🙂

maria200981
26. máj 2013

@nikamo17ahoj ja mam termin 18.6. skoda

tina129
26. máj 2013

ahojte, ja som tiez so SL a az teraz som zistilia, ze tu je taka tema 🙂

nikamo17
3. jún 2013

@maria200981 tak drzim palceky nech vsetko dobre dopadne....skoda🙂niekoho b y som tam poznala....🙂

gepetto
12. jún 2013

@tina129 vitaj 🙂 Je tu síce táto téma, ale konverzácia v nej akosi viazne 😅

nikamo17
17. jún 2013

ahojte no mne sa to uz krati pomaly 🙂mame 37tt.....uvidime ci pojdeme skor ci budeme tahat az do konca

nikamo17
12. júl 2013

ahijte mame 40tt,,,a som otvorena na 2palce termin mam na 15-steho tak uvidime ci sa b ude diat daco cez vikend nema niekto termin na ten datum ??mam ist v pondelok na CTG .....tak som zvedava co mi povedia

merikac
16. júl 2014

Ahojte v Starej Lubovni budu otvarat obuv a hladaju do nej presonal, veducu predajne, kontakt dam v IP

trdelnik234
3. jan 2016

Ahojte diencevce, necitala som celu diskusiu, ale urcite sa tu najde niekto kto zije momentalne v okrese SL s malymi detmi. Ako sa vam zije? Napriklad v Ruzbachoch ci Plavnici? Kde dochadzate za pracou, pripadne vasi manzelia?

hana330
15. aug 2016

Ahojte chcem sa spytat ci dakto nevie kto je primam na gynekologii v lubovni

simonaksenakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre