"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
9. sep 2009

No prave som sa dozvedela, ze mi zomrel stary otec. To bol moj posledny stary rodic. V piatok sme mali mat krstenie, ale asi budeme mat pophrab. A ze magicky datum 😒 ☹

allisia
autor
9. sep 2009

bubul uprimnu sustrast ☹

Lily no pozerala som aj ja ze ma liat tak nefim 😝 udivime ako

MM ide zajt 😝 ra zase do nemecka na sluzobku 🙄 ale navrat v sobotu tak som zvedava

idem drichmat, bruuuu

lilyk
10. sep 2009

ahojte,
Bubulik az mi kava zabehla...to je mi luto ach jaj 😢

bubulik
10. sep 2009

Dakujem, tak to uz vieme krstenie rusime. mame pohreb. Ideme do ZM pride az asi v nedelu potom sa ovem. Pekny den 😔

natal
10. sep 2009

Ahojte

bubul uprimnu sustrast 😢

zuzidr
10. sep 2009

bubu uprimnu sustrasť 😔

u nás sa vždy hovorilo že do roka musí niekto do rodiny pribudnúť ale aj odísť 😅 ☹

inak dnes sme išli do škôlky v pohode,tak som už taká spokojná,snád to bude už len lepšie a lepšie 😀

bubaczik
10. sep 2009

bre ranko..Bubu je mi to strašne luto,uprimnu sustrasť 😔

my hore už od 8,Danko sa zobudil,a šup ho na mna šokovu terapiu,som myslela,že skolabujem,...tak som sa zlakla 😅 začal tak strašne kričať a revať,že som vyskočila s postele,že čo sa mu stalo..a on že tata tata 😔 teraz už je kludny,no ale dalo mi to dosť,ho utišiť 🙄 idem robiť tie langoše,som zvedava,maso mam od včera,neviem,čo sa stalo 😀 na jarmok,ako povinnu jazdu,sme sa dohodli na zajtra,bo cez vikend tam bude kopec ludi...sice ako poznam svokrovcov,tak vylezu tam v sobotu,tak zoberu chalanov,ja budem robiť niečo užitočnejšie..napr si nechty lakovať 😀
inak ste počuli,to o tom zvyšeni rodičaku? 😠 normalne som už dva dni rozčulena 😠 som si dnes vytlačila všetky školky v trnave,a idem ich obvolať,že kde mi maleho zoberu..zatial som neuspela v troch 😢 si neviem predstaviť,že ho nezoberu 😢 to ostanem doma do buduceho septembra,a to znamena,že sa total zblaznim...je to svinstvo,Danko ma 3 roky koncom maja,do vtedy som akože povinna byť doma s nim za tu smiešnu sumu 😠 ,a kto vam zobere detido školky na maj ,jun? 😕 a potom prazdniny..a mne nedaju ani korunu,ta ja tak by som žiť nevedela,že nemam nejaky prijem,bo by som sama sebu si nevažila 😢 človek chce isť robiť,ma možnosť,a neda sa...nemam babku čo by sa postarala,pestunka vyjde cez 10tisic..no som total zufala 😢

zuzidr
10. sep 2009

bubi veeelmi ti držím palce aby ste našli škôlku a aby si išla do roboty a vážila si samu seba 😀 😀 viem o čom hovoríč,pred tehotenstvom som bola SZčO a potom som zostala od 3ho mes.doma na PN a do pôrodu som nemala ani korunu 😠 😠 😠 vtedy nám bolo velmi ťažko,hlavne mne,ked som si ešte aj na rohlík musela od MM pýtať 😅 😕

teraz je to iné ked mám príjem svoj 😀 😀 😀 😀 😀 a je to tak,že naše deti sú júnové a vtedy ti nikto dieťa nezoberie do škôlky,tak 2 mes.musíš s ním byť doma,lebo ho nemáš kam dať,do roboty nemôžeš ísť,a bez koruny 😠 😠 😠 😠 😠

zuzidr
10. sep 2009

ach bože,prečo niekotrí ludia majú furt lahký život a nič neriešia,a taký sprostý ako ja,furt majú plnú hlavu starostí 😠 😠 😠 😠 😠 😠

allisia
autor
10. sep 2009

ahojte
bubu drzim palce so skolkou, ty mas aspon na vyber tych skolok viac no my tu mame len jednu 😝 tiez mam obavy ale tak ja ked som doma tak to tak nehori ale chcela by som ju dat aby si zvykla na kolektiv

a o prachoch sa ani nejdem vyjadrovat, tento mesiac budem mat uz len rodicak tak si ani neskrtnem, vsetko ide do sekov 🙄 no a hypo a lizing musi tahat MM teraz

bubaczik
10. sep 2009

no mna vytapa tak kvalitne sused,a nemožem nič robiť,lebo...čakam spravcu..ešte štastie,že ta voda tečie rovno do vane,inak by ma šlak trafil 😠 prečo ja? a to sme už boli nachystany von.. 😠

ajuskamimi
10. sep 2009

ahojte zienky 😉

ja sa ospravedlnujem za dlhsiu neucast, no cez leto som bola rozlietana a tak som na net chodila len inzerovat. Este do oktobra to budem mat trosku take rozbehane a potom snad uz bude kludnejsie. Boli sme na dovolenke v Tatrach, bolo super. No a teraz sa chystame do Prahy a potom ja s malym k nasim asi na 3 tyzdne a tam neviem, ci sa na net dostanem. Idem trosku pocitat, co mate nove 😉

zuzidr
10. sep 2009

bubi joooj nepríjemné 😠

ajus vitaj po dlhej dobe 😅

ajuskamimi
10. sep 2009

bubi inac to ti nezavidim, ja sa tohoto bojim ako cert svatenej vody. Ze nas raz niekto vytopi ci vypali alebo naopak my. Mne raz rupla pracka, to sme tu boli cerstvo nastahovani, vytopili sme susedov pod nami, ale nastastie mali iba par fliackov, co sa dalo pretret farbou, ale neviem a ani si nechcem predstavit, nieco vacsieho zanru 😖

Zuzi dakujem za privitanie 🙂

bubaczik
10. sep 2009

no hej,keby to bolo len tak,že pretreme plafon farbou! my mame od febr dieru v plafone,jak u ciganov 😠 , aby zistili odkial ta voda tečie..mame znižene stropy a sadrokarton...mam toho akurat dosť,zobrala som to ja do vlastnych ruk,a len teraz sa bude makať!!! 😠 nech mu rozkopu cely byt a nech hladaju ktora trubka mu tečie,ja nebudem brať ohlad na nho..mal pol roka aby to zistil sam...dam to na poistovnu...mne teraz budu musieť cely plafon meniť 😠 no neviem kto ma prekliala,ale tento rok je prišerny..nech už skonči a ja sa opijem jak prasa 😀

bubaczik
10. sep 2009

a aj ja ta vitam 😉

allisia
autor
10. sep 2009

bubi no des a hruza, toto nepotesi vobec 😖 🙄

Ajus vitaaaaaj 🙂 ako sa ma Jojko?

ja nakrmila deti, vacsie islo spat, mensie dostane svoju davku a pojde tiez

ajuskamimi
10. sep 2009

Alli ahoj, no Jojo sa ma fajn. Uz vsetko rozprava, najnovsie nas prekvapil tym, ze ho zaujimaju vsetky znacky aut. Uz pozna vsetky okrem menej znamych alebo este nepozna Hyundai a Chevrolet ale ostatne uz vsetky a tak ked ideme po ulici, tak mi ukazuje vsetky auta a hovori znacky a ludia idu na nom oci nechat, ze aky krpaty a fakt sa do vsetkych trafi. No a aj ratanie mu ide dobre a aj A, B a C. Len keby ho to takto bavilo aj v 18tke, teda to studium novych veci 😀

sjuzi
10. sep 2009

Ahojte, ahoj Ajuška, no že si sa ukázala, teším... No píš, čo jako... Ty sa dúfam ešte nehrnieš do robotky... 😀

sjuzi
10. sep 2009

Jeeej, tak Jojko je šikovný... že značky áut, ja skapem! 😀
Náš Miško pozná akurát Tatru ako značku... To hneď vyrevuje: Tataaaaaaaaaaaaaaaa!

sjuzi
10. sep 2009

Inak som sa vás chcela opýtať minule, aj vám deti tak kričia??? Ja som občas zúfalá, čo s ním. Ale keď má nahlas pozdraviť, tak to si len tak zašušle pod nos, že to ledva počuť...
Ale v obchode pravidelne vyhukuje tak, že to všetkým ide na nervy... Včera napr. v Kauflande, Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Jedna babka sa do toho zastarela a akurát mi ho riadne rozrevala, že som mala chuť nechať košík, zobrať Miša a pakovať preč... 😠

sjuzi
10. sep 2009

Bubi, tak to "poteší"... Aj nás už stihli vytopiť párkrát, ale to sa v 13-posch.baráku dá čakať...

A musíme sa pochváliť, stavajú nám pod barákom krásne drevené ihrisko, Miško už dnes chcel vyliezať na domček, ale ujovia ešte musia namontovať šmýkačku a pod... tak len sa prizeral, ako to zbíjajú dokopy... no mohli ho už pred letom postaviť... 😉 🙂

sjuzi
10. sep 2009

Bubi a to jaké škôlky si obvolávala? Súkromné, či??? Lebo do štátnych sú zápisy od januára do marca myslím, či ako to je... ja už teraz mám z toho celého hrôzu... je to des... 😝

ajuskamimi
10. sep 2009

Sjuzi to u nas je opacne, nas sa zdravit tomu istemu cloveku do dna aj 50x a ked ho napr. nas sused nepocuje, ze je daleko, tak sa k nemu rozbehne, postavi sa pred neho a zaruci DOBYYYY DEN 😀

a hlavne si zacina vymyslat. Minule nas stretol kamarat a pyta sa ho len tak, ci sa uz naucil, ze chlapcek a ty sa ako volas a nas Jojo na neho s usmevom odpovedal - Stevko Belka 😲 ja kukam, kamos kuka, hladime ako puci a teda pytam sa ho ja, ci som dobre rozumela, ze ako sa volas, povedz ujovi a on: Nooooo ja sa volam Stevko Belka 😀 no sli sme sa od smiechu poskladat, lebo s takou kamennou tvarou to hovoril, akoby to myslel smrtelne vazne. A odkial to vzal? Netusim, ziadneho Stevka Belku nepozname, nevieme ci taky je. Nepozname dokonca ani ziadneho Stevka, zeby ho to inspirovalo, takze kde to pocul a odkial to mal, nevieme. Ale je fakt, ze nam doma z neho riadny herec rastie, aj babky sa idu na nom vyrehotat, ked sa im zacne v plnej krase ukazovat. 😀

sjuzi
10. sep 2009

Ajuš, tak možno to niekde počul v telke... alebo čítal??? 😀 😀 😀 No je to číslo...
A čo plánuješ, robotku, či nebodaj zweite bejby??? 😀

sstefi
10. sep 2009

cafte 🙂

sjuzi
10. sep 2009

Inak dnes som lenivá, jak voš... 😝 Ani som nevarila, ani nič... A tiež poobede chcem ísť kuknúť na jarmek... xixi

zuzidr
10. sep 2009

veru aj naša malá si vymýšla spieva a recituje ale len vtedy ked sa jej chce.....minule povedala že pani učitelka v škôlke plače,lebo jej robili deti zle 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajuskamimi
10. sep 2009

ja som davala prihlasku do skolky v marci a neozbrali mi ho, vraj pre plny stav, takze najskor mi ho zoberu az na rok od septembra. Takze ja to budem riesit v januari, pytat sa, ci sa im predsa nieco neuvolnilo, aby som do toho juna mohla nastupit do prace, no a ked nie, tak neviem ako to poriesim na to leto, ci tu stiahnem babku alebo ako.

sjuzi
10. sep 2009

Zuzik, ale možno aj pravdu vravela... 😀 😀 😀 😀

Ahoj Sstef!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre