"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

ajuskamimi
10. sep 2009

Sjuzi chcela by som ist do roboty na rok ci dva a potom druhe bejby ak pan Bozko da. Ale clovek mieni, pan Boh meni, takze uvidime. No ale chcela som ist do prace tak od marca 2010, no ale ako hovorim, nemame skolku, tak to budem riesit v januari.

lilyk
10. sep 2009

caute 😉
my sme doplavali, teraz spime a ja si davam vcerajsie palacinky 😝
Bubi porazilo by ma 😖
nam zateplili strechu tak dufam ze sa nam ziadna nehoda nestane 😝
Maju nekriciii ale zacal na ihrisku ked ma nevidi a chce sa hupat na tych otrasnych kvarglach, neviem ako to vy volate ale my kvargle,mne je to smiesne 😀 tak som ho prvy krat pocula az som neverila ze to on...a este zakrici mama ked vylezie na preliezku, celyyy happpy co dokazal poserko moj zlaty 😀 😵 😀

sjuzi
10. sep 2009

A keby som chcela fešáka dať už od marca do škôlky, tak kedy mám dávať prihlášku, ja tomu systému nerozumiem, jak u hotentotov... 😝

ajuskamimi
10. sep 2009

😀 inac aj mne maly reaguje na plac inych. Vcera napr. videl kusok Modreho z neba, no a ta dievcinka tam plakala /niet divu, jemine klobuk dole pred nou a jej priatelom/ no a Jojo tak na nu kukal a hovori.

Teta neplac. Maminka teta place, boli ju zub, papala lentilky. A otocil sa na telku a hovori. No no no teta papat tolko lentiliek, boli potom busko a zub. Pod maminka pofuka 😀 jooooj moje srdiecko, ako ho ja lubim 😅

sjuzi
10. sep 2009

Jeeeejda Lily, ešteže si došla, som si spomenula, že musím odpísať na smsku, čo mi písali ráno z plávania... dikes... hehe 😅

zuzidr
10. sep 2009

sjuzi žeby???bola p.uč. taká citlivá?????skôr asi nie...

a vždy ked príde zo škôlky,tak tam nikto nebol,nič nejdeli,nič nerobili a hotovo 😀 😀 😀 😀

sstefi
10. sep 2009

zase začal hrať ten pos.any rozhlas, mna raz z neho je.ne 🙄 dufam, že ivka už spí

sjuzi
10. sep 2009

Sstefi, nám tu zase vŕtajú jak vadní... už aby dokončili ten barák, čo tu stavajú, lebo už to robia 2 roky a už je toho akurát tak dosť... 😝

ajuskamimi
10. sep 2009

SJUZI tu u nas v Karlovke musis podat prihlasku rok dopredu. Podava sa vzdy v marci a v aprili dostanes vyrozumenie ci ti ho prijmu od septembra alebo nie. Nastup do skolky je vzdy v septembri, v priebehu roka len ak sa im uvolni miesto a mas uz podanu prihlasku. Aspon takto to funguje tu.

sjuzi
10. sep 2009

Ajuš no paráda... A nedáš ho Zuzke do škôlky? 😀

zuzidr
10. sep 2009

sstefi večer ked bude tma,tak odstrihni káblik na rozhlase 😀 😀 😀

Jojko zlatý 😀 😀

u nás je nástup do škôlky len september a janurár,a musí byť zápis len v marci....takže keby som chcela dať malú do škôlky v jan2010 musím mať zápis z marca 09.....u nás to je tak 😀 😀 😀

ajuskamimi
10. sep 2009

Sjuzi som mimo obraz, Zuzka si zalozila skolku? Taku domacu? 😲 😀 keby hej, nevaham ani minutku a do septembra jej ho dam ale teda az od marca ci aprila 😉

lilyk
10. sep 2009

tak u nas sa vrtalo od narodenia Tomina az doteraz, teraz nejak posledny tyzden stichli, ale pocula som na ihrisku ze niekto podal staznost na MU tak zeby 😕 😅 teda ale mala som toho dost, najprv zateplovali skoro pol roka a potom toto prerabanie niekoho bytu,dufam ze uz nikto aspon rok nic neprerobi 😀

sstefi
10. sep 2009

ty koki, zuzidr, to je super napad, dnes nebudem doma, ale do zajtra si to možno nejak premyslím a naplánujem 😅 😀

sstefi
10. sep 2009

serus ajus, že v stupave ju maju ak sa nemylim, 🙂

sjuzi
10. sep 2009

Ajuš, noooo, ale v Stupave, ale šak to zase neni až tak odveci... skús jej napísať... 😉

sstefi
10. sep 2009

u nás je zápis v januári, tak pevne verim, že v sept. bude flek 🙂 😵

sjuzi
10. sep 2009

Sstefi, šak my ťa nebonzneme... zožeň kliešte a ideš... 😀

sstefi
10. sep 2009

musim si poznačiť, ktory to je kabel nejakou fosforovou farbou 😀

sjuzi
10. sep 2009

No mne kamoška vravela, že ona tu v škôlke orodovala už v novembri a potom od septembra jej malú zobrali. Tak aj ja pôjdem orodovať... 😝

ajuskamimi
10. sep 2009

ok, napisem uvidime ak ked Stupava nie je sice daleko, ale predsa od ruky, no sak uvidime

sjuzi
10. sep 2009

Ajuš, veď teraz už jak je ten tunel spravený, tak to neni až tak zlé... aj keď najideálnejšie je mať škôlku niekde po ceste do práce... 😉

lilyk
10. sep 2009

mne v skolke vraveli nech tam chodim cely rok aspon kazde dva mesiace pytat sa ci bude zobrany alebo nie 😅 ..no ale zase lepsie chodit surit ako potom obist na prazdno 😀

sstefi
10. sep 2009

dnes som "stratila" striebornu naušnicu, všimla si to jedna suseda, že nemam. tak vo mne stuhlo, lebo sme akurat došli z Terebešu,tak som si bola istá, že to tam sa mi stalo. tolko som tie naušnice okukavala v obchode, tak som sa na ne tešila a skoro mi srdce puklo, že som po 2 týždnoch čo ich mam stratila jednu.
No a došli sme domov, po dokladnej pehliadke auta a okolia, a ona na mna kukučkuje z postele. mooooooooooja naušnica, tak som sa potešila, ivku som vybozkavala a potom mi chodila, že Ivka ti našla naušnicu, JA som ti našla, mamina vieš? 😵 😀 😀 😀
tak som moc happy, že ju mam. tu naušnicu, ale aj ivku samozrejme 😵 😀 😀

sstefi
10. sep 2009

ajus, mala by si protekciu, taku že konsku = z modreho kona 😵 😀 😀

lilyk
10. sep 2009

sstefi 😀 Ivka zlatunka 😵
ja som minule stratila na plavani zasnubak 😅 prisla instruktorka ze koho je to prsten, tak som hned vypalila ze moj moj moj...ako take male dieta na ihrisku ktoremu zoberu hracku 😀

sstefi
10. sep 2009

lylik, predstav si, že tá reklama čo tu lieta hore na bebu, mne ten pohlad toho dietatka na nej pripomina majkov. asi maju podobne oči, alebo sa mi nanho proste podoba 😅 😵

sstefi
10. sep 2009

lylik, no ved to by bolo, keby si sa za nim nedrala, za tym prstenom 😲 😀 😵

ajuskamimi
10. sep 2009

Sstefi ty si dobra, ze KONSKA 😀 protekcia a este lepsie to znie origos Konska tlacenka 😀

sstefi
10. sep 2009

nooo, tak to znie fakt lepšie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre