"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
10. sep 2009

hej,hej ked bol mensi tak mal take oci 😵

sstefi
10. sep 2009

cakam kuriera, má nam doniest podlah. kurenie do kupelne, tak som zvedava, kedy dovalí, lebo po 16-tej padame k babke, nakolko idem do nočnej 😝

allisia
autor
10. sep 2009

juj no to Jojko je riadne sikovnucky, zlaty. Nasa sa zacala strasne hambit pred cudzimi, nic nepovie, nepozdravi len sa usmieva a schovava 😝
trocha meskam ale davala som maleho spat
Ja budem tu skolku riest az v marci, normalne pojdeme na zapis a uvidime lebo ked som tam bola tak ochota ziadna 😝

lilyk
10. sep 2009

Alli posli muza, ja mam dojem ze pred muzmi maju vacsi respekt 🙄 ale preco to neviem 😀

sjuzi
10. sep 2009

Nooo, asi pôjdem na skusy už teraz sa popýtať čo a ako... My tu máme takú fajnú škôlku, majú krásny dvorček a kamošky si zatiaľ chvália... a je to len cez cestu, takže to je výhoda... 🙂

lilyk
10. sep 2009

no my padame do DM-ky po mlieko a ine hovadinky tak zatiiiim sa vsetky majte kraaaasne 🙂

sstefi
10. sep 2009

aj ivka mala take schovavacie a hanblive obdobie tot nedavno, cca 2 týždne dozadu. teraz je v poho, tak uvidime dokedy. samozrejme, že sa na chvilku tak stiahne vačšinou, ked sa k nej niekto cudzí ozyva a pod. ale netrva to dlho a už sa s nim bavi jak kamošom, kamoškou 😉

allisia
autor
10. sep 2009

Lily ten nema cas 😝 a som na neho nas.ata, sme sa vcera chytili kvoli jeho pristupu k detom 🙄

inak baby ked sa maly narodil tak som sa vytesovala ze ma hnede oci a vlasy ako maminka a ono muvypadavaju tie tmave a rastu blondave ☹ dalsi co bude jak od susedov 😝 😀

allisia
autor
10. sep 2009

sstefi no ono je to tak aj u nas, o desat minut v pohode komunikuje ale ked niekoho len tak vonku stretneme kto ju pozdravi tak nehrozi aby odzdravila

sstefi
10. sep 2009

ja som mala odvčera už asi 12 telefonatov od spolužiakov ohladom toho sobotnajšieho stretnutia 🙄 nebol by problem, ale každy každučičky dostal mailom pozvanku a teraz sa ma všetci pytaju o ktorej, či v pia alebo v so, a čo je v cene, resp. či treba niečo doniest a pod.
všetko bolo jasne napisane v pozvanke, akurat že som im pisala, že ked budem vediet kolko prachov, tak im napišem a pošlu mi. to som neriešlila, lebo len týžden viem presnu sumu, tak som to už nechcela nahanat, že mi ich daju, ked sa stretneme.
hubu mam už fodričkovanu z tolkeho opakovania toho isteho 🙄
ale teším sa konečne 🙂

allisia
autor
10. sep 2009

Sju treba sa ist popytat aby potom nebolo neskoro

zuzidr
10. sep 2009

bože ja mám takú alergiu jak b.lo 😀 😀 plný nos,v hlave mi treští 😒

sjuzi
10. sep 2009

Alli, ale veď väčšina detí má vlásky také svetlé a plavé... a potom vekom stmavnú. Ja som bola tiež skoro blondína ak malinká... 😉

sstefi
10. sep 2009

ivka to tiež tak robila, a teraz ked nahodou povie že nie, (že nepozdravi), tak jej poviem, že tu budeme stat dovtedy, kym sa nepozdravi a ona sa vtedy hned v tom momente pozdravi 😵 😀

sstefi
10. sep 2009

ked sa madam nezdravi, resp. nezdravila, tak stale vravia tetky, alebo hocikto, jooj, že to nevadi, že to deti su také a také, že to je normalne a pod.
a ivka mi minule vravi, že to deti su také, vieš mamina? 😅 😀 😀

allisia
autor
10. sep 2009

sstefi mozno potratili pozvanky.... 😅
ja mam takych spoluziakov ze si robia stretavky vyvoleny a ostatnych nezavolaju tak kaslat na nic a to by sme mali mat tento rok po piatich rokoch ale nenasiel sa nikto kto by to cele zorganizovala lebo my sme neboli bohvieaka partia

sstefi
10. sep 2009

pardon, že" všetky deti su take, vieš mamina?" 😀

sstefi
10. sep 2009

alli, zaujimavy pristup ma ten organizator 🙄 😕

ajuskamimi
10. sep 2009

no nic zenusky, aj ja padam, krpec uz je hore, pojdeme von. Je tam krasne, na Orave uz bola riadna kosa, tak si tu uzivame este par teplych dni a kratke rukavy 😀

allisia
autor
10. sep 2009

Ivka jaka zlata 😵

Sju lenze ked sa kuknes na moje deti tak to fakt jak cudzie keby boli 😝 ale aj tak su mooooje 😀

Zuzi ja mam tiez bohovsku alergiu, tento tyzden muselo zacat daco kvitnut, dutiny mam take jak opuchnute jak odpadova rura 😝

sstefi
10. sep 2009

aj u nas je dnes poriadne teplo 😕 🙂

sjuzi
10. sep 2009

Alli, tak to nie si sama s takými spolužiakmi... tiež sme mali 2 stretávky také neoficiálne, nikdy nie na výročie... 😝

sstefi
10. sep 2009

joj babenky, nezavidim vam, ja som to preživala kym som neotehotnela, tie alergicke reakcie, fuj brutal, klop klop, ešte furt mi je fajn. občas ma to chyti, ale to je v poho oproti tomu, čo to bolo. trvalo to dlhych 13-15 rokov cca, bleeee

dakujem mojej ivinke, že som ok. aspon zatial 😵 🙂

allisia
autor
10. sep 2009

sstefi ma ale mne to zily netrha, sak nech sa stretavaju, ja mam deti a oni len flasky 😀

allisia
autor
10. sep 2009

sstefi vies co je divne, pocas tehu s Natalkou mi to preslo a ani potom mi nic nebolo (alergie myslim) no a teraz sa mi to zase vsetko vratilo 😒

allisia
autor
10. sep 2009

detiska mi tu vrieskaju pod oknom a zobudili mi Oliverka 😠

sstefi
10. sep 2009

aha, takže ked budem po 2.porode, tak sa mi to može vratit 🙄 ? no neva, hlavne, že deti to nemaju, a dufam, že ani to mat nebudu

allisia
autor
10. sep 2009

takze padaaaam, papa

sstefi
10. sep 2009

tak to nase.ie, alli, vylej na nich vedro studenej vody 😠

sjuzi
10. sep 2009

Aj mm mával alergiu, ale už mu prešla, mal takú brutálnu liečbu, že mu po malých dávkach do ramena vždy pichali zmes tých alergénov v určitej koncentrácii, aby si na to telo zvyklo... a je to oveľa lepšie... Ale rameno mal vždy celé navreté, červené a opuchnuté aj 2 dni... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre