"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
26. jún 2009

Sjuzi ostala som zhypnotizovana 😵 joooooj krasne krasne 😵

bubulik
26. jún 2009

Caute, krasne fotky Sju 😲 😲 😲
Tak nam to urcite aspon 3 roky nehrozi. Ved neni za co. Potom sa uvidi ☹ ☹

sjuzi
26. jún 2009

Ďakujeme, ešte som jednou nohou tam... keď to tak pozerám... ešte to cítim... jaaaaaaaaaaaaaj... no nič, už len Senec cez leto a aquaparky... 😉 🙂

bubulik
26. jún 2009

Inak to vyhralo moje dieta. Uz som za nou bola niekolko krat. Nakoniec pozerala so mnou aj panelak a este nespi. Ale momentalne je ticho tak neviem. Ale mam jej nechat otvorene dvere, aspon tak mi kazala. 🤐 😵 😵

sjuzi
26. jún 2009

Miško sa už preladil na svoj režim o 8mej zaspal jak dudek... šak som ho aj patrične zničila k večeru... Pustila som mu pesničky z Minidisco a sme tancovali... 😀

sjuzi
26. jún 2009

A on zlatý, len vykrikoval Liia, Liia - to akože Lívia - tá jeho tanečná partnerka... heheeeee
Vraj si zaskypujeme... tak som zvedavá...

bubulik
26. jún 2009

No moje dieta uz konecne spi. Hrala sa v detskej aj sa sama ulozila a zaspala. Len som ju bola zakryt a zhasnut lienocku, teda nocnu lapmu 😀 😀 😀

bubaczik
26. jún 2009

čafte..my došli pred chvilou..dnes som skoro liizla pasata 😅 🤐 ta bo kukam tam kde nemam 😕

sjuzi fotečky naadherne!!! bože ako vam zavidim ten piesok..tešim na "oblazkovu " plaž v chorvatsku 😒 ale radšej oblazkovu,jak žadnu 😀 😉 inak mame v autach jedno miesto volne,kto ide s nami 😕 😀 ja nemam Peťa na zajtra pobaleneho,hlavna vec,že ho balim už treti den 😠 ta zas všetko na rychlo 😅 Miša už ukludnena,dufam,že ju to nechyti zas v pondelok večer..bo dostane po ušoch už fakt... 😠

sstefi
26. jún 2009

dobrý večer, sjuzi fotky su užasné, som rada, že ste si krásne užili dovču 😵

sstefi
26. jún 2009

dnes večer som zistila, že ivka ma zrastenu pišulku, že tam nemá otvor do pošvy ☹ 😢
predtym ho mala, takže to jej muselo teraz niekedy zrast, a ja tava som si to nejak nevšimla, síce sa umyvame každy den, ale nejak som tam nezvykla furt nazerať, no a teraz toto....
keby aspon včera a mohla som s nou už dnes ist k dr.
joooj, citim sa hrozne a budem revat ☹

sstefi
26. jún 2009

ako som čitala v teme o tomto,tak sa pišulka dokaže zlepit vraj za 2 dni a potom zrastie, tak neviem, kde sme my, ale asi pred 2-3 mesiacmi ju bolela, somaj spominala, že sa mi nechcela vycikat a pod,. že ju to tak bolelo, tak možno potom to zrastlo, alebo neviem, netušim ale bojim sa, že ju to bude bolieť ked jej to bude gyn. roztahovat pri. rezat 😖 😢 😢 😢 😢 😢

sstefi
26. jún 2009

to bude mat v pondelok užasny darček k narodeninam, bolest cely den, nebude sa mi vediet vypišat a pod.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sstefi
26. jún 2009

no idem ja spat, bo zajtra mam dennu, aj ked pochybujem, že zaspim
ja viem, ono to nie je na umretie, ale velmi ma trapi, že som si to nevšimla skor. aj ked neviem, odkedy to má 😒 ☹ 😢

sstefi
26. jún 2009

tak dobru noc a prijemny vikend vam

leila
26. jún 2009

sjuzi krasne fotky mate!

bubaczik
27. jún 2009

bre ranko...sstefi 😢 😢 😢 😢 nesmieš sa obvinovať..ja som o takom ani nepočula,a mam dve dievky.. 😕 dufam,že to dopadne dobre a hlavne bezbolestne..mooje malinkeee 😢

bubaczik
27. jún 2009

..inak leila,ohladom kočara..ja mam casualplay citta,dobra buginka,da sa sklapať a pod...inu by som ani nechcela 😉

bubulik
27. jún 2009

Uf Steff tak to mi je naozaj luto. Ja to musim tiez skontrolovat. Ked Ti mam pravdu povedat, tak ju umyvam, utieram, ale nie vzdy kontrolujem otvory 😲 😲 😲
Ale od teraz to budem asi robit. Inak som este tiez o takom dacom nepocula 😢

bubulik
27. jún 2009

Teraz perd chvilou som malu prebalovala a zda sa mi, ze to ma tiez zarastene. ☹ ☹ Nechcela si to dat velmi pozriet. Ale neviem, ci ju to bolelo, alebo sa len blaznila. Inak som si precitala tu temu, no horor. Tak sa uz tesim.
Poslala som bandu do obchodu tak idem upratat aspon kuchynu 😒 😢

lilyk
27. jún 2009

ahojte
sstefi boze chuda Ivka,och joooj radsej by som to dala robit sebe ako jej 😢 drzime palce nech to ma rychlo za sebou a hlavne nech sa to zabudne tak rychlo ako sa da 😢
my sme sa vratili s prechadzky, boli sme sami, MM urazeny, rano sme sa chytili a ja to nemienim uz riesit ani sa ospravedlnovat, napalila som sa az az 😠 idem robit papat.

bubaczik
27. jún 2009

čafte..tak Peťko mi už odišiel 😢 teraz 5 hodin v strese ako dojdu do Ke 😒 aach jaaaj..Miša chytila hysak kvoli ponožkam,vybila si nervy na Emme,ta teraz u nas dusno....asi sa pobalim a vypadnem s Dankom niekam,a im urobim zoznam aktivit na dnes 😀 nech nemaju čas sa hadať.......... 😠
ja nemusim variť,mam so včera,muža nemam doma,a sam nevie,kedy dojde...ak večer,tak aj u nas bude domacnosť,sice s obrazom,ale bez zvuku 😠 bo slubil,že dojde o 10 😠

bubaczik
27. jún 2009

... no a možem ja isť tak maximalne do riti,bo nemam papiere od auta... 😠 😠 kašlem na všetko,idem si urobiť kavu a vyložim nohy... 😝

lilyk
27. jún 2009

bubi aj ja si idem radsej kafe spravit a ulozit deti 😀

ajuskamimi
27. jún 2009

ahojte 😉 tak my sme stravili doobedie behanim po auparku, teda ja behanim a mm bol s malym v detskom kutiku. Maly mi po 2 hodinach odtial nechcel odist, stale ma pytat CEM KUTIK CEM KUTIK 😀

inac to s tymi pisulkami a pipikmi je hrozne, nam napr. vobec nejde nejak dobre pipika pretahovat, pritom to od malicka skusame po kazdom kupani. Ale aspon ked ho ma maly trosku cerveny, tak sam pride a povie, mama maticku na pipika, pipik boli, tak viem, ze mu to treba trosku pomastit a ochvilku bude dobre, ale bojim sa toho, ze mu to nepojde pekne pretahovat a tiez skonci pod nozom. Kamoska s tym bola smalym na tom a hovorila, ze to bolo hrozne, maly reval, ona s nim a potom este dalsie 3 dni, kym sa to dalo do poriadku 😒

lilyk
27. jún 2009

Ajuska uz som to tu minule pisala, urcite najprv skus bylinku pred urologom, citala som ze pomaha a teraz neviem ci som to uz Sjuzi napisala...tak teraz vola sa Slez Nebadany..treba v tom okupat pipiky a zevraj pomaha, po cc 3,4 kupeli ide krasne kozicka dole..no odskusane to na mojom este nemam 😉

ajuskamimi
27. jún 2009

fakt lilyk? Cize bylinka s nazvom Slez Nebadany /to je asi nejaky polsky nazov, nie?/ a je to normalne predajne v lekarni? tak to kupim este dnes ak budu mat

lilyk
27. jún 2009

Ajus co ja viem ci polske 😀 ano malo by to byt dostat v lekarni, daj do google ten nazov..ono ti to najde aj ako to cele pripravit..stranka Nanic mama 😉

ajuskamimi
27. jún 2009

hej uz som to nasla, predava sa to aj vo forme caju, diky lilyk za tip, urcite to vyskusam, sak snad tym nic nemozem pokazit. A tvojmu Majkovi ide pekne cele uz pretiahnut? Lebo napr. kamoska co ma maleho, tomu to ide krasne, ale tak on ma od malicka problem s oblickou a bol casto cez pipika cievkovany, tak si myslim, ze aj tym to je.

lilyk
27. jún 2009

nie nejde, ide mu to iba do polky a potom vobec a Tomaskovi to ledva vidno 😒 tak to urcite skusim.

ajuskamimi
27. jún 2009

u nas je to presne tak isto, tak tiez to vyskusam a uvidime, dik za radu. Idem si uvarit kafcooo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre