"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
15. sep 2009

lylik, aspon tu niekto bude 😵 😀 😀
samozrejme, neteším sa, že ťa bolí chrbát, práve naopak ☹

sstefi
15. sep 2009

alebo nebude? 😅 😕

bubulik
15. sep 2009

Caute,
Steff, to som nasla na FBC. U kamosky, ale velmi sa mi to pacilo. 🙂 😉 😵
Inak zomrel moj najoblubenejsi herec Patrik Swayze. ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 Hriesny tanec som videla asppon 40 krat. Ale kludne by som si to pozrela kedykolvek znova. ☹ ☹
Maly mrnci, ak mi dovoli este pridem.

lilyk
15. sep 2009

caute 😉
Patricka mi je luto 😢 uz nech konecne najdu liek na tu hnusnu rakovinu 😒
deti mi spia...teda musim kuk na Tomina ci spi,ja ho len ulozim a cakam 😀
no a od zajtra bacujeme do konca tyzdna sami, opatrovatelka nemoze a ja seknuta v chrbte..no som zvedava ako dopadnem 😝

bubaczik
16. sep 2009

bre ranko 🙂 Danko spi 😀školka vybavena 😀 😵 ale až od januara 😒 takže teraz musime porozmyšlať,že čo sa bude diať dalej 😅 holandštinu neotvaraju tento trimester,že si mam vybrať iny kurz 😠 ta nič nevychadza jak by malo...
vychadza mi na ustach herpes,či čoto je 😕 ešte som to v živote nemala 😢 dufam,že to nevykvitne až moc,bo ma porazi 😠 inak cuketa bola mnam mnam 😉 a nahodou,nekupujete niekto cez ebay? 😕
takže tolko odo mna,idem poupratovať po včerajšej navšteve,nejako nevedeli dvihnuť zadky,a odišli o pol 2 🙄

janada
16. sep 2009

dobré ránko,Domča spí,sme samé doma,chcela som ísť do dca na upsvar,ale sa mi nechce.Pred poobednou nerada kdesi behám.nechám to na piatok. 🙂

Chlap išiel za robotou do Prahy,tak dufam,že sa mu zadarí a nevykvitne večer doma jak naposledy,ked išiel do Ostravy 😠

Bubi hod prosím ten recepis na cukinu,mám tu ešte jeden kusok a už neviem čo s ním 😉

lilyk
16. sep 2009

ahojte 😉
tak my sme mali zluuu noc, Majulovi sa spustil hnusak sopel, jaaaaaj, dufam ze to nejak zastavim Coryzaliou...baby poradte nejake vitaminos, nechcem byt doma ked je pekneeeeee 😝

bubulik
16. sep 2009

Dobre ranko, Lily vsetucko naj k meninkam, hlavne nech sa Ti da chrbat do poriadku. Vyrdz s detickami. A nech Ta TM stale tak lubi ako doteraz.

lilyk
16. sep 2009

Bubulik dakujeeeeem 😉 ...no ten chrbat teda nic moc, dala som si ibalgin ale nist, neviem co na taketo veci si dat, asi len pockat.

zuzidr
16. sep 2009

Ahojte 😀 v Lešnej bolo neskutočne krááásne 😀 zážitok do konca života,proste prechádzať sa medzi klokanmi,papagájmi,a malými opicami 😀 😀 😀 😀 no nádhera.Emmka sa nevedela vinadívať,určite to zaradíme do každoročného programu 😀 😀 😀

ale!!!!6hodín chôdze 😒 prišli sme tam o 12tej a do 18.15 sme chodili povinne,s jednou prestávkou asi 40min. na obed 😀 ale super ceny,super služby,čisté záchody 😀 no vidieť že sme neboli na Slovensku 😀 😀 😀

a potom sme išli ešte do Kauflandu a tam activia jogurty po 7,50Kč, 11,50kč plnotučné mlieko a podobné ceny 😀 😀 tak MM zahlásil že na Vianočný nákup ideme do Zlína 😀 cesta nám trvala asi 1.20min 😅

ked budem mať čas,hodím foto 😀

milliigoret
16. sep 2009

čafte 😎 ženy máte už almužnu na účte? 😕

lilyk
16. sep 2009

nemam 😒 a ten vyplod ste uz poculi, ze sa ma zvysit rodicovska a ak ano tak len do 2-heho roku zivota dietata 😠 😀 😀 ja z toho nemozem, to moze take koniny odsuhlasovat jedine p. T alebo dajaky muz co nema deti 😖 ochjoj/
no my sme radsej ostali doobeda doma aj ked je vonku taaaak kraasne 😒Maju mal 37,5 tak som to nechcela silit, no uvidim co poobedny spanok, moc sa netesim.

lilyk
16. sep 2009

tak som isla kuk do mobila a prisla, neviem co budem robit s tooolkymi euracmi 😀 asi to pojdem zapit 😀

bubaczik
16. sep 2009

čafte..janada poobede hodim recept,nechce sa mi rozmyšlať 😀 ja som prave postavila polievku,maso rpipravila,ale čo dalej,netušim..mna raz porazi okolo 11-12 😅 bo furt vymyšlať 😖 by som dačo aspon na dva dni uvarila 😖 dajte tipa,mam kare 😕 cigana neurobim,bo to mi sežeru na posedenie 😠
ani mne nedošlo ešte nič,už som sa zlakla,že trnava na mna zabudla,kedže konečne som dala preniesť moj spis s ke do tt..to asi to zvyšenie o nejakych 5€ 😕 čo to malo byť,ta banky točia lofky,bo tolko vela nam dali 😀 😀 😀 😠 hej hej lily,sak toto ma vytočilo,že kategorizuju deti...pojdem malemu kupiť boty,a poviem,že ja som v tej inej kategorii,a nech daju 50% zalvu...svine hnusne..voliť už nepojdem,kašlem na celu vladu 😠

lilyk
16. sep 2009

no sak aj to su take tahy pred volbami, ze RD pojde hore a po volbach bude to co bolo predtym 😖 och nemam slov a hlavne ked mame 2 deti a 158 euro to je fakt vysmech 😖 neviem ci mam aj stravu zacat recyklovat ci co 😅

janada
16. sep 2009

veru zuzi v Lešnej je krásne,my sme boli minulý rok,tento nám to nevyšlo,ale zas bola zoo ba,ale tá na Lešnú nemá 😉

mne almužna chodí až 18-teho,ja ju ani nevyberám ide na rôzne poplatky 😒

Domču som bola odovzdať k svokre a ja zachvílu hajde do roboty.Bubi veru hod recept,lebo svokra mi dala dalšiu cuketu 😝 🙂

bubulik
16. sep 2009

ja mam almuznu uz od pondelku na ucte. 😵 😵 😵 😵

bubulik
16. sep 2009

My sme tam este neboli a na rok este asi ani nepojdeme. 😀 😀 😀 To by som este musela zobrat privesny vozik s vecami pre Olivera. Mozno o 2 roky. Potom sa Ta popytame na cestu Zuzidr 😎 😎 😉

lilyk
16. sep 2009

baby tak mne deti spia a nejaky debil vrrrta 😠

sjuzi
16. sep 2009

Ahoooooooooojteeeeeeeeeeeeeee, idem si vás pri kávičke prečítať... My sme od štvrtka žili jarmekom až do nedele... Ja som na Miškove kolotočovanie minula min. 30 Euros... 😲 😲 😝 😅 😀 😀
Každý deň totiž niekto došiel a "museli" sme ísť s nimi na jarmek, tak sme si ho užili. Ale ja to rada a Miško sa fakt vyblbol... A som prežraná cigánskej, lokší a maku a burčiaku... že do najbližšieho jarmeku o nich nechcem počuť... 😝 😝 😝
V sobotu som bola večer s kamoškou na Radošincoch v Amfiku, mm bol žiť zase v piatok, tak sme si aj zažili troška... hehe 😉

janada
16. sep 2009

ešte že nebývam na paneláku,tam su velmi činný ludia 😠 😀

jak vám závidím,že môžte byť doma,ja už idem,stavím sa ešte na pošte,a akosi sa nám ti zmráka a rozfukuje 😠 čaute 🙂

sjuzi
16. sep 2009

Ale dnes už došla "almužna", tak chvalabohu, mala som na účte 1 Euro... keby som ho mohla vybrať z bankomatu, tak okamžite... 😝 😀 😀

sjuzi
16. sep 2009

Aj my ideme konečne bud.týždeň plávať s Miškom, tak sa nenormálne teším. Vraj do novootvoreného väčšieho bazéna, tak som zvedavá... 😉

sjuzi
16. sep 2009

Janada, aj ja si závidím, aj mm mi závidí... 😉 🙂 😵

sjuzi
16. sep 2009

A o tom "super" zvýšení rodičovského som počula... tak pre nás je to pasé... 😝

zuzidr
16. sep 2009

heheh sjuzi že 1€ 😀 😀 aj ty si taká bohata??? 😅 tak ste užili jarmek 😀

inak ten nový systém je teda fakt otrasný,mna sa to teda už netýka,lebo ked išla malá do škôlky,tak mi odobrali almužnu 😅 😠 😠 😠 ale minimálne do konca roka ešte musím robiť,aby som mohla ísť na dalšiu materskú,a aby som mala 250€ materskú 😕 🤐

sjuzi
16. sep 2009

LILI všetko najlepšie k meninkám želáme i my!!! 😉 😵

zuzidr
16. sep 2009

Lilyl všetko naj naj k meninkám 😀 😀

a ja by som chcela byť doma 😅

sjuzi
16. sep 2009

Zuzi, tak to je len pár mesiacov už... tak pracujte na bábenku a od januára sa dáš na PN... 😝 😀

zuzidr
16. sep 2009

no nie ja musím mať odrobených 270dní pracovných dní 😅 a ešte len 1.11 bude rok čo robím,takže minmálne do januára februára robiť musím.....ale ved ešte počkáme až do leta so zarábaním...ak sa teda nešmykne 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre