"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
16. sep 2009

Ale dnes ráno to sám mm navrhol, že by sme mu mali dudu zrušiť... Tak ich pôjdem teraz ako budeme vonku aj vyhodiť, aby nebolo už cesty späť... Ale mám silné reči, čo? 😀 😀 😀
Stačí jeden modrooký pohľad o chvíľku a hotovo... 😎

sstefi
16. sep 2009

veĎ to, že aj ja som slabá, resp.netrpezlivá v tomto 😖

sstefi
16. sep 2009

inak asi som včera totalne dobila naš foťak. on mi už asi 10x padlo na zem, na asfalt, na dlažbu, proste hocikam, doteraz mu nič nebolo. včera mi padol na dvore a to len z hojdačky na zem do travy a dzig ho neni obraz. možem ja točit fotak oproti svetlu, displej len čierny v amerike tma, ne? 😅 😠 😀

sjuzi
16. sep 2009

Ale som rozhodnutá, tak snáď to vyjde... a 3 noci vydržím. Šak nepracujem, cez obed dospím... teda, ak mladý pán zaspí bez svojej lásky...

Ešte ma napadá, máme doma takého hava, čo otvára papuľu a šteká. Aj on by event. mohol tú dudu zjesť... Aj tak sa ho Miško bojí.

sjuzi
16. sep 2009

Sstefi, to bol ten 11x a už si milý foťák povedal, že dosť bolo... 😀 😀 😀

sstefi
16. sep 2009

ty koki, teraz som ho zapla a on funguje 😕 😲 😕 😀 😀 😀

sstefi
16. sep 2009

u nás ke dsa niečo hladá, tak ivka zapotí "havo spapal" 😀 tak skus 😀

sjuzi
16. sep 2009

No, už je tu dudloš môj. Je mi ho ľúto... mama ide podraz spraviť na neho... tak devy držte palce... asi nič svetoborné to nebude, ale tak čo už... treba to... teraz má tu pusu fakt zapálenú a ne a ne vypľuť dudu... ach jaaaj. papaačko 🙂

sstefi
16. sep 2009

tak cau, držím palce 🙂

sstefi
16. sep 2009

padam aj ja, prichystat sa, lebo ivka vstane a padame k babke. pa pa

andy.a
16. sep 2009

hallo 😎 😎 😎 😎 😎

Lily,všetko najlepšie k meninkám,drž sa,veľa síl a zdravíčka a nech ťa všetci 3 chlapi poslúchajú 😵 😵 😅 🙂

tak dudel,je to posledné čo by ma trápilo 😝 😅 brat mal aj v škôlke,keď bol zlý,urevaný,dudel mal v skrinke,tak ho vtedy dala "súdružka učiteľka" trocha podudlovať a bol pokoj 😅 😕 😀

naša má cca 8 dudlov aktívnych,s nimi zaspáva...a kopec máme ešte pokúpené,to som neodolala,keď mali nejaké pekné srdiečkové,ružové,s princeznou a pod. 😝 😅 😝 ale už viac nekupujem 😝 a tieto asi darujem alebo dám na MMB 😝 😅

4 -ročné decko s dudlom je už des 😝 ale myslím v USA je to bežné 😝 😀 no ale do 4 rokov máme dosť času 😕 😝

Zuzi zabudla spomenúť,že aj my sme boli v Lešnej včera,aj sme sa stretli 😉 🙂 Emmka je už veliká,cez celý šporťák 😕 😅
malá nám tam vôbec nespala,ani cestou tam ,ani cestou späť....ona v autosedačke nezaspí,ani keby bola ako unavená 😖 no a že tam nič nejedla,to je klasika 😝 ráno vstala o pol 7.... 🙄nepomohlo ani to,že večra za celý deň nespala 😕 😕 😕
ale inak bolo tam krásne,ale fakt ten terén...kopcovitý...a my sme trepali kočár aj po všelijakých schodoch,dokonca aj točitých 😝 😀 😀 😀
našej sa najviac páčili tiež opice,slony,žirafy,zebry a lev 😝 😀

lilyk
16. sep 2009

Andy dik 😵
no my sme von nesli, Maju ma stale cc 37,5 tak co uz, uvidime co sa z toho vykluje...ked bude dalej horuckovat tak skocim v piatok k dr 😒 co ma mrzi ze je vonku taaak kraaasne.

sjuzi
16. sep 2009

Tak ja som odstrihla dudlom dudlacie konce, dala ich havovi do papule a Miško prišiel a čudoval sa, skúsil dať dudky do pusy, ale nešlo samozrejme dudlovať, sám ich šiel potom hodiť do koša. Aj opica, čo má nad posteľou má odstrihnutý dudel, aj ten hodil do smeťáka.
Ale stále o tom hovorí a na hava hovorí sý chavo (zlý havo)... pripravený teda je, tak uvidíme, čo bude o pol hodinu, jak pôjde spinkať... 😅 😔
Dudle samozrejme všetky som zrušila, odstrihla, takže musíme vydržať...

bubulik
16. sep 2009

Drzim palce Sju, mozno sa aj potom odhodlam. 🙂

andy.a
16. sep 2009

Bubu,bola si už v tých Mlynoch ?? 😕 🙂
čo všetko tam je ?? 😕 😝 😉

bubulik
16. sep 2009

Ano Andy vcera, ale stihli sme len najvyssie poschodie. Lebo sa vsetci vozili na vytahoch a su tam az 2. Takze sme museli stale cakat s kocikom. Inak su tam aj chodiace a aj obycajne schody. Ale co uz. Pri vytahoch sme zabili skoro 20 min. 😝 😝
Hore je velka predajna predeti, dracik. Este nejake mensie, ale nic moc. Inak som tam videla HM ko, Marks Spencera. Inak si to mozes pozriet na nete.
Este tam raz pojdeme popozerat. a to sme boli bez Hanky len s Oliverom. nabuduce bude najlepsie asi sami. 😀 😀 😀

bubulik
16. sep 2009

http://www.mlyny-nitra.sk/
pre Andy. 🙂 🙂 😎

milliigoret
16. sep 2009

LILYK všetko naj naj k meninám 🙂 🙂 🙂 ja nevedela ,že aj ty si 😉
Bubi vidíš ma nenapadlo,že pýtať takú zľavu,keď pojdem na nákup 😎 že ja z tej druhej menej cennej kategórie som.... 🙄 😀
Sstefi,som myslela ,že mačka má najviac životov ale jak tak čítam tak ten foťák.... 😵 😀 😕 má asi viac...či nebol v minulom živote dajaka protekčná mačka 😅
A s tým dudlom si to naša čaja tiež vyriešila sama jednoducho odkusla abolo po ňom a potom jak sme boli v lekárni a tam zbadala vo vitrínke taký istý jak mala ona a povedala:"noooo tu je Šakina dudka...a neni kazena" 😝 no ale UŽ sme boli na odchode 😝 😅

sisulik
16. sep 2009

ahojte krasky 🙂

sisulik
16. sep 2009

jeeeej bubulik..uz mas druhe babo...tesim sa s vami 🙂

allisia
autor
17. sep 2009

ahojte 😵

mili dodatocne aj tebe secko najsamlepsie k meninkam 😉

Lily sa pokazilo pocko so solidarity k tebe 😀 😅

idem pratat, dnes robim vysmazane krevety s opekanymi zemiakmi a Oliverko bude mat tekvicu 😉

bubulik
17. sep 2009

Sisu dakujem 😵 😵 😵 😵
Vy sa mate ako?????
Milli vsetucko naj aj Tebe. zabudla som na Teba, musis chodit castejsie. 🙂

lilyk
17. sep 2009

dobre ranko 😉
Mili dik 🙂
nooo Ali mohlo by aj prsat 😀 Maju ma sice 36,9 zatial, rano este ostaneme doma teda ale poobede by som chcela aspon na hodku vypadnut von..no uvidime 😝

janada
17. sep 2009

dobré ráno,ale ste sa rozpísali,idem čítať 😉

janada
17. sep 2009

u nás práve začalo pršať 😒

zuzidr
17. sep 2009

ahojte,u nás je tiež pod mrakom 😅

včera sme mali rodičovské v škôlke 2,5hod. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 bábo sme išli pozrieť o 19tej,chcela som to už odriecť,ale povedali že majú narobené chlebíky a očká,že už prísť musíme 😅 🙂

prišli sme domov pred deviatou,malá zase išla neskoro spať,a ja som sa nestihla ani nafarbiť 😠

dnes ledva vstala do škôlky 😅 🤐 ale išla v pohode,len ju na brušku niečo poštípalo a hovorila že ju to bolí,mala to dosť velké,natrela som jej to fenistilom 😕

janada
17. sep 2009

vy ste včera riešili dudle a ja potrebujem poriešiť nočné kakao 😝 Večer zaspáva s flašou,to ešte berem,dalšia bola o pol dvanástej,potom ráno o piatej a nakoniec na raňajky.Podobne je to u nás noc čo noc,spáva nekludne,stále sa mrví a ked jej kakao nedám tak reve jak pavián.Občas máva v noci záchvaty jedovitého plaču,vtedy je najlepšie ju nechať tak,lebo ked sa ju snažím utíšiť začne vrešťať ešte viac.Cez deň poriadne neje len zobe.Neviem dokedy toto ešte potrvá,lebo fakt som sa od jej narodenia poriadne nevyspala.A pritom ona je celý deň v pohode,je ukecaná,rehoce sa,ale tie noci sú des 😠

allisia
autor
17. sep 2009

Lily prsat nieeee, ja som vyvesila pradlo von 😀 ale vyzera to na dazd 😖

inak sa tesim ze aspon dudle nemusim riesit, mala ani nevie co to je, nikdy ho nemala bo ona ked bola babatko tak zaspavala bez problemov no a Oliver tiez nema aj ked to zaspavanie je u neho velky problem ale dudel mi vypluva a neviem ho naucit aby ho dudloval, on ho hryzie a nasilu mu ho drzat v puske nebudem 😝

ale ved tie nase deturence vyrastu so vsetkych neduhov, ved kto uz len videl pubertiaka s dudlom, plienkou a flaskou 😀 😀 😉 teraz su este malinky 😵

zuzidr
17. sep 2009

janada neskúsili ste tie homeopatiká na kludnejší spánok? 😅

allisia
autor
17. sep 2009

Vcera som bola na zapise a v sobotu mi zacina skola 😝 som zvedava ako mm prezije sobotu ked Oliverko uz nie je len na mliecku a treba mu dat obed, lebo on vobec nema nervi na krmenie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre