"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
22. sep 2009

nepýtal=nepýtaj 😅 😀

bubulik
22. sep 2009

Caute kockosky, tak som vsetkych vyhodila von. Ja dopijam kavu a idem upratovat. Pracka uz perie. Ja mam navarene odvcera porovu polievku a spanielske vtaciky so slovenskou ryzou. Tak mam aspon viac casu na handru. Potom ked deti zaspia poobede dobehnem. Papa

lilyk
22. sep 2009

ahojte 😉
Zuzi tak to slovo "strata" je dost blbe 😖 no neviem ci sa to este bude dat opravit na kradez....no drzim palce 😝
Tomino spinka a potom ideme plavat 😉

zuzidr
22. sep 2009

no asi ani nebude,lebo som to podpísala 😠 😠 😠

zuzidr
22. sep 2009

a tolko zlosti čo sa vo mne nachádza je neuveriteľné...tak človek ide nahlásiť KRÁDEŽ,oni si tam pekne napíšu stratu a ja v nervoch či mi vykradnú dom,firmu alebo ukradnú auto,som si ešte mala čítať čo mi oni napísali do výpovedi a kontrolovať policaJTOV 😠 😠 😠 😠 kkti 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a že oni výpovede nenahrávajú,a boli tam dvaja a ja sama,tak mi je zbytočné písať odvolanie 😠 😠 😠 😠 😠

takže z tých 500€ čo ma to bude stáť,mi mohla poisťovňa peknú časť preplatiť,a teraz nepreplatí,kvôli dvom kktom 😠 😠 😠 😠 😠

ach,prečo pán boh tak trestá 😠 😠 😠 😠

bubaczik
22. sep 2009

no to je sila teda...podla mna im je jednoduchšie napisať strata,ako kradež,šak by mali o robotu vyše...a že plať dane a podobne...šak načo,ked aj tak,ked potrebuješ,nemaš sa na koho obratiť. 😠 jaaaj si viem predstaviť tie nervy.. že kkti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubaczik
22. sep 2009

inak,mne Danko rano zaspal,spi doteraz 😕 ,ja už narobila faširky,postavila zemiaky,a tak som chcela isť niekam preč s nim..no možem isť tak do riti,ked sa zobudi o 12 😒 vaše decka pojdu spať,moj len vstavať bude 😀 no idem aspon pračku pustiť,možno ho to zobudi 😅

lilyk
22. sep 2009

caute 😉
sme spat z plavania, Tomino spi a ja obedujem.
Zuzi ja uz si nato davam bacha tiez sa mi to stalo, aj ked stratim poviem ze mi to ukradli lebo presne ako pises potom OP stoji o polovicu viacej 😖 a to nehovorim o strate casu co budes potrebovat povybavovat dalsie doklady 😝
Danko spi 😀 no ze sa uz necudujem 😀 zlaticko tak to by som bralaa 😵

sjuzi
22. sep 2009

Ahojteeeee! Mne dieťa dnes asi nemieni spať. Nejaký má prehádzaný deň či čo... 😕 Dnes spal do 7.15, potom sme o 8.30 šli plávať, ešte sme boli spolu v Maxe nakúpiť a chvíľku vonku, naobedoval sa a nie a nie ležať v posteli... len si vymýšľa, že ocinko pišel (prišiel) tu po mne vykrikuje...
Tak som ho teraz zavrela v izbičke, pustila rozprávkové cd... možno ho to učičíka... 😅

sjuzi
22. sep 2009

Zuzi, tak to je des, to sú kkti korunovaní a ešte sa budú vzájomne kryť, lebo asi by dostali od šéfa buchnát po hrboch, keby museli jeden papír prepísať. To je nehorázne... Fakt mi je ľúto, čo teraz musíš riešiť a hlavne platiť... to je otrasné! Ach jaaaaj.... fuuuuuuj 😝 😝

sjuzi
22. sep 2009

A zdravím tetu Mráčikovú 😉, snáď dojde aj častejšie. Ja ešte tiež sa poflakujem doma, takže sme viaceré tu ešte... 🙂

sjuzi
22. sep 2009

Dnes som varila polievku zo sušeného hrachu so zeleninou a tvarohové guličky so škoricou... 😉
Ahaaa, už viem prečo nespí vedúci, nachňápal sa cukru, tak má kopec energie... 😒 😅 😅

sjuzi
22. sep 2009

Takže Miško furt nespí, ale aspoň sa nenudíme... 😀 😀 Tak ideme von, berem aj buginu po 100 rokoch, prípadne si pospí v parku trocha a hotovo... a potom do nej môže zbierať gaštany... papačko... 😉

janada
22. sep 2009

ahojte,mracik vítam ťa,veru ja tiež patrím k pracujúcej triede a už skoro rok a pol 😒

Domča mi je chorá,má soplík a teplotku,celú noc sme nespali čo stále plakala,ani decká sa nevyspali,tak vyzeráma všetci jak vyorané myši,ja bola aj v robote.Ale Domča vyzerá spokojne,pobede si trochu pobúvala a už mi tu drhne dlážky 🙂

janada
22. sep 2009

no zuzi je strašné čo sa ti stalo,prajem hlavne teraz pevné nervy a dáka výhra by ti tiež bodla 😉

janada
22. sep 2009

Peťa prišla z praxe a už sa drví,v piatok má učňovské skúšky chúda moje malé 😵 A vo štvrtok má ludia moji 20 rokov,ja v jej veku už vozila po dedine kočár 🙂 No neni taká sprostá jak jej mater,dnes už jej prišiel výber kurzov na výšku,tak som zvedavá čo má všetka tá sranda bude stáť.Neviete ako je to,ked vám študujú dve deti na výške?Neni nárok na nejaký príspevok?Lebo ináč my ostatní sa budeme cca 5 rokov pásť 😒

natal
22. sep 2009

Ahojte 🙂
no zuzi potesi. Ja by som asi revala den i noc. No a k policajtom sa radsej nevyjadrujem. Raz mi ukradli kabelku a policajti mi povedali, ze je to moja vina 😠

bubi a to kto ma taky zaujem, ze si vsetko kopiruje? Akoze sila. Co z toho ma? Ach jaj, niektore veci nechapem.

Sa ospravedlnujem, ze tak malo chodim, ale doma nemam net, mi odisiel kabel a vymena bude stat dost vela, tak cakam na vyplatu. V robote nemam vela casu na net.

Leila uz ma babatko? Fiha tak skoro. Dufam, ze je vsetko ok.

Caute 😉

bubaczik
22. sep 2009

čafte ja lenna rychlo,dievky kde kupim kuskus? 😕 😕

mracik
22. sep 2009

bubi, v DMku, a tuším aj v Bille a Tescu, no a v predajniach zdravej výživy 😝

zuzidr
22. sep 2009

babyyyy teraz mi jeden ujo čo robí pre firmu s prenosnými hajzlami priniesol všetky doklady a klúče 😀 😀 😀 našiel ich v hajzli ked ťahal s.ačky 😅 🤐

svokor sa nadýchol a všetko umyl v horúcej jarovej vode,ved to je všetko zaliate vo folií okrem techničáku 😒 ale aj klúče od auta fungujú 😀 😀
síce už mám všetko nahlásené nové,ale aspom nemusíme meniť zámky nikde 😀

ja vás tak lúúúbim baby 🙂 ujovi som sa odmenila,taký bol rád 😀

mracik
22. sep 2009

zuzi, super 😵

moej mame minulý týždeň kabelku z auta pred našim domom, boli u nás 5 minút, nechápem ako o mohli stihnúť. Mala tam všetky doklady, dve vkladné knižky, techničák od auta, všetky svoje šminky, kľúče od domu aj ambulancie... a ešte čučoriedkový džem a višňový sirup. Hľadala som potom aspoň kabelku po všetkých košoch naokolo, musela som zaujímavo vyzerať 😝 ale našla som len ten džem, ešte aj sirup si nechali, lebo si mysleli, že je to metaxa.
A tiež dúfame, že sa niekto ozve, že našiel aspoň doklady 😝

sjuzi
22. sep 2009

Zuzik, to je zázrak... 😉 🙂 😀 😀 😀 😵

sjuzi
22. sep 2009

My došli teraz z vonka, bolo super, sme sa stretli v parku s babami a ich dietkami... tak celá škôlka sme boli, chodníky celé počmárané, gaštany vyzbierané... len trebalo dávať pozor, lebo mne viackrát i na hlave pristáli, jak padajú, jak besné... 😉
MM šiel na fucik, Miško pôjde o hodku spinušať... teda dúfam. Ale v meste som ho nechala len takú 3/4 hod. spať... 😉

lilyk
22. sep 2009

Zuzi tak paraaada..ja by to normalne zapila 😵 😵 ja som raz nechala vsetky doklady na kapote auta, velka frajerka som odfrcala a doklady boli fuc. Rano prisla jedna pani,ze ich nasla..nechcelo sa mi verit aspon 2 tyzdne ze ich mam.
Inak s tym smetiakom, mojej mame tiez ukradli kabelku so vsetkym, tak sa rozhodla ist vyhrabat kose na ( Mileticke pre Sjuzi 😀 ) to je trh po vacsine tam predavaju cinankovia a vsetko nasla okrem prachov 😝
Mracik och no nemam slov 😖

bubaczik
22. sep 2009

ooj zuzi dobre spravy 🙂 fuj,len si neviem predstaviť,ako ta kabelka vyzera 😕 😀 😝 ale aspon nemusiš meniť tie zamky 😔
inak dikes dievčata,ten kuskus som v tescu nezohnala 😠 nevedela som,kde to hladať,a ani ako to vyzera 😕 som obehala cele tesco,a nič..zajtra skočim do zdravej vyživy,a do DM-ky,lebo škoda baklažanu 😖
na večeru bolo lečo 😀 😀
a idem nahnať decka do postele,lebo sa nejako rozliezaju po byte 🙄 čafte,bru nocku 🙂

sjuzi
22. sep 2009

Bubi, ty iné špeciality vyváraš... heheeeee
Kuskus je v podstate cestovina, ale vo veľkosti maku... treba dať pozor, aby sa to nezvarilo do jednej guče. Ja som to raz kúpila a nikdy viac... 😀 😀 😀 Ale zase musím priznať, že som vtedy nemala také kulinárske skúsenosti ako teraz, je to tak -10 rokov dozadu... a fakt neviem, kde som to kúpila... no možno v dm-ke majú, bohvie... No idem ja spachtošiť... papačko 😉

bubble777
23. sep 2009

Dobré ránko 😉 Mám chvíľku pre seba, tak pijem kávičku a snorím po MMB, tak som nakukla aj sem...a že budem prvá, tak to ma ani nenapadlooooooooooooooo 😕 😉

zuzi, tak to sú super správičky, je dobrú vedieť, že sú na svete ešte aj dobrý ľudia, teším sa s tebou 😵

bubaczik
23. sep 2009

bre ranko sa praje...oo to čo sa stalo,že bubble je prva? 😀 😀 😀 ja tež pijem kavu,a ja zas snorim po ebay 😉 včera som si tam kupila mikinu,za 4 libry 😀 😀 😀 😀 😀 fungel nova s visačkou 😉 tak ja už nedam na sk ani euro za handry 🤐 mikiny,čo tu pre dievky stoja okolo 70€ 😠 tam stoja 20 😕 a jasne,70 by som nedala zasranym za mikiny 😠 to len pre porovnanie 🙂 no tak viem,odkial pride ježiš v decembri..
Danko ešte spi,ja mam taaak kludne decko,si neviem predstaviť,keby tak vstaval,že o 7 😕
a chcem isť do lesa 😀 len neviem,kde tu je nejaky 😕 sjuzi prezrad 😅

bubble777
23. sep 2009

bubi, tak to sa aj ja čudujem 😀 😀 😀 no na Ebay sú super veci a ešte lepšie ceny, mne svokruša zvykne kupovať cez Ebay...teda nie mne, ale Emke ale cez am....ty kupuješ, cez anglický a dovoz na Sk, nie je problém? a tam platíš cez ten Paypol či jak sa to volá....

bubble777
23. sep 2009

aj ja by som chcela, aby emka spala aspoň do ôsmej, ale my vstávame o siedmej aj skôr... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre