"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
23. sep 2009

Čafte! Aj ja pijem kafe, Miško rozhadzuje gaštany po celom byte... má ich v takom fúriku, tak v jednej izbe pár vyhodí, v druhej... no šak si to pozbiera, stačí spomenúť, že mu dám cucu, to bude zbierať jak divý... 😀

Bubi a čo chceš ísť na hríby, či len na vzduch voľakde??? 😅 😉

My sme dnes spali do 6tej... no ale vždy lepšie jak do 5tej. 🙂 Ale som myslela, že bude spať lepšie, keďže včera dal len 3/4 hodiny za celý deň. 😕 😅

bubaczik
23. sep 2009

no ja som zatial kupila nejake veci cez uk,ale da sa aj cez americky,ale najprv sa otukam cez uk 😉 ale všimla som si,že napr nike supravy šuštakove pre Danka,tam posielaju s Ameriky ako zadarmo,len zaplatiš za supravu 29,99libier😕 tak aj tak sa oplati,kedže tu to vyjde raz tolko 😠 no a platim cez pay pall,je to raz dva na ich učte,žiadne prevody a pod..platim poplatok ako u klasickeho obchodnika 😉 minule som dražila jednu supravu,za 1libru 😀 pre 3-6m Next 😀 a s poštovnym ma vyšlo 4libry 😉 tak sa oplati,aj ked nieekdy je poštovne drahšie,ale oplati sa 😉

no ja si fakt neviem predstaviť,že by mi Danko vstaval,čoi len o 8 😕

bubaczik
23. sep 2009

sjuzi ta len tak chcem isť,na vzduch..nie na hriby,šak kto by ich jedol,a po druhe ja poznam iba muchotravky 😀 ja len tak s Dankom niekde preč s tt 😅

sjuzi
23. sep 2009

Tak čo ja viem, napr. na Jahodník môžeš ísť alebo do Smoleníc, tam sú lesy kolom dokola... 😎

bubaczik
23. sep 2009

heeeej?a jahodnik kde?to sa mi pozdava lepšie..idem kuk na mape 😉

sjuzi
23. sep 2009

Alebo ešte aj na Červenom kameni je pekne aj veľké lúky sú tam, šak neviem, asi si tam bola, neeee? 😅

sjuzi
23. sep 2009

Bubi, na Jahodník ideš na Smolenice a odtiaľ odbočíš v dedine, je tam taká odbočka doľava z hlavnej za zastávkou tuším... je to asi 2 km odtiaľ. A je tam značková cesta na Záruby, odtiaľ je krásny výhľad, ale zas s Danikom asi len na plecách... 😅

sjuzi
23. sep 2009

Ale síce tam je to vybetónované, tak dalo by sa aj s kočíkom, bo cyklisti tade jazdia... jooooj, normálne si ma inšpirovala teraz, dávno som tam nebola... naposledy keď som bola vyzdvihnúť mm po pánskej jazde z chaty... heheheeeeeee

bubaczik
23. sep 2009

ta ja ne zas na turu chcem isť 😀 ja len tak,klido pido 😀 na červenom kameni sme už boli...no škoda,že tu nikde neni nič poriadne.. 😖

bubble777
23. sep 2009

no bubi, to je pravda, že aj keď dáš poštovné ešte aj tak ťa to výjde lacnejšie....

aj ja chcem s Emkou dnes výjsť troška vonku, aj keď ešte soplí, ale trocha vzduchu jej určite neuškodí....len mi treba ešte navariť a nemám šajnu, že čo....ale určite nie mäso 😝

sjuzi
23. sep 2009

Alebo potom na Bukovú dakde na záhorí, tam sú krásne lesy... a aj hríby možno dajaké už budú... ja by zase šla na hríby... nech máme čosik do kapustnice na vánoce... 😉

sjuzi
23. sep 2009

Pôjdem veru i ja kuk na ten e-bay... len by som musela voľajaké prachy mať... zase idem do mínusu...
😅

bubaczik
23. sep 2009

no ja by možno aj do chtelnice na priehradu sa šla prejsť 😕 tam su aj lesy dookola,len kde tam auto zaparkujem 🤐

mracik
23. sep 2009

bubu, v tescu to majú tam kde je mexická, japonská a neviem aká ešte kuchyňa, ale nie vždy. Ale v DM to budú mať 100 pro. Inak baklažán je skvelý aj na lasagne, keď by si už chcela kulináriť. 🙂
A keď budeš ten kus-kus pripravovať, najlepšie je ho vôbec nevariť, len zaliať vriacou vodou tak aby bola cca 1cm nad kus-kusom, posoliť a nechať pár minút odstáť. 😉

bubaczik
23. sep 2009

mračik,noo tak potom som dobre hladala 🙂 takže u nas v tt nemali...skočim domestos popozerať,aj tak mi to treba až tak na 16-tu hodinu..a dik za postup,ja by zas maturovala nad tym.. 😉

sjuzi
23. sep 2009

Bubi, ty nevieš, kde je DM v meste??? 😕
Tam jak je Jednota - ten socíkovský obchoďák - tak pôjdeš smerom na Paulíniho ulicu a je to tak naproti PNT nábytku približne, v tzv. MOD (malý obchodný dom) 😉

bubaczik
23. sep 2009

no neviem,ja tam nechodim..ale už mi švekruša vysvetlila... 😉

sjuzi
23. sep 2009

Bože Bubi... to fakt nechodíš domestos? Mi nevyprávaj, neverím... 😀

sjuzi
23. sep 2009

opravujem Paulínsku ulicu... ja zas mýlim s Blavou... heheeeee

sjuzi
23. sep 2009

No, ideme my na bicák... papačkoooooooooooo, cez obed mrknem... 😉 🙂

bubaczik
23. sep 2009

no to ja myslim fakt 😀 ja ked tam mam isť,mi vlasy dupkom stavaju 😀 jedine čo chodime,tak po vyše mestkej na zmrzku..a raz za pol roka do jednoty 😅

allisia
autor
23. sep 2009

Cafte, tak ja mam obe deti soplave a este k tomu som mala aj jazdy 2 dni po sebe tak som tu vobec nebola 😝
som kukla len na skok a ide varit. Natalka stale sedi pri ranajkach, uz asi hodinu 🙄

lilyk
23. sep 2009

ahojte 😉
idem zehlit, radsej by som isla varit ale musim na nakup tak zhlenie vyhralo 😝
inak aj Tominovi trosku tece soplik, dufam ze to prejde...ja uz sa chcem po 2 rokoch vyspinkat 😀

bubulik
23. sep 2009

Nazdar zeny, vcera som nestihla, lebo maly chcel byt len na rukach. 😝 😝 😝 Ako nahle som ho polozila rak mraucal, leo chcel spat, ale len mne na rukach. A este aj tam zo spanku plakal. Tak neviem co mu bolo, ale po 22 00 hod, to uz bolo dobra. Aspon ze tak.

bubulik
23. sep 2009

Chcela som Vam napisat, ze sme cez vikend boli u nasich, malovali sme spajzu a ja som vlastnorucne umyla vsetky zavaraniny, aby sa to tam lesklo. Bol ich okol 500 ks, tak ma uz aj ruka z utierania bolela. A to ich predtym vsetky vynosit a potom zase nanosit naspat. 😝 😝 😝
Ale uz to je aspon pekne ciste, vonave. Teda aspon mne steny vonaju ked sa namaluju. 😀 😀 😀

bubulik
23. sep 2009

A este bol jarmok v ZM. Tak sme boli, Hanka uz nakupovala od prveho stanku, tam sme kupili vrtulku, potom balon za 2 eura, medovnik, a potom boli kolotoce. Tak som ju dala na maly. Aj tam tancovala na nom. Inak jedina zo vsetkych deti. 😀 😀 😀 Lebo samozrejme tam hrala dost nahlas hudba. No a ked som isla pre nu, tak mi povedala, ja este idem. Tak som isla kupit dalsi zeton. Esteze to bolo len za 1 euro. Potom bola este skakat na hrade. A potom som ju vriekajucu tahala odtial prec. Vsetci sa obzerali, ale mala som ich v pazi. No hadam tam neminiem celu matersku.
Ked som to potom tak ratala tak ma mala stala okolo 13 eur za 2 hod.
Sju je drahsia ako Tvoj Misko za 3 dni. 😀 😀 😀 😀

bubulik
23. sep 2009

Teraz su vestci vonku, ja idem zehlit. Isli mi nakupit ingrediencie a budem varit. Dnes bude zapekana brokolica a varene zemiaky a smotanovo parkova polievka z MMB. 😵 😵 😵

lilyk
23. sep 2009

Bubulik 😀 to ja som vcera tahala Majula za ruku domov, nechcel ist do brany a to som uz fakt hucala jak taka koza 😝 tak plakal az domov...hruuuuza...
Majulovi sa stacilo na vinobrani pozerat na vsetky atrakcie, na ziadnu nechcel ist..asi vie ze maminka ma len jednu matersku 😀

zuzidr
23. sep 2009

Ahojte,tak ja som dnes bola hned ráno na policií odovzdať nájdené doklady,kedže už sa mi robia nové 😀

dnes o 13tej mám zápis do školy a bola som platiť školné,tak som o 280€ lahšia keby ste chceli vedieť 😠

a ked prídem z roboty pôjdeme asi zase pozrieť Katku a malého Nicolaska 🙂

bubaczik
23. sep 2009

čafte..tak my už doma s vyletu,volal mi spravca,že o 13 hodine bude u mna,a on nikde... 😠 ale zbehli sme iba sem k nam do kamenača..Danko mi od včera v jednom kuse(ak nespi) je 😕 😵 dufam,že mu to aj ostane..už neni tak teplo,tak mu začalo chybať 😅 mame doma kuskus,tak idem pomaly aj chystať špecialitu 😀 bande,to budu zas nadšeny 😝 a idem robiť aj kremeš,len či sa podari,to neviem 😅
Danko doje polievku a idem ho uspať,a dam kavu ak budemmať čas 🙂 tak sa majte zatial.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre