"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
25. sep 2009

mne madam zatiaľ neráči spať a myslím, že už ani nebude 😠

allisia
autor
25. sep 2009

inak cafte 😎

allisia
autor
25. sep 2009

chvalabohu aspon Natalka spi

sstefi
25. sep 2009

alli, situácia trošku nepríjemná, snad sa oliverkovi podarí zaspat aspon na 2-3 hodky 😅 🙂

sstefi
25. sep 2009

no ešteže tak, alli. inak by ste už možno smerovali do najbližšej galanterky po nejaku mašlu, teda aspon ja by som v takom pripade už možno aj na to došla 😝 😀 😀

allisia
autor
25. sep 2009

juuj sstefi bodaj by si mala pravdu, ho tu natriasam cely den a nic no teraz mu klipkaju oci konecne ale aj tak sa stavim o strechu nad hlavou ze dlhsie ako 20 min neda

sstefi
25. sep 2009

no ja by som to neriskovala, alli s tou strechou 😀

sjuzi
25. sep 2009

Alli, ja môžem tiež prísť kočíkovať... heheeeee 😀

allisia
autor
25. sep 2009

sstefi ja ledva stojim (teraz sedim) co som taka nakapata tak ani uzol by som nevedela spravit 😀
a nechcem ist s nim do izby do postele lebo by sme zobudili Natalku 😒

allisia
autor
25. sep 2009

napisem vam do IP adresu ale to aby ste boli vonku aspon tri hodiny a nie ze desat minut 😀 😀

sjuzi
25. sep 2009

No, keď mi dáš pre neho všetko, čo potrebuje, tj. mlieko a taaaaaaaak, tak aj na pol dňa... 😀

sstefi
25. sep 2009

noo, tak som zvedavá, ktorá ti skor zazvoní pred dverami, alli 😀

sjuzi
25. sep 2009

Alebo ti radšej vezmem von Natálku? Hmmmmm? 😀

allisia
autor
25. sep 2009

no spi mi na rukach tak to aby som sa ani nepohla 😖

co planujete na vikend? ja mam zajtra skolu 😝

sstefi
25. sep 2009

idem zistit, kto mi zo spálne kričí :mamaa, mama!" 😠 😀

allisia
autor
25. sep 2009

sju mlieko mame v mrazaku takze pohoda 😀 Natalka by asi nesla, ona s cudzimi ee, to by si vas musela najprv okukat, jedine ze by sa jej Misko zapacil 😀

allisia
autor
25. sep 2009

sstefi mam tip ale nepoviem 😉 😀 😀

sstefi
25. sep 2009

predstavte si to bola ivka 😕 😲 😀

allisia
autor
25. sep 2009

idem sa ja opatrne presunut na gauc a mozno sa mi podari si zdriemnut papa 😉

sjuzi
25. sep 2009

Hmm, možno by sme niekedy mohli opáčiť... xixi

Moje zlato ešte snáď chvíľku potiahne... ale síce zas tu začal dakto buchotať... ja neviem, čo tí ľudia furt musia robiť... 😒

sstefi
25. sep 2009

tak pa, moja je už jak rybka 😖

sjuzi
25. sep 2009

Dobrú Alli, tak daj minimálne pol hoďku na refresh... 😉

sstefi
25. sep 2009

padam aj ja, lebo mi to dieťa rozbije spalnu 🙄 😀 😀

sjuzi
25. sep 2009

pa pa ženy, idem si tiež po robote... čafteeeeeeeeeeeee, cez víkend tu asi nepáchnem... zajtra ideme pratať k hodom svekruši barák a nedeľu budeme papkať a hodovať, aj naši ta dojdu a Miško sa vyblázni na kolotočoch, sa moc teším. Šak pofocíme... 😉

lilyk
25. sep 2009

Alli a nejdu mu zuby ked tak vrci?
ja som sa vratila z nakupu, slniecko svieti ale teda uz sa ochladilo, Tomino si furt klobucik daval dole, boze vobec sa netesim na to paradne teple obliekanie, to zo mna bude liat a oni sa budu potit kym sa ja obleciem 😖
ozaj a to stretko nedame 😕 😢 pocko stale ujde 🙂

lilyk
26. sep 2009

😕 😅 😀 dobreee ranko 🙂 ci vari vsetci spite,odkukali ste od Danika 😕 😉
ja som Majulakov poslala kupit jesenne boticky, dufam ze donesu nieco dobre, navigovala som ich do akeho obchodu treba ist, tak dufam ze vsetko dopadne podla mojich predstav 😀

lilyk
26. sep 2009

tak uz som mala telefonat, boty nedonesu,ze pockame do buducej soboty a potom kupime nejake modrej farby ze su lepsie ako tie ostatne 😀 tak asi skocime poobede kuk este do Deichmana.

bubaczik
26. sep 2009

čafte...no lily no aj ja by som mala skočiť po nejake boty 😖 len s malym mam taky problem,že on mi nove veci nechce nosiť 😕 🙄 v obchode nechce skušať,reve,kriči pri tom ☹ ak mu kupime niečo nove,musim nejako zahrať na nho,aby si to obliekol..stoji ma to kopec nervou..stale chce len jedno tričko,jedny ponožky 😕
mne banda pomaly vstava,dievky spia,Peťo už je hore pol hodinku,Danko s mužom ešte v posteli,ale počujem,že sa už s nim hada 😀 ranajky maju na stole,som zvedava,kedy sa im urači ich aj zjesť..na obed robim bryndzaky,som dostala na nich chuť,uvidim,jak sa zaksichti zbytok..včera sme do kina nešli,šak zabudol,a mala som mu pripomenuť 😠 tak mi donesol kyticu,že lalia s chrizantenami..ja neviem,prečo taku otrasnu kombinaciu kvetov mi furt nosi,som sa ho opytala,či sa chystame na cinter 😝
nemam rada sobotu,bo to jak spomaleny su všetci..hned začnem asi vysavať,nech ich pobudim,lemry lemrave 😒
a nema žiadny napad,kam dnes vypadneme,doma neostanem ani bohovi 😅

lilyk
26. sep 2009

Bubi ako keby som videla nasho Maja...nic nove nechce a to nielen boty ale aj oblecenie...ked mu davam nieco nove vzdy mu rozpravam nejaku chobotinu aby som mu to dokazala navliect, ale vzdy sa v polovici zbada 😀 mna vtedy poraza a s topankami, zacne kopat nohami a dokola nieeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeee 😀
kvety beriem hocijake 😀

lilyk
26. sep 2009

Bubi v obchodoch su uz vianoce tak tie kvety asi vydrzia do dusiciek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre