"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
28. jún 2009

Dobre ranko, som hore od 6 tej. Spala som pri otovorenom okne a zobudila som sa uplne mokra. 😝 😝
Pridala som aspon par aktualnejsich fotiek. 😉 😉
Dnes mame oslavu Hankinych natodenin. Ale torta je doma, chipsy tiez. Chlebicky nejako zvladnem. Uz len alko a nealko. Nepeciem nic. Nech sa tesia na rok. 😀 😀 😀

bubulik
28. jún 2009

Inak u nas zase prsi 😠 😠 😠

sjuzi
28. jún 2009

Dobré ránko... tak toto počasie je čistá depka... 😒
Idem akurát do Lidla, že či tam nemajú nejaké balóny a party somarinky... na posl.chvíľku robíme dnes oslavu pre Miška s babkami a dedkovcami (ostatní sú všetci na dovolenkách)... Včera som urobila tortu, som na seba neskutočne pyšná, bo 1x som robila takú slávnostnú... Dúfam, že bude dobrá... ale mala by... krém mm vylizoval z misy a sa hneval, že som mu tak málo nechala... Inšpirovala som sa mmb... vďaka zaň 😵 😀 😀

sjuzi
28. jún 2009

Dala som ju do albumu... tak kuknite... no verím, že bude aj chutná... snáď... hihi
Preto som sem včera ani nepáchla, čo som celé poobedie tvorila.
No, idem makať, synovec s neterkou dojdú už na obed, idem upiecť lososa s kôprovou omáčkou a zemiakmi a nejaký šalát k tomu urobím, nechce sa mi robiť polievka... 😉

bubulik
28. jún 2009

Sjuzi, Ty si sikula. To je marcipan na vrchu???? 😲 😲 😲
Wau, fakt sikula. Na rok pecies pre vsetky junovcatka 😵 😵 😵

lilyk
28. jún 2009

ahojte 😉
my boli vonku pokial neprsi, klasika poobede bude liat uz to vidim.
Bubi ani my nerozpravame,lenive po tatovi 😀 aj to co sme boli vonku sa tristvrte cesty nechal tlacit na trojkolke.
mam chut na babovku tak asi spravim, inak sa mi moc nechce nisto 😝
idem kuk tu tortu 😉

lilyk
28. jún 2009

to paaaanecku, to ja mozem o takom vytvore len snivat 😀 nadhernaaaa 😵 😵 😵

lilyk
28. jún 2009

no uz prsi 😖

bubulik
28. jún 2009

U nas prsi priebezne od rana ☹ ☹
Dnes som robila len zapekanu brokolicu. Rezne, ryzu a polievku sme mali od vcera. Tu brokolicu len do foroty, aby bolo dost 😀 😀 😀 . Inak este periem, potrebujem este upratat obyvacku a spalnu. Chlebiky este nemam hotove. Dufam, ze sa nedotrepu za chvilu vsetci, lebo ma trafi.
Ocko isiel uspat malu, uz pol hodinu je tam ticho, tak asi spia.
Ale prave vysiel von, tak to hadam stihneme. 🙂 😉 😵

sstefi
28. jún 2009

u nas je horuco jak v ... ale už sa mračí, tak už asi nie dlho. síce ono zima nie je, len furt prší 🙄

inak caves a peknu nedelu vam 🙂

sstefi
28. jún 2009

varim, polievku sme už obedovali, ivka išla spať, len neviem, či si aj pospí bo nejaky .ujo tu pod nami vrta bucha trieska. teraz je chvilku ticho, asi obeduje. dufam, že maju ryby 😠 😠 😠

sstefi
28. jún 2009

sjuzi, ta ty si šikulka, objednavam si u teba jednu tortu asi na štvrtok, oki? 😵

sstefi
28. jún 2009

u nas je totiž nemožné zorganizovat oslavu cez vikend ☹ včera denna, dnes nočna, dalšiu sobotu nočna, tato v nedelu služba do pondelka...
tak to asi zbuchame v utorok alebo vo stv.poobede, uvidime, podla toho, ako sa bude mat ivka po tom "zakroku" a kedy sa vobec uskutočni(dufam, že zajtra) 😒

bubaczik
28. jún 2009

čafte...inak ja si až teraz uvedomila,že dnes nedela 😀 u nas prši od rana 🙄 a neviem,poradte..mna tak boli hlava divne..ani nie hlava,ale čelo 😕 nad obočim tie kosti a v strede...to može byť ešte s toho zapalu dutin? 😕 alebo čo.. 😅 mam isť k mudre?a bude ma brať za hypochondra ☹ abo poradte nejaky domaci liek..okrem slifky,sstefi 😀

sstefi
28. jún 2009

bubi 😀 😀 😀 ak už nemam lepší napad 😀

bubaczik
28. jún 2009

he he he... 😉

inak ja neviem,mne už asi total hrabe,ja dnes robila na obed kura na cesnaku, 😝 a ja zapomla dať cesnak 😀 no už si potrebujem oddychnuť.. 😎

andy.a
28. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

Bubi,dobré 😝 😝 😝 😀 kura na cesnaku bez cesnaku 😕 😀 😀 😀
tá hlava ťa môže bolieť z dutín,alebo nádchy 😝 🙄
domáci liek-napariť sa nad kamilkami 😝 😅

Sju,tá torta je fakt krásna 😵 😵 😵 a tie vláčiky sú tiež nejaké čokoládové,alebo z čoho ?? 😕 😅 😵

to počasie je otrasné 🙄 🙄 🙄

my sme oslavu ešte stále nemali a neviem,či budeme mať 🙄 🙄 vždy do toho niečo príde 🙄 🙄 choroby deciek,malého liečenie,alebo naši voľačo majú 😝 😕

Sstef,na dovol.ideme asi tam, kde aj vy,ale v neskoršom termíne 🙄 😕 škoda 😢 😢 😢

Bubu,ty si kedysi písala,že si s Hankou chodila na chirurgiu-mala aj nejaký ďalší "otvor" 😲 😒 to už má OK ?? 😕

a nestrašte tu s tou témou o dievč.intímnych partiách 😕 😔 keď som bola s malým u chirurga,aby mu oddelil zrastenú predkožku/ a to boli potom hrozné 3 dni ,plné nenormálneho plaču pri cikaní 😖 😒 /,tak som mu hovorila,že dievčence určite takéto problémy nemajú/urologické a pod.../ 😕 a on,že by som sa divila 😲 si myslel toto 🙄 😒 ☹

bubulik
28. jún 2009

Andy, no ten otvor ma stale. Za to chodime na kontrolu na neurologiu. Stale to sleduju a stale je to dobre. Ide o to aby odtial nic nevytekalo.A to je ok. Hybnost primerana veku. Inak uz je po oslave. Vsetko sme stihli. 😀 😀 😀

andy.a
28. jún 2009

Bubul,myslíš spinu bifidu /rázštep chrbtice/ ?? 😕 😕 😒

dúfam,že nahodíš fotos z oslavy 😎 😵 🙂
pozerala som tie fotky,čo si nahodila ráno a teda Hanka je už kočka a tuším celý tatino 😵 😕 😅 aj brčkavá začína byť,že ?? 😅 😵 😵

andy.a
28. jún 2009

tuná už dávno dopršalo a teraz je pre zmenu horko a veľmi dusno 😕 😕 😕
to je fakt na nervy také počasie 😝 🙄 🙄
bandu som poslala von a žehlila som v tom horku zopár práčiek 😝 😝 😀

bubulik
28. jún 2009

Ano Andy spinu bifidu.Dokonca si ten nazov aj pamatam. Lebo sa ma vzdy dokina pyta, ze to sledujeme tu spinu bifida???? Prvy krat som skoro oci vytlacila, ale teraz som uz v pohode. Som zvedava, ze keby som sa jej ja pytyla latinsky resp. odborne vsetko o kvetoch ci by aspon polovici rozumela??? 😀 😀 😀

bubulik
28. jún 2009

A fotky dam az vecer, lebo teraz som vyhnala bandu von oberat ribezle. Tak som trochu upratovala a umyvala riad. Idem si vylozit nohy k telke a potom sa uvidi. 😉

sjuzi
28. jún 2009

Dobrý večer, tak sa hlásim po oslave, Miško sa veľmi teškal z hračiek, dostal veľký DUPLO autobus aj s panáčikmi, menší autobus, miešačku a smetiarske auto, 2 knižky, cdčko, perinu s vankúšom od babky... heheeeeeeee
Tak sme o ňom po zvyšok dňa ani nevedeli, jak sa hral a len sa rehotal medzi hraním... od radosti.
Za tortu som bola pochválená... bola fajná. Tie vláčiky som kúpila v dráčiku, sú z takého ľahkého plastu a dajú sa natočiť a idú.... takže funkčné aj po zjedení torty.
Inak tú tortu som robila podľa mmb - recept mramorový korpus a poťahovala som to "marcipánom", ktorý baby robia z marshmallow cukríkov (tie penové)... fakt super nápad a super sa to robilo... samozrejme, že sa mám v čom ešte zlepšovať, toto bola taká začiatočnícka... heheeeee
No a krém som robila z pudingu, tvarohu a masla a medzi to banány a marh.lekvár... mňami... Ešte zostali 3kúsky, tak to zajtra s Miškom dorazíme...
A už aj vie povedať konečne, že má DAV roky... (lebo doteraz stále vravel šesť... ) 😀 😀 😀
Tak idem sa vyvaliť, všetko som už pospratávala, poschovávala do ladničky a idem ešte cpať melónek... 😎

sjuzi
28. jún 2009

A inak k tým babským problémom, tak to čumím... 😕 😔 Som si myslela, že len chalani majú problémy s pipíkmi, dokelu... Dúfam, že sa to rýchlo babuľkám zahojí. Resp. nie je tam tiež možnosť nejakého sedavého kúpeľa, nech sa to uvoľní??? 😔

allisia
autor
28. jún 2009

sjuzi ty si ale sikovnica 😵 😵
inak aj Natalka co mala tortu (foto v albume) tak tu robila svagrinka a tiez bol na vrchu potah z marsmallow cukrikov 🙂 ona ju tiez robila prvy krat a ta torta vyzerala ako vystrihnuta z katalogu. ja moc na pecenie nie som, zvacsa sa mi nic nepodari, dokonca mi raz skamenel pernik 😀
sme sa boli dnes vyclupkat v aquaparku v senci ked furt prsalo a bolo super

allisia
autor
28. jún 2009

dokelu, ja som vedela ze som malej nieco chcela, ja som jej to zabudla pozriet ci to ma ok, musim zajtra ked vstane 😒

bubulik
28. jún 2009

Tak ocko uspava malu a ja som pridala fotky, tak kukajte 😉 😉 😉
Idem do sprchy som hgotova. Dufam, ze zajtra bude hic 😝 😝 😝

allisia
autor
28. jún 2009

bubi pekne fotecky 😉

allisia
autor
28. jún 2009

ja som tez upgrejdovala albumy 😀

bubulik
29. jún 2009

Dobre ranko, zase som od 6 tej hore 😒 😒 😠
Inak moj kon ma rychlost ako keby cely vikend pretekal na velkej pardubickej 😀 😀 😀
Mala este spi, MM je uz v praci. ja som sa uz najedla a tak idem pustit telku.
Steff drzim palce u doki. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre