"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
30. sep 2009

čaute 😎 😎 😎

Miškovi a Mišulke/čo je s ňou ?? žeby zasa tetka ?? 😀 😀 😕 🙄 😝 / všetko naj dodatočne k sviatku 😵 😵 🙂

marodom malým aj veľkým skoré uzdravenie želáme 😉 🙂 pozrerám,že ich je ti nejako veľa... ☹ 😒však aj my medzi nich patríme 😔

malému sa už našťastie astmatický záchvat neopakoval 😕 😒 ale kašle statočne ako starý hrniec 😔 teplotu má len trocha zvýšenú 😕 berie tie kvantá liekov,fakt má toho veľa...
..a dnes som bola v lekárni pobrať nejaké vitamíny,od teploty pre decká čípky,nejaký Ibalgin,malým Vitaglukán na imunitu...nechala som tam 42 €....včera za lieky 30 €..to sme mali na predpis a nejaké sirupy na kašeľ a Coldrex,Strepsils,Biogaia kvapky.... a pod.veci 😝 mˇa majú v lekárni ako zákazníčku mooooc radi 😀 😀 😝
už platím len kartou 😝 😅 🙄 😠

my máme v práci hroznú kosu,takže určite aj ja čoskoro niečo nachytám 🙄 🙄 🙄

malá soplíkuje,trocha kašle,hlavne v noci a cez deň zo spánku 😒 teplotu má tiež len zvášenú,takže u Dr.sme zatiaľ s ňou neboli 😝 dávam jej Sinecod od kašlu,skúšala som aj kalc.sirup do toho zamontovať,ale to je tak hnusné,že sa mi z toho dovracala 😒

a klasika,obaja nechcú jesť,malá od víkendu už stihla schudnúť z 15 na 14 kg 😒
malý schudol,ako začal chodiť od sept.do MŠ,lebo tam nič nejedával 😒 ,ale inak ho učky chválili 😝

Zuzi,mala si pravdu,to rodičko tiež trvalo tak dlho a hlavne o prachoch to bolo 🙄

Bubi,Peťo sa má ako,písala si o tej škole ??..... 😕 😕 😕

andy.a
30. sep 2009

Bubi,no to máš fajn,že Dano ti požehlí 😀 😀 😝

a ako môže spať do 9:45 ????? 😕 😕 😅 😅 to o koľkej zaspáva ?? 😕 🙂

andy.a
30. sep 2009

sorry,malo by Danko,samozrejme 😅 🙂 ospravedlňujem sa 🙂 😅

a na tetu Sstef som tiež myslela,že tu dááávno nebola 😕 ani tetku z Nemecka nemá 😠 😀 😝

lilyk
30. sep 2009

Sjuzi dikes za dobre rady 🙂 my sme sa vratili trosku skor z ihriska, Maju kopal do lopty s detickami az mi bolo luto ze som to zatrhla, cely bol spoteny tak som to radsej domov otocila.
Andy ja uz lekaren z dialky obchadzam, vzdy tam necham min 20euracov 😖 ( mlieko, bio gaia, homeo, Cebion,caje a podobne chujovinky). Zacala som Majkovi davat Beta-glukan lebo nemali Imunal sirupcek tak uvidime ci to ma aj nejaky vyznam.

zuzidr
30. sep 2009

ahojte,ja robím palacinky a moje dieťa prišlo,že či nemáme mäsko 😠 tak zas budem musieť zloviť palacinky sama...no je mi to treba? 😒

zuzidr
1. okt 2009

Dobré ránko 😖 🙂 tak Emmka dnes išla do škôlky len do 11tej,lebo majú angličtinu,ale začína byť chorá 😠 ☹ ☹ ☹ na zajtra som ju odhlásila 😅 síce nemá ani teplotu,ani kašel ešte,ale akási je zachrípnutá a má "sklenné" oči 😀 😀 😀 😀 asi to poznáte že? 😕

bubulik
1. okt 2009

Nazdar, vcera som sem nestihla prist, bola som s detmi sama doma, varila som, prala, potom sme vsetci spolu spali. Isli sme potom pozriet kolotoce. Nastastie ich este len stavaju.
Stretli sme tam par mamiciek s detmi ktore pozname a tak ja som si pokecala a mala sa trochu zabavila.
Inak maly zaspal cestou tam, spaiceho som ho doniesla domov a spal stale. Spal od 16 30 do 22 00. Potom sa zobudil usmieval sa na mna, pokecali sme. Inak Hanka uz spala a tak som mala idealny vecer. Stihala som oboch pri klude. 😵 😵 😵

bubulik
1. okt 2009

No prave som ich vyhodila von a idem upratat spalnu. Umyjem okno, poutieram vsetko, ale hlavne dufam, ze upracem skrinu. 😝 😝 😀 😀 😀

zuzidr
1. okt 2009

bubi aj ja chcem umyť okná v sobotu 😀 Mm je v robote tak si chcem poriadne upratať 😀 a ked bude Emmka chorá,tqak jej postačí gauč,paplon,čaj a pingu s krtkom 😀 😀 😀 😀 s ešte DUDKA 😀 takže budem môcť upratovať 😅

zuzidr
1. okt 2009

no akože hanbite sa 😠 😠 😠

sjuzi
1. okt 2009

Čafte, dávam kaveju... O chvíľku ale príde mm na obed domov. 😉

Zuzi, aj Miško, keď je chorý, tak mu stačí youtube a všetky rozprávky a hotovo... nenáročný pacient. Dnes sme ale boli na prechádzke na chvíľku, nech sa nadýcha vzduchu, šak teplotu nemá, tak čo...
Akurát mi ale došiel Olynth... tak som bola už v 2 lekárňach a v tej jednej mi povedali, že už výpadok majú asi rok a pol a že keď sa mi to niekde podarí kúpiť, tak to sú iba staré zásoby... takže asi ho prestali dovážať, ja to nechápem... 😖 Šak to jediné mi funguje a Miško spí celú noc krásne a ani raz nezakašle...

zoja
1. okt 2009

sjuzi ten olynth sa uz prestal vraj vyrábat povedali mi to nezávisle v dvoch lekárnach, ja som to nikdy nevyskušala a chcela som kedze ste to tu vsetky propagovali 😀

bubaczik
1. okt 2009

čafte kuriatka 🙂 ja teraz sadla od rana,obedujem,pijem kavu,všetko naraz 😅 Danik spinka,juuj sa tešim,že mu ten buchot nevadi,aj rano potiahol do pol 9,som ho sice musela budiť,lebo som musela isť preč.. včera som bola na rodičku Emme,no po prvy raz som sa pochytila s učitelkou..už som si na nu zuby brusila doost dlho,ale včera ma vytočila do nepričetna 😠 najhoršie na tom je,že každy rodič,čo tam bol,sa stažoval triednej,a ked došla matikarka,tak všetci kušali 😠 tak dufam,že sa niečo zmeni,inak neviem...
sa bavite o oknach,no moje su take špinave,a to som ich v sobotu umyvala,a boh vie,kedy ich zas umyjem,no moje nervy,všade polystyren,špina..ja na okna zatažena,tak neviem,ako to ja prežijem..

inak ak mate stary papier,dajte vedieť,pridem po nho,lebo Emma maju v škole zber,a prvy traja dostanu nejaku odmenu 😀 tak budem teraz papier zbierať 😅

iank Danko mi teraz zaspava s pištolou a s kombinačkami v ruke 😀 pištol na bubaka,čo furt bucha 😀

bubaczik
1. okt 2009

mi ani nehovorte,že olynth už nebudu vyrabať 😠 ako prežijem zimu? 😕

andy Peťko v škole zatial bez problemov 😵 ,nosi mi same 1-tky sem tam 2ku,ale fakt je klud a pohoda 😵 ani decka ho už nezlostia,už aj von mi chodi,totalna zmena nastala 😵 klop klop klop 🙂 je to možno aj tym,že predošla učitelka mala "na haku" všetko,tato je dosť prisna,dosť kriči po detoch 😅 ,podla mna nastolila tam režim,ktory nemali..šak Peťo si polepšil znamky o 100%...uvidime,ako to bude pokračovať nadalej,ja som osobne veelmi spokojna..(aano,ja viem byt aj s niečim spokojna 😀 )
a Danik nam chodi spať ako kedy...niekedy o 8,ale niekedy o 10 😅 ale u nas nič vynimočne,kedže u mna je o 9 večer premavka jak na vaclavaku..vtedy si všetci spomenu,že toto im treba,že su hladny a pod...takže u mna neni tak klasicky klud o tej 8 jak u normalnych ludi 😀

sjuzi
1. okt 2009

No nič baby, tak ja som ten Olynth objednala cez net akurát, rovno 4 balenia, tak snáď dačo dojde... nemajú tam písané, že by nebolo na sklade... tak snáď bude... lebo aj my s mm si to dávame, keď sme chorí... 😉

sjuzi
1. okt 2009

A ešte musím zbehnúť dnes do Maxu, lebo tam som ho tuším naposledy aj kúpila... ako si tak spomínam... 😅

sjuzi
1. okt 2009

Zatiaľ krásavec nekašle, pekne spí... lebo som prala posteľné, tak som mu tam na sušák k posteli jednu perinu vyvesila, nech tam má vlhko v izbičke... 🙂

bubaczik
1. okt 2009

sjuzi hod link nech objednam aj ja

zuzidr
1. okt 2009

bubi no ak by ste chceli kludne dobehnite v sobotu cez deň a ja vám určite nabalím nejaký papier 😀 😀

ja už chcem ísť domov 😠

bubaczik
1. okt 2009

aj ja som objednala,na nete 😕 tak som zvedava 😅

hej hej zuzi,a kolko kg maš? 😀 ne tyy,ale papier 😅

bubulik
1. okt 2009

No tak som do 12 30 stihla uvarit tekvicovu polievku a nakomplet upratat spalnu. Vratane okien, skrine a perin. MM uz frflajuc vyniesol 2 vrecia siat.
Pracka uz ide. Uspala som Hanku, Oliverovi som dala jest a tiez som ho uspala. Tak si idem spravit kavu. MM sa ide uspat sam, ten s tym nema problem. 😀 😀 😀

bubulik
1. okt 2009

Asi si nieco idem precitat. My papier nemame, lebo cela rodina zbiera neteri. Ona kazdy rok odovzda okolo 800 kg. A vzdy nieco doniesie za odmenu. uz kabelku, knihu, plysaka, neviem ake fajnove pera a tak. 😵 😵 😵

bubaczik
1. okt 2009

no sju ajja som tam objednala,dufam,že dojde 😕 ja objednala 5ks 😅 ešte kebyže najdem aspon jeden jediny aj s tym pristojom,tak by sa šikol,bo aj do Peťovej izby 😅 no asi zas obeham lekarne 😖

bubulik,že uspať sam 😀 😀 to je dobreee...asi aj ja sa pojdem ,nejako ma hlava rozbolela,a nikde nikoho do 16tej hodiny 😅

bubaczik
1. okt 2009

že 800kg 😕 my mame zatial iba 200kg,tak budem rada,ked jej toto dokažem poodnašať 😅 ale my to mame so svokrovej roboty 🙂

sjuzi
1. okt 2009

Bubi, my tiež papier neodkladame a nekopíme, časáky, čo prečítam putujú odo mňa mame a ona zase dáva tete a prípadne dám švagrine... Do novín a letákov, čo chodia do schránky šúpem zemáky a zeleninu... takže taaaaak... 😀

zuzidr
1. okt 2009

bubi ved ja by som sa práve opýtala aj svokra či nemá v robote 😅 dnes sa popýtam a dám ti vedieť,ale keby sme to nazbierali už by ste si pre to,museli prásť ne že budem mať plnú chodbu papiera a vy neprídete 😀 😀 😀

bubaczik
1. okt 2009

dobre zuzik,ja sa dnes opytam Emmy,dokedy maju ten zber 🙂 dam dnes vedieť,dufam,že brzdička nezabudne 😒

bubaczik
1. okt 2009

tak zber je do 12-teho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre