• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
No ja sa porúčam, Mimi už je hore... papačko... :wink:
1. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tie naplne stoja to co postovne :confused: to uz co je :rolling_eyes:
inak caute :grinning:
Maju spal skoro 3 hodky, normalne som sa zlakla ze co to, ci sa nezobudi horuci,no ale vyzera fajn tak pojdeme voooooon :slight_smile:
1. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja konečne sadla,mam dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3 hodiny som rysovala Miške vykres,no neviem,čo by robila,keby... Peťo si sklada skrinu,sommu vyhadzala so skrini veci von,ma dobre že nevystrelo,aky bordel on tam dokaže urobiť za dva dni :angry: :cry: neviem,načo mu žehlim a kupujem veci..ked stale odmieta nosiť,čo mu kupime,aj ked si to sam vybere,tolko fakt nadhernych veci ma,aj mikini,aj košele,aj trička,a on si navleče take čo mu kupujem na von... :cry: ked aj Danko bude taky,tak už to neprežijem,nezvladam toto,ich cirkusy s obliekanim..užite si decka,kym su male :wink: potom to budu len nervy a stresy..verte mi :grinning: mala som v plane žehliť pri ordinacii,ale kašlem aj na jedno aj na druhe..vyberem zmrzlinu s mrazaku,natahnem teple ponožky a lahnem pod deku a kuknem odsudene a potom podla programu...jaaaj podte ma niekto polutovať :cry: :grinning:
1. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mne prišla mama,navarila hrniec segedináku,kým som prišla z roboty :grinning: a ja som dorobila ešte palacinky ako dezert :grinning: Ludo uspáva malú :grinning:

malá zajtra zostáva doma,síce jej zázrakom nič neni :confused: neviem čo to teda ráno malo byť :sweat_smile: no už mi povedala že sa bude nudiť ked nejde do škôlky :grinning: :grinning: :grinning: aspom pôjdem skôr do roboty a skôr domov :grinning:

inak bubi tebe aj školopovinné deti chodia tak neskoro spať? :sweat_smile: ked Peťo ešte skrinu upratuje :confused: :grinning:
1. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že teplé ponožky a zmrzlina, :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

caute :slight_smile:
1. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa dnes doobedu boli s iwinkou strihať, velku zmenu jej sice neurobila, ale aj tak je iná, kočica moja. ja som jak vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
poobede sme boli kuk babku, bo sme jej chybali. resp. ivka :grinning:
1. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hnusne bolo zase vonku, kde tu aj sprchlo poobede. zajtra ma pršať, a v sobotu ma byt pekne, tak som zvedava.
zajtra by sme možno išli kuk do deichmanu na nejake boty, ivke. ak vyjde krok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešilo ma, dobru noc :angry:
1. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tuším som tu prvá... xixi

Dnes ideme s Miškom k našim, bo mm ide s kamošom do BB s autom do servisu a kúpiť aj zimné gumy... tak si aj povyrazia.
A sme sa rozhodli, že pôjdeme vláčikom a autobusom k našim, tak Miško sa tu už vytešuje. Vlakom ešte nešiel, len tu vykrikuje: Atobusom, atobusom... :grinning: :grinning: :grinning:
papačko, ozveme sa z BA...
2. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak mne Emma dnes do škôolky išla na doobedie,lebo sa ráno zobudila s hrozným plačom,že ona doma nebude :angry: tak som ju zavliekla s úsmevom do škôlky kedže jej nič nebolo :grinning: ale teda pôjde babka pre nu na obed domov,kedže nám včera poslali domov aj návliečky aj plachtu, ktoré som oprala :grinning:
2. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar zenuse!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak si predstavte, ze moja svokra si zobrala Hanku na 2 dni Wau, wau, wau!!!! :astonished: :astonished: :astonished: Pretoze ona nikdy nemoze tak som bola z toho vyvalena. Boli sme ju vcera vecer zaviest. MM je dnes aj zajtra v robote, lebo nejaky hasici su na majstrovstvach v strihani aut a ostatni zaskakuju. Tak som z toho nadsena. Esteze su cez vikend u nas hody. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem upratat obyvacku. Len ked si prestavim, ze mam povyberat vsetky knihy, tak mi je tazko. Ako oddychovku si dam zehlenie. :grinning: :grinning: :grinning: Inak zase periem. Tento tyzden je to uz aspon 10 ta pracka. Konecne doupratujem a potom sa to zase unormalni. Teda aspon duuuufam. :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste????? :astonished: :astonished: :astonished:
2. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja mam okno umyte, maly je napapany, hra sa s hrazdickou. Ja si este dam druhe a idem na utieranie policiek. Ufffff
2. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi ty si šikovníček :grinning: :grinning:

ja som prišla z obeda a ešte tu musím 4hod. sedieť :angry: :angry: zajtra budem upratovať a poobede mám ísť s Emmkou a kamoškami na kávičku tak sa teším,lebo sme sa dlho nevideli :grinning:
2. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásime sa z Blavy, Miško práve zaspinkal... :wink: Vo vlaku to bol zážitok, sedel v kupé ako 5 peňazí, len sa usmieval a kukali sme ako "bešia domy a stomy"... :grinning:
Idem si dať kafe, o takú hoďku dojde mamča z roboty, tak pokecáme... a chystám sa aj pozreť malému také teplejšie botky, keď už som tu a sebe tiež voľačo... :wink:
2. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubulka ty si iná stíhačka, čo robíš vianočné upratko??? :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ja tiež sa chystám na knižnice v obývke niekedy... :wink:
2. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi príjemné nakupovanie :grinning:
2. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj, diky Zuzi, chcela by som si kúpiť taký dlhý sveter na gombíky al. opasok, sa mi to ľúbi... tak snáď dačo najdem... :wink:
2. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
dnes mal Maju vonku o zabavku postarane, nahanali sme smietiarske auto :grinning: chodilo zbierat smeti po blokoch keby ste nevedeli :grinning: tak sme sa vzdy rychle presunuli k dalsiemu smetiaku a kazdy smetiar mu zamaval a Maju zamaval spat a potom pooool hodinu krical neni neni neni, lebo uz odisli :grinning:
dnes mi druhy krat na obed zaspal sam, bez mojej pritomnosti, len som ho ulozila a odisla uspavat Tomina, joj mohlo by to takto pokracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera vecer nejak nechcel zaspat, MM pri nom lezal az sa nastval a povedal mu ze sa ide najest a Maju ze hmmm a nakoniec zaspinkal sam :slight_smile:
2. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Lily to s tym uspavanim doverne poznam. Aj Hanka stale chce aby sme boli pri nej. Ocko bezi hned, ale ja az ked je nevyhnutne. :grinning: :grinning: :grinning: Predverom vecer som cakala kedy vstane maly a tak som nesla k nej len vykrikovala maminka, maminka..... A zrazu stichla a zaspala. :grinning: :grinning: :grinning:
No ale nie vzdy je to tak.
2. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Knihy uz mam, idem na sklo a hifi.
Inak Sju ja uz potom vianocne upratovanie nerobim. Ja urtatujem na jar a na jesen poriadne a potom mam v pazi. No teda upratujem tak normalne. Mne sa zda uz zima na to, aby som trcala v okne a umyvala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak Andy zaujimalo by ma ci uz mas tu obyvacku a ci je to tak ako si chcela?????? Daj foto nech sa inspirujeme aj my. :wink: :wink: :wink:
2. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sju dobre nakup. Aj ja by som hned isla, ale musim sa ovladnut, lebo budeme mat pomenovanie maleho. A este pride bracho z Londyna a ja som si nakazala veci z nexu za 105 eur. Ale to uz budu pre Jeziska. A pre oboch. Na jar budu fesaci. Inak Bubi chcem sa spytat co Ta stali tu gumacky pre Danka, lebo tam vyjdu na 7 eur????
Tu sa mi to zda neskutocne predrazene ked uz poznam ceny vonku.
2. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidno, ze je vikend a vsetci maju po kope rodinky. my sme nekompleni ( docasne) :grinning: :grinning: :grinning: , tak relaxujem za kompom. Obyvacka dokonale upratana ( dokedy???) , vsetko mi poschlo, tak budem este zehlit a vytepujem gauce. Malinky isiel spat. dufam, ze zase trochu potiahne.
Tak pekny vecer.
2. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, bubulka mna by zaujimalo, odkial maš tolko energie. fascinujuce, jak ta to baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning:
aj k nam by si mohla dojst, očakavam ťa :dizzy_face:
2. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
my uz pozerame Boba :grinning:
noooo fasicnujuce, priam neuveritelne, ja idem prat dnes po 2 tyzdnoch :grinning: to neratam ze som vcera oprala koberceky do kupelky a wc.
dnes idem zaviest Tominovi spanie 2 krat za den, to si uz neoddychnem sama vobec, lebo to bude doobeda a poobede a Majko spi na obed :sweat_smile: no uvidime,cakala som schvalne na vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bubulik ja tiez chodim uspavat az ked je to nevyhnutne :grinning: vcera MM ulozil Majula do postele a hned mu povedal ze sa ide napapat a Maju nesuhlasil dost hlasne tak MM si musel lahnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko aj my sme uz hore. Maly na mna vykrikoval z postielky, ze agu, agu . Tak som mu dala dudel a on ju vyplul a zase agu, agu... Tak som ho zobrala a dala pod hrazdicku. Tak zatial nechce pozerat boba, chce sa len hrat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som uz naranajkovana. Ideme do obchodu, lebo nemam dost cokolady na varenie. A kedze su u nas hody tak dnes peciem. Budem robit 2 zakusky a jedno slane, staci , nie????
Steff az tolko energie nemam, lebo zehlit sa mi uz nechcelo. Tak mi to zostalo na dnes. No ked som doma len s malym tak sa mi zda, ze nic nerobim tak musim si vymyslat aktivity, aby som sa nenudila :grinning: :grinning: :grinning:To vies pri 2 malych detoch si stale vo svungu. Tak aby som z cviku nevysla :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze aby som sa nenudila.....hehe :grinning:
3. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to poznas nie???? Ked si z jednym tak sa skro nudis oproti tomu ked si s dvomi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to s jednym uz ani neviem predstavit :slight_smile: MM isiel s Majulom von,teda ukazuje tam 15 stupnov, dost sa ochladilo ale este stale mame slniecko tak dufam ze az taka zima neni. Tominkovi som zahajila 1 spanok, normalne tu je ticho az sa mi verit nechce :grinning:
pracka doprala, vyvesene, tak popijam cajik a vetram byt.
3. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok