"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
5. okt 2009

a zuzka76 to tu uplne flaka. ved ani nepamatam, kedy som ju tu videla. zuzi, viem že maš čo robit, ale občas by si mohla pisnut 2 vety, ako sa máte, či sa vam dari a pod. 😉

sstefi
5. okt 2009

mmch u dr. bolo vela ludí, už to začína 😝 🙄

sstefi
5. okt 2009

som tu sama?
nič nové, nie? 😠 😀 😀

sstefi
5. okt 2009

asi si venujem stranu, aby ste mali čo čítať pri rannej káve 😎 😀

allisia
autor
5. okt 2009

ahojte, chybala som vam? 😎

u nas sa sirila crevna viroza tak sme po jednom odpadavali a este k tomu musim pisat prace do skoly tak nemam ani troska casu 😝

allisia
autor
5. okt 2009

no docitala som ale vela toho nebolo 😀

u nas vsetko po starom, ocko je prec, cez vikend tu bola svokra a dnes isla premierovo robit opatrovatelku do Rakuska tak som zvedava ako bude zvladat.

Natalka z tej virozy vo stvrtok vrackala celu noc, zaspinkala az o tretej ale na druhy den uz bolo dobre a dospinkala to poobeda bo spala od obeda az do piatej. Oliverko mal zase cely piatok a sobotu hnacky ale uz je dobre. Inak dnes zacal uplne stvornozkovat sikovnicek moj

no a ja som bola v sobotu zurovat bo kamoska oslavovala 25-ku a tak sme sa vyblaznili na diskoteke 😅 po troch rokoch som bola niekde inde v noci ako doma s detmi a to na diskoteke som nebola ani nepamatam, nikdy ma to nelakalo velmi ale teraz bolo supeeeer 🙂

tak bru nocku zelam

allisia
autor
5. okt 2009

juuuuj sstefi prepaaaaaac ze som ti naburala stranu, som si nevsimla ze toto mala byt tvoja 😎

lilyk
5. okt 2009

Oliverkovi prajeme vsetucko najlepsie k 7 vymesiaciku 😵
dobruuuuuuuuuuuuuu 😉

natal
5. okt 2009

Ahojte 🙂
Po dlhej dobe sa ozyvam. Nemam cas na nic. V robote nestiham ist ani na wcko a po veceroch idem spat s malou, co som taka unavena. 😔
Mala kasle. Zajtra s nou ostava segra a ide s nou k dr. Ja nemam sancu stihnut dr, musim do roboty 😝 Dnes v jasliach segre vraveli, ze mali len 5 deti a aj to vsetky kaslu vratane tej mojej. Nemam ako poriesit najblizsie dni. Z roboty odist nemozem teraz, mama je chora, mm v Nemecku. Esteze segra bola ochotna vziat volno. Je mi z toho do revu. Druha kolegyna ma tiez syna choreho, stratila hlas, ale tiez chudatko je v praci, bo inak nejde. Ja som si v piatok chytila v praci zapal mocoveho mechura, no proste uuuzas 🙄 No ale su aj horsie veci.
Citam co mate nove. Tiez nejak malo chodite.
Leila srdecne blahozelam. Maly je rozkosny 😵

sstefi
5. okt 2009

nieee, alli v pohodee 😀

natal
5. okt 2009

Leila to Tomasko bude mat uz rok 😕 Fuuha ale to zbehlo rychlo 😅

sstefi
5. okt 2009

joooj, natal, samé "super" správy, nech sa vam rýchlo obom polepší 😉

sstefi
5. okt 2009

natal, to siasi chcela napisat lylik, však? 😀 🙂

sstefi
5. okt 2009

aj aj som mrkla Leilinho martinka,no další fešačisko na svete 😵 🙂

sstefi
5. okt 2009

alli, no ale uliat si teda mohla, aspon by si sa dezinfikovala, ked vas ten bacil obťažuje. tak oliverkovi nazdravie k 7-ičke 😵

natal
5. okt 2009

diky stefi. Hltam jeden urinal za druhym, tak hadam to rychlo prejde. Mala zatial nekasle zo spanku, tak hadam to nebude take zle. Len ma se.ie, ze si nemozem zobrat teraz volno.

natal
5. okt 2009

jeeezis, fakt som chcela napisat lilyk. Joj ja truba 😀

sstefi
5. okt 2009

ja mam štastie teraz, lebo som mala mat tieto 2smeny na mieste, kde až tak nechybam, lebo nas tam je viac. horšie by bolo, keby som mala ist tam, kde som sama, tak to by asi nešlo 😝

sstefi
5. okt 2009

maš starosti vyše hlavy, tak ti snad odpustí 😀 😉

sstefi
5. okt 2009

ked nie, ja to vybavim 😀

sstefi
5. okt 2009

inak ked si predstavim, že mam 2 deti a chodim do prace, ked su napr. takto chore, no to je ina makačka vyriešiť to 😖 toho sa velmi obavam, ked to raz príde 😅

sstefi
5. okt 2009

mne inak pomaha žensky čaj a urolog. čaj, dam si jeden, ked mam problem a som ok. síce to nemavam často, ale ak nahodou tak to riešim čajom. tabl. som zatial ešt enemala, no a musím dodať, že budem rada, ak ich ani nebudem potrebovať 😅 😝

sstefi
5. okt 2009

ty si ma tu nechala, natal? 😕 😠

natal
5. okt 2009

jaj stefi 😅 No mne staci momentalne riesit jedno chore dieta. Kamoska ma dve a aj to vecne chore. Jej mama kmita jak superman kym ona je v praci. Ale ona ma v pohode robotu.

sstefi
5. okt 2009

klobuk dole, kto to všetko stiha a vie poriešiť. ono kym je babka nablizku, alebo niekto z rodiny, tak to ide, ale ak nie, tak to je fakt blbé

natal
5. okt 2009

debilne lezim a tukam jak datel, ta zato som taka pomala 😝

sstefi
5. okt 2009

tak si sadni a funguj 😎 😀

natal
5. okt 2009

mne doteraz tiez tahala mama sichty ked bolo treba. Len teraz je fajne chora. Minuly tyzden mala 40tky teploty a teraz ma zapal priedusiek. Aj tak zajtra dojde na tri hodiny k malej, sa vystrieda so segrou. Vraj jej je uz lepsie. No ja neviem.

sstefi
5. okt 2009

neboj, zmakne to. no vlastne inu možnosť nemá 😅 😝

allisia
autor
5. okt 2009

dakujem za Oliverka 😵

Natal skore uzdravenie obom 😉

idem spinkat takze bru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre