"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

natal
5. okt 2009

sa mi nechce sediet 😝 😀 asi pojdem spat,bo dajak sa mi oci krizia

sstefi
5. okt 2009

aj ja pojdem, brú noc

andy.a
6. okt 2009

čaute 😎 😎 😎

všetko najlepšie Natal aj malým Natálkam k meninám 😵 😵 😵

a Naty,tebe aj skoré uzdravenie 😉 aj vlastne celej vašej rodine 😕

a poviem vám,pracovať pri jednom malom dieťati je lahoda 😀 😝 😅 keď si tak spomeniem,ako to bolo fajn,kým som mala len jedno 😀 😀 😝
teraz je to oveľaˇťažšie,ale sama som sa hrabala do roboty,takže by som si nemala sťažovať 😝 a momentálne sme v takej situácii,že MM moc toho nezarobí 😒 ☹ skrz krízu nemá žiadnu prácu,žiadne poriadne zákazky 🙄 🙄 🙄 takže robiť musím aspoň ja ...
účasť teda mizivá,baby,hanbite sa 😕 😕 kde ste ?? 😕 😕 😕

pre Bubul: nemáme ešte zariadené,veľa nám toho chýba...aj nábytku,rolldory sme objednávali,čakáme na konfer.stolík,treba kúpiť ešte aj kopec iných veci ...nejdú mi poriadne nahadzovať smajlííky,tak končím,majte sa krásne
😎 😎 😎

janada
6. okt 2009

ahojte,aj ja sa pripájam ku gratuláciám všetkým Natálkam 😵 😵 😵

čo sa chorôb týka nás zatial obchádzajú širokým oblúkom,okrem dajakého sopla raz za polroka 🙂 klop klop klop 🙂 dufam,že pri tom aj zostane

inak sa máme fajn až na tú krízu.S Domčou sem tam zbehneme do MC,sa jej tam veelmi lúbi 🙂 Dnes už odfrčala spať k babke,lebo ja mám nočnú a môj mm výnimočne tiež,len neviem dokedy 😠

janada
6. okt 2009

vo štvrtok idem s malou a mojou mamou a otcom na predlžený víkend do čiech,tak som zvedavá ako to tu bude vyzerať.Peťa povedala,že sa o všetko postará/varenie,nákupy/a v piatok tu bude mať na prespanie zopár spolužiačok a dve sesterky,tak dúfam,že nenájdem kôlničku na drevo.A chlapi idú v sobotu do Blavy na futbal,ak im ovšem dovtedy prídu lístky 😕

sjuzi
6. okt 2009

Tak to je konec tento kôň... 😀 😀 😀

Natálkam všetko naj!!! 😵

lilyk
6. okt 2009

uz ideeee 😀
caute 😉
Natalkam prajeme hlavne vela zdravicka a stasticka a samoska aj Tanicke 🙂 nam sa zatial na kasel osvedcil stoptussin kvapky, Majula z tych sladkych sirupov vzdy drhlo v hrdle takze to bolo este horsie a este som preventivne k tomu davala Stodal 😉

allisia
autor
6. okt 2009

konecne to tu funguje 😠

Zuzkinej Natalke a Natal zelame vsetucko najsamlepsie a nasa Natalka posiela pusinky gratulantom 😎

natal
6. okt 2009

Ahojte 🙂
Dakujem za gratulacie. Samozrejme malym Natalkam zelam vsetko naj naj najlepsie, hlavne zdravie 🙂

Segra dnes bola s malou u dr a mala ma zapal priedusiek, kasle od kedy zalahla. Spat sa jej nechce, klasika, ale rozkaslala sa fajne. Dala jej ATB, dufam, ze raz dva zaberu. No musim ist, nieco mi tam zavyja v spalni 🙂

zuzidr
7. okt 2009

Dobrý deň 😀

Včerajším oslávencom všetko naj a chorým skoré uzdravenie želáme 😀

lilyk
7. okt 2009

ahojte 😉
to ako kde ste 😕 chalani mi spia, Majko s Bobom 😀 ....predvcerom sme isli do Billy a uz maju Mikulasovske veci a ze kalendar Boba, no ja som take nikdy nevidela tak som normalne zvysila hlas ze aha Bob 😅 a Maju hned pribehol a samoska zobral do ruky a uz nepustil...tak teraz s nim spava 😀 este mu da aj dudku podudkovat 😀
rano sme boli na nasej klasickej okruznej prechadzke, vonku teplooooooo, normalne sme sa spotili 😝

sstefi
7. okt 2009

caves 🙂

sstefi
7. okt 2009

aj ja som videla už vianočne ozdoby a pod. 😕 🙄

sstefi
7. okt 2009

tých obchodnikov ani nesere, že midzitým ešte sviečky treba palit 😝 😀

sstefi
7. okt 2009

jééj, natalkam a natalii dodatočne všetko naj k včerajšiemu sviatku 🙂

sstefi
7. okt 2009

mmch moje dieťatko zaspalo včera o 22:58 😕 😲 😅 😕 😠
a vstala v pohode 8:25, šak sa nič nedeje, nie?

a teraz sa jej ani nechce spať, ešte furt vykeciava v postielke. 😠

sstefi
7. okt 2009

tie atb jej asi davaju energiu či čo 😕 😨

sstefi
7. okt 2009

lylik, vrať sa! 😠

sstefi
7. okt 2009

počuješ?! resp. čitaš!? 😀

zuzidr
7. okt 2009

Ahojte,ja brázdim net,chcem malej niečo pekné pokúpiť na zimu,hlavne yetti čižmičky,a také ako chcem na Sk som nevidela a našu velkosť ani na MMB nenašla 😠 našla som niečo podobné ako novinku v nexte,ale nie je to ono 😠

sstef,ešte si tu?

sstefi
7. okt 2009

ano tu som zuzinka moja 😵

sstefi
7. okt 2009

ty si len tak potrebovala vedieť, že som tu, však? 😠 😀

lilyk
7. okt 2009

sstefi 😀 sorry pozerala som Odsudene 😀 a musim ist lebo Tomino by to tu najradsej cele znicil 😝

sstefi
7. okt 2009

no pekne, ešte sa šker 😠 si dala prednost odsudenym ☹ 😀 😀

zuzidr
7. okt 2009

heheh sstefi ale ja som v robote,volala klient,tak som mala povedať:nehnevajte kecám s tetou sstefi???? 😅 😀 😀 😀
neviem čo mám dnes variť 😠

sstefi
7. okt 2009

presne tak zuzi, snad som doležitejšia ako nejak klient, nie? 😎 😀

sstefi
7. okt 2009

ja som prave dovarila, už som si bola nabrať, tak obedujem. bravč.na smotane s krutencami.
nedavno sme mali rizoto, včera špagety, cez vik. sa chystame varit gulaš, tak si vyber zuzi 😀

sjuzi
7. okt 2009

Hellooooooo 😉 🙂

sstefi
7. okt 2009

zase ta niekto otravuje, zuzi? daj to presmerovať na kolegynu 😎 😀

sjuzi
7. okt 2009

Ja som tiež práve dokukala Lily... 😀 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre