"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubble777
7. okt 2009

zas na druhej strane, robila som tie kalendáre pre manželovu stranu a teraz by som mohla pre svojich, nie 😀

sstefi, si spomínala nejaké čižmičky, tak ja som zúfalá, lebo neviem také pekné kúpiť pre Emku, nie žeby neboli, ale ona má takú nožičku, že také elegantné čo sú neobuje ani za svet 😠

sjuzi
7. okt 2009

Sstefi, to sa mi ešte zdá ďaleko...

Ale poviem vám, že minule som si pozerala nejaké fotky a tiež som bulila, že aké som mala malinké bábatko a teraz chlap jak hora... Všetci mu hádajú tak 3 roky... 😕 😅

sstefi
7. okt 2009

ale ak je pri zápise velký záujem, tak by to mohli nejako zabezpečiť, aby dalši šk.rok mohli brat všetky pprihlásené deti, nie? alebo je ich až tak vela vela?

sstefi
7. okt 2009

aj mojej, sjuzi 😅 každý, že prečo ešte nechodí do školky, tak ivka furt na nich, "lebo mam eče len 2 ročky" 😀
vraj aj na vyzerá, aj ked to s niektorymi detmi porovnam, tak poznam 4-ročne dievčatko a je ovela menšie ako ivka 😅 tak to sa až tak neda porovnavat, ale je velká

bubble777
7. okt 2009

tak ja mám škôlku hneď za blokom, a suseda tam robí učiteľku a už nám doniesla žiadosť, že ak chcem aby tam Emka chodila, treba vyplniť a odniesť, lebo majú fúru detí.....

sstefi
7. okt 2009

sjuzi, ver mi, že ani tá škola nie je tak daleko. 😝 😢 ja ju mam hned pod oknami a furt sledujem, že tie deti, čo su teraz prvaci boli v kočikoch ked sme sa tu nastahovali a teraz behaju na šk. dvore 😝

sjuzi
7. okt 2009

No a u Miška aj tie vlasy robia svoje, má teraz fakt také dlhšie kučery, sme ho strihali naposledy možno koncom júna, tak má takú hlavisko... heheeeeee Anjelik s rožkami... 😀

sstefi
7. okt 2009

školky sa porušili a teraz je vela detí a neni ich kam dať, to nikoho nenapadne zase nejaké nové spojazdniť? 😠

sstefi
7. okt 2009

aj tu je vela detí aj všade, dufam, že to bude bez problemov, bo ma šlahne.

sjuzi
7. okt 2009

Joooj, Megi, aj ja chcem takú susedu... Ja sa tam tiež chystám pozrieť skôr než v marci... tak o mesiac pôjdem na skusy a hotovo... 😉

sstefi
7. okt 2009

bublinka kde maš album? 😕

sjuzi
7. okt 2009

Ja si tiež myslím, že by to mohli zase pootvárať... šak mnohé staré škôlky teraz slúžia ako autoškoly a neviem čo všetko. A myslím, že i pedagógov, čo by sa mohli uplatniť (síce v štátnej neviem, za aké peniaze) je dosť... 😉

bubble777
7. okt 2009

nemám.....tie staré som zrušila a chcem urobiť nový, ale akosi sa neviem k tomu dotrepať 😒

sjuzi
7. okt 2009

Ani ja nemám... mala by som dačo popridávať... 😉
Bublinka má ako ja na fcbku...

sstefi
7. okt 2009

aha, nejak som nepostrehla, že ani ty nemáš sju, 😕

bubble777
7. okt 2009

áno, sstefi vidíš, pozri tam, ale tam tiež som už dávno nič nepridala 😝

sjuzi
7. okt 2009

http://www.bata.sk/artikel/72681

Mne sa tieto celkom pozdávajú, ale u nás v TT asi u batiaka bude bieda... 😝

sjuzi
7. okt 2009

Možno objednám, šak že 30 dní záruka na vrátenie v predajniach Baťa... tak možno skúsim... musím mu ešte premerať nožku... Takéto bubble gummersky mal už viaceré a vždy mu dobre sadli... 😉
A aj sebe idem kuknúť dačo. 😎

sstefi
7. okt 2009

mrkla som tie zo szoboszlo, suprove, deturence nemaju chybu, a je tam pekne 😵

bubble777
7. okt 2009

díky sstef, ináč je tam fakt super.....sjuzi, sú fajn, aj cena dobrá....a bubble gummersky máme aj my a tiež na nich nemôžem nič povedať.....

bubble777
7. okt 2009

no moja láska je už hore, tak sa s vami lúčim a dúfam, že do skorého "písania"....papa

sstefi
7. okt 2009

bubble a tá kuchynka emmku aj baví? rada sa s nou hrá?

sstefi
7. okt 2009

tie emkine veteťacke usmevy a spokojné kdichtíky nemaju chybu, ste kočky. 😵 🙂

sjuzi
7. okt 2009

Miška kuchynka baví, keď sa u niekoho má možnosť pohrať... 😀 😀

sjuzi
7. okt 2009

Veru Emka vyzerá taká pohoďáčka... 😉

sstefi
7. okt 2009

moja iwinka je hore, tak padam p apa 🙂

sjuzi
7. okt 2009

papaaaaaaaaaaa 😉

bubble777
8. okt 2009

Dobré ránko maminky 😉 Idem si zaliať kávičku, tak dúfam, že sa niekto pridá....dnes má byť vraj krásny "letný" deň,tak som veeeeľmi zvedavá 😕

bubble777
8. okt 2009

sjuzi a sstefi ďakujem....Emka ani zďaaaaleka není pohoďáčka je to také naše živé striebro 😀 😀 😀 a kuchynka je fajn, akurát, že niekedy má pocit, že ju musí rozobrať 😝 ono je to tak ako pri ostatných hračkách, niekedy sa s ňou hrá v kuse a inokedy o ňu "nezakopne" aj týždeň 😒

bubaczik
8. okt 2009

čafte herečky 😵 nestiham,nečitam,len sa ozyvam,že žijem 🙂 možno poobede bude viac času..&natalkam všetko naj naj naj a veeelke cmukes od nas 🙂 no čas na net vypršal,odchadzam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre