"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
9. okt 2009

Ahojte,ja som prišla z roboty,Emmka tu mala kamošku zo škôlky 😀 upiekla som morčacie stehná s ryžou a šalát k tomu,zakúrila som v krbe 😀

tatina máme ešte v robote 😠 s Emmkou sme si spravili čajík a pozeráme krtka 😀

lilyk
10. okt 2009

caute 😉
u nas prsi, MM sa bol ostrihat tak sa nasa prechadzka aj zacala aj skoncila 😝

allisia
autor
11. okt 2009

ahojteeee 😀

mala som nestihacky ale mm je na ceste o Afriky tak po veceroch mozem samotu zabijat na konovi a pri pisani bakalarky 😝
Zima je tu jak v psinci, vonku prsi to dnes osediviem doma bo decka su jak z divych vajec 🙄

idem vymyslat nejaky program, inak Lily budeme 2 tyzdne v blave kym bude mm prec tak ked sa unormalni pocko by sme mohli dakam vybehnut 😉

peknu nedelu prajem

bubulik
11. okt 2009

Caute baby, kedze leje ako zkrhly tak sme prisli domov uz vcera, lebo sediet vnutri v dome tak to mozeme aj tu. Aspon mi huci pracka 😀 😀 😀 😀
Uz sme bez dudalicky aj my. Ked sme prisli k nasim tak som Hanke povedala, ze som zabudla dudalicku. A ona ju chvilu vypytovala, ale potom zaspala. Teraz ked sme prisli domov, tak som jej povedala, ze tu volakto bol a zobral si ju. A asi to boli smetiari. Tak je celkom spokojna. A sme 4. den bez nej. Tak sa fakt tesim. 😵 😵 😵 😵

bubulik
11. okt 2009

Sju co sa tyka toho bitia, tak je to trosku menej, ale je to stale. Teraz zabrda hlavne do takych vodcovskych typov. Proste neznesie konkurenciu.
A tiez ked ide okolo nas niekto, tak sa zazenie a chce ho akoze poslat dalej, tak ze by ho najradsej potlacila. Ale vacsinou to nestihne, tak sa nemusim ludom ospravedlnovat. 😝 Inak ked to nikomu neublizuje, tak sa robim, ze to nevidim, lebo sa mi zda, ze ked ju na nieco upozornim, tak to robi na just.

lilyk
11. okt 2009

ahojte 😉
u nas sa vycasilo, slniecko vyliezlo, tak som rychle vyslala MM s Majkom a gumakmi von nech sa vyclapkaju do sytosti 😀
my mame dnes na vyber, vypr.karfiol alebo segedin tak nisto pisto nerobim 😀
Alli uz sa tesiiiiiiiiiiime 🙂

sjuzi
11. okt 2009

Hello, aj tu sa celkom opeknilo... ale fúka taký studenší vietor... brrrr. Včera sme boli u svokrovcov, navarila som komplet menu, napiekla buchty, bola vyhlásená za nevestu roka... 😀 😀 😀 a potom sme hrali karty až do večera, Miško sa hral s autobusmi a legom a celou igelitkou autíčiek, čo má u nich po mm... 😅

Akurát smažím šnicle a Miško s ocinkom sú vonku a asi šli aj na vláčik do Maxu... 😉

sjuzi
11. okt 2009

btw Zuzidr, ten nábytok, čo si tu dala je supiš... My akurát chceme vymeniť sedačku, lebo táto, čo tu bola po býv.majiteľoch (nechali nám tu komplet nábytok a gauč v obývke, dokonca i telku... hehe), tak je už celý dotrhaný.
My si ideme objednať odtiaľto.
http://www.remarkinterier.sk/
To je tá predajňa v Maxe, kam som poslala aj Andy, no... nám sa páčia tie sedačky z ekokože a majú ich aj asi 3 naši známi už min. 3-4 roky a sú spokojní... 😉
Kožu nechcem ani vidieť, lebo táto naša je celá dopukaná, dotrhaná, Miško síce tomu značne napomohol svojimi prštekmi... 😅 😅

sjuzi
11. okt 2009

Bubulik, tak to si ma nepotešila, to ju drží už dlho, ale zase si môžme byť isté, že naše deti sa v kolektíve nestratia... 😅 😅

andy.a
11. okt 2009

čaute 😎 😎 😎

Sju,aj my sme mali šnicle 😝 malý ešte dojedá 😉

z ekokože sme mali tiež sedačku,Sju,aj teraz sme chceli...ale všade predávali/aj v spomínanom Maxe/ len celé zostavy gauč + 2 kreslá...alebo obrovské rohové...a to už nechceme,to by nám zaplnilo celú obývku 😕 😝
a farbu červenú...tiež nikde nemali...teraz je tých "umelých koží" veľa druhov..ekokoža,nejaká teflónová "koža" atď.... 😕

tá naša bývalá sedačka z ekokože bola fajn,kým sa k nej nedostali mačky a decká...to už potom ostala len látková podšívka,tú "kožu" úplne ošklbali a aj vzadu+po bokoch otrhali,čo sa dalo,takže ostalo len torzo 😝

v Remarku/čo si dala link/ máme objednané rolldory do obývačky 😉

dudku asi bude mať krpatá ešte dlho 😝 😀 v piatok cez Superstar/už spala/ zrazu hrozný rev v spálni a to ona zliezla z posteľky a za postieľkou hľadala spadnuté dudky/ musí mať jednu v ústach a cca po 2 aj viac v každej ruke,inak nezaspí/..v spacom vaku sa tam trepala a len v takom slabunkom svetle,čo máme celú noc zapnuté 😕 🙄 mohla sa potknúť a dobre buchnúť 🙄 🙄 😒

inak,ešte stále nám nekúria 😕 😕 😖 😠

ktosi mi vravel,že v týždni sa má nejako brutál ochladiť,že aj sneh 😕 😕 😕 😨

tak páčko a pekný zvyšok víkendu ešte želám 🙂 😉 😎 😎

sstefi
11. okt 2009

prvááá 🙄 😝 😀

sstefi
11. okt 2009

ani teraz tu nikoho niet? hmmm 😕 😲 😀 😀 😀

mamacat
11. okt 2009

cau sstefi 😉

vidim ze ste tu trochu pisali o cumloch. my sme uz tiez bez neho. pred 3-mi mesiacmi som zacala nastrihavat, a na zaciatku to vobec nefungovalo. uz som si myslela ze kvoli tomu mala prestane cez den spavat, tak ju to hnevalo. tak som ju nechala s tym nastrihnutym cumlom tak (ved spanok je dolezitejsi 😉 ) ona si zvykla a chvilu ho teda pouzivala tak s dierkou. potom ten cumel zacal smrdiet 😝 a ona si ho dobrovolne nedavala uz do ust len ho chcela mat v ruke pri spani. nakoniec skoncil na policke iba zabudnuty. tak som navrhla ze ho vyhodime. tak ho sama zobrala ku kosu a tam po chvilke vahania ho pekne vyhodila. az mi bolo na chvilu luto ze je koniec ery cumlovania 😢 🙂 z maleho babatka je velka slecna. ale som rada ze to mame za sebou. teraz dufajme nebude ziarlit na maleho (ked uvidi cely ten arzenal cumlov ktory mam prenho nachystany) 😉

lilyk
12. okt 2009

dobre ranko 😉
u nas skaredo,prsiiii 😖
ze arzenal cumlov 😀

bubble777
12. okt 2009

Dobré ránko 😉 Aj u nás je škaredo a tuším každú chvíľu sprchne, veď už "dávno" nepršalo 😝 😠

jej, mamacat to už 37. tt 😕 no pekne ti to ubieha....čoskoro už budete štyria 😉 😵

my sme sa dudky zbavili na dovolenke, keď ju vyhodila Emka z kočiara, tak som to hneď využila, že no už není dudka a stále keď sa pýtala na ňu, tak som argumentovala tým, že si ju sama vyhodila, že jej ju už netreba...samozrejme asi prvé 3 dni boli kritické, ale potom to bolo už fajn.... 😵

bubble777
12. okt 2009

Idem si dať kávičku, lebo už je tak akurát vychladená pre mňa 🙂 variť dnes nemusím, lebo je zo včera. Ešte šťastie, lebo dnes to vyzerá na taký lenivý deň 😝

janada
12. okt 2009

ahojte,tak sa hlásim z predlženého víkendu v CZ.Bolo výborne,malá si to užila na koňoch,kolotoči,súťažila a vyhrala kopu sladkostí,videla obrovský ohňostroj 😵 😵

No a ked sme prišli domov,zažila som obrovský šok 😉

zuzidr
12. okt 2009

Ahojte,my sme mali pekný víkend,v sobotu som upratovala a potom sme boli na futbale v PN 😅 a v nedelu sme od rána boli u našich tak sa EMmka hrala celý deň so synovcom,ten bude mať o týždeň rok,no uteká to 😀 😀 😀 a dnes ráno MM zaspal do roboty a bolo to šťastie v nešťastí,lebo ked sme boli obaja v kúpelni tak mi prišlo zle,a Mm si to všimol,tak ma posadil na zem a dal mi vodu,úplne sa mi klepalo telo a a mala som pred očami čierne kruhy a oblial ma studený pot 😠 😠 😠 no blbo mi bolo 😠

potom to asi za 15min. prešlo tak sme obliekli malú a išli do škôlky,už som v robote,je mi lepšie ale nieje to bohvie čo.... 😒

janada
12. okt 2009

zuzi asi nízky TK? 😕

janada
12. okt 2009

ja odkedy berem lieky na štítnu žlazu tak je mi super,TK mi už neskáče,nie som stále ochrápaná.V piatok idem na kontrolu,tak som zvedavá na výsledky,minulý týždeň dom si robila odbery.

zuzidr
12. okt 2009

janda asi hej,už včera večer mi bolo blbo,som mala pocit že mi hlavu roztrhne,išla som skoro s malou spať,ale ráno bolo ešte horšie,teraz je už celkom dobre,ale stále som neni vo svojej koži 😀

sstefi
12. okt 2009

caves, jej mamacat, ved ty už čochvila rodíš 😕 no toto, ja ten čas normalne niekedy nechapem 😅 😵

janada, aké prekvapenie ťa čakalo doma? napiš, bo mi bok vyrazí od zvedavosti 😝 🙂 nieže sa teraz týžden neukašeš 😠 😀

sstefi
12. okt 2009

zuzi, alebo ste si na 3.výročie zopakovali oné 😵 🙂

sstefi
12. okt 2009

tešilo ma, dovidenia ☹ 😖

lilyk
12. okt 2009

caute 😉
u nas teda prestalo prsat ale fuciiii o dusu..no jedno lepsie nez druhe...som zvedava kedze sme neboli vonku ci vobec Maju pojde spat 😅
aj mne vyvali bok..ake prekvapko 😕

bubulik
12. okt 2009

Caute zenuse,
tak my sme dnes doma sami. Ocko zaraba. Ale zatial sa celkom da. Hanka sa hrala ( teda vysypala vsetky hracky ) a ja som pri nej zehlila. Vcera som oprala 5 praciek. Asi este 2 sa nestihli vcera ususit. Malinky spinkal, potom bol trochu s nami a spi zase. 😎 😉

bubulik
12. okt 2009

Uz sme po obede. Pojdem dat do poriadku kuchynu. Malej som pustila minimax a kedze ho dlhsie nepozerala, tak ju to bavi.
A o polnoci sa zobudila s velkym placom, ze chce cikat. tak sme ju dali. Hned zaspala a rano bola plienka sucha. Tak super. hadam to bude castejsie a budeme moct zrusit aj plienky v noci. Potom z nej uz bude fakt velka slecna a nie babatko. Ale vsetko sa raz skonci, nie?????

bubulik
12. okt 2009

Inak Janada aj mne vyvali bok od zvedavosti, tak napis, lebo budeme vsetky krive. 😀 😀 😀 😀
Co Ti manzel pripravil nejaku romantiku, alebo, co?????

bubulik
12. okt 2009

Pozeram Lily, ze uz budete mat rok. 😲 😲 😲 Este sin pamatam ako si pisala, ze Ta pobolievaju krize a potom ako ste ledva stihli dom nemocnice dobehnut. A uz je to rok 😲 😲 😉 😵

bubulik
12. okt 2009

A Mamacat tiez, nedavno povedala, ze budu mat druhe baby a hop. Uz bude s nimi. Aj Leila. No proste fakt cas leti ako blaznivy:::::::........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre