• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Ahojte,no sstefi aj mna napadlo že či niesom v tom????aj včera mi bolo zle,dnes som skoro odpadla,ale tu je aj ten problém,že som v polovičke brani HAK a v noci som začala krvácať....slabšie ako krámy,ale intimku mám stále špinavú :sweat_smile: :zipper_mouth:

a bola som na obede, a je mi zle nanovo :angry:
12. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som späť :slight_smile:

aké prekvapko?uplné nová novučičká obývačková stena,všetko komplet poukladané a ešte aj fotky dali zarámovať a poukladali do poličiek a nejaké kvetinky no super.A všetko to bolo nápad mojej dcéry,aj sa podielala na financovaní.To ma aj trochu mrzí,lebo celé leto skoro od rána do večera robila a miesto na seba vrazila to pre mňa :pensive: :slight_smile: Ale teším sa,ja jej to vynahradím ináč :slight_smile:
12. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janada máš skelú dcérku,fakt pekné...hod nejaké foto novej obývky,nech sa pokocháme :grinning:
12. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
tak u nas sa spi, no tesim, myslela som ze ani sa nebude :wink:
Bubulik noooooooooooo v sobotu mame ze 1 rok :confused: :sweat_smile: :dizzy_face: zacinam mat nostalgicke spomienky ale nie moc pekne :grinning: kedze Tomino prevrestal 3 mesiace a Majko plakal lebo chcel byt na rukach ( co unho nikdy nebolo zvykom) tak si vychutnavam kazducky neumrncany den :dizzy_face:
dufam ze poobede sa bude dat vybehnut von,vyzera to celkom nadejne :slight_smile:
janada super, ja som v tomto bola podobna, bolo mi jedno ako tvrdo som brigadovala, ked som chcela tak som mamine aj za posledne 3 Kcs kupila hrebicek :grinning: vedela som ze mi ich aj tak vrati :dizzy_face: teda ale novu obyvku tak tolko som nikdy nezarobila...paraaaaada :slight_smile: ja som raz z nudy poprehadzovala obyvku, mame sa to pacilo ale neverila ze som to sama spravila :grinning:
12. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nehovorte že ste všetky vonku a nemáte na kona čas v takomto počku :angry: :grinning: ja pádim z roboty domov :grinning:
12. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer....práve som si dala neskorú večeru a mám pocit, že prasknem - no bolo mi to treba :angry: :angry: :angry: , musím to nejak predýchať, lebo ani ľahnúť nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akosi pusto tu dnes bolo, asi maminky spali aj s detičkami v takom počasí...naša Emi sa s tým spánkom dnes nepretrhla :unamused:
12. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak nikto tu nedošiel, tak padám pomaličky aj ja....papa :wink:
12. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, dojdem, som v šoku, že tu niekto je a nakoniec sme sa minuli? nieeeeeeee
12. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow janada, tak to muselo byť úžasné prekvapko, zlaté deti :dizzy_face: :slight_smile:
choď aj na buduci vikend niekam :dizzy_face: :grinning:
12. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr, alebo žeby ťa zase žaludok začal hnevať :frowning2: ? tak to radšej nech si v tom. :wink:
12. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: No dnes už frčím hneď od rána, bráško doniesol neter na "stráženie" , tak máme veselo, ale ona je už väčšia, tak sa aspoň s Emkou troška zabavia, keď už von sa nedá ísť :frowning2:
13. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idem si dať potrebnú dávku kofeínu, nech trocha ožijem :unamused:
13. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Guten Morgen :dizzy_face:
13. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janada krasne gesto od dcerky :dizzy_face:
Zuzidr bolesti nech rychlo zmiznu, tfu, tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem ranajkovat a potom hajde von kym neprsi ale je tam riadna kosa :unamused:
Natalka je tento tyzden na prazdninach tak bacujeme sami s Olim :slight_smile: a ja mam poslednuuuu jazdu zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zajtra podvecer vsetci z cesty :grinning:
13. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nespite uz tolko :angry: :grinning:
13. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak ja mam dilemu ci von ci nie, hnusne fuciiii ale zatial neprsi..no ale zase ked pozeram na tu ciernu oblohu z lesov tak mam dost...tak neviim :unamused:
13. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa prave Majula pytala ci ideme von, ze nie a pytam sa ze co budeme doma robit a Maju ze ham ham :grinning:
13. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lily Majulko aky zlaty :grinning: aj my ideme teraz ham ham a potom von pospinkat :wink:
13. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja tu aj som, ale vyrábam tie kalendáre, tak mám free time vyplený... papaaaa :wink: :wink:
13. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak som dofrčla z práce a u nás sa usilovne búva :dizzy_face:

baby čo robíte,však vonku je hnusne a vy nikde :confused:
13. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nejaké fotky som porobila, Miško ešte vyspáva, mm pečiem práve rebierka... (doniesol mi ich práve kamarát, že mu ich sľúbil, len sa to vybralo z obalu na plech a peče sa to, tak super... akurát, že ja také nejem... tak som zvedavá, kto to všetko poje)... :sweat_smile: :grinning:
13. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mali by sme sa ísť pohrať ku kamoške, tak sa teším, že pokecáme a deti sa pohrajkajú... Veď najlepšie hračky sú cudzie hračky, že... :wink:
13. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bry vecer, ja si idem dat horuci caj lebo som sa dnes s malym prechadzala styri hodiny v tom dazdi bo pekne spinkal a nemala som ho ako odtrepat dnu bo niest kocik tri poschodia by sa urcite zobudil tak sme boli vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem kukat ordinejsn
13. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
14. okt 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face: lilyk aká stručná :wink: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko... :wink: :slight_smile:
14. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubaczik tu dávno nebola... :frowning2:
14. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes nevarím, pôjdeme sa asi prevetrať s Miškom do Arkádie do guličiek...poobede prevezme štafetu ocinko a ja idem cvičiť... toť plán dnešného dňa... :sweat_smile: :grinning:
14. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nevarím nanajvýš polievku a od včera sa zvýšili palacinky, tak je vyriešené....no sjuzi všetko vyriešené, aspoň sa nebudete nudiť :wink:
14. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok