"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
12. okt 2009

Ahojte,no sstefi aj mna napadlo že či niesom v tom????aj včera mi bolo zle,dnes som skoro odpadla,ale tu je aj ten problém,že som v polovičke brani HAK a v noci som začala krvácať....slabšie ako krámy,ale intimku mám stále špinavú 😅 🤐

a bola som na obede, a je mi zle nanovo 😠

janada
12. okt 2009

no už som späť 🙂

aké prekvapko?uplné nová novučičká obývačková stena,všetko komplet poukladané a ešte aj fotky dali zarámovať a poukladali do poličiek a nejaké kvetinky no super.A všetko to bolo nápad mojej dcéry,aj sa podielala na financovaní.To ma aj trochu mrzí,lebo celé leto skoro od rána do večera robila a miesto na seba vrazila to pre mňa 😔 🙂 Ale teším sa,ja jej to vynahradím ináč 🙂

zuzidr
12. okt 2009

Janada máš skelú dcérku,fakt pekné...hod nejaké foto novej obývky,nech sa pokocháme 😀

lilyk
12. okt 2009

caute 😉
tak u nas sa spi, no tesim, myslela som ze ani sa nebude 😉
Bubulik noooooooooooo v sobotu mame ze 1 rok 😕 😅 😵 zacinam mat nostalgicke spomienky ale nie moc pekne 😀 kedze Tomino prevrestal 3 mesiace a Majko plakal lebo chcel byt na rukach ( co unho nikdy nebolo zvykom) tak si vychutnavam kazducky neumrncany den 😵
dufam ze poobede sa bude dat vybehnut von,vyzera to celkom nadejne 🙂
janada super, ja som v tomto bola podobna, bolo mi jedno ako tvrdo som brigadovala, ked som chcela tak som mamine aj za posledne 3 Kcs kupila hrebicek 😀 vedela som ze mi ich aj tak vrati 😵 teda ale novu obyvku tak tolko som nikdy nezarobila...paraaaaada 🙂 ja som raz z nudy poprehadzovala obyvku, mame sa to pacilo ale neverila ze som to sama spravila 😀

zuzidr
12. okt 2009

No nehovorte že ste všetky vonku a nemáte na kona čas v takomto počku 😠 😀 ja pádim z roboty domov 😀

bubble777
12. okt 2009

Dobrý večer....práve som si dala neskorú večeru a mám pocit, že prasknem - no bolo mi to treba 😠 😠 😠 , musím to nejak predýchať, lebo ani ľahnúť nevládzem 😝

bubble777
12. okt 2009

Akosi pusto tu dnes bolo, asi maminky spali aj s detičkami v takom počasí...naša Emi sa s tým spánkom dnes nepretrhla 😒

bubble777
12. okt 2009

hmm, tak nikto tu nedošiel, tak padám pomaličky aj ja....papa 😉

sstefi
12. okt 2009

no super, dojdem, som v šoku, že tu niekto je a nakoniec sme sa minuli? nieeeeeeee

sstefi
12. okt 2009

wow janada, tak to muselo byť úžasné prekvapko, zlaté deti 😵 🙂
choď aj na buduci vikend niekam 😵 😀

sstefi
12. okt 2009

zuzidr, alebo žeby ťa zase žaludok začal hnevať ☹ ? tak to radšej nech si v tom. 😉

bubble777
13. okt 2009

Dobré ránko 😉 No dnes už frčím hneď od rána, bráško doniesol neter na "stráženie" , tak máme veselo, ale ona je už väčšia, tak sa aspoň s Emkou troška zabavia, keď už von sa nedá ísť ☹

bubble777
13. okt 2009

A idem si dať potrebnú dávku kofeínu, nech trocha ožijem 😒

allisia
autor
13. okt 2009

Guten Morgen 😵

allisia
autor
13. okt 2009

Janada krasne gesto od dcerky 😵
Zuzidr bolesti nech rychlo zmiznu, tfu, tfuj 😝

idem ranajkovat a potom hajde von kym neprsi ale je tam riadna kosa 😒
Natalka je tento tyzden na prazdninach tak bacujeme sami s Olim 🙂 a ja mam poslednuuuu jazdu zajtra 😝 takze zajtra podvecer vsetci z cesty 😀

allisia
autor
13. okt 2009

nespite uz tolko 😠 😀

lilyk
13. okt 2009

ahojte 😉
tak ja mam dilemu ci von ci nie, hnusne fuciiii ale zatial neprsi..no ale zase ked pozeram na tu ciernu oblohu z lesov tak mam dost...tak neviim 😒

lilyk
13. okt 2009

tak som sa prave Majula pytala ci ideme von, ze nie a pytam sa ze co budeme doma robit a Maju ze ham ham 😀

allisia
autor
13. okt 2009

lily Majulko aky zlaty 😀 aj my ideme teraz ham ham a potom von pospinkat 😉

sjuzi
13. okt 2009

Ahojte, ja tu aj som, ale vyrábam tie kalendáre, tak mám free time vyplený... papaaaa 😉 😉

janada
13. okt 2009

ahojte,tak som dofrčla z práce a u nás sa usilovne búva 😵

baby čo robíte,však vonku je hnusne a vy nikde 😕

sjuzi
13. okt 2009

Tak nejaké fotky som porobila, Miško ešte vyspáva, mm pečiem práve rebierka... (doniesol mi ich práve kamarát, že mu ich sľúbil, len sa to vybralo z obalu na plech a peče sa to, tak super... akurát, že ja také nejem... tak som zvedavá, kto to všetko poje)... 😅 😀

sjuzi
13. okt 2009

A mali by sme sa ísť pohrať ku kamoške, tak sa teším, že pokecáme a deti sa pohrajkajú... Veď najlepšie hračky sú cudzie hračky, že... 😉

allisia
autor
13. okt 2009

bry vecer, ja si idem dat horuci caj lebo som sa dnes s malym prechadzala styri hodiny v tom dazdi bo pekne spinkal a nemala som ho ako odtrepat dnu bo niest kocik tri poschodia by sa urcite zobudil tak sme boli vonku 😝

idem kukat ordinejsn

lilyk
14. okt 2009

dobre ranko 🙂

bubble777
14. okt 2009

Dobré ránko 😵 lilyk aká stručná 😉 😵

sjuzi
14. okt 2009

Bré ránko... 😉 🙂

sjuzi
14. okt 2009

Bubaczik tu dávno nebola... ☹

sjuzi
14. okt 2009

Dnes nevarím, pôjdeme sa asi prevetrať s Miškom do Arkádie do guličiek...poobede prevezme štafetu ocinko a ja idem cvičiť... toť plán dnešného dňa... 😅 😀

bubble777
14. okt 2009

Ani ja nevarím nanajvýš polievku a od včera sa zvýšili palacinky, tak je vyriešené....no sjuzi všetko vyriešené, aspoň sa nebudete nudiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre