"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
15. okt 2009

Ja ešte budem naháňať nejaké rukavičky... ale neviem, či už mu mám pozerať prstačky... palčáky už ani jedny mu neni sú dobré... 😅

sstefi
15. okt 2009

my sme mali také prsťačky už min. rok, ale len tie "látkové" tenké, nie tie šuštiakové, či aké 😝 🙂

sjuzi
15. okt 2009

No, šak ruka mu už podrástla trošičku, tak snáď by sa to dalo obliecť... ale zase Miško je extrémny NERÁDOBLIEKAČ, tak možno si na seba len búdu ušijem... 😀

sstefi
15. okt 2009

hladam na mmb čo uvarit, niečo bez masa a rýchle, ale ku všetkemu mi doma niečo chyba 😠

sstefi
15. okt 2009

ivka je len ZDRHAčKA-NEOBLIEKAčKA 😝 😀

sstefi
15. okt 2009

ona ma z toho srandu, ked mi zdrha, ked ju chcem obliect. ked ma super naladu, tak chce sama všetko 😠

sstefi
15. okt 2009

fuj, zase vonku leje 🙄

sjuzi
15. okt 2009

To s tým varením poznám, ja som preto dnes robila fazuľovku a lievance, lebo ninčen zemáky, ryža, musím ísť na nákupisko... 😝

sstefi
15. okt 2009

a nech mi niekto vraví, ž enie je dobré nakupovat vo velkom, akože čo vidiš a potrebuješ. na nepochopim, ako sa to dá., ved potom by som v živote nevarila nič len tak, že si zmyslím, teda bez toho aby som šla do obchodu 😕

sjuzi
15. okt 2009

No presne. Ale ja chodievam aj tak skoro každé ráno do obchodu tu pod nami na čerstvé pečivo... 😉

natal
15. okt 2009

Caute 🙂

sjuzi
15. okt 2009

Ahooooooooooooooj Nati! Tak čo, už sa to zlepšuje? Už ste zdravé?

sstefi
15. okt 2009

jej čau akurat na teba som myslela, je ešte v KE to doprav. obmedzenie nad jazerom? vraj už skončili ale na nete pišu že do 20.10.

sstefi
15. okt 2009

hmm, asi už nezistím , že si ešte tu natal? ☹

natal
15. okt 2009

Chore sme doma. Obe soplosime a kasleme plus mam zapal mocoveho m. 😝 Som bola dnes s malou u dr a dr povedala, ze okrem toho, ze ma sopliky jej nic nie je a ze priedusky ma ok 😕 Popritom mala tak kasle. Vraj uz v pondelok moze do jasli 😕 Ako nebolo by zle kebyze to vyslo, lebo nemam nikoho na buduci tyzden k malej. A vlastne ani na zajtra. Este som nevymyslela, ze jak to poriesim zajtra.

Pozeram, ze ste sa bavili o botach. Tak my sme boli dnes kupovat a vobec uz nemali 24. Vraj som prisla neskoro. Tak som jej kupila 23 take peknucke cizmicky 🙂 A snehule asi pojdem omrknut do Optimy.

sjuzi
15. okt 2009

Nati, šak napíš, jak sa máte? Pliiiiiiiiiiiiiiis 😵

natal
15. okt 2009

stefi 🙂 Most uz je spojazdneny. Taze zapchy su naspat v ramci sidliska 😀 😝

sjuzi
15. okt 2009

Booože že 23... to len môj chlapčisko má také veľké hnáty?? 😕

sstefi
15. okt 2009

joooj, super si ma potešila, možno ked ivka vstane tak sa tam vyberieme, no uvidim

dakujem

sjuzi
15. okt 2009

Nati, tak vidím, že ste si tie choroby pekne "užili", no snáď bude lepšie...
My teraz chodíme stále medzi škôlkarov, včera bola u nás kamoška s dvojičkami - chalanmi, predvčerom sme sa boli zase hrať u druhej, čo má už malú tiež v škôlke... tak dúfam, že tiež dačo čoskoro chytíme... ale zase snáď si tú imunitu posilní moje kuriatko... 😅

sstefi
15. okt 2009

sju aj my sme kupovali 26 snehule. min. 25 nam treba už z akejkolvek obuvi 😅

natal
15. okt 2009

no teraz ma 24ky, ale tieto topanocky boli rovnako velke ako 24ky, aj pekne jej sedeli na nozicke. Mozno ich bude mat len do decembra, uvidime, ale 25 su jej obrovske. Doma mame uz 3 topanky 25ky co podostavala a su jej obrovskeeeeee

sstefi
15. okt 2009

natal, tak to je na figu ked ste obe choré. nezavídím a dufam, že budete čoskoro ok a veeeelmi dlho budete obe zdravé 😉 😎

natal
15. okt 2009

Skoda, ze sme chore ☹ Ste sa mohli s Ivkou zastavit. Ty na kavu a mala na caj 🙂

sstefi
15. okt 2009

inak premna je taky stres vyberat jej boty. hlavne taketo ako čižmy. furt sa bojim, aby neboli malé, ale ani velké. aby boli take idealne, ona pritom lieta ako besná, tak spekulujem až som došpelkulovala jak teraz.

neviem, či sa to niekedy zmení, ale zatial som z kupovania topanok pre ivku furt mimo 😖 😀

sjuzi
15. okt 2009

No Miško nosil 24ky na jar, v lete už 25ky... teraz má 26tky Nike botasky, ale tie sú menšie. No ale už som mu radšej kúpila väčšie trošku, veď tam je to len o pol cm... rozdiel a keď sa priráta hrubá ponožka nebodaj...

natal
15. okt 2009

Diky stefi, bodaj by si mala pravdu. Uz ma to nebavi. Cely september som bola chora a teraz zas. Beriem uz tretie atb 😝
To uz take velke boty kupujete 😕 Fiiha. Zeby zdedila mala po mne take male nozky? Ja teraz nosim lodicky trojky a botasky stvorky.

sjuzi
15. okt 2009

Ale papučky som mu v Tescu kupovala 25ky... pre mňa je dôležité pri topánkach zase to, aby mu nelietala noha a dali sa na členku dobre upevniť... aby si nevytkol nožku... lebo on síce má hnáty veľké, ale také paličky... 😀

sstefi
15. okt 2009

no škoda, že ste choré, ale my to tak či tak nestihame, ak chceme byť doma v normalnej hodine. to sa musí naplanovať tak,aby sa stihalo, mmch teraz som časovo milionarka, do roboty nechodim do konca mesiaca a do konca roka idem ešte max 10x a koniec.
neviem, či vam hovorí niečo flexisystem-flexikonto, mne je z toho na grc, ale čo sa da robit. najhoršie je, že by sa nas to nemalo tykat, lebo mame roboty po...... 😔

sjuzi
15. okt 2009

Naty, booože, tie choroby sa lepia... ach jo. No snáď ste už hodnú časť z nich vyčerpali na najbližšie obdobie... 😉

Ja mám 39 nohu, čo neni zas tak málo... hehe, tak je na tom možno dačo... a mm má zase na chlapa takú primeranú 43... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre