"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
15. okt 2009

pomooooc, u nas sa este nespi ale reveee a reveee a nic nefunguje, idem si ratat sedive vlasy ked zaspi 😝

Lily na buduci tyzden uz tu bude aj Natalka tak mozme dat stretko v nejakom obchodaku ked bude liat, sme boli minule kuknut to nove ihrisko v shopingu a vyzeralo fajn

sladke sny 😉

allisia
autor
16. okt 2009

Dobre ranko 😵

u nas sa este spi lebo maly vrestiak vcera zaspal strasne neskoro, neviem kolko bolo presne ale uz ficalo muzeum voskovych figurin takze mohlo byt okolo polnoci asi 😝

dnes ideme s koleginou na obed a konecne aspon chvilu neprsi, dufam ze takto ostane cely den

chorobkam zelame co najskorsie uzdravenie, hlavne Natal s Tanickou aby ich to uz uplne preslo a nech vas uz tie choroby nechaju na pokoji 😵 😵

ked uz ste sa vcera bavili o topkach tak ja budem musiet skocit malemu kupit zimne topanky lebo sa mi zacal stavat na nozky tak som mu dala aj doma boticky, vcera sa mi oprel o nohy a normalne sa postavil 😕
Natalke sme kupili take ze zimne tenisky vysoke ale pojdem jej pozriet este nejake cizmy, v deichmane mali take s princeznami ale ci este budu to neviem a som pozerala na mmb ale tam sa mi to vidi nejake drahe secko

bubulik
16. okt 2009

Caute , vcera som bola s detmi doma sama a nestihala som. Teda akoze dostat sa k pocitacu, lebo to chce byt vzdy aj Hanka so mnou a to potom radsej nemusim. Lebo ona chce len babatka pozerat a to by albumy pozerala do nemoty.

bubulik
16. okt 2009

Co sa tyka topanok, tak Hanka ma 23 ky, ale kupila som jej 24 a su jej s dost velkou rezezvou. Doma mam aj 25 co som jej kupila na doma, ale tie su jej fakt velke, mozno koncom zimy.

bubulik
16. okt 2009

No dobre ze som prisla, prave sa mi zobudil maly tak idem

lilyk
16. okt 2009

caute 😉
tak moj Maju si pocmaral s perom papucu, no keby ste videli tie ponozky 😠 ani neviem ako to dat dole z tej papuce, to bude na kazdej ponozke 😖
Andy MM som povedala nech pozrie toho Mickeho,vsak pri tychto otrasnych dnoch, nech sa aspon nieco z tej telky nauci ked uz do toho pozera 😝
Alli ja neviem co robit, najradsej by som sa s vami stretla ale odlozila nam dr ockovanie ( Tomino mal cervene hrdlo) na buduci tyzden v piatok a bojim sa aby mi v tych gulickach este nechytil nieco ine...fakt neviem ale asi bude lepsie ked do tychto zariadeni radsej na buduci tyzden nepojdeme. Chcem fakt mat tu hexu za sebou...este k tomu tuto sobotu oslavujeme tak sa bojim ze pride niekto chory, a bude to aj tak v prdaku 😝

sjuzi
16. okt 2009

Čafte, dieťa spí, ja som dokakala ordinejšn, vypila kafe, umyla rajóny a mám veget.
Aj keď mm mi dnes oznámil, že sa zase ide k svokrovcom zajtra, tak mám po radosti... zas budem len vyvárať a vypekať a pratať... ach jo. 😒

Miško si dnes vymyslel novú zábavku, skáče po posteli akože na trampolíne, ja len tŕpnem, aby sa nezaboril hlavou dakde do steny a pritom si ešte hovorí, že Mama, to je sanda... akože sranda... no neviem, kde sa to naučil... 😅

sjuzi
16. okt 2009

Teda nie ordinejšn, ale Odsúdené... ordinejšn fuuuuuj nekukám už asi 3tí diel... bleee 😝

lilyk
16. okt 2009

dokakala 😀 Sjuziiiiiiii za smiech 😀
Odsuuudeneee zacinajuuuu 😀

lilyk
16. okt 2009

tak v tom vybuchu smiechu som zabudla dodat ze dakovala za smiech 😀

sjuzi
16. okt 2009

heheeeeeeeeeeeee, to je preklep storočia... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
16. okt 2009

cafte, tak ten preklep je fakt úžasný, to tu už dávno neboloooo 😀 😀 😀

sstefi
16. okt 2009

už máme čižmyyy 😵 😀 😀

sstefi
16. okt 2009

tak mi treba, ne? 😠 😀 😀

sjuzi
16. okt 2009

Sstefi, čo ti treba, šak choď, ja ťa počkám... 😀 😀 😀

sjuzi
16. okt 2009

A gratulujem k čižmám, kde ste nakoniec zohnali, v tých KE? 😉

sstefi
16. okt 2009

nie v trebišove, v lekarni 🙂 😵

andy.a
16. okt 2009

nikdy by ma nenapadlo kupovať topánky v lekárni 😀 😀 😀 😀 😝

inak čaute 😎 😎 😎

sstefi
16. okt 2009

a zobrala som 26, som špekulovala, ale nakoniec som brala, lebo k 25 ked som do rozzipsovaných nevedela sturiť palec, tak som radšej rozhodla že 26, totiž ja moooooc nerozhodna, ako som už včera písala. ešte som ivke ani nedovolila strhnut papier zo zipsu, lebo čo ak nahodou...? 😀 😀 😀
ale už som si istá, že su ok
😎

sjuzi
16. okt 2009

Inak Iľko dačo dnes trepal, že sa má otepliť zas až na 10-15°, tak som zvedavá... 😉

sjuzi
16. okt 2009

Čau Andy, tak ako, dozariaďované? 😉

sstefi
16. okt 2009

no nezdá sa mi, občas kukne oskar, ale inak su mraky a mraky

sjuzi
16. okt 2009

No, práve som sa rozhodla, že si idem dnes zacvičiť, tento týždeň som bola lenivá... 😎

sjuzi
16. okt 2009

Mne nevadí, keď je zima, ale hlavne nech nefučí... nech môžme ísť v pohodke sa vybehať von. Dnes i včera vlastne si Miško tak užíval, že konečne je vonku. Som ho naobliekala ako do -5 síce, ale šak zniesol... 😀

sstefi
16. okt 2009

čo už, musia si zvykať,
andy, to je taká lekáren+zdravotné pomocky a bežne maju topanky, časti scholl a pod, ale malokde pre deti. a za normalnu cenu, tieto stali 830 korun, to sa dá.
skušala dnes aj za 1280, ale to som povedala, že ee. 🙄

natal
16. okt 2009

Caute 🙂
No ja som po vcerajsej debate mala strasne pochybnosti ci som jej kupila dobru velkost 😕 😅 No ved hadam do decembra jej budu dobre a potom kupim dalsie. Teraz v jeseni nosila 24 a boli jej velke. Teda este stale su jej velke.
Pijem kawu a doraz idem pratat. Sa mi nechce. Klasika 😝

sjuzi
16. okt 2009

No ja padám, Miško je už hore... Tešilo ma dámy... cmuky vám posielam... adios a nice weekend... 🙂

natal
16. okt 2009

inak aj my kupujeme topanky v zdravotnickych potrebach. Maju ich lacnejsie ako v inych obchodoch. Mama mi vravela, ze v Madarsku sa oplati. Bola teraz a jej doniesla dvoje, ale 25ky a su jej obrovske. Bude mat na jar. Mm vravel, ze jej kupi cizmicky v Taliansku, ale som mu vravela nech sa neopovazi, lebo tam su sialene ceny. Dufam, ze ma pocuvol. Uz by som tam tak isla. Tak davno som tam nebola.

natal
16. okt 2009

hm tak idem pratat 😖 😝 🙄 🙂 Cafte

sstefi
16. okt 2009

natal, aj mna ber aj ja chcem ist 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre