"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubble777
16. okt 2009

ahojte, mne Emka zaspala až teraz, lebo sme boli u jednej tetky nakúpiť nejaké vecičky, tak sme sa nejak zdržali...boli sme 3 baby a 3 deťúrence, takže si viete predstaviť, ako sa vyberali vecičky 😝

bubble777
16. okt 2009

ináč riadna kosa je vonku, a včera večer a padal sniežik s daždom....tak neviem , neviem či sa oteplí 😕 asi až na jar ☹

bubble777
16. okt 2009

no a jasne, nikde nikoho, tak si idem urobiť kávičku a vyložiť nohy...papa

zuzidr
16. okt 2009

Ahojte,tak vidím že ste sa rozkecali až ked ja sem nestíham chodiť 😒 ale aspom mám čo čítať 😕

inak Emmka je chorá,ráno sa zobudila so zelenýmy soplami,krvavými očami a teplotou 😠 tak sme počkali kým tatino príde z roboty a išli sme k dr 😒 dostala tri sirupy a sprej do nosa 😅 ja som utekala o pol desiatej do roboty a tato zostal s Emmkou doma 😀

teraz som im spravila krupicovú kašu na večeru,Emmka hovorí že ju bolí hlavička,je zachrípnutá,tak jej dáme lieky a pôjde spať 😔

v nedelu poobede asi sama vybehnem do TT alebo TN na čižmy lebo v PN sa mi nič nepáči 😅

zuzidr
16. okt 2009

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

zahlasujete prosím za nás 😀 dakujeme

lilyk
16. okt 2009

zahlasovane 😉 a rychle sa uzdravte 😉

zuzidr
16. okt 2009

dakujeme 😀

sstefi
16. okt 2009

tiež zahlasované a emmke skoré uzdravenie 🙂

lilyk
17. okt 2009

ahojteeeeeeeee 🙂
my mame 1 rocik 😵 😵 😵 prave som spravila Tominkovi torticku, moju prvu v zivote 😀 a piju kaficko 😉

zuzidr
17. okt 2009

Ahojte,Tomášovi prajeme všetko naj naj k 1rôčiku aby bol zdravý a rodičia ho poslúchali 😀

allisia
autor
17. okt 2009

Ahojte

Tomikovi vsetko najsamlepsie k prvemu rocku, nech ho rodicia a Majko posluchaju a hlavne nech je zdravucky 😵 😵 posielame cmuciky

Ja idem kamoske na svadbu tak sa idem rychlo vychystat.

pekny vikend 🙂

zuzidr
17. okt 2009

alli tak sa zabav 😀

my máme tatina v robote,počko otrasné,Emmka chorá 😠 ja upratujem dlážky umývam a tak 😀 na obed máme hrachovú polievku a cestoviny s omáčkou a tvarohovú štrúdlu spravím poobede 😀

a okolo 16tej príde ma kamoška nafarbiť,tak aspom pokecáme 😀

sstefi
17. okt 2009

cafte,
tomíkovi všetko najlepšie, hlavne nech je zravučký a robí radosť. 🙂
Lylik, ta ty aka šikulka, ked si tortu zbuchala 😵

bubble777
17. okt 2009

ahojte....tak my sme boli ráno na nákupoch, teraz idem gratulovať na svadbu a potom čakáme návštevu...takže celkom pestré to dnes máme....

Tomáškovi všetko naj naj naj k 1. rôčiku a hlavne veľa zdravíčka.... 😉

lilyk
17. okt 2009

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeee naozaj zo srdiecka dakujeme 😵 😵 😵 baby ja som presne pred rokom predychavala v aute 😀

sstefi
17. okt 2009

a presne o takomto čase cca si to už mala za sebou a my sme kukali jak puk 😵 😀 😀 😀

ta ulej, ne? 😝 😀 😀 😀

lilyk
18. okt 2009

ahojte 😉
sstefi uliala som uliala aj vypila 😀
u nas je sice zima ale nefuci tak MM zobral Majka von 😉

andy.a
18. okt 2009

ahojte 😎 😎 😎

tiež idem popriať Tominovi všetko najlepšie k prvej sviečke na torte 😵 😵 😵 hoooodne zdravička celej Lilykovie rodinke 🙂 😉 😵 😵

aj ostatným októbrovým oslávencom všetko dobré 😵 😵 Bubi s jej M ,Katusha,Janada..mám pocit,že ich je aj viacej 😕 😅

Emmke skoré uzdravenie 😉

sstefi
18. okt 2009

oo, dakujem lylik. len malo som si dala, bo asi budem chora. začina ma boliet cely človek, priedusky si citim aj podnebie, happy day ooo hapy daaaay 🙄 😝 😀

lilyk
18. okt 2009

Andy dakujeme 😵 prosim ta pozerala som toho Mickeyho a nikde som to nenasla v slovenskej verzii..kde ste to pls kupili?
Sstefi to je mi luto...rychlo sa uzdrav vela cajicku popi 😉

sstefi
18. okt 2009

neznasam čaj 🙄 😝 😀 😀

sstefi
18. okt 2009

ivka sa pri boliekani nalieta ako blazon a ja za nou, už ma to nebavi. ale teraz je celkom pekne, tak by bolo faj vyliezť. ale nemam energy lietat za nou a bojovat s nou 😝 😨 😀

sstefi
18. okt 2009

boliekaní = obliekaní 😅

bubble777
18. okt 2009

ahojte....maródom skoré uzdravenie prajeme 😉 ja mám dnes veget aspoň teraz, poobede ideme gratulovať, takže v podstate tiež veget 😝 jaaak fajne, lebo sa mi nič nechce 😀

sstefi
18. okt 2009

ale na !dokakané odsudené teda nemam, že sjuzi ? 😵 😀 😀 😀

bubble777
18. okt 2009

hehe, ten preklep od sjuzi bol fakt skvelý 😀 😀 😀

andy.a
18. okt 2009

Megi,ten veget ti závidím 😀 😅 a do práce sa nechystáš ?? 😅 😕

kto vlastne sa teraz chystá najbližšie do práce ?? Od N.roka a pod. ?? 😕 😅

a želám dobrú chuť k obedu,my máme sviečkovú 😝 😝 😀

lilyk
18. okt 2009

dobruuuuuu, my mame kuraciu pecienku s ryzou 😀

bubulik
18. okt 2009

Pridala som fotky novej postele . Idem sa konecne najest a potom pridem 😵 😵 😵

andy.a
18. okt 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre